Stranica 17 od 28 PrviPrvi ... 7151617181927 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 801 do 850 od 1352

Tema: Uspješnost FEt-a

  1. #801
    mila2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    52

    Početno

    Danas ti je 9.dan transfera.Još malo se strpi pa ako budeš spremna uradi testić u ponedeljak.Ja se nekako nadam da će ti uspjeti i da će ti Božić donijeti radost.Samo vjeruju......

  2. #802

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj mila2 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas ti je 9.dan transfera.Još malo se strpi pa ako budeš spremna uradi testić u ponedeljak.Ja se nekako nadam da će ti uspjeti i da će ti Božić donijeti radost.Samo vjeruju......
    Hvala draga tu smo blize nego blizni prijateli jer jedino mi se mozemo naj bolije razumijeti.

  3. #803

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    122

    Početno

    Evo cure, da prijavim 12dt 2blastociste, jutros minus na testu, ujutro idem vaditi betu.
    Nažalost osjećaj me nije prevario..

  4. #804

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj lina2 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo cure, da prijavim 12dt 2blastociste, jutros minus na testu, ujutro idem vaditi betu.
    Nažalost osjećaj me nije prevario..
    Zao mi je.

  5. #805

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    122

    Početno

    Hvala miuta..
    Idemo dalje..

  6. #806

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj lina2 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala miuta..
    Idemo dalje..
    Tak nesto moj test isto -

  7. #807
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    Ja sam najvjerojatnije sljedeća na redu za -,poćeli lagano simptomi pms-a,imam doma jedan test ali nekako nema smisla da ga uopće radim,poćelo lagano znojenje,prištići,bolovi u križima tako da....

  8. #808
    mila2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    52

    Početno

    Citiraj miuta821 prvotno napisa Vidi poruku
    Tak nesto moj test isto -
    Minuta draga žao mi je zbog testa.Ovo ti je fet iz prvog postupka,je li?Uradi još betu da budeš sigurna a ako ne uspije razmišljaj odmah šta dalje.Ja sam uspjela iz feta od četvrtog postupka.Tako da samo napred.

  9. #809
    mila2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    52

    Početno

    Citiraj antonija15 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam najvjerojatnije sljedeća na redu za -,poćeli lagano simptomi pms-a,imam doma jedan test ali nekako nema smisla da ga uopće radim,poćelo lagano znojenje,prištići,bolovi u križima tako da....
    Ja sam imala sve simptome pms-a.Tako da do testa ili bete ništa nije sigurno.

  10. #810
    mikipika32 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    Cure simptomi su razni a ja sam se pomirila da niš ni ovga puta pa me pozotivno razveselilo. Mislila sam da me šarafe crijeva nakon transfera, zatim da ću dobiti jer je identičan pms osjećaj pa sam se iznenadila ugledavši plus. Pravilo je da nema pravila. Ja sam stalno cicke gledala i pipkala a one ništa pa ni sad.

  11. #811

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    122

    Početno

    Žao mi je miuta..Drži se..

  12. #812

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Hvala cure ipak cu betu izvaditi samo u srijedu radi reda i zatvaranije bolovanije.jer mi se ne ide prije.bas mi je tesko ko svaki neuspiheh.neznam dali budem imala snage za dalije jer svaki put sve naj naj blastice i sve ok pa nist.sretno svima za dalije.

  13. #813

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    122

    Početno

    Joj miuta, skroz te razumijem tako je i kod nas.
    Super blastice, a ništa, to me frustrira skroz.

  14. #814
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    Ja noćas radila test 8.dnt blastice(fet),onaj jeftini iz dm-a i nakon 5 sekunda pokazao se minus,ali jutros kad sam ga gledala vidjela sam jedva vidljivu drugu svijetlu crtu,vidi se kad se gleda pod određenim kutem,nisam pametna uopće dal da odem vaditi betu ili da ponovim test

  15. #815
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj antonija15 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja noćas radila test 8.dnt blastice(fet),onaj jeftini iz dm-a i nakon 5 sekunda pokazao se minus,ali jutros kad sam ga gledala vidjela sam jedva vidljivu drugu svijetlu crtu,vidi se kad se gleda pod određenim kutem,nisam pametna uopće dal da odem vaditi betu ili da ponovim test
    joj Antonija, testovi se ne gledaju nakon isteka preporučenog vremena, i to je što si vidjela uglavnom razlog tome i takva "crtica" se ne računa. Ja bih izvadila betu - ona je najsigurnija.

  16. #816

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Antonija15 to se kod mene dogodilo prosli put ali drugi test i beta su pokazali 0.daj Boze da kod tebe bude drugacije

  17. #817
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    Nije da se nešto pretjerano nadam ali budući da mi se do sad nikad nije dogodilo...neću se nadati previše

  18. #818
    mila2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    52

    Početno

    Citiraj antonija15 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja noćas radila test 8.dnt blastice(fet),onaj jeftini iz dm-a i nakon 5 sekunda pokazao se minus,ali jutros kad sam ga gledala vidjela sam jedva vidljivu drugu svijetlu crtu,vidi se kad se gleda pod određenim kutem,nisam pametna uopće dal da odem vaditi betu ili da ponovim test
    Antonija meni u neuspjelim pokušajima nije bilo crte nikada, ni poslije cijelog dana.A da uradiš test ponovo.Uzmi neki osjetljiviji.Ako ti je danas 9.dt blastice, ne računajući dan transfera pokazaće ti i blijedu liniju.Skokni po testić

  19. #819
    Strašna avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1,884

    Početno

    Da podijelim svoje skustvo. Od svih testova, meni je najgori bio upravo taj iz DMa, pokazivao je sjenu i na negativnu betu a i na betu od 500.... Bez nekakve velike razlike.
    Ali na 9 dnt blastice, koji god test da napravis trebao bi imati jasnu crtu ako je u pitanju trudnoca.

  20. #820
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    Danas 9.dnt test intim plus pokazao svijetli plus,ili se samo meni čini da je to plus.kako god bilo u petak vadim betu pa ću biti pametnija

  21. #821
    Leon@ avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    66

    Početno

    antonija, čestitam tako je i meni bilo... pod određenim kutom i rasvjetom se vidjela druga crtica..

  22. #822
    mila2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    52

    Početno

    Citiraj antonija15 prvotno napisa Vidi poruku
    Danas 9.dnt test intim plus pokazao svijetli plus,ili se samo meni čini da je to plus.kako god bilo u petak vadim betu pa ću biti pametnija
    Antonija, tako je mojim drugaricama na 9.dan pokazao svjetlu liniju.Jednoj je čak poslije 5 minuta kad je htjela baciti test jer je početna beta bila biska a trudnoća i sve ok naravno.Želim ti puno sreće

  23. #823
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    Hvala cure,nadam se da je to-to,svakako se javim u petak kad betu izvadim

  24. #824
    Zima77 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    416

    Početno

    Draga drzim fige

  25. #825
    antonija15 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Postovi
    174

    Početno

    evo curke da javim novosti,jučer sam završila na hitnoj zbog alergijske reakcija,odmah sam im objasnila da postoji mogučnost trudnoće pa da ih molim da paze što će mi dati od ljekova.uglavnom doktorica na hitnoj je odlučila da će mi izvaditi i betu koja na 10.dnt iznosi 54.4.nije baš nešto visoka,ali dr.Jukić je bila dežurna jučer pa me u prolazu prepoznala i došla vidjetišto se događa,kaže da se ne brinem da će beta narasti.danas sam mislila ići na vv na vađenje bete ali neću nego ću pričekati pon. da vidim da li se dupla.ne usudim se još previše veseliti.

  26. #826
    Medeja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    757

    Početno

    Meni je 11dnt bila 67, tako da držim fige!!!

  27. #827
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj Medeja prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je 11dnt bila 67, tako da držim fige!!!
    Antonija držim fige!!
    Moja beta negativna.

  28. #828

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Cestitke svima sa poz bete a mi sa - moramo se jos boriti

  29. #829
    mila2 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    52

    Početno

    Citiraj miuta821 prvotno napisa Vidi poruku
    Cestitke svima sa poz bete a mi sa - moramo se jos boriti
    Tako je, samo se borite i ne odustajte.Mora jednom uspjeti.

  30. #830
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno

    Znate li računa li se FET pod isti postupak u kojem je bio i svježi ET, sa strane HZZO-a? Da pojasnim, u privatnoj smo poliklinici preko HZZO-a i imamo zamrznute 2 blastice pa me zanima hoćemo li platiti FET ili ne? Naravno da cu u pon postaviti to pitanje poliklinici, ali mozda i od vas do tada saznam odgovore, iskustva

  31. #831
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    U državnoj klinici se FET postupak računa pod IVF postupak iz kojeg su smrzlići dobiveni.
    U privatnim klinicama takve računice nema,svaki postupak plačaš za sebe..svaki FET ima svoju cijenu neovisno o IVF -u.

  32. #832
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno

    Dakle, iako postupak placa HZZO (nismo bas nista platili sada), vjerojatno ne pokriva i FET? To mi bas nema logike, ali opet, tko zna... Javim kad mi odgovore.

  33. #833
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Aaa taj dio nisam polovila da ste išli preko hzzo-a. Neznam ti kako tad ide..možda se javi netko ko zna.

  34. #834
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj BillieJean prvotno napisa Vidi poruku
    Dakle, iako postupak placa HZZO (nismo bas nista platili sada), vjerojatno ne pokriva i FET? To mi bas nema logike, ali opet, tko zna... Javim kad mi odgovore.

    to ti sigurno nije pokriveno, HZZO je s privatnim klinikama ugovorio samo IVF postupke, ne i FET postupke pripadajuće. Baš me zanima što će ti odgovoriti ali sam sigurna da ćete FET morati posebno plaćati.

  35. #835
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Joss prvotno napisa Vidi poruku
    Antonija držim fige!!
    Moja beta negativna.

    ajoj Joss, gdje ste bili u postupku?

  36. #836
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    ajoj Joss, gdje ste bili u postupku?
    dr.R. (vili-škvorc)
    niš...idemo dalje pikanje počinje krajem siječnja...juhuu
    tebi

  37. #837
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    to ti sigurno nije pokriveno, HZZO je s privatnim klinikama ugovorio samo IVF postupke, ne i FET postupke pripadajuće. Baš me zanima što će ti odgovoriti ali sam sigurna da ćete FET morati posebno plaćati.

    Ovo je istina. Rekli mi u poliklinici da nije pokriveno, dakle FET plaćamo.

  38. #838
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno

    A ima li se za FET pravo na ikakvo bolovanje?

  39. #839

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Da poslije fet isto imas pravo do bete na bolovanije

  40. #840
    BillieJean avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Postovi
    302

    Početno

    Citiraj miuta821 prvotno napisa Vidi poruku
    Da poslije fet isto imas pravo do bete na bolovanije

    Super, hvala ti! Meni u biti treba za transfer taj dan i eventualno koji dan poslije.

  41. #841

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Ne znam gdje bih pitala, pa cu ovdje? Jel itko od vas prosao spontani, kiretazu i nakon koliko vremena ste mogli u sljedeci postupak, tocnije u FET?? Hvala

  42. #842
    maca2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    635

    Početno

    Preporuka je 6 mj.nakon kiretaze ne pokusavati s trudnocom.

  43. #843

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    ja sam sredinom 8.mj imala spontani i kiretažu, a već u 11.mj išla na FET.

  44. #844

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Meni je doktor koji mi je vodio trudnocu, i koji vodi humanu kod nas u bolnici rekao da mozemo ponovno kad produ dva ciklusa.. Sutra zovem mpo doktora da cujem sto on kaze.. Taman da skupim ponovno briseve i sto ce vec trebati..

  45. #845
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Koliko je peni poznato da doktori savjetuju bar 3 do 4 ciklusa a idealno je 6 kako je maca vec i napisala. Treba i tijelu i maternici dati vremena da se oporave. Ruku na srce al za dva mjeseca duze da se ceka nista ne propustate i nista se nece dogoditi..pa nisu to dvije godine cekanja. Dva mjeseca od kiretaze je malo vremena.

  46. #846

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Definitivno je to rano!! ali doktor me je uvjerio u suprotno, a ja nakon spontanog nisam imala strpljenja, samo sam htjela opet biti trudna.
    Kako nemam svoje menge, ja ni između spontanog i novog feta nisam krvarila i očistila se kroz bar jednu mengu. Tek ovaj mjesec sam dobila svojegu mengu, koja je trajala skoro pa 3 tjedna, izlazilo je sve i svašta i vidim da sam definitivno trebala dati tijelu priliku da se očisti, odmori i pripremi.
    Na greškama se nažalost uči.

  47. #847
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Nama je dr nakon kiretaže u 9. tt par puta naglasio da nikako nebi smjelo doči do trudnoče narednih 6 mj.
    Na kontroli u Petrovoj je gin koja me pregledala dozvolila prirodni IVF nakon 4 mj,u stimulirani nas nije još htjela primiti.

  48. #848

    Datum pristupanja
    Jul 2015
    Postovi
    92

    Početno

    Vidjet cu sto ce mi doktor reci, mislila sam sad u FET kad mi dozvoli, imamo jednog smrzlica, pa ako ne uspijemo pricekat cemo za novi stimulirani! A i za 10-ak dana tek imam kontolu pa je za sve jos malo prerano planirati.. Samo sto sam ja kao suncokret, ja bih sutra da se mene pita!

  49. #849
    blackbutterfly avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2

    Početno

    kada se ide na transfer u fet-u? oko sredine ciklusa +/-?

  50. #850
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Citiraj blackbutterfly prvotno napisa Vidi poruku
    kada se ide na transfer u fet-u? oko sredine ciklusa +/-?
    Valjda ovisno o debljini endometrija, i trajanju ciklusa, 14 dana +/- ?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •