Stranica 4 od 28 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 1352

Tema: Uspješnost FEt-a

  1. #151
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    evo transfer bio 18.03. za 12 dana beta..nadamo se
    lasta ,ja sam bila na prirodnom,bez ikakvih tableta,samo poslije transfera inekcija.

  2. #152

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    16

    Početno

    amyx zanima me kada si išla u Mb vidila sam da si se liječila na vv kao i ja pa me zanima još koliko si platila sve skupa Hvala
    (((((((((((((vestitam na malom anđelu)))))))))))))

  3. #153
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    U Mb sam išla u studenom, nismo imali transfer zbog hiperstimulacije, u veljači sam išla na FET. U studenom smo platili 2300 eura, sad u veljači FET 400 eura, ljekovi su bili oko 1000 eura... na to sve još dodaj benzin, cestarine, vinjete i ostale troškove (cuga, klopa), sve zajedno oko 4500 eura

  4. #154
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa Vidi poruku
    U Mb sam išla u studenom, nismo imali transfer zbog hiperstimulacije, u veljači sam išla na FET. U studenom smo platili 2300 eura, sad u veljači FET 400 eura, ljekovi su bili oko 1000 eura... na to sve još dodaj benzin, cestarine, vinjete i ostale troškove (cuga, klopa), sve zajedno oko 4500 eura
    Amyx, jesi razmišljala kopiju računa poslati na ministarstvo skupa s kratkim pregledom tvojih neuspješnih postupaka u HR na Vuku?

  5. #155
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    evo me i tu nakon fet-a 13dnt beta 1571!!!!!

  6. #156
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    toliko o negativnim testovima...čestitam od srca

  7. #157
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Bravo, Kiki, čestitam! Inače, i slovenski i hrvatski doktor su mi potvrdili da je kod nekih žena (vrlo često PCOS-ovke) vrlo uspješan FET u prirodnom ciklusu, jer da je kod nekih žena u stimuliranom ciklusu jako teško postići sinhronizaciju starosti embrija sa zrelošću endometrija, dok je u FET-u to savršeno moguće!

  8. #158
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    ina33 meni je prof. Vlaisavljević rekao da su kod mene puno veće šanse za trudnoću sa smrzlićima nego sa svježim embrijima jer mi je zbog HS stanje organizma, hormona, endometrija koma, a kad se to sve smiri da je FET jako uspiješan...što se stvarno pokazalo točnim

  9. #159
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Da, naravno... Tako bi ti prije bili svi rekli, sa sigurnošću tvrdim da je tako radio i Lučinger i ekipa na VV-u i bilo je jako uspješno! Naravno, dok se smjelo zamrzavati embrije, a i danas neki tvrde da se smije... tj. da nije izrijekom zabranjeno... Ali što radit sa samo tri stanice tj. tri embrija... U svakom slučaju, FET definitivno nije, kao što ga neki nastoje prikazati, "utješna nagrada", on je davao stvarne rezultate. Moja mala je FET-ovka. Neusporedivo uspješniji od ovih cinclulacija sa zamrzavanjem jajnih stanica, koji se rade samo u zemljama izrazito restriktivnog zakonodavstva, ne po nalogu struke, nego politike.

  10. #160
    valentine avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    149

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa Vidi poruku
    ina33 meni je prof. Vlaisavljević rekao da su kod mene puno veće šanse za trudnoću sa smrzlićima nego sa svježim embrijima jer mi je zbog HS stanje organizma, hormona, endometrija koma, a kad se to sve smiri da je FET jako uspiješan...što se stvarno pokazalo točnim
    Kao prvo, Kiki30, čestitam na predivnoj beti

    Ovo mi je jako interesantno, jer, očito je tako i kod mene.
    Zbunjivalo me je kako to da mi ET sa svježim, odličnim blasticama nije uspio (biokemijska) a dva FET-a kasnije jesu sa, ajmo reći, lošijim embrijima.
    Ja sam tada ušla u blagu HS.
    Dr. J na VV tada nije puno objašnjavao zašto i kako.
    Tek mi sad to ima smisla.

    Živio FET

  11. #161
    kata.klik avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    814

    Početno

    da ina33 upravu si, ja sam bila na granici HS i bilo je upitno hoću li ići na ET u ciklusu ili čekati, ali doktor je procjenio s obzirom na moje stanje da idemo na ET...potpis vidite. draga je u pstupku par dana prije mene imala oko 23 js i njoj je odgođen Et...tako da je išla na tri FET-a, zadnji uspješni, dva dečkića rodila prije mjesec dana...a znam još par cura koje su isto ostale trudne na isti naćin...onako usput sve smo bile Lucijeve pacijentice
    Posljednje uređivanje od kata.klik : 31.03.2011. at 15:23

  12. #162
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    pozdrav suborke, imam pitanje u vezi smrzlića. punkcija mi predstoji vjerovatno u petak i kako sam očito low responder i nemam baš puno folikla, pitanje je što će se uopće oploditi i da li ćemo imati koji embrij uopće za zamrzavanje. preporuka centra je da se zamrzava ako se radi o barem dva embija..da zamrzavanje jednog embrija ne preporučuju..u stilu vjerovatnost da za uspješnost kod jednog je mala, a troškovi su opet tu.
    razmišljam da bi dala zamrznuti makar se radilo samo o jednom, obzirom da je pitanje da li bi u sljedećoj rundi bolje reagirala na stimulaciju..itd.
    kakva su vaša iskustva, da li je netko zamrzavao samo jedan, kakva je bila uspješnost? ima li smisla?
    hvala

  13. #163
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    spodoba,evo ja sam imala samo jednog smrzlića i vidiš rezultat!!! tako da ne kužim zašto ne preporučuju.ideš u mb ili ljubljanu?

  14. #164
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    Citiraj kiki30 prvotno napisa Vidi poruku
    spodoba,evo ja sam imala samo jednog smrzlića i vidiš rezultat!!! tako da ne kužim zašto ne preporučuju.ideš u mb ili ljubljanu?
    cestitam na uspjehu!

    u njemackoj sam u postupku. vec sam ja rekla da zelim da se zamrze i jedinac ako uopce bude sto za zamrzavanje..malo sam se zafrkavala s doktorom..rekoh mu istina da je mala vjerovatnost dobiti na lotu, ali ljudi ipak nekad dobivaju..ja ne zelim fulati sansu zbog par eura..
    sto je par sto eura u odnosu na mogucnost da i s jednim smrzlicem ostvarim trudnocu
    Posljednje uređivanje od spodoba : 11.04.2011. at 10:34

  15. #165
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    spodoba naravno da ima smisla.
    U zadnjoj stimulaciji smo imali 4 smrzlića, tražili smo da ih zamrznu svakog za sebe, jer se bojim blizanačke trudnoće (zbog problema u prvoj trudnoći). Dolazili smo na FET po jednog embrija, drugi pokušaj je uspio.
    U prethodnoj stimulaciji smo imali samo 2 embrija, odlučili smo se da transferiraju jednoga, a jednog zamrznu. Nitko nije spominjao veće troškove zbog pojedinačnog zamrzavanja.

    Mi smo bili u Mariboru. U kom si ti centru?

  16. #166
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    troskovi su isti bilo u 'paketu' jedan ili dva embrija..radi se o ca 400 eur za zamrzavanje ako se ne varam..ja sam u muenchenu i zadovoljna sam sveukupno..

  17. #167
    m arta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    816

    Početno

    jučer sam pročitala sve što ste pisale i vrlo ohrabrujuće, čestitke svima u FET-ovima!
    al ne sječam se da sam pročitala da je netko išao u Prag, čini m ise sve MB i VV, Njemačka

    ja čekam da mi se jave iz klinike, da vidimo kad možemo ići po naše smrzliće, imamo ih 4 u PFC klinici u Pragu.

  18. #168
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    ima li tko zivaca da mi kaze kako izgleda FET na VV ,imamo blastice i znam da se javljam 9 dc sto dalje ide ja pratim trakicama ili svaki drugi dan na foliko,dobija li se stoperica ili čeka da popucaju same folikule?ako ima netko raspolozem plese da me prosvijetli zaboravila sam sto sad znala do sad.
    Malo me zeza taj simpozijum tako da neznam hoću li uspjeti uopće upasti a i sa danima Go i bolovanjem sam u skripcu.
    Ako sad nista onda startamo u rujnu

    slučajno pogledala datum prije 5 godina smo prvi put bili na VV
    Posljednje uređivanje od laky : 28.05.2011. at 13:35

  19. #169
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    laky, pretpostavljam da će ti fet raditi dr A.
    dosta je bitno da se odredi dan ovulacije, ja sam došla u subotu pred ovulaciju a kako oni nisu radili u ned, dr je inzistirao na punkciji (fol nije puknuo), iako smo i dan prije i taj dan pratili lh trakicu (on mi ju je dao, sestre naplatile).
    nakon transfera dobivaš iste one injekcije kao i nakon svakog transfera u postupku.
    i UZV prati dr i imao je pod nadzorom moju ovulaciju, dakle nije bilo mogućnosti da ja sama pratim.

  20. #170
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    hvala Andream jesi dobila štopericu ? jeli od punkcije FET bio 5.dan ,a LH trakice sam nabavila 30 kom

  21. #171
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    ja sam imala blastice - punkcija (ili ovulacija ako je doc utvrdi) se računa kao nulti dan, pa je peti dan FET. štopericu nisam dobila.

  22. #172
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    tnx i kod mene su blastice ,jesi li dobila estrofem ili neku terapiju ili je bio prirodni FET (mislim bez bilo čega).sve mi sad ovisi o vještici

  23. #173
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    ništa od lijekova osim tih injekcija - decapeptyl i još nešto nakon transfera koje su se tada kao i FET plaćale (sad je mislim sve besplatno).

  24. #174
    magi7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    253

    Početno

    evo malo da obrišem prašinu s ove teme
    ja se spremam na FET u prvom mjesecu kod Reš-a. Imam samo jedan zamrznuti embrij, pa me zanima ako netk zna točno kako ide postupak, te kolike su šanse ako je samo jedan?
    Meni je rečeno da se javim 12 dan ciklusa i za pet dana transfer. da li je to uvijek tako. Za lijekove još ništa ne znam.

  25. #175
    lasta avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    718

    Početno

    Mi smo imali dva FET-a kod Reša. Prvi je bio prirodan bez ikakvih lijekova i ništa.Drugi nam je bio dobitni. Kada sam dobila mengu pocela sam piti estrofem3x1. 12 dan UZ da se vidi da li je endometrij dobar. Pocela sam stavljat utogestan i sada cini mi se da je peti dan bio transfer. Uspjesnost FET-a je cak i manja nego cijeli postupak sa stimulaciom i on nam nije davao bas puno nade. Imali smo 4 smrznute blastice i sve su se odledile i prezivjele. Samo se jedna primila.

  26. #176
    alma_itd avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    1,024

    Početno

    Nema nikakvog pravila.Nama je u jednom postupku FET tek 5-ti embrion prezivio odmrzavanje,a u posljednjem dobitnom zadna 2 su prezivjela i vracena.Imala sami jedan FET iz jedan stimuliranog ICSI sa jednim zaledjenim embrionom koji nije na zalost prezivio pa je sve bilo uzalud.Sve je to macak u vreci.Jedni kazu da je FET uspjesniji jer tijelo nije izmuceno stimulacijom,drugi opet da je bolji ET poslije stimulacije.Meni je jedina pozitivna stvar kod FET-a bila da zbog estrofema koji koristis ne mozes dobiti menstruaciju,pa su mi odlasci na WC bili manje stresni.Sretno u postupku i da ti bude uspjesan

  27. #177
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Citiraj lasta prvotno napisa Vidi poruku
    Mi smo imali dva FET-a kod Reša. Prvi je bio prirodan bez ikakvih lijekova i ništa.Drugi nam je bio dobitni. Kada sam dobila mengu pocela sam piti estrofem3x1. 12 dan UZ da se vidi da li je endometrij dobar. Pocela sam stavljat utogestan i sada cini mi se da je peti dan bio transfer. Uspjesnost FET-a je cak i manja nego cijeli postupak sa stimulaciom i on nam nije davao bas puno nade. Imali smo 4 smrznute blastice i sve su se odledile i prezivjele. Samo se jedna primila.
    Mi smo bili u Mariboru, imali smo 4 zamrznuta embrija, ali transfer je bio svaki puta po jedan embrij (po našoj želji). Imam prirodne ovulacije, tako da je FET bio bez ikakvih lijekova. Rezultat drugog FET-a ima 3 mjeseca i upravo se sprema zaplakati, tako da ti još stignem na brzinu poželiti puno uspijeha

  28. #178

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    BiH-RS
    Postovi
    278

    Početno

    Cure moze mala pomoc,u slucaju hiperstimulacije zbog koje se nece ni raditi ET u stimuliranom postupku koliko ciklusa ste morale cekati da se jajnici smire pa da krenete u pripremu za Fet?

  29. #179

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    BiH-RS
    Postovi
    278

    Početno

    Inace do hipers. je doslo zbog PCO jajnika

  30. #180
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Ljubice, vjerojatno ćeš na neku kontrolu da ti dr pogleda jajnike, da vidi jel sve ok. Ja sam pauzirala dva ciklusa i onda FET

  31. #181
    magi7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    253

    Početno

    pitanje: da li je netko od Vas cura imao FET, a da ima endometriozu i da je imala velik endometriom?

  32. #182
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Evo dižem temu, sad će nadam se biti i više FET-ova, pa da i ona oživi

    Sve sam pročitala, i mislim da sam saznala što trebam. Inače imam PCOS i nemam ovulacije, pa sam se bojala da li se može i kako raditi FET. I baš sam vidjela komentar koji je kod mene očito istinit - teško mi je pogoditi starost endometrija i embrija kod stimulacija (to je i dr rekao, kasnija punkcija, pa endometrij lakše ode na lošu stranu)

    Imam 2 smrznute blastice u IVF Centru, mislim da za sad još nitko nije imao iskustva s FETom tamo. Kad dođe menga, vidjet ćemo da li čekam jedan ciklus, ili idemo odmah

  33. #183
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Vrci ja imam PCOS, nemam ovulacije...do sad sam imala 2 FET-a i oba uspješna. Prvi je nažalost loše završio, a drugi hvala Bogu ...sad njih dvoje lupka u mom trbuhu u 26 tt.
    Samo ti je bitno pratiti debljinu endometrija kad je pravo vrijeme vratiti embrije.

  34. #184
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Znači ne radi se nikakva stimulacija ovulacije, jednostavno nam po endometriju vraćaju?
    Nema veze što su jajnici lijeni? Jer ja nemam ni vodećih folikula baš, zna biti malih, ali ništa od toga

  35. #185
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Ja nisam imala nikakvu stimulaciju ovulacije. Rekao mi dr R da nema smisla ni potrebe. Isto su mi rekli i u Mariboru gdje sam imala FET-ove.
    Uzimala sam duphaston da dobijem M, Nakon toga od prvog dana M estrofem, 10-ti dan prvi UZ i onda svaki drugi daan dok nije debljina endometrija bila ok. Kad je debljina endo ok, počinješ sa utrogestanima i dr ti kaže kad je transfer. Estrofem sam koristila do 12 tt, a utrogestan do 15 tt. Ustvari ja sam koristila Crinone gel ali to je isto ko i utrogestan.
    Oba FET-a po tom principu su rezultirala trudnoćom, jedino je prvi završio kao missed ab u 10 tt, ali to nema veze sa FET postupkom. To je već neka druga tema i problem.

  36. #186
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Puno hvala

    Ja uglavnom po netu nalazim fet nakon ovulacije. Drago mi je čuti da se barem ne moram brinuti oko toga. Ti imaš blizance sad?

  37. #187
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    da, trudna sam 26 tjedana

  38. #188

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    41

    Početno

    molim vas za pomoć, spremam se slijedeći mjesec u fet, pa me zanima koji dan nakon ovulacije slijedi fet, moja ovulacija bez ikakvih lijekova...tko ima iskustva s time...hvala

  39. #189

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    tamo tamo daleko
    Postovi
    135

    Početno

    Ja imam iskustvo 2007.na VV, praćeno uzv od 12 dc, 13dc i 15 dc kada je utvrđeno da folikula nema tj da je dan ranije bila ovulacija, 5. dno imala sam trasfer, tako mi je bilo za svaki FET, zadnji je bio spješan.

  40. #190

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Evo mi smo jučer potvrdili da nećemo imati tansfer zbog hipers. transfer bude tek u veljači, imamo smrznute po 3 blastice i 3 morule (5dan). čitam iskustva, naravno da ima svakakvih i nadam se da ću se prikloniti onoj skupini s pozitivnim iskustvom, ali... bojim se što nakon užasno bolne punkcije, loše reakcije u smislu da je bilo puno malih folikula, dobili smo 12 stanica, 8 se oplodilo i na kraju 6 smrznuli - bojim se da će propasti pri odmrzavanju i da će na kraju taj mukotrpan put završiti bez transfera.

  41. #191

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ruža82 ne brini, nema sanse da svih 6 blastica propadne pri odmrzavanju. i mi imamo 6 komada, vidim da si ti takodjer bez ovulacije. oces li dotad piti duphaston?

  42. #192

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Misliš za izazivanje menstruacije??? inače nikad u životu nisam pila duphaston, ja si izazivam s utrićima m.
    nadam se da ćemo se zajedno u veljači veseliti!!!

  43. #193

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    da, da, na to sam mislila, ja pijem duphaston da bih dobila m. hocemo, hocemo

  44. #194
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja imam 2 blastice,mene ce biti jos veca frka odmrzavanja

  45. #195
    elen avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    91

    Početno

    Mi imamo 1 blastocistu i 3 morule a fet planiramo početkom slijedeće godine ovisno o tome kad budem dobila m.
    Dogovor je da nakon menstraucije u 12 mj. 1 ciklus pijem duphastone (15-25 dan) i onda se slijedeći (3dc) javljam na pregled.
    Inače, imam pcos, cikluse od 30 do 90 dana i, kolko mi je poznato, ovulacije imam, samo kaj mi folikularna faza traje jaaaaako dugo.
    Kaj se tiče sameg fet-a sve mi je velika nepoznanica....znam da, kao u svakom postupku, ima i rizika i uspjeha i da ne preostaje ništ drugo nego nadati se najboljemu..i jesti ciklu i ananas za bolji endometrij

  46. #196
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    Meni su na VV svojevremeno odmrzavali 3 embrija i svi su preživjeli (trodnevni) i u Mb su mi dva puta odmrzavali po dvije blastice i preživjele. Znaći uspješnost odmrzavanja kod mene je bila 100 %. Ako su embriji bili dobri za zamrzavanje, bit će dobri i za odmrzavanje...pogotovo blastice i morule, bez brige.

  47. #197
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Ruža82,draga i ja se isto bojim kako će proći odmrzavanje.Najviše zbog toga jer mi peti dan nismo imali ni jednu blastocistu,svih sedam je bilo u stadiju morula.Dvije su vraćene a ostalih 5 je zamrznuto.Ali opet se tiješim pa neće valjda baš sve propasti prilikom odmzavanja.Elen ja isto kao i ti počinjem sa duphastonima 1. dan nakon menstruacije u 12.mjesecu.Svima vama a i sebi želim da nam nova godina započne na najljepši mogući način za početak bilo bi dovoljno da stanice prežive odmrzavanje,pa uspješni transferi,pa velike beturine......
    Posljednje uređivanje od hrki : 28.11.2012. at 12:50

  48. #198
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    Citiraj amyx prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su na VV svojevremeno odmrzavali 3 embrija i svi su preživjeli (trodnevni) i u Mb su mi dva puta odmrzavali po dvije blastice i preživjele. Znaći uspješnost odmrzavanja kod mene je bila 100 %. Ako su embriji bili dobri za zamrzavanje, bit će dobri i za odmrzavanje...pogotovo blastice i morule, bez brige.
    Hvala amyx za riječi koje daju vjetar u leđa.. to mi baš sada treba! Jučer sam poslala mail sestri Jasni (Mb) za termin FET-a. Nadamo se da će naše blastice preživjeti odmrzavanje.

    Vrci, elen, hrki, ruža82, bubekica i sve ostale cure ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za uspješno odmrzavanje.

  49. #199
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Hvala...
    Neka nam svima ovu zimu smrzlici donesu srecu

  50. #200

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    karla hvala! bit ce to jedna lijepa sezona snjegovica

Stranica 4 od 28 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •