Stranica 6 od 28 PrviPrvi ... 4567816 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 251 do 300 od 1352

Tema: Uspješnost FEt-a

  1. #251
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    Citiraj Brunaa prvotno napisa Vidi poruku
    draga pčelica2009 i mi smo imali FET u MB jučer, dobila sam samo pregnyl od 2.500 jedinica (ako se tako piše) i niš više. Ja već bila pripremila utriće kad ne treba ništa...
    Ma ovo sam htjela citirati.. Utrići nakon transfera kod FET-a?

  2. #252
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Mislim da bi trebali, pa to je normalno nakon svakog transfera, što ne?

  3. #253
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Nemojte me držati za riječ... al mislim da sam pročitala da hormonske stimulacije u MPO poremete prirodnu prozivodnju progesterona potrebnu za trudnoću u samom startu, pa onda dobijemo Utrogestane da poprave tu situaciju.
    E sad - ako idete na FET - niste imale stimulaciju - valjda onda zato nema Utrogestana.
    Ispričavam se ako širim krive informacije, tako mi je nekako ostalo u sjećanju teorija oko Utrogestana...
    Nije li najbolje da pitate liječnika zašto nema Utrogestana?
    I onda kažete svima nama

  4. #254
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    Pa i ja mislim da idu poslije svakog transfera ali vidim da je Brunaa napisala da je pripremila utriće a nisu joj trebali, tako sam ja shvatila njezin post koji sam citirala.

  5. #255
    karla 1980 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    400

    Početno

    Citiraj Moe prvotno napisa Vidi poruku
    Nemojte me držati za riječ... al mislim da sam pročitala da hormonske stimulacije u MPO poremete prirodnu prozivodnju progesterona potrebnu za trudnoću u samom startu, pa onda dobijemo Utrogestane da poprave tu situaciju.
    E sad - ako idete na FET - niste imale stimulaciju - valjda onda zato nema Utrogestana.
    Ispričavam se ako širim krive informacije, tako mi je nekako ostalo u sjećanju teorija oko Utrogestana...
    Nije li najbolje da pitate liječnika zašto nema Utrogestana?
    I onda kažete svima nama

    Hvala za info.
    Naravno da ću pitati ali u 2.mj. kada idem na FET.

  6. #256
    pčelica2009 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Sl.Brod
    Postovi
    1,057

    Početno

    Ja mislim da je u pitanju punkcija jer ne dolazi do prave ovulacije tj.jajašca ne puknu (a u fetu se to čeka) več se ispunktiraju pa jajnici ne šalju hipofizi signal da je došlo do ovulacije i da može početi sa proizvodnjom progesterona.Zato u stimuliranom utrići a u fetu ne.Mislim da je to to.

  7. #257

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    nakon punkcije ne dolazi do normalnog razvoja zutog tijela (nastaje iz prsnulog folikula) koje luci progesteron pa je lucenje progesterona oslabljeno i zato se daje utrogestan. kod feta postoje 2 slucaja:
    1) postoje prirodne ovulacije - ceka se ovulacija, onoliko koliko su stari embriji toliko nakon ovulacije se vracaju u maternicu, nema potrebe za davanjem utrogestana jer postoji prirodno zuto tijelo koje luci progesteron, ali koliko vidim, mnogi lijecnici ipak daju utrogestan kako bi "podebljali" funkciju utrogestana
    2) nema ovulacije
    a) ovulacija se stimulira klomifenom - nastavak kao da ima ovulacije
    b) od pocetka ciklusa se daje estrofem (estrogen koji sluzi debljanju endometrija) i kada endomtrij bude dovoljno debeo taj dan se odredjuje kao dan ovulacije, zapocinje se s uzimanjem utrogestana i transfer je onoliko dana kasnije koliko su stari embriji.
    ako sam u necem u krivu, neka me netko ispravi.

  8. #258
    amyx avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    2,197

    Početno

    U Mb je praksa da ne daju ništa ako je prirodan ciklus, tj. ako je FET nakon ovulacije. U Hr se daaje nakon svakog transfera.

  9. #259
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Pozdrav drage moje fetovke!Eto ja još 7 dana pijem utrogestane,čekam da dođe M i treći dan krećem put VV.Jedva čekam ,kakva je situacija kod vas?
    Posljednje uređivanje od hrki : 09.01.2013. at 12:42

  10. #260

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    hrki i ja imam dobre vijesti! bila sam danas u pratnji mm na vv (isao je k dr.p.) pa smo isli rijestiti zahtjev za odmrzavanje jer mm nece biti u vrijeme kad cemo kretati, tj. kad smo trebali kretati u postupak (a moramo oboje potpisati) i rekao je dr. a. da dodjem iduci ciklus, iako sam mislila da cu tek krajem veljace. tako daaaa... meni je danas 18.dc, racunam da ce m doci za 10ak dana i onda sam 3dc. gore

  11. #261
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Bubi super možda i zajedno krenemo.Imam jedno pitanje meni su embriji zamrznuti 2+2+1 dali se odmrzavaju svi embriji ili samo ovako kako su zamrznuti npr.samo 2?
    Posljednje uređivanje od hrki : 09.01.2013. at 13:03

  12. #262
    elen avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    91

    Početno

    cure drage! evo i mene.. još 6 dana pijem duphastone, čekam m. , 3dc pregled i ako bude sve ok. krećemo!!

  13. #263
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Super Elen , znači sve smo tu negdje
    Posljednje uređivanje od hrki : 09.01.2013. at 13:05

  14. #264

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    da, bas smo se fino poslozile! meni su smrznuti 3+3 i odmrzavat ce jednu slamcicu s 3 komada. kaj sam ja jedina sa smrznutima 3+3? koliko znam NE odmrzavaju se svi odjednom, mislim da ce ti odmrznuti 2, eventualno ako ta 2 ne prezive, onda jos onaj 1, a u najgorem scenariju (pljuc-pljuc da ne copram) jos ona 2.

  15. #265
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Meni se čini da sam čula/čitala da se odmrzavaju svi iz jedne slamčice..
    Baš sam se pitala - čak i da su samo 2 zamrznuta i oba prežive odmrzavanje, što nije nemoguće - a ja želim samo jedan vratiti.. što bude onda s drugim? Koliko znam - ne može se ponovno zamrzavati.
    Ili u slučaju gdje su 3 zajedno zamrznuta?
    A svi mahom zamrzavaju po 2, a vidim neki i 3 zajedno.
    U čemu je kvaka da ne zamrzavaju 1 po 1? Zna li netko? Skupi materijali? Očekivanje da ih samo 50% preživljava odmrzavanje? Ima li netko da je uspio na inzistiranje zamrznuti 1 po 1?

    (Ja imam drugačiju situaciju - nazvala bih to sretnom okolnosti - jer bih i išla na vraćanje samo 1 embrija. Imamo 2 pingvina, ali svaki odvojeno - 5. i 6. dana, tako su bili spremni. Dogovor je - danas sutra - kada se odlučimo na FET - možemo dogovoriti transfer npr u 10 ujutro... mislim da treba 2 sata da se odmrzne. U slučaju da prvi kojeg odmrzavaju ne preživi - onda u tom istom danu stignemo odmrznuti i transferirati drugi, valjda će on preživjeti. Po statistici bi trebao )

  16. #266
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Nekad smrzavaju po 3 bas zato sto ne moraju svi prezivjeti odmrzavanje. Pogotovo ako i prije smrzavanja nisu skroz vrhunski

    Evo ja potvrdujem tu da moj FET nije uspio. Nemam vise smrzlica, idemo dalje
    Posljednje uređivanje od Vrci : 09.01.2013. at 14:11

  17. #267

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    meni je biologinja rekla da smrzavaju po 3 kako bi imali vece sanse da prilikom odmrzavanja imaju 2 za vratiti (mi bas zelimo da vrate 2). pretpostavljam da bi bilo idealno smrzavati po jedan u slamku, ali imam blagi osjecaj da se to ne radi iz financijskih razloga.

  18. #268
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    znam za slučaj (vani) da su bila 3 skupa zamrznuta, svi odmrznuti uspješno, dva vraćena, a treći ponovo zamrznut (vitrifikacijom), e sad, to nije uobičajeno, i da napomenem-i taj treći naknadno je vraćen-sve bez trudnoće
    mislim da ako neko nije spreman na višeplodnu (gemine) trudnoću da bi ipak trebalo tražit da zamrzavaju po jedan...
    stalno napominjem-ako u svježem ili u fet-u niste spremni na blizanačku trudnožu-ne vraćajte dva dobra embrija!
    Posljednje uređivanje od mare41 : 09.01.2013. at 14:37

  19. #269

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ja sam bas pitala kako to da nije 2+2+2 i dal je to bolje za mene pa mi je biologinja objasnila ovako kako sam napisala. eh sad, ak su ih istrenirali da muljaju jer nemaju love, ne znam, ali ima curki s vv koje imaju 2+2+2 pa valjda nije da stede samo na meni ocito postoje neki razlozi koje mi u tom trenutku ne znamo (kvaliteta embrija, statistika i sl).

  20. #270
    ljube avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    1,498

    Početno

    Teško je raspravljati zašto su nekome zamrznuli 1, 2 ili 3 u kapilarici jer kriteriji zamrzavanja kod nas nisu jedinstveni. Da li je zamrznuto sve što se još dijeli 5. dan, da li su u nekom centru zamrznute samo blastice s ocjenom AAA ili AAB (npr. mariborski kriterij) ili zamrzavaju i blastice BBB koje imaju 12% šanse za implantaciju, blastice BCB, BCC, CCB ili CCC kvalitete, mi to ne znamo,a pretpostavljam da nikome na otpusnom pismu to nisu niti naveli. Tek kada bi znali kvalitetu toga što je zamrznuto (ne opisnim ocjenama tipa odličan, malo lošiji i tak-tak) mogli bi i uspoređivati.

  21. #271
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    nekvalitetne, tj. loše bez šanse da prežive ne bi trebali uopće zamrzavati....

  22. #272

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    meni na otpustom pise samo 6 embrija u krioprezervaciji, cak ne pise ni da je rijec o blastocistama. budem ja biologinju ispilala da mi kaze kvalitetu, ipak smo si kolegice

  23. #273
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Evo ja potvrdujem tu da moj FET nije uspio. Nemam vise smrzlica, idemo dalje
    Uh, promaklo mi je da si ovo napisala na drugoj temi. Žao mi je
    Koliko smrzlića je bilo transferirano? 3dnevni? Ili 5dnevni?

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    meni je biologinja rekla da smrzavaju po 3 kako bi imali vece sanse da prilikom odmrzavanja imaju 2 za vratiti (mi bas zelimo da vrate 2). pretpostavljam da bi bilo idealno smrzavati po jedan u slamku, ali imam blagi osjecaj da se to ne radi iz financijskih razloga.
    Javi ako saznaš što od kolegice biologice
    Nije da te želim plašiti, ali što ćete ako prežive sva 3 odmrzavanje? Ajd se baš raspitaj kad budeš išla na FET (ideš uskoro, jel tako?), jel kod onih koji nikako ne bi htjeli blizanačke trudnoće moguće zamrznuti po 1 embrij? (thnx)
    Jesam li dobro shvatila da ti imaš zamrznuto 3 + 3 blastociste?

    Citiraj mare41 prvotno napisa Vidi poruku
    mislim da ako neko nije spreman na višeplodnu (gemine) trudnoću da bi ipak trebalo tražit da zamrzavaju po jedan...
    stalno napominjem-ako u svježem ili u fet-u niste spremni na blizanačku trudnožu-ne vraćajte dva dobra embrija!
    Slažem se!


    Citiraj ljube prvotno napisa Vidi poruku
    Teško je raspravljati zašto su nekome zamrznuli 1, 2 ili 3 u kapilarici jer kriteriji zamrzavanja kod nas nisu jedinstveni. Da li je zamrznuto sve što se još dijeli 5. dan, da li su u nekom centru zamrznute samo blastice s ocjenom AAA ili AAB (npr. mariborski kriterij) ili zamrzavaju i blastice BBB koje imaju 12% šanse za implantaciju, blastice BCB, BCC, CCB ili CCC kvalitete, mi to ne znamo,a pretpostavljam da nikome na otpusnom pismu to nisu niti naveli. Tek kada bi znali kvalitetu toga što je zamrznuto (ne opisnim ocjenama tipa odličan, malo lošiji i tak-tak) mogli bi i uspoređivati.
    Sad si me baš zainteresirala. Probat ću jednom saznati taj info i o svojim smrzlićima

  24. #274

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Moe prvotno napisa Vidi poruku
    Javi ako saznaš što od kolegice biologice
    Nije da te želim plašiti, ali što ćete ako prežive sva 3 odmrzavanje? Ajd se baš raspitaj kad budeš išla na FET (ideš uskoro, jel tako?), jel kod onih koji nikako ne bi htjeli blizanačke trudnoće moguće zamrznuti po 1 embrij? (thnx)
    Jesam li dobro shvatila da ti imaš zamrznuto 3 + 3 blastociste?
    tako je, imam 3+3 blastociste, po rijecima doktora i biologa - svih 6 je odlicne kvalitete. na dan transfera je bilo 8 embrija (od 10 jajnih stanica, 8 ih se oplodilo i svih 8 se lijepo razvijalo), svi na granici morula/blastocista. stavili su me zanji za transfer jer su cekali prva 2 embrija koji ce se najbrze podijelit. sve ostalo su smrznuli. sad je pitanje koliko je njih prava prava blastocista, koje su kvalitete i sl.
    pretpostavljam da su pakirali 2 bolja i jedan losiji, kolikogod su mogli od tih 6 izabrati 2 losija. na fet idem za cca mjesec dana (5.2. bi trebao biti transfer) pa cemo vidjeti. ni meni se bas ne svidja ideja da sva 3 prezive odmrzavanje i da se jedan sasvim zdrav baci. podsjeti me jos sto tocno zelis da ih pitam kad se taj datum priblizi nisam stara, al sam senilna.

  25. #275
    elen avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    91

    Početno

    mi imamo 4 pahiljice; 1 blastocistu i 3 morule i smrznute su svaka posebno. zbog mojeg općenitog zdravstvenog stanja višeplodna trudnoća bi bila preprepreopasna i za mene i za bebe.ja predložila, a doktorica i biologica su se složile bez ikakvih problema.s time nam je možda smanjena uspješnost fet-a ali ne razmišljam previše o tome...dogovor je da ako prva ne preživi odmrzavanje odmah isti dan odmrzavaju drugu.

  26. #276
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam imala 2 blastice, jedna kazu da se bila odmrzla kako su htjeli. Druga je nakon odmrzavanja bila losija.
    Koliko su mi rekli prije smrzavanja, onda nije bila takva razlika, blastice su bile jednako dobre

  27. #277
    pipi73 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    258

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam imala 2 blastice, jedna kazu da se bila odmrzla kako su htjeli. Druga je nakon odmrzavanja bila losija.
    Koliko su mi rekli prije smrzavanja, onda nije bila takva razlika, blastice su bile jednako dobre
    I kod mene...zamrzli su 7 savrsenih...4 su propale pri odmrzavanju...2 su vratili...jedna je trebala da se ponovo zamrzne ali je sutradan stala u razvoju tako da nista nije bilo od nje....

  28. #278

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    znaci moguce je ponovno zamrzavanje. ima li netko iskustva s tim, ako da, u kojoj klinici?
    Posljednje uređivanje od bubekica : 09.01.2013. at 20:48

  29. #279
    pipi73 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    258

    Početno

    U Pronatalu u Pragu znam da rade...

  30. #280
    barbi26 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    401

    Početno

    ja sam baš razgovarala s dr L. o tome, rekao je da takvi embriji imaju male šanse za impl. (previše su izmučeni) i da se po njemu to ne isplati raditi. iako on ima jaku grižnju zbog svega što mora baciti

  31. #281

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    15

    Početno

    Cure,da li vama ovih dana sestra Jasna odgovara na mejl,jer mi smo trebali u januaru na FET ali od 25.12. niko mi ne odgovara na mejl,pa smo sad morali odgoditi FET za februar?
    I recite mi molim vas kako znate da li su vam zamrznute sve blastice skupa ili odvojeno jer kod mene na otpusnom pismu to ne piše?

  32. #282

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Dixi70 možda da ovo prvo pitanje postaviš na temi Potp. u Češkoj (ak se ne varam), a ovo drugo bi se trebalo saznati od biologa, kad se ide na razgovor.

  33. #283
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    dixi jesi joj probala poslati poruku na mob mi smo tako kontaktirale jer mi isto nije odgovarala baš redovito?
    Da to je stvarno malo glupo kad je netko na godišnjem a o njemu ovisi tvoj slučaj
    Mislim da ti u Mariboru ne zamrzavaju sve skupa obično to bude 1-2 blastice ali to možeš pitati sestru nek ti provjeri kad stupite u kontakt
    Posljednje uređivanje od Mali Mimi : 10.01.2013. at 13:52

  34. #284

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Citiraj ruža82 prvotno napisa Vidi poruku
    Dixi70 možda da ovo prvo pitanje postaviš na temi Potp. u Češkoj (ak se ne varam), a ovo drugo bi se trebalo saznati od biologa, kad se ide na razgovor.
    a varam se

  35. #285

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    19

    Početno

    dixi,
    ja sam taman sa FETa,kontaktirala sam je meilom,ali sam i zvala,Jasna bila na godisnjem,ali mi odgovorila na poziv,iako je bila doma,kaze da k
    ontrolira sve meilove doma i obavjestava kliniku,i to sve funkcionira,i ja sam se bojala,jer sam radila sve oko nove godine,medjutim,sve o.k.

    posalji meil na obe adrese,ali zovni i u kliniku ,i obavjesti,

  36. #286

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    15

    Početno

    Citiraj mag prvotno napisa Vidi poruku
    dixi,
    ja sam taman sa FETa,kontaktirala sam je meilom,ali sam i zvala,Jasna bila na godisnjem,ali mi odgovorila na poziv,iako je bila doma,kaze da k
    ontrolira sve meilove doma i obavjestava kliniku,i to sve funkcionira,i ja sam se bojala,jer sam radila sve oko nove godine,medjutim,sve o.k.

    posalji meil na obe adrese,ali zovni i u kliniku ,i obavjesti,
    Hvala vam!Sad mi je kasno za januar ali ću joj pisati na obe adrese za februar.

  37. #287
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Curke moje ,moja menstruacija je malo uranila i ja sam po ovom snijegu krenula po svoje smrzliće . Od danas počinjem sa estrofemom i 26.01. sam ponovo gore na uzv. Želim vam da mi se ubrzo pridružite .
    Posljednje uređivanje od hrki : 17.01.2013. at 20:01

  38. #288

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    15

    Početno

    Citiraj hrki prvotno napisa Vidi poruku
    Curke moje ,moja menstruacija je malo uranila i ja sam po ovom snijegu krenula po svoje smrzliće . Od danas počinjem sa estrofemom i 26.01. sam ponovo gore na uzv. Želim vam da mi se ubrzo pridružite .
    Hrki
    a zašto si išla u MB na ultrazvuk,zar nisi to mogla obaviti kod svog doktora pa njima javiš rezultate?
    I zašto estrofem,je li jako tanak endometrijum?Sretno!

  39. #289
    hrki avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    493

    Početno

    Citiraj dixi 70 prvotno napisa Vidi poruku
    Hrki
    a zašto si išla u MB na ultrazvuk,zar nisi to mogla obaviti kod svog doktora pa njima javiš rezultate?
    I zašto estrofem,je li jako tanak endometrijum?Sretno!
    Draga ja ti ne idem na postupak u MB nego u Zagreb na VV tu sam bila na uzv.

  40. #290

    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    15

    Početno

    Citiraj hrki prvotno napisa Vidi poruku
    Draga ja ti ne idem na postupak u MB nego u Zagreb na VV tu sam bila na uzv.
    A tako znači,pa zato te pitam,kad si napisala išli smo gore,mislila sam gore u Maribor.

  41. #291

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    pitanje za cure s anovulacijom (po mogucnosti s vv):
    na 3dc. se pocinje s estrofemom, kad je onda iduci pregled? kako se onda racuna kad ce biti transfer? znam otprilike, htjela bih detalje

  42. #292
    elen avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    91

    Početno

    pozdrav svima! evo i mi smo krenuli po naše pahuljice
    u petak (18.1.) mi je bio 3dc, bila sam na pregledu, dobila estrofemom i slijedeći uzv. je isto u petak, 25.01. (10 dc). ne znam kad bi mogao biti transfer, sve ovisi o endometriju..više budem znala na slijedećem pregledu.

  43. #293

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    elen i javi kaj vele na 10dc., bas sam znatizeljna.

  44. #294
    elen avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    91

    Početno

    fala bubekica defitinovni budem javila razvoj situacije! pozzzz svima!

  45. #295

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    FET-ovke moje, zanima me da li je moguće da se FET odgodi, evo recimo meni se stimulacija znala odgađati zbog predebelog endometrija i jer mi je menga bila "čudna" pa nismo dobro mogli odrediti 1dc. da li takvo nešto ima utjecaj i na FET??

  46. #296
    elen avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Postovi
    91

    Početno

    pozdrav svima! mi smo obavili pregled...endometrij se deblja (danas je 9,8 mm), nastavljam sa estrofemom + utrogestani. transfer je u srijedu..(naravno, ako bu sve ok. s odmrzavanjem)..

  47. #297

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    703

    Početno

    Elen i kako je prošlo???
    evo ja sam od jučer na estrofemu, kontrola 8.2 i onda valjda krećemo s utrićima.

  48. #298
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Dižem temu da edina vidi, a usput i da se pohvalim kako imam jednog malog dječačića iz FET-a nakon 3 svježa transfera, prvi FET upalio.

  49. #299
    Bluebella avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    2,060

    Početno

    i moj dečkić kojeg svaki dan očekujem je iz FET-a

  50. #300

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    koliko ste imali embria za transfer. ja imam samo jedan za fet-a. ivf mi je uspio iz prvog pokusaja i dobila sam sina prije 7 sedmica. sad bi ubrzo jos jednu bebu.

Stranica 6 od 28 PrviPrvi ... 4567816 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •