Stranica 27 od 28 PrviPrvi ... 1725262728 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,301 do 1,350 od 1352

Tema: Uspješnost FEt-a

  1. #1301

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,465

    Početno

    Meni su vraceni 21 dc..
    16dc bila prirodno ovulacija, pa 5ti dan vracene dvije blastice..
    Ne mogu se sjetiti koliki je bio endo,.ali FET je bio uspjesan

  2. #1302
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Kod mene na 21dc, ali u prirodnom ciklusu.
    Evo ustvari identično ovako kao kod milasove.
    Posljednje uređivanje od Argente : 08.01.2020. at 15:08

  3. #1303

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Hvala na info Vrci. Tu se radilo o blasticama? Jel znas koje debljine ti je bio endometrij? Kod mene se radi o 2dnevnim embrijima, iz razloga sto je isla ljeta pauza MPO odjela i nisu ih stigli ostaviti do 5og dana.. imam ukupno 5 embrija ali mi se sada 20 dc cini prekasno za fet ..

  4. #1304

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    I inace imam prirodno ovulacije, 30 godina i operirala sam endometriozu, pa su mozda zbog nje isli sa decapeptylom

  5. #1305
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Uf, bilo je to prije 3 godine,ne sjecam se.
    Ali isli smo s blasticama na raniji transfer jer sam radi pcos uvijek imala duge cikluse i kasne transfere i nista. Pa da probamo ranije uhvatiti za implantaciju, i uspjelo

  6. #1306

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Hvala cure.. upravo sam isla kupiti sok od cikle i ananas pa mozda jos malo pridonesu endometriju..

  7. #1307

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Imamo jos samo pitanje,jeste mirovale nakon FETa il ste sve normalno radile?

  8. #1308
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Ja sam malo usporila. Rekla mi dr da ne radim teze poslove (tipa tegljenje usisavaca i sl). A i nakon silnih minusa nisam htjela da ne uspije radi mene. Malo setanja, malo lezanja...

  9. #1309
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ja nisam, ali ni inače nisam pretjerano aktivna pa..

  10. #1310
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Dvije blastice vracene 20dc, bez prethodnih priprema. 7 dc uveli estrofem, endo je bio, cini mi se, 12. Vratila se treci dan na posao, ali uz malo vise paznje sto se tice dizanja tereta. Ocekivala nista jer sam ionako otisla reda radi, a danas smo 21tt.

  11. #1311

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Mislim da meni jos odgadaju jer kao endo nije bio jos trolinijski.. sutra idem na kontrolu pa cu vidjeti.. ne znam dal se to moze promjeniti kroz par dana, da postane trolinijski, jer mislim da je debljina oko 10mm valjda ok..

  12. #1312

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    44

    Početno

    Pozdrav,ne znam jel pitanje postavljam na dobroj temi.Jel znate kakva je politika Sv.Duha prema smrzavanju blastica?Ja imam dvije iz prvog IVF postupka ali tada ,jer sam bila turbo zbunjena i neinformirana oko svega (a i ostala uspjesno trudna iz prve )pa mi nije bilo ni na kraj pameti pitati jesu i ih zamrznuli zajedno ili odvojeno...

  13. #1313

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    44

    Početno

    Nije mi otisao cijeli post...svakako mislim s njima provjeriti (moze li se ta info dobiti telefonski?

  14. #1314

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Pozdrav cure, meni danas odraden FET, dobila sam i dalje da pijem estrofem, decortin i utrogestan.. koja je bila vasa doza utrogestana nakon transfeta..? Meni su propisali 3×1, a vidim da dosta cura pije 3x2..

  15. #1315
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Trebalo bi ovisiti o razini progesteron u krvi i koncentraciji progesterona u tabletama. Meni je nakon proslog fet-a pao progesteron unatoc utrogestanima (2x200 mg). Spremam se ponovo na fet iduci tjedan pa sam uz 2x200 mg dobila i injekcije progesterona od 25mg koje uzimam svaki dan. Sretno!

  16. #1316

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Kako znate da vam pala konc progesterona? Vadili su vam krv da provjere? Ja koristima 3×100mg i to mi se cini malo, radi se o stimuliranom fetu.. al, valjda dr znaju..
    Posljednje uređivanje od Marija01 : 12.01.2020. at 10:29

  17. #1317
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Ja sam uvijek dobivala utrice 3 puta na dan po 2. Bio ivf ili fet

  18. #1318
    Munkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Lokacija
    Sjever
    Postovi
    1,976

    Početno

    Provjere ostale hormone kad vadim betu.
    Kad sam ostala trudna, stavljala sam 3x200 mg.
    Svaka od nas je drukcija. Sigurno znaju sto rade

  19. #1319
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    I da, u 7 postupaka i 2 trudnoce nikad nigdje nisam vadila progesteron

  20. #1320

    Datum pristupanja
    Dec 2018
    Postovi
    47

    Početno

    Citiraj holideja prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav,ne znam jel pitanje postavljam na dobroj temi.Jel znate kakva je politika Sv.Duha prema smrzavanju blastica?Ja imam dvije iz prvog IVF postupka ali tada ,jer sam bila turbo zbunjena i neinformirana oko svega (a i ostala uspjesno trudna iz prve )pa mi nije bilo ni na kraj pameti pitati jesu i ih zamrznuli zajedno ili odvojeno...
    Pise ti na papiru njihovom koliko se čega dobilo i na koji nacin je smrznuto

  21. #1321

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Pozdrav cure, evo ja sam prosla svoj prvi fet koji nije uspio, beta nula iako su embriji imali odlicne ocjene.. zanima me ima li smisla da trazim promjenu protokola (neuspjesni je bio decapeptyl i estrofem), tipa da pokusam sljed u prirodnom ciklusu, obzirom da inace imam ovulacije? Imala sam osjecaj da je u ovome protokolu slabo napredovao endometrij...

  22. #1322
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Marija, mozes pratititi rast endometrija u dva/tri ciklusa da potvrdis da lijepo raste. Ali, ako ti uz estrofem nije bilo bas reakcije...jesi li oralno uzimala ili vaginalno?

  23. #1323

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Oralno,al sam uzimala i decapeptyl a citala sam da po njemu sporije napreduje

  24. #1324

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    32

    Početno

    Pozdrav cure! Evo mi u postupku u Petrovoj -Tese/isci. Imamo dvije zamrznute morule. Imali mozda uspjeha trudnoce iz morula? Rekli su da ce mi obje vracat. Idem na transfer mozda za 2 mj sve ovisi o mom ciklusu koji je svakakav.

  25. #1325

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    65

    Početno

    Devojke, nadam se da ce neka moci da mi pomogne. Naime, isli smo na FET, od drugog dana ciklusa estrofem 9 dana i onda kombinacija estrofema i progesterona. E sada, zanima me u kojoj nedelji trudnoce ste prestale da uzmimate estrofem? Meni je da na pocetku uzimam 3x2mg, onda u 6 nedelji sa smanjim na 2x2mg, u 7 nedelji 1x2mg, a od 8 nedelje da prestanem skroz sa estradiolom. Da li je neko imao takvu situaciju, dr tvrdi da je ok prestati cim se cuju otkucaji srca...ali mene hvata panika da prestanem..

  26. #1326
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,612

    Početno

    Isto tako negdje sam prestala

    Koristila sam progesteron, estrofem i kortikosteroide, sve sam zavrsila do 12tt

  27. #1327

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    65

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Isto tako negdje sam prestala

    Koristila sam progesteron, estrofem i kortikosteroide, sve sam zavrsila do 12tt
    Hvala na odgovoru

  28. #1328

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    65

    Početno

    Da li neko zna zbog cega tacno se daje estrofem toliko dugo? Citala sam neke radove gde ukidaju 66 dana od prvog dana poslednje menstruacije a ja sam sada 58...bas me hvata panika da li moze da ima uticaj na embriona... i sta moze da se desi ako je koncentracija estradiola u organizmu nedovoljna.

  29. #1329
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,117

    Početno

    Citiraj Detelina prvotno napisa Vidi poruku
    Da li neko zna zbog cega tacno se daje estrofem toliko dugo? Citala sam neke radove gde ukidaju 66 dana od prvog dana poslednje menstruacije a ja sam sada 58...bas me hvata panika da li moze da ima uticaj na embriona... i sta moze da se desi ako je koncentracija estradiola u organizmu nedovoljna.
    Koliko znam, kao podrška endometriju, da se bolje razvije.

  30. #1330
    Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    11,117

    Početno

    Citiraj Ladybird prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure! Evo mi u postupku u Petrovoj -Tese/isci. Imamo dvije zamrznute morule. Imali mozda uspjeha trudnoce iz morula? Rekli su da ce mi obje vracat. Idem na transfer mozda za 2 mj sve ovisi o mom ciklusu koji je svakakav.
    Naravno da ima! Konkretno znam našu forumašicu (možda se javi), koja ima predivno dijete iz mariborske morule iz FET-a, dok se prethodni lijepi embriji nisu ulovili.
    Posljednje uređivanje od Jelena : 05.02.2020. at 17:27

  31. #1331
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,959

    Početno

    Evo me! Uspilo iz zadnje zamrznute 3 morule. Blastociste nikad nisam imala, vjer su moji embriji bili razne vrste morula. Prosla sam brojne svjeze transfere i FET-ove i taj zadnji FET je bio bingo. Maribor.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 06.02.2020. at 12:26

  32. #1332

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    Evo me! Uspilo iz zadnje zamrznute 3 morule. Blastociste nikad nisam imala, vjer su moji embriji bili razne vrste morula. Prosla sam brojne svjeze transfere i FET-ove i taj zadnji FET je bio bingo. Maribor.
    Wuhuuu supeeer! Znam da ne znaci da ce i meni uspjet al ima nadeee

  33. #1333

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Drage subornice, javljam da sam jucer izvadila betu, 14 dnt, dvodnevni embrij i ona iznosi 387. Javila sam se u mpo ambulantu, medutim oni ne rade nego se moram javiti svojem soc ginekologu. Zanima me, koliko dugo nakon uspijesnog feta se koristi terapija (estrofem, progesteron i decortin)?

  34. #1334
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Marija cestitam!
    Ja sam na estrofemu i decortinu bila do kraja 12tt s time da smo od 11tt postepeno smanjivali dozu. A s progesteronom idem do kraja trudnoce.

  35. #1335

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Hvala Rominka.

    Ma kod nas je kaos zbog korone, mpo odjel na redi, pa idem kod soc ginekologa na kontrolu. Pa cisto da cujem vasa iskustva s terapijom. Ugl nikako ne prekidati terapiju prije otkucaja srca 9.tt najranije, a progesteron duze koristiti

    Sad cekam jos dr betu..danas vadila
    Posljednje uređivanje od Marija01 : 20.03.2020. at 18:44

  36. #1336
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,959

    Početno

    Cestitam !!! Pokusaj sto manje cirkulirati i upute dobiti telefonski.

  37. #1337
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    Citiraj Marija01 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala Rominka.

    Ma kod nas je kaos zbog korone, mpo odjel na redi, pa idem kod soc ginekologa na kontrolu. Pa cisto da cujem vasa iskustva s terapijom. Ugl nikako ne prekidati terapiju prije otkucaja srca 9.tt najranije, a progesteron duze koristiti

    Sad cekam jos dr betu..danas vadila
    Marija, kakva je situacija?

  38. #1338
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Marija01 čestitam, beta je lijepa! Sretno dalje!

  39. #1339

    Datum pristupanja
    May 2020
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav,
    da se i ja uključim...U 3 mjesecu je bio stimulitivan IVF...dobili smo 22 jajne stanice od kojih je bilo 10 zrelih...6 se oplodilo..vračena mi 1 nakon 3 dana ali bez uspjeha..imamo smrznute 3 slamke..Sad se sljedeći mjesec spremamo na FET ..Poliklinika Cito.. Kad sam vadila Betu (mada sam znala da nismo uspjeli)tražila sam i vrijednost TSH koji je bio 4.70 (vrijednost se povećala vjerojatno zbog stimulacije)... Pojačali smo dozu Eutyrox i sad je 1,39..
    Ima li tko da je u Cito na postupku kod doktorice Aračić?

  40. #1340

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    90

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    Marija, kakva je situacija?
    Cure, ja tek sada vidim poruke, malo sam se iskljucila s forma.. druga beta je bila preko 1000, evo sada guramo prema 12tt, jos uvijek estrofem smanjena doza i utrogestan 3×2 koristim.. bilo je problema na pocetku, krvarenja su se javljala, pa hematom.. al nadam se da ce sve biti bolje kako trudnoca napreduje.. treba biti optimista

  41. #1341

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Bok cure, ima koja čekalica bete?

  42. #1342

    Datum pristupanja
    Sep 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Cure, ide li tko na FET trodnevnih embrija?

  43. #1343
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    753

    Početno

    Planiram FET, ostala nam je jedna lijepa blastocista i planiram što prije po nju. E sad, negdje sam pročitala da se na FET može tek 6 mjeseci po prestanku dojenja. Mi smo prestali prije mjesec dana, dobila sam dvije uredne menstruacije. Mislila sam na FET kroz 2 do 3 mjeseca. Ima netko iskustva?

  44. #1344

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ne znam gdje bih pitala pa ću tu s obzirom da koliko toliko ima veze za fet-om. Naime, iza predzadnjeg postupka sam nakon mjesec pauze trebala krenuti u novi postupak ali imala sam cistu pa sam pila duphastone od 13.dana ciklusa 10 dana i kada sam dobila mengu išla sam u postupak....s obzirom da ni taj postupak nije uspio a imam smrzlica i sada mjesec pauze pa bi išla u fet, mislila sam na svoju ruku u ovom ciklusu opet piti 10 dana duphastone čisto preventivno da se ne bi opet neka cista zalomila...a i bar ću znati kada ću dobiti mengu zbog slanja trijažnih upitnika 2 tjedna prije nego idem na pregled...šta mislite jel mi te tablete mogu nešto poremetiti sljedeći ciklus u kojem bi bio fet ili bi sve trebalo biti ok?

  45. #1345
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Sladja, nemoj nista na svoju ruku.

  46. #1346

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    66

    Početno

    Ne na svoju ruku,al ja sam na VV dobivala duphastone zbog nepravilnih i cesto jako dugih ciklusa. I slazem se s tobom,odgovaralo mi je da na neki nacin imam kontrolu u timingu.

  47. #1347

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    sladjo, i meni dr. jukić iz istog razloga propisala, 'plešu' ciklusi od 26-32 dana, a s ovim je rekla, naštima se ko vurica i nakon prestanka terapije stiže za dva dana... ali ipak probaj nazvati i pitati

  48. #1348

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Hvala sa savjetima, ne znam ni sama na kraju sta bi, a nekako mi se ne zove, jel imate mozda neki mail od Jukic ili Planinic?

  49. #1349

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    143

    Početno

    Citiraj sladja01 prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala sa savjetima, ne znam ni sama na kraju sta bi, a nekako mi se ne zove, jel imate mozda neki mail od Jukic ili Planinic?
    doroteja.pavan.jukic@kb-merkur.hr
    Javi što si riješila

    Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

  50. #1350
    sljokicaa avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    172

    Početno

    Pozdrav! Ima li aktivnih cekalica za FET? Ja evo cekam da krene ciklus pa idem. Imamo 2 * 3dnevni oba 6 stanicni , zaledeni zajedno. Sad me hvata panika sto ako ne prezive odledivanje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •