Stranica 3 od 23 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1146

Tema: samodavanje injekcija

  1. #101

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    742

    Početno

    da vas ne boli nakon injekcije potrebno je sa vaticom pritisnuti taj dio gdje ste bole i naravno brzo izvaditi iglu van i nema problema kasnije.
    Nastojte svaki put ubosti na drgo mjesto da ne dodje do hematoma a ako ih bude stavite alkoholni oblog.

  2. #102
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    k&s,ici

  3. #103

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    Ja iglu ubodem do kraja. To je ionako cca 1 cm i to pod 45 stupnjeva, pa nije nesto preduboko. A vidjela sam da i sestra tako radi (trazila sam sestru da me pika u trbuh prva dva dana tako da tocno vidim kako radi ). Kasnije stisnem s vaticom ali ipak malo trmi ili pecka taj dio kože još možda minutu. Poslije toga - kao da nista nije bilo!

  4. #104
    regina78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    683

    Početno

    rebeca stvarno te nema sta bit strah, vidis da smo sve to prosle i ostale zive
    najbolje ti je da te sestra odma vodi kroz proceduru posto nemas vrimena tj odma da si sama das pikicu ispred nje po njenim uputama, ja sam prvi dan dosla da me nauci kako to radit a vec sljedeci sam tila sama ispred nje
    ja jedino neznam zasto pricate o povlacenju natrag nakon pikanja jer ja to nikad ne radim, ni sestra kad mi pokazivala nije to napravila, niti je igla bila do kraja, ipak malo viri...
    p.s. kod mene su sa sivim vrhom malo vece iglica cca 1,5cm (te dobila sa cetrotidama) a sa rozim od 1cm tako da sam ja koristila te najmanje (dobila sa gonalom i kupila kad koristila menopur)

  5. #105
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Evo, ja danas krenula sa pikanjem (Suprefact), to mi je stvarno vec postao macji kasalj
    Zato cure, samo hrabro.....ja sam u nesvijest padala od pomisli na iglu

  6. #106
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    Evo kupila sam šprice za menopur. Kupila sam ih samo 10, ako sam dobre kupila da kupim još 10. Nisam baš bila sigurna, kao ni žena u ljekarnoj. Ovako izgledaju:
    1 ml U-100 INSULIN
    12,7mm (Tako piše)
    A izgledaju tanke, uske formirana šprica na njima mala skroz, sa narančastim čepom. Jesam li dobre kupila?
    I koje je najbolje kupiti za miksanje?

  7. #107
    regina78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    683

    Početno

    mislim da si dobre kupila... sretno

  8. #108
    tikica_69 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Novi Zagreb
    Postovi
    2,809

    Početno

    Cure, pitanjce...pise mi u povijesti bolesti da sada nakon 14 dana uzimanja kontraceptiva slijedi 10 dana uzimanja Suprefact ampula i onda folikulimetrija. Da li idem na folikulimetriju 10. dan na Suprefactu ili 11. ujutro

    TNX na odgovorima

  9. #109
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    regina78 . Nadam se da ću uspjeti, mene inače sve brine, a zamisli tek kako me ovo brine . Ja se inače moram malo trznuti inače bi mogla lako poluditi, toliko sam postala osjetljiva, da me sve zabrine, nasekira... U stanju sam misliti o tome danima, jesam-nisam dobro učinila... :? A postupak preda mnom, umijesto da sve okolo zanemarim, i mislim na , a ja mislim o glupostima. Malo sam se izjadala

  10. #110

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    Tikice na žalost ne znam odgovor na tvoje pitanje. Nadam se da će se javiti netko ko zna.
    Rebeca, mislim da svatko ponekad ima taj osjećaj i strah. Već samim time što si sama zaključila da je zabrinutost suvišna jer te čekaju još veći pothvati, napreduješ. Čini mi se da se svi čeličimo kroz ova iskustva (pogotovo kroz pikanje )

    Ja sam trenutno u fazi određivanja famoznog prvog dana ciklusa. Muči me spotting (=smeđi iscjedak, ne baš točkast) kojeg uvijek imam 2 dana prije M i nikad nisam sigurna treba li ga zanemariti ili ubrojiti u M. To ni ne bi bilo toliko bitno da ovaj put ne moram početi s Gonalima točno 2dc, i sad ne znam što učiniti - brojiti od prvog dana spottinga ili prvog dana "crvene" M. Uh, ne bih htjela s pikanjem pogriješiti...
    Dali netko ima sličan problem?

  11. #111

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    split
    Postovi
    106

    Početno

    Prvi dan računaš tek kada stvarno krene krv

  12. #112
    andrejaaa avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    685

    Početno

    annabell meni je dr kad sam ga pitala rekao da prvi dan M brojim onda kad počne ići krv
    rebeca opusti se koliko god možeš, jer jednom će se sve posložiti kako treba i biti će sve u redu, vidjet ćeš i neka ti ovaj postupak donese tvoju sreću.

  13. #113

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    Hvala cure. I ja sam već više puta pročitaja taj savjet i sama sebi na FeFe-u to bilježim kao spotting a on mi počinje novi ciklus samo kad upišem da je M, dakle- tek prava krv je početak. Samo sam se nekako htjela uvjeriti još jednom jer... eto, ne želim sad napraviti ništa krivo
    Sutra onda krecem s Gonalima!! :D
    Uh, to će biti dvije pikice odjednom.
    Kako je vama bilo koje ste si morale dati dvije? Ja racunam prvo jedna pa odmoh 15-20 minuta pa druga. Ima li veze jel prvo Gonal ili Decapeptyl? Uh, možda su glupa pitanja al sigurna sam da je već entko o tome razmišljao...
    Pusa svima

  14. #114

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    "odmoh"= "odmor"

  15. #115
    Vali avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    795

    Početno

    annabell, ti bi se odmarala? Nema odmora! Svejedno je kojim redoslijedom. Ja bih si najprije puknula decapeptyl, a nakon njega odmah gonal, čim ga pripremim. Gonal ne pecka, bit će super.

  16. #116

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    120

    Početno

    Gonal i Decapeptyl daju se istodobno, jedan za drugim, nije važno kojim redoslijedom!
    Ma vidi ti nje, ona bi odmarala!

  17. #117
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    Ja se počinjem pikati ujutro, toliko me frka da ne mogu spavati. Ja bi najradije injekcije odmah sama sebi davala, jer ako odem u ambulantu jednom, mislim da mi nema povratka. Neću se usuditi nakon toga sama. Imam osjećaj da to boli ko sam vrag, to bockanje. Pomažite, jeli iglu treba polako ugurati ili brzinski, kako manje boli i jeli svu tzekućinu istisnemo?

  18. #118

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    split
    Postovi
    106

    Početno

    Meni se pokazalo sve jedno kojom brzinom izvodim operaciju. Sada već to brzinski izvodim da se prije riješim inekcije.... ionako ne možeš to izvesti prebrzo.... a tekučinu , naravno da istisneš do kraja

  19. #119

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    Ma daajte cure, nije valjda da ne može jedna pikica 15 min nakon druge . ja sam s Decapeptylom skužila da mi par minuta nakon pikanja sve onako pecka i trmi ispod kože i onda prestane, kao da ništa nije bilo . E, tada bi si dala slijedeću. Ma sigurno ne moraju istovremeno... šalite se?
    Rebeca, svatko zna najbolje za sebe, ali meni je bilo super to što sam otišla prvo sestri da mi da prve dvije injekcije zato da nekako skužim osjećaj (onaj u trbuhu), tako da kasnije mogu sama priodatai tome "osjećaj u ruci (koja drži špricu)" i odraditi sve sama. Kad te jednom pikne ona, znaš kako je, pa ti je onda lakše kad se pikneš sama biti sigurna da je to to. Ne znam, meni je to bila neka mjera sigurnosti.
    Nemoj se bojati. Možeš ti to. Sutra nam se pohvali !
    Što se tiče guranja igle, na uputsvu od Gonala sam pročitala da se daje tzv. "pikado pokretom", ali ja sam primjetila da mi je koža nekeko tvđa pa moram ipak malo sporije ali čvrsto gurnuti. Ubadanje me najmanje boli. Istiskuj sporo. Mene počne peckati negdje na sredini istiskivanja, ali onda još malo pa gotovo.

  20. #120
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    Obavljeno upravo sad. Ruken su mi se tresle, ali sam to napravila. Ugurala šričicu, pustila špekec i lagano istisnula. Malo peče, baš oko sredine, ali nije to tako štrašno. Baš sam ponosna na sebe :D :D :D
    Cure

  21. #121
    regina78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    683

    Početno

    rebeca :D :D vidis da nije tako strasno, jos 2 puta i bit ces profesionalka... kao da cujem sebe

  22. #122
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    Upravo tako, prvi put je najgore. Još me samo zanima treba li iz ovih Decapeptyla izvući zrak?Ja sam to malo u strahu zaboravila, a nisam niti promjetila da je u ovoj injekciji bilo.

  23. #123
    regina78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    683

    Početno

    Decapeptyla nikad nisam primala, al sigurno da treba... ma nema straha ako je malo zraka u pitanju, ja sam u zadnje vrime tu i tamo zboravila istisnit zrak kod gonala uzas, al nije mi nista

  24. #124
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    Stvara li Decapeptyl mučnine, slabosti... da se znam se pripremiti

  25. #125
    Lambi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    boc, boc,iglicama me diraj ga rućicama ,booode ,booode jeeeež,biće suza bjeeež...

    ovo je pjesmica koju pjeva moj nećak(najveća ujnina ljubav)pa me prve rijeći pjesmice asociraju na moje stanje sada
    igle se bojim ko vraga ,tako da mi je vađenje krvi noćna mora(pozli mi svaki puta)znam da ništa ne boli ,ali pošto je sve to u glavi , ispadne veliki problem
    od silnih bockanja ,pobjeđujem strah i sve sam hrabrija ,pa tako danas istisnula prvi menopur u tanaćki moj špekec ,i stajala na balkonu da malo uhvatim svježeg zraka kako mi je bilo loše
    bitno da sam probila led

    guranje igle izvodim polako pod kutem od 45,tako da kad iglu pomaknem vidi se pod kožom svom dužinom,nije bolno(tako pokazala sestra u bolnici)istiskujem polagano i ništa ne peće(45sec.,)

    rebeca ,vidiš da mi to možemo

  26. #126
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Ja ću samo zavibrati za puno hrabrosti za cure koje se same bockaju.
    Ja sam se u ovom mom 3. bingo postupku također sama, joj kad se sjetim prvi dan, tresle su mi se i noge i ruke, znoj se slijevao ali je zato svaki sljedeći put bio sve bolji i bolji i tako sam se ponosila sobon što ja to mogu. Cure, samo naprijed, Rebecca go,go!

  27. #127
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    Lambi , mi nismo niti svijesne koliko smo hrabre. Ovo sada malo ja nas ohrabrujem

  28. #128
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    kikic

  29. #129
    Lambi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Citiraj rebeca prvotno napisa
    Lambi , mi nismo niti svijesne koliko smo hrabre. Ovo sada malo ja nas ohrabrujem
    dr.opće prakse se križala kada sam rekla da ću se sama pikati
    nisam ni ja mislila da ću ikada to morati i moći napraviti,ali za sve

    kikić

  30. #130
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    Opet pomoć. Evo sad se oblačim za posam,bez veze pogledam trbuh u ogledalu, kad ono oko mjesta gje sam se piknula, blijedi oblačić kao da je tekućina ostala ispod kože, treba li me to brinuti, i jeli kod vas tako :?

  31. #131
    Lambi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    kod mene nije,ali upoćetku je dok ne otiđe,nemoj se brinuti nisi ništa loše napravila ,pod kožu si istisla jer tako ,sve će biti ok
    ugodan radni dan

  32. #132

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    742

    Početno

    Citiraj rebeca prvotno napisa
    Opet pomoć. Evo sad se oblačim za posam,bez veze pogledam trbuh u ogledalu, kad ono oko mjesta gje sam se piknula, blijedi oblačić kao da je tekućina ostala ispod kože, treba li me to brinuti, i jeli kod vas tako :?
    Apsorbirat će se to ne brini

  33. #133
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    ici , tako sam se bila zabrinula, da sam nešto pogrešno napravila

  34. #134

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    Bravo Rebeca!!
    Eto vidis da smo sve jaako hrabre
    Ja sam isto od padalica u nesvjest od vađenja krvi i sama se sebi čudim .
    Što se tiče Decapeptyla, ja nemam nikakve nuspojave.
    Zrak bi trebalo (ako ga ima) izvući iz svih igli pa tako i Decapeptyla. Ako ne možeš kuckanjem dobiti mjehurić gore da ga istisneš, uvuci sama malo zraka pa "spoji" sa problematičnim mjehurićem i onda istisni polako sav tak zrak dok se ne pojavi kapljica na vrhu igle...

    Ma bravo još jednom za sve pikalice!!! :D

  35. #135
    kikic avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    1,163

    Početno

    Citiraj rebeca prvotno napisa
    Opet pomoć. Evo sad se oblačim za posam,bez veze pogledam trbuh u ogledalu, kad ono oko mjesta gje sam se piknula, blijedi oblačić kao da je tekućina ostala ispod kože, treba li me to brinuti, i jeli kod vas tako :?
    Ovo se i meni dogodilo jednom, dvaput. Meni se činilo da sam preplitko ubola, ali to prođe, ne brini

  36. #136
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    Ja sam špricu skroz uvukla, lagano istisnula tekućinu. Polako mi prolazi još se vidi mali oblačić. Upravo tako kao da nisam dovoljno duboko ugurala, a u biti jesam. :? :? :?

  37. #137
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Ja sam danas dobila protokol od dr-a! Na početku sam svega ovoga pa me zanima: piše mi da od 3-7 dc započinjem sa Gonalima - 2 ampule! Jel bi to značilo DVA puta dnevno se bockati u određeno vrijeme ili pomiješati te 2 ampule pa odjednom..ili....sorry ali sam zbunjola total...čitam vas i ne vidim...

  38. #138
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    zelimo_bebunisam još stigla do toga pa ne znam, ali javit će se netko već. Ja sam uspijela sebe pikati samo zahvaljujući curama . Onaj oblačić od jučer je nestao, ali kao da je mala lagana oteklina ostala, taj dio je pocrvenio, možda kako sam jutros stisnula špekec, da se ponovno piknem :?

  39. #139
    ninatz avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    273

    Početno

    zelimo bebu, 2 ampule znaci smuckati ih i staviti u jednu spricu i samo jednom se bocnuti, ako nisu u pitanju unaprijed pripremljene sprice.

  40. #140

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    742

    Početno

    Citiraj rebeca prvotno napisa
    zelimo_bebunisam još stigla do toga pa ne znam, ali javit će se netko već. Ja sam uspijela sebe pikati samo zahvaljujući curama . Onaj oblačić od jučer je nestao, ali kao da je mala lagana oteklina ostala, taj dio je pocrvenio, možda kako sam jutros stisnula špekec, da se ponovno piknem :?
    Nemoj bost uvik u isto misto ili malo gori ili malo doli a i stavi alkoh.oblog da se povuče što prije

  41. #141
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Suuuper cure hvala vam.... ...kad dođe do bockanja javim se ja vama...

  42. #142

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    Zelimo_bebu, dobro ti je rekla ninatz. Dvije se ampule smućkaju u jednu injekciju i jednom se pikaš. Pogledaj malo gore na ovoj temi, ima jedan super link sa filmicem o davanju Gonala, meni je to pomoglo.

    I samo da vam se pohvalim, nakon nekoliko dana Decapeptyla, ja sam svoj prvi Gonal moraka smućkati (3 ampule) i dati si - u autu!! :shock:
    Zapeli smo u nekoj veelikoj prometnoj guzvi i - izveli to "partizanski".
    Na kraju, sve je bilo OK. Dobro, ekipa nas je iz ostalih auta mozda malo cudno gledala dok smo istiskivali zrak iz igle ... bas mo si mislili kako bi bilo da nas je policija tako nasla....

    Uglavnom, jos malo pa gotovo.
    Pitanje za cure koje su primale Decapeptyl - njega se prima sve do dobivanja štoperice, jel tako? Ja sam dobila 15 injekcija Dec. sto znaci da imam jos samo jednu nakon prve folikulometrije (8dc). Naravno pocela sam 21 d prethodnog ciklusa. Sto mislite, hoce li mi u bolnici dati jos Decap. ili je moguce da negdje 9 dc idem odmah na Ovitrelle?

    I jos nesto, osjecate li vi od Gonala malu... kao nadutost, tvrdi trbuh?

  43. #143
    Tia avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Viškovo-Rijeka
    Postovi
    847

    Početno

    Citiraj annabell prvotno napisa
    Pitanje za cure koje su primale Decapeptyl - njega se prima sve do dobivanja štoperice, jel tako?
    kod mene dva puta tako, zadnji decapeptyl isti dan kad i štoperica

    Citiraj annabell prvotno napisa
    Ja sam dobila 15 injekcija Dec. sto znaci da imam jos samo jednu nakon prve folikulometrije (8dc). Naravno pocela sam 21 d prethodnog ciklusa. Sto mislite, hoce li mi u bolnici dati jos Decap.
    U Rijeci je prije bilo tako, kad kreneš na folikulometrije dobivala sam inekcije do sljedeće folikulometrije i tako dok ne kažu dosta

    Citiraj annabell prvotno napisa
    ili je moguce da negdje 9 dc idem odmah na Ovitrelle?
    U mom zadnjem bingo postupku štopericu sam dobila baš 9 dc

    Citiraj annabell prvotno napisa
    I jos nesto, osjecate li vi od Gonala malu... kao nadutost, tvrdi trbuh?
    mislim da je to normalna nuspojava svih lijekova za stimulaciju. Osobno sam koristila Menopur i ja sam osjećala samo lijevi jajnik.

  44. #144
    Tia avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Viškovo-Rijeka
    Postovi
    847

    Početno

    annabell i mi smo imali partizansko davanja inekcija i to u WC-u kafića. Srećom nitko nije naletio

  45. #145
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    OT
    Ja mislim da za vrijeme racije i nađem neku curu s iglom u kaficu da bih prvo pomislila da je u pitanju stimulacija MPO nego neka narkomanka...dobro bi proslo da joj neponudim i pomoć da joj ja dam injekciju
    ne nisam opterećena postupkom

  46. #146

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    Hvala Tia na informacijama.
    Znaci ipak ti daju jos Decapeptyla. Super. Vec me bilo strah da ga nemam dosta.
    Kad smo kod nuspojava, danas, peti dan na Gonalima imam neki prilicno obilan eggwhite iscjedak (skupa sa malim spottingom, još od M). Naravno takav obično imam za vrijeme ovulacije, pa me zanima dali znate -dali to može nešto značiti?

    Bravo za pikalice u WC-u i drugim čudnim mjestima :D
    Daj Bože da svi ovi pikani trbušići što prije narastu veeeliki....

  47. #147
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    Evo i mene, danas sam 6 d. inj.Decapeptiyla. Već sam se uhodala kao prava, med. sestra. Ja imam osjećaj da mi je nadut stomak i od njega, i veliki umor osjećam, ikao ne znam može li biti dec. uzrok :?
    Kada ste išli prvi put na utz. kod primanja decapeptyla?
    kod mene dva puta tako, zadnji decapeptyl isti dan kad i štoperica
    A joj, nisam znala da se tako dugo pika, ja sam mislila do menopura i gotovo. Bit će pikanja

  48. #148

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    291

    Početno

    Ne Rebeca, Decapeptyl ide sve dok ne dobijes stopericu. Dakle minimalno 15-ak dana pikanja. Ali da te utjesim, ako si se navikla na njega onda ce ti Gonal (a ako imas Menopur, mislim da je isto :? ) biti jos laksi za primanje. Naime, od Gonala (iz mojeg iskustva) je iglica manja i ne pecka kad utiskuješ. Mene npr. Decap. malo pecka, pa mi je Gonal super (jedino miksanje :/ ).
    Ja sam sad skoro gotova sa svim (idem sutra na prvi UZV) i osjecam se dosta naduto. A i manje imam energije zadnjih dana, ne znam vise dal od jednih ili drugih injekcija ili tek tako...

    I jos jedno pitanje za sve cure koje su primale vise od jedne ampule Gonala (ne znam mozda je s Menopurima isto, al nisam probala):
    ako miksamo vise ampula ostaje nam jako puno viskova -- igli i injekcija koje bi se :/ ... mozda, mogle iskoristiti. Naime, znam da se neki preparati kupuju samo u ampulama pa curama trebaju igle i šprice.
    Ako kome može poslužiti ja bih svoje neiskorištene poklonila!
    Što mislite?

  49. #149
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    e Rebeca, Decapeptyl ide sve dok ne dobijes stopericu. Dakle minimalno 15-ak dana pikanja. Ali da te utjesim, ako si se navikla na njega onda ce ti Gonal (a ako imas Menopur, mislim da je isto Confused ) biti jos laksi za primanje. Naime, od Gonala (iz mojeg iskustva) je iglica manja i ne pecka kad utiskuješ. Mene npr. Decap. malo pecka, pa mi je Gonal super (jedino miksanje Undecided ).
    Ja sam sad skoro gotova sa svim (idem sutra na prvi UZV) i osjecam se dosta naduto. A i manje imam energije zadnjih dana, ne znam vise dal od jednih ili drugih injekcija ili tek tako...

    Ja sam jako naduta i umorna, a tek 6 dana se pikam :? Ja sam kupila skroz male inzulinske šprice za menopur, probala sam s njima kako to ide, usisavanje tekućine (vodu). Čini mi se da će to teško ići sa ovako tankim šricama, usisam više zraka nego vode :?

  50. #150
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    Mala greška ovo podvučeno gore je trebalo biti cititano, pobjegao prst
    Ne Rebeca, Decapeptyl ide sve dok ne dobijes stopericu. Dakle minimalno 15-ak dana pikanja. Ali da te utjesim, ako si se navikla na njega onda ce ti Gonal (a ako imas Menopur, mislim da je isto Confused ) biti jos laksi za primanje. Naime, od Gonala (iz mojeg iskustva) je iglica manja i ne pecka kad utiskuješ. Mene npr. Decap. malo pecka, pa mi je Gonal super (jedino miksanje Undecided ).
    Ja sam sad skoro gotova sa svim (idem sutra na prvi UZV) i osjecam se dosta naduto. A i manje imam energije zadnjih dana, ne znam vise dal od jednih ili drugih injekcija ili tek tako...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •