Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 59 od 59

Tema: transfer uz estrofem

  1. #51
    kitty avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,002

    Početno

    hvala ti alma. ma ja cijelo vrijeme preračunavam u glavi kad bi mogao biti transfer, znam da je individualno, ali me zanimalo čisto okvirno da znam. ali sad tek vidim da se ne može znati dok se ne vidi na uzv (to sam samo ja malo luda pa volim biti 5 koraka unaprijed...)
    ja isto jedem ananas ali ciklu nikako ne mogu, probala sam jednom piti taj sok ali mi se zgadio život od njega...

  2. #52
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    I ja sam pametnica poucena predhodnim iskustvima planirala pred posljednji postupak 21 dan,kontam da ja sve organiziram na poslu...pa onda na vrat na nos mijenjaj jer je UZ rekao drugacije A sto se tice cvekle,ja sam pila sok 1 dnevno sa dignutom kosom na glavi,evo sad se najezim samo kad se sjetim

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima, molila bih vas za savjet. Moram piti estrofem zbog tankog endometrija, no imam užasne nuspojave, da li je netko od vas imao ikakve nuspojave s estrofemom? Ako je, koliko traju? Očajna sam, glavobolja i mučnina me ubijaju

  4. #54
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Cure koje ste nakon FETa uzimale Estrofem (3x1-VV), i imale pozitivnu betu, do kojeg tt ste uzimale Estrofem? Odnosno, kad i kako ste prestale? Postepeno?
    Naime imam taj peh da kad sam konacno ostala trudna, moja MPO lijecnica je na GO.

  5. #55

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    BiH
    Postovi
    61

    Početno

    Ne znam pomaze li ti nesto informacija iz druge klinike... Na mojim uputama iz MB pise da se estrofem i utrogestan nastave uzimati do osmog tjedna trudnoce ako je beta pozitivna poslije FET-a.
    Posljednje uređivanje od greymalkin78 : 06.08.2015. at 12:55

  6. #56
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Pomaze, bar toliko da jos imam "fore". Hvala!

  7. #57
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    Citiraj Strašna prvotno napisa Vidi poruku
    Pomaze, bar toliko da jos imam "fore". Hvala!
    Strasna, ja sam se skidala se estrofema 3x2 mg od 12 do 14 tt, tipa svaki dan smanjujes dozu...dakle, do 12 tt 6 mg dnevno...

  8. #58
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Super, hvala!

  9. #59

    Datum pristupanja
    Jun 2020
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav cure! Nova sam na forumu i zanima me da li se kojoj desila situacija slicna mojoj..? pa prije FETA pila sam Estrofem 3x2mg i onda zbog nekih folikula koji su se stvorili usprkos njemu,se odustalo od tranfsera(po preporuci dr) i nakon toga mi nije dosla menstruacija. A tri uzastopna testa su mi negativna

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •