Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 225

Tema: ZPB 2005., 47. dio

  1. #1
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Bušenje vodenjaka i drip su mi zlostavljanje,ako za to nema potrebe (ni ne znam ustvari koji je "pravi" razlog da se to obavi :/ ),meni su to napravili da ubrzaju porod jer je smjena od moje dr bila pri kraju
    Bilo kakvo ubrzavanje poroda bilo čime indicirano je isključivo ukoliko postoji patnja djeteta - mekonijska plodova voda, visoki tlak rodilje ili nešto tako slično kad dijete mora na brzinu van da ne bi bilo više štete nego koristi - ko kod mene npr. nakon 17 sati trudova kad mi je konačno puko vodenjak (jer mi ga nisu htjeli prokidati), plodova voda je bila zelena i nastala je sveopća panika (jer se beba može ugušiti u vlastitim go*****) - drip su mi dali u sekundi i sve je odjedanput nakon 17 sati trebalo brzo ubrzati bez obzira što sam cijelo vrijeme bila priključena na ctg i vidjelo se jel beba pati ili ne. Još sam k tome ujutro došla s visokim tlakom, a rodila navečer.

  2. #2
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Sada sam na tv-u vidjela kakav snijeg pada u Zg! :shock:
    više ne pada, ali jutros su bile krpe............

  3. #3
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    MB, pa ko mu je ukrao? Mozak mi malo šteka, vi imate psa, labradora ili retrivera?
    vrištim........................

  4. #4
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Stijena :shock: grozno, evo ovakve priće kad pročitam dođe mi da odamh odem na kamenita zapaliti svijeću.
    s Kalom - došla u bolnicu 9 cm otvorena, trudovi ko leptrirći u želudcu- nisam ni znala da su to trudovi (pitala me babica jel imate trudove, ja velim ne oni me spoje na CTG a kad ona pa kako ne tu su jedan na drugom ) 4 truda u 18 min i sa zadnjim izašla, vodenjak puko visoko ( sad to znam ) pa je samo kapalo
    s Kiarom- došla 7 cm otvorena- zapravo su mi rekle da sam skroz, al su me zatvorile :?, jer su hitan slučaj imale u boxu, vodenjak puko u krevetu ( otuširala se pa sjela za komp da javim na forum 8) ), ništa pukla, ništa šivana :D u deset min rodila, al su trudovi bili jedan za drugim, nije bilo pauze

    kod nas je poslje snjega bilo malo i kiše, katastrofa

  5. #5
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Jučer vidjela reklamu na TV da izlazi DVD Bob graditelj (naravno još ga nisam kupila ) uz Slobodnu dalmaciju (5 epizoda za 39 kn), ali nisu rekli KADA, jel zna netko kad to izlazi jer ako ga sad ne kupim bolje da me nema (traktora Toma već znam napamet :shock: )

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    A stvarno mi mozak šteka.... Pišem kada se malo zbrojim

  7. #7

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Nije Vento ukrao (crni labrador), ali su se ovi oko stola oblizivali i sve išli "Njam njam".
    A lijepo sam mu rekla da im da nekaj za popapati. Nisam mu složila novi gablec jer dok se gospoda diže i sprema ja odavno crnčim.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Ja sam ga jučer kupila (tj Bob graditelja)

  9. #9
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    MB

    Stijena, ne znam za ovog Boba uz Slobodnu ali mi smo ga neki dan kupili u Ipercoopu. Inače, imamo 5 komada Bobova pa... Javi se.

  10. #10
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    MB, koji je naslov DVDa?

  11. #11
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Sada sam na tv-u vidjela kakav snijeg pada u Zg! :shock:

    točkice, kada si i na kojoj tv?

    MB, pa ko mu je ukrao? Mozak mi malo šteka, vi imate psa, labradora ili retrivera?

    Kanal Ri, ja se još uvijek nadam da neće doći snimati....
    Inače je za takve stvari bila zadužena šefica ali se njoj ne da....
    Ne znam kad bi trebalo biti emitirano, valjda navečer u vijestima.,

  12. #12
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Ja sam ga jučer kupila (tj Bob graditelja)
    uz Slobodnu?

    nemoj mi samo opet reći da ga ima u Metrou znaš da sam ljenčina

    Maruška, evo javljam se! jel moram na pp?

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Ne kupujem Slobodnu pa sam ga kupila uz novce naslov je nešto "Smetlar smetlarko...bla bla" Ja samjučer kupila i 101 Dalmatinac (tak da ne bude da ne kupujem ništa Dalmatinsko)

  14. #14
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Ne kupujem Slobodnu pa sam ga kupila uz novce naslov je nešto "Smetlar smetlarko...bla bla" Ja samjučer kupila i 101 Dalmatinac (tak da ne bude da ne kupujem ništa Dalmatinsko)
    dobro ni ja nisam kupila večernji uz Toma , ali me zanima jel na kiosku ili se opet mora ići NEKAMO - taj dio mi je iznimno važan!
    i jel ima 5 epizoda jer 5 je ipak teže naučit napamet nego tri

  15. #15
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Hoćeš da se zaletim do Ipercoopa da ti napišem što ima kod njih?
    Ili da ti napišem što ja imam?

  16. #16
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Hoćeš da se zaletim do Ipercoopa da ti napišem što ima kod njih?
    Ili da ti napišem što ja imam?
    Idem prvo na kiosk vidjet što ima kod njih, a ipercoop mi paše jedino ako mi ih netko sad odmah teleportira odatle

    s obzirom da boba nemamo ni jednog, jako mi je svejedno kak se dvd zove, samo da je na njemu "bombermajster"

    jesam spomenula da sam u austriji kupila majicu (kratkih rukava!!!!!) s bobom za 17 eur, a ista takva bez njega je bila 7 :shock:

  17. #17
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Idem prvo na kiosk vidjet što ima kod njih, a ipercoop mi paše jedino ako mi ih netko sad odmah teleportira odatle
    jesam spomenula da sam u austriji kupila majicu (kratkih rukava!!!!!) s bobom za 17 eur, a ista takva bez njega je bila 7 :shock:
    Ipercoop mi je odmah tu, tako da bi ti mogla to poslati još danas.

    A ovo drugo: preko Neckermanna možeš kupiti Bob-odjeću. Lovre ima pidžamu - cca. 120 kn.

  18. #18
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Ipercoop mi je odmah tu, tako da bi ti mogla to poslati još danas.
    hvala draga, evo našla zadnji na kiosku, ali preporučujem se za ubuduće

  19. #19
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    btw. crtići na Smetlarko smetlar i druge priče su (ako nekog zanima):
    1. Girica ide na pecanje
    2. Bobove čizme
    3. Smetlarko smetlar
    4. Bobov slobodni dan
    5. Magnetizirani dugi


    i sad kad sam ga konačno kupila, obećajem da više neću biti dosadna

  20. #20
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Taj nemamo...

    Mada, Lovre uglavnom voli gledati jedan te isti. Nebitno koji. Kada DVD ubacimo u player, ne vadimo ga barem mjesec dana. Onda, na našu inicijativu, istu priču odradimo s nekim drugim.

  21. #21
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    ja ne mogu vise, opet mi ode dugi post

    mozda da skratim

    mi smo postali familija Boba graditelja (Kristijan je naravno Bob, MM Mjesalica a ja Krumpirko )
    bolje i to nego o kojima je do juce bio ovisan

    o vremenu ne bi jer je ovdje grozno
    neki dan nam je bilo kao na moru (bura)
    vjetri Boze sacuvaj, izasli mi provozati bicikl i vjetar ga srusi :shock: pa smo doslovno pobjegli unutra

    Trak za slikice, Roko je super!
    i dalje nase

    e da, Bob ima 17kg i definitivno je visi od 100cm
    neki dan se mjerili u C&A i ispadne da je oko 108 sto mi se cini previse pa cu provjeriti kod kuce

  22. #22
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    tetamaja6 mi imamo traktor sa prikolicom al je u pogonu, spreman za sezonu al sezona nikako da pocne zahvaljujuci losem vremenu

    kupili ga polovnog za 25€

  23. #23
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Ovo samo da ti razbijem niz. 8)

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Ovo samo da ti razbijem niz. 8)


    Ja sam samo uspjela izvagati moju djecu i to samo dvoje. Dora 13 kg, a Mislav 12. Pretpostavljam da je Domagoj negdje između.

  25. #25
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    hvala Maruska

  26. #26
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa

    Mada, Lovre uglavnom voli gledati jedan te isti. Nebitno koji. Kada DVD ubacimo u player, ne vadimo ga barem mjesec dana. Onda, na našu inicijativu, istu priču odradimo s nekim drugim.
    isto, zato ga i znam napamet, pa trebam novi

  27. #27
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Ovo samo da ti razbijem niz. 8)


    Ja sam samo uspjela izvagati moju djecu i to samo dvoje. Dora 13 kg, a Mislav 12. Pretpostavljam da je Domagoj negdje između.
    zajedno i nisu bas lagani

  28. #28
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Ovo samo da ti razbijem niz. 8)


    Ja sam samo uspjela izvagati moju djecu i to samo dvoje. Dora 13 kg, a Mislav 12. Pretpostavljam da je Domagoj negdje između.
    na našoj "vagi" patrik ima 13 (a ja bar 5 manje nego što stvarno imam), a na sestrinoj (na kojoj ja imam :shock: :shock: :shock: ) ima 15,5 kg.
    s obzirom na to da svaki dan kod bake jede špek i čvarke (a bombone i čokoladu više ne :D ), uskoro bi se i to moglo povećati :/

    evo naše mjere s 34 mj. su 98cm/15,5kg/24-25 cipele - zapravo toliko je bilo prije par dana

  29. #29
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    zajedno i nisu bas lagani


    Koja provokatorica!

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Bome nisu ni pojedinačno. Otpade mi kičma od njih svih

  31. #31
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    a gdje nam je Trak?
    sigurno ispija kave

    kod nas pocinju sa renoviranjem zgrade :/
    skele su postavili skoro oko cijele zgrade, grozno...
    mozda se i odselimo 8)

  32. #32
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Neki dan smo išli u šetnju sa Šimom i mojom sestrom pa smo ponijeli Šimi maramu, da mu je konačno prepustimo. Kad je Lovre vidio da nosimo maramu, odmah je tražio da ga nosim u njoj. I nosila sam ga jedno 30-45 minuta u komadu. :shock: Ne mogu zamisliti kako je mamama sa stvarno velikom djecom: ono kada ti dijete s godinom dana ima 13, 14 kila... To stvarno mora biti udar na kičmu.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Sam vi provocirajte. Kad rodite troje (odjednom) i kad budu bar približno ko jedno rođeno na vrijeme - javite se
    Ja sam zapravo - žena zmaj kak su mi djeca velka 8)

  34. #34
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    mozda se i odselimo 8)
    Di ćete?

  35. #35
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Ja sam zapravo - žena zmaj
    8)

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Mare znaš onu "hvalite me usta moja"

  37. #37
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Citiraj haribo prvotno napisa
    mozda se i odselimo 8)
    Di ćete?
    skoro smo nasli stan za kupit, na kraju je ispalo po izgledu "iznutra juj izvana fuj"

    trbali bi jednu kucu pogledati...

    ako nista ne kupimo jedna od solucija je da K i ja dodjemo u Hr dok se ne zavrsi
    sad jos nije strasno ali kuhinja, kupaona i wc neko vrijeme nece funkcionirati jer ce mijenjati cijevi itd...

  38. #38
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Ništa te nisam razumila.
    Sad ste podstanari u stanu koji kreće u renovaciju? A paralelno tražite nešto drugo za kupiti?
    Daj, prosvijetli me.

  39. #39
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    trenutno smo podstanari, trazimo kucu ili stan za kupiti
    u zgradi gdje smo podstanari pocinju renovirati
    a mi se grizemo sto nismo i prije renoviranja uspjeli nesto naci

  40. #40

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    haribo, dobro je dok imate kamo za biti dok se renovira. Svejedno, nadam se da ćete ubrzo naći nešto za sebe.

    stijena, zašto Patrik ne jede više čokoladu i bombone? Opet mi mozak šteka.

    Sa zakašnjenjem, sretan imendan Patriku!

  41. #41
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    stijena, zašto Patrik ne jede više čokoladu i bombone? Opet mi mozak šteka.
    Zbog zubića i karijesa.
    Ujedno koristim priliku da najavim da i Lovre slijedeći tjedan ide kod zubara po prvi put. Nisam sigurna da ćemo uspjeti odraditi kvalitetan pregled ali barem da se malo upozna s okolinom.

  42. #42
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Jeste li primjetili da se Maruška danas raspisala, biće da opet ništa ne radi 8)

  43. #43
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno



    Slavim jer sam izbjegla jedno 'egzotično' putovanje.

  44. #44

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Mislim da I Lovro ima neke crne točkice na kutnjacima :/ Ali ne vjerujem da bi uspjeli odraditi pregled kod zubara. Ne mogu ja njemu objasniti da sjedne i otvori usta....mislim da bi bilo otimanja, vrištanja.....

    ma sad sam ful bijesna, njemu stalno turaju neke gluposti u usta, neznam, valjda bake i dede posenile kada dobiju unuke. Neznaju kako je bilo kada su oni imali djecu. Neki dan sveki izvali da bi Leda mogla jesti žele bombone....

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Pa mogla bi jesti žele bonbone. Isto kak jedna moja frendica dozvoljava svom sinu koji je 3 mjeseca mlađi od mojih da žvače žvaku

  46. #46
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Paulita, nisam ni ja neki optimist po pitanju pregleda Lovrinih zubi. Ali računam da ga moram početi voditi: neka ga odvedem jednom tjedno u slijedeća 3-4 tjedna... valjda ćemo peti put nešto i uspjeti obaviti.

    Jučer mi je Lovre rekao da je jeo žvaku kod dide. Ne mogu procijeniti izmišlja li ili ne. U svakom slučaju, čeka nas još jedan razgovor 'u fino'. MMa, zapravo.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Mare blago tebi kad tvoj muž hoće razgovarati sa svojima. Moj odbija suradnju....

  48. #48
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    ne znam više gdje sam što pisala............

    uglavnom, patrik je super odradio posjet zubaru i bio predobar i zubar je uglavnom uspio sve vidjeti.

    moje iskustvo kaže - svi koji nešto primjećujete - ODMAH ZUBARU jer možete vi znati da nije dobra bočica, slatkiši, da ima ovakve zube ili onakve, ali dok od zubara ne čujete da ima karijes na zubu koji mu trreba još najmanje 10 godina, nema koristi. To je šok, samo takav.

    Mi smo zadnjih tjedan dana ukinuli SVE slatko (nažalost na bombone ga niti nismo mi navikli nego tete u vrtiću, a onda je počeo tražiti i doma i u svakom šopingu ) - za sad uspijeva. Ako i traži, zabavimo ga nečim drugim - npr. mama ide jesti krušku hoćeš i ti malo?

    Zubi se peru (doslovce) dva puta na dan - ujutro i navečer BEZ IZNIMKE i to ih patrik četka sam pune 3 minute (razgovor s djetetom obaviti friško nakon posjeta zubaru jer je još bio pod dojmom onoga što je striček zubar rekao, a i naših reakcija koje su bile :shock: :shock: :shock: - lakše mu je sjelo i ozbiljno je shvatio).

    Sokovi se više uopće ne piju, iako su bili bez dodatka šećera, ali imaju fruktozu - voćni šećer koji isto tako uništava zube. Ako baš traži, pije se isključivo na čašu.

    Zubar nam je dao i aminfluorid da mažemo jednom tjedno, ali sad tek učimo ispirati pastu (iako smo još uvijek na onoj bez fluora - dentinox - kupili u njemačkoj) jer se aminfluoerid ne smije gutati.

    Jedino još nikako nisamo uspjeli ukinuti mlijeko na flašu, ali smo ga uspjeli drastično smanjiti - pije samo navečer i 1x po noći ( ) što je prije mjesec dana bilo nezamislivo. Uglavnom, zabrane ne pale! Što se više brani, to je flaša "potrebnija". Uplalio (kolko-tolko) je razgovor da male životnjice po noći jedu zubiće, onda će zubići boljeti (sjećaš se kako te je bolilo uho?), ispasti će i nećeš moći jesti špek i čvarke Sad kad peremo zube (po mogućnosti svi troje zajedno jer tako najbolje uči četkati jer nas oponaša) bacamo van male životinjice, a znamo upecati i kakvu ribu

    Ako već moraš piti mlijeko - popij iz flaše i ostavi. Dijete je počelo u polusnu mantrati: popijem i ostavim, popijem i ostavim............i stvarno popije i ostavi - kako navečer, tako i po noći! Najvažnije za zube je da se iz te dude ne slijeva po zubima i tamo ostaje. Dok ga vuče i pije - dobro je (donekle)!

    I ja sam uglavnom pazila na prednje zube zbog karijesa bočice, ali karijes je dobio na kutnjacima koje uopće ne da nisam gledala, nego nisam ni razmišljala o njima, a trebaju mu skoro 4-5 godina dulje nego prednji.

    Sad pokušavamo sačuvati ostale zube, a što će biti s ovim pokvarenim, ne znam jer ovaj zubar kaže da ne popravlja :/ , ali za 2 mjeseca idemo na kontrolu, pa ćemo vidjeti dalje, hoćemo li nakon što smo mi poduzeli sve što je trebalo i što smo mogli, možda potražiti drugo mišljenje i dječjeg zubara koji popravlja mliječne zube jer se to sigurno može (ovisno o djetetu naravno), vidjet ćemo!

  49. #49
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Kad smo kod Jure, prije nekih mjesec dana je bio opsjednut žvakama. Čuvalica bi mu kupila onu dječiju, malo bi je žvakao i pljunio. Čak sam mu i ja dala nekoliko puta kad bi me baš udavio. prošlo ga je, sva sreća.

  50. #50
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Mare blago tebi kad tvoj muž hoće razgovarati sa svojima. Moj odbija suradnju....
    Kod nas je poštena podjela: svatko sa svojima. (samo što MM ništa ne primjećuje pa ja budem ta koja daje 'upute za razgovor').


    Stijena, mislim da ste vi to odlično odradili.

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •