Stranica 10 od 28 PrviPrvi ... 8910111220 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 451 do 500 od 1352

Tema: Uspješnost FEt-a

  1. #451
    mare41 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,556

    Početno

    Prag radi asinhroni et

  2. #452
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    legal,frendica je u Petrovoj imala 3 embrija u jednoj slamčici...nakon odmrzivanja,pustili su ih jedan dan da se razvijaju i jedan je odustao.
    Pretpostavljam da su ih stavili zajedno zbog uštede,a pustili ih da se razvijaju nakon odmrz.,zbog činjenice da se samo dva smiju vratiti.

  3. #453
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    hvala zuzy. negdje krajem godine cu na dogovor pa cu vidjeti sa dr sto on kaze.

  4. #454
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    uh Mare gdje smo mi još od asinkronog transfera..... iako vjerujem da to itekako ima smisla da se bolje ulovi taj implantacijski period....

  5. #455
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj žužy prvotno napisa Vidi poruku
    legal,frendica je u Petrovoj imala 3 embrija u jednoj slamčici...nakon odmrzivanja,pustili su ih jedan dan da se razvijaju i jedan je odustao.
    Pretpostavljam da su ih stavili zajedno zbog uštede,a pustili ih da se razvijaju nakon odmrz.,zbog činjenice da se samo dva smiju vratiti.
    ušteda vamo tamo, i meni bi bilo bolje da su ih pustili odmah do blastice, ako što ostane - zamrzavati. Ovo mi je bezvezno trošenje resursa svih, pacijentice i bogme Petrove. Ali nije to samo Petrova, to su sve državne bolnice. Privatnici to ipak bolje rade.

  6. #456

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    3

    Početno

    Cure ja čekam m i idem na fet u Maribor, prvi put. Imala sam jednu IVF u decembru bete 0. Tamo imamo dvije blaste, super kvaliteta. Radujemo se zajedno pozitivnom ishodu.
    Od terapije ništa ne koristim, samo pijem folnu i prenatal, još od novembra bez prekida.

  7. #457

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdravljam vas, nova sam ovdje. Naravno tu sam sa zeljom da podijelimo iskustva i da naucim nesto novo. Ja sam imala dvije neuspjesne inseminacije, jedan IVF neuspjesan od sest oplodjenih dvije su dostigle stadij blastociste jedna vracena jedna zaledjena. Obzirom da je neuspjesna IVF bila ja se pripremam za transver te zamrznute blastociste. Da li je moguce da moram ponovo piti kontracepcijske tablete, negdje procitah to. Kada sam zvala sestra iz ordinacije je rekla da je to tacno dva mjeseca da pijem kontracepcijske pa tek onda transfer . Ja sam se nadala da ce me to zaobici mislila san da se to pije samo kada je klasicni IVF postupak. Molim Vas ako je neko imao iskustva s tim da napise. Hvala

  8. #458

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    10

    Početno

    Pozdrav!
    Molim veseli osmjeh da mi nakon postupka ukratko napiše kako je bilo (koliko odlazaka, ima li terapije prije, cijena)?
    Ja sam u siječnju ove godine u Mariboru ICSI, beta 0, imam 5 smrzlića pa razmišljam slijedeći mjesec.
    Puno hvala na inf

  9. #459

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    i mene, kao i @vrijeme866 zanima kako ide s lijekovima prije transfera?

  10. #460

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Moj fet transfer je petak. Imam dva zamrznuta 5 dan embrio.

  11. #461

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    10

    Početno

    sretno
    gdje ideš? jesi imala neku terapiju prije?

  12. #462
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj vrijeme866 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdravljam vas, nova sam ovdje. Naravno tu sam sa zeljom da podijelimo iskustva i da naucim nesto novo. Ja sam imala dvije neuspjesne inseminacije, jedan IVF neuspjesan od sest oplodjenih dvije su dostigle stadij blastociste jedna vracena jedna zaledjena. Obzirom da je neuspjesna IVF bila ja se pripremam za transver te zamrznute blastociste. Da li je moguce da moram ponovo piti kontracepcijske tablete, negdje procitah to. Kada sam zvala sestra iz ordinacije je rekla da je to tacno dva mjeseca da pijem kontracepcijske pa tek onda transfer . Ja sam se nadala da ce me to zaobici mislila san da se to pije samo kada je klasicni IVF postupak. Molim Vas ako je neko imao iskustva s tim da napise. Hvala
    gdje se ti liječiš? Gdje ideš na FET?

    nije nužno piti kontracepcijske prije FET-a ali je očito tvojoj klinici bitno te na taj način "naštimati" odnosno tvoju ovulaciju nakon kontracepcije, ovulaciju nakon koje idete na transfer. .

  13. #463

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    5

    Početno

    U Bosni sam. Pa eto zaista ne znam svrhu tih tableta kad vec imam uredne i tacne cikluse, ako sam ih morala piti u prvom postupku bas mi se nesto ne da piti ih opet ili da promijene tablete u slucaju ako stvarno budem morala piti. Prosle sam tako lose podnijela da ne znam sve mi je bilo lahko i boce i punkcija i sve sve ali kada se sjetim tih tableta ne mogu sama sebe da shvatim kako sam tako lose ih podnosila. Ipak cu cekati da se konsultujem sa doktoricom jer ovaj protokol sa kontracepcijskim je dala sestrica.

  14. #464

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    201

    Početno

    I ja se spremam za prvi FET. Stalno sam na nekakvom vrtuljku raspoloženja, od depresije do euforije... Pomislim kako je već vrijeme da nam upali postupak, a u slijedećem trenutku se sjetim da kažu da su šanse u FETu manje nego sa svježim embrijima. Onda krenem čitati potpise svih vas pa vidim da je jako puno uspjelih trudnoća baš iz FETa. I tako u krug već danima...

  15. #465

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    a_je_to ako embriji prezive odmrzavanje, uspjeh je isti kao sa "friskim", mozda cak i veci jer su uvjeti u tijelu povoljniji zbog neopterecenosti tijela hormonima. drzim fige!

  16. #466
    bubicazubica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    902

    Početno

    Sretno svim curama u FET-u!!!
    A_je_to-imamo ista razmišljanja,dileme,stotinu pitanja...a najgore je ono,barem meni"što ako ne bude uspješno odmrzavanje"...ali treba gledat naprijed,i pozitivno razmišljati.Ja ću negdje u toplo doba po moje eskimiće...

  17. #467
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

  18. #468
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Hvala Inesz. Odlican link!

  19. #469
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Kao što mi je vidljivo iz potpisa.... :/
    5/2013 IVF/ICSI VV____10dnt-11 14dnt:-24,9 16dnt-49,4 21dnt-150 25dnt-40 35dnt-3,5
    9/2013 FET beta 0.1
    11/2013 IVF/ICSI VV ____12dnt 35, 14dnt 53, 19dnt 262, 23dnt 1441, 27dnt 3722....12+2 kiretaža
    6/2014 FET beta 0,1
    11/2014 IVF/ICSI_____13dnt 25
    03/2015 fet .....beta 27.3

    Znači u stimuliranom ciklusu 2 biokemiske, 1 mised ab
    u 3 feta beta 0,1 (ovaj treći vadim batu sutra (12dnt danas test neg)),tako da se i njemu nadam 0
    Ima li možda netko sa sličnim iskustvom, ne mislim da embriji (krio nisu ok), nego da možda jednostavno "odmoreno" tijelo ih odbaci

  20. #470

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    3

    Početno

    Cure evo svjež izvještaj iz Maribora,
    Fet se radi u prirodnom ciklusu, osim ako su ciklusu duži od 35 dana onda se koriste tablete za ciljane ovulacije. Lh trakicama od 11 dana ciklusa ujutru pratiti ovulacija. Kad test bude pozitivan, uraditi ultrazvuk i javiti nalaze. Zakazuje Vam termin za pet dana od ovulacije u mom slučaju,posto su u pitanju blaste.
    Zakaže ujutru u pola devet potpise se pristanak za odmrzavanje, i ponovo se dolazi na transfer isti dan oko 14h.
    To je to. Posle transfera se dobije prenatal 2500, radi boljeg ugnjezdavanja embrija.
    Prošlo je već pet dana od et. Sad ležim i mazim bebe. Čekamo betu.
    Cijena 360 eura, vraćanje i odmrzavanje.

  21. #471

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    10

    Početno

    Hvala na informacijama, ja idem krajem mjeseca.
    Reci da li si na bolovanju? Ja sam nakon postupka u siječnju nakon pet dana išla raditi, lakše mi je bilo tako, a i imam uredski posao.
    Sad se premišljam kako postupiti sada?!
    Držim Ti palčeve za što veću Betu
    Javi se..
    Pozzzz

  22. #472
    Zodijak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    44

    Početno

    Evo ovako, da Vam i osobnog iskustva napišem koju o fet-u. Odradili smo dva aiha, jedna biokemijska, drugi nula bodova. Moji nalazi uredni, suprug ima losiji spermiogram. Sa nepolodnoscu se borimo 2 godine, jednu sami jednu, uz pomoc mpo lijecnika. Imamo 36 godina.
    Dakle, u 12. mj smo bili na ivf, kako smo dobili veliki broj js, doslo je do laganog hipera i unatoc tome sto je vracena blastocista, 7 dan od ET sam pocela smeđe brljaviti, a 10 dan sam prokrvarila. Moje laičko mišljenje, je da mi je to sve skupa kako psihicki tako i fizicki bilo prestresno jer sam nakon punkcije koja je radjena pod anestezijom, imala strašne bolove, nekoliko dana, upravo zbog velikog broja js, onda se taman malo to smirilo pa je isao ET i opet bolovi, uz to sam hrabro radila jer to nije "nista" za mene, samo sam par dana odležala nakon punkcije i par nakon ET i zavrsilo je kako je zavrsilo. Božić totalno nikakav od svega. Ciklus iza krenuli smo treci dan sa estrofemom, na dan kada je endometrij bio dovoljno zadebljan sam počela koristiti utrogestane, i peti dan od zamisljenje ovulacije vraćena mi je opet blastocista, a nakon čega sam krenula i sa normabelom kao i sa fragminom. Rezultat, danas sam trudna 12 tj i 5 dana. Tako da žene moje nema pravila. Trebate vjerovati svojem lijecniku kojeg ste odabrale, slusati ga streberski, ja cak do 20 dana feta nisam ni test pisnula, nego sam cekala vadjenje bete onako kako mi je i rekao. Trebate slusati svoje tijelo i ugoditi mu. Sad sam naravno u strahu dok ne prodju kriticnih 12 tjedana i da, nisam radila od feta, uzela sam go mjesec dana, a kasnije i bolovanje. Ne mirujem strogo, ali odmorim kad god mi to tijelo moje kaže, sećem malo, izbjegavam bas tegljenje, ne sjedim puno, ne idem medju rulju gdje vlada gripa, svaki dan si kuham sto je moguce zdravije, puno voca, pokusavam izbjeci zivciranje koliko je to moguce jer kad ovi hormoni pocnu pucati to samo mi znamo kako je tesko podnijeti i nadam se najboljem. U petom tjednu se vec vidjelo srceko. Izbjegavam dosta i citanje foruma jer me bace u bad neke price, počnem strahovati i osluskivati svoje tijelo, a svaka od nas je persona za sebe i svako tijelo drugcije reagira. Ne bi se ni sad javila, prvo jer sam jos uvijek i sama u strahu, (i kad idem na pregled kao da idem u konc. logor se osjecam), ali kad vidim kako se olako bacaju statistke sta je uspjesnije od cega, morala sam i Vama fetusama, dati injekciju pozitivne energije. Ljubim Vas sve i pokusajmo svi misliti sto je vise pozitivino, sto manje se zivcirati i vjerujmo svojim izabranim lijecnicima jer i nase glave odrade puno u cijelom tom postupku. Svaki neuspjeh je korak bliže uspjehu. Da je tesko tesko je, ali sam si nekako posložila u glavi da ako i ne uspijem, bar cu znati da sam sve probala. Zene glavu gore i think pink.

  23. #473

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Zodijak drago mi je zbog tebe.ja isto bila na ivf stimulirani isto vracena blast pa nista isto u 7dan nakn et smede pa sve jace.sad cekam iduci ciklu da idem nazad nadamse dai moj fet bude uspijesan.sretno zacdalje

  24. #474

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    za vas koje ste prošle FET imam jedno pitanje: treba li se desit baš ovulacija da ae vrati blastocista? naime, čitam te kombinacije da se kod dovoljno zadebljanog endometrija "odglumi" da je bila ovulacija i na određeni dan se vraća oplođena js. Neznam dal sam dobro objasnila a možda sam i sve krivo shvatila
    a moj dr. želi da dođe baš do ovulacije koje ja nemam pa ju stimuliram trenutno femarom i onda ako sve bude po planu slijedi FEt.

  25. #475

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    To i mene zanima meni je rekla moja dr da idem iduci mj 21dnc.pa mi nje jasno sta bude dalije???'!!

  26. #476

    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    201

    Početno

    Ja imam uredne cikluse i prate me na fm do ovulacije. Peti dan nakon ovulacije je transfer, bez ikakve terapije sam do transfera.

  27. #477

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    ja prošli ciklus dobila prvu menstruaciju bez lijekova, i pratili smo folikulometrijom ali nije bilo ovulacije, nikakvih folikula... zato me zanima što u slučaju kao kod mene.
    Posljednje uređivanje od suncokret19 : 18.04.2015. at 15:19 Razlog: gramatička greška

  28. #478
    Zodijak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    44

    Početno

    Meni su uredni ciklusi i imam normalne ovulacije, zasto sam isla na estrofem ne znam, vjerovala sam lijecniku, isto je peti dan vracena blastocista.

  29. #479

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    ja na ovom forumu nisam našla žena sa istim problemom ko mojim.. uvijek dobro dođe čuti slična iskustva. Ali dobro, moram vjerovati svom doktoru pa šta bude bude

  30. #480

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    92

    Početno

    Pozdrav svima
    Evo suncokret da ti ispričam svoje iskustvo s fet-a treči dan ciklusa sam počela piti estrofem kad je endometrij bio dovoljno zadebljan počela sam sa utrogestanima 3x1 i aspirinom 1x1 peti dan nakon zamišljene punkcije bio je et dvije blastice dal je bilo ovulacije ili ne nemam pojima dr mi nije rekla inače imam redovite cikluse ali bez ovulacija

  31. #481

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    92

    Početno

    [QUOTE=katarinak;2760628]Pozdrav svima
    Evo suncokret da ti ispričam svoje iskustvo s fet-a treči dan ciklusa sam počela piti estrofem kad je endometrij bio dovoljno zadebljan počela sam sa utrogestanima 3x1 i aspirinom 1x1 peti dan nakon zamišljene punkcije bio je et dvije blastice dal je bilo ovulacije ili ne nemam pojima dr mi nije rekla inače imam redovite cikluse

  32. #482

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    ah, svaka priča drugi način!! vidjet ću pvaj ciklus s femarom pa ću onda dalje pitati doktora što s tim estrofemom i zamišljenom ovulacijom...
    Hvala šzo si podijelila svoje iskustvo!!

  33. #483
    Zodijak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    44

    Početno

    Pa u tome i jest poanta da je svaka od nas drugcija, i svaka drugcije reagira na hormone, kasnije i svaka drugcije podnosi trudnocu tako da se ne treba prica sa foruma drzati ko pijan plota.

  34. #484

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    naravno da se ne treba držati, ali zar nije lakše kad čuješ nekoga tko ima istu ili kolko tolko sličnu situaciju kao ti? pa završila ona bebom il se još bori? meni bi bilo lakše.

  35. #485
    Zodijak avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    44

    Početno

    Ma je, naravno, ali ne treba se toga držati kao pijan plota, jer te ružne priče mogu baciti u bad. A sve je normalno i nista nije normalno. Npr, prvi put mi ivf nije uspio, kao sto sam napisala 7 dan od et-a sam pocla brljaviti, 10-i dan prokrvarila. Sad nakon feta nakon sto sam vidjela smedji iscjedak, pomislila sam gotovo je, a beta je drugi dan bila preko 4 tis, i nastavilo se brljavljenje jos tri tjedna, a trudnoca sasvim normalna, zatim mir je bio tri tjedna pa opet brljavljenje, sad jace, prepala se, ono hematom, cak je i u jednom susu bilo krvi i opet sam bila sva u strahu pos citajuci sva iskustva sa foruma, a neke žene su jednostavno sklone tome, neke nisu, i to je tako. Svaki organizam je sam za sebe. Zato kažem treba vjerovati sebi, misliti pozitivno i vjerovati izabranom lijecniku.

  36. #486

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    92

    Početno

    Pozdrav drage rode evo ja sam u 2 mj bila na fet koji nije bio uspjesan i sad u petom idem ponovno jer imam jos dvije blstice zaledene malo sam iznenadena jer se ovaj postupak znatno razlikuje od prvog .U prvom sam se morala javit treci dan ciklusa i pila sam estrofem aspitin i nakon zamisljene punkcijeutrogestan a sad se moram javit 21dan ciklusa u 4 mj i dobivat cu decapeptil u inekcijama i totalno sam zbunjena dobila sam samo objasnjenje da je to dugi protokol pripreme za fet pa sad skupljam informacije o tome zanima me ima li koja iskustva kako to ide i dal imam pravo na bolovanje

  37. #487

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    katarinak imas pravo na bolovanje nakon transfera, za ovo prije ti nece trebati, decapeptyl mozes davati sama.
    jesi na vv? cini mi se da su u zadnje vrijeme tako krenuli radit...

  38. #488

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    92

    Početno

    Da na vv sam bilo bi mi super da mogu na bolovanje prije transfera jer radim u trgovini i svaka promjena sjene izaziva zivu katastrofu a pretpostavljam da cu morati na pracenje cesto

  39. #489

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    92

    Početno

    Dali mozda znas za sta se koristi decapeptyl ovomi je prvi susret s njim

  40. #490

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj katarinak prvotno napisa Vidi poruku
    Dali mozda znas za sta se koristi decapeptyl ovomi je prvi susret s njim
    Aiojjja moram isti 21 dan isti za fet na vv u 5 mj.isto imam blast zamrz.inace ja sam imala stimulaciju pa nije uspijelo u 3 mj.decapeptyl sam imala za stopericu ali neko dobiva za stimulaciju.sad neznam sta reci i meni to zanima kod mene ce biti prvi fet.tako da budem pratila tebe mozda bude nesto slicno.sretnooo!!!javi kad ides

  41. #491

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    92

    Početno

    Minuta821 ja krecem od 2.5 tad mi je 21 dan ciklusa zvala sam i narucila se javit cu se kak je proslo valjda cu onda bit pametnija

  42. #492

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj katarinak prvotno napisa Vidi poruku
    Minuta821 ja krecem od 2.5 tad mi je 21 dan ciklusa zvala sam i narucila se javit cu se kak je proslo valjda cu onda bit pametnija
    Ok draga drzim fige pa se cujemo

  43. #493

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    92

    Početno

    Drage rode evo ja se več naručila 21 dan ciklusa na pregled za dugi protokol za fet a onda iznenađenje sinoć oko ponoći znači 20 dan dobijem menstruaciju . Zašto???
    I sad jasno neznam na čemu sam užas .Odlučila sam svejedno sutra otiči na pregled pa šta bude bit če valjda če dr. znati šta treba, grozno, a tak sam se veselila postupku samo da mi nije propao ovaj ciklus . Nadam se da nije .

  44. #494

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj katarinak prvotno napisa Vidi poruku
    Drage rode evo ja se več naručila 21 dan ciklusa na pregled za dugi protokol za fet a onda iznenađenje sinoć oko ponoći znači 20 dan dobijem menstruaciju . Zašto???
    I sad jasno neznam na čemu sam užas .Odlučila sam svejedno sutra otiči na pregled pa šta bude bit če valjda če dr. znati šta treba, grozno, a tak sam se veselila postupku samo da mi nije propao ovaj ciklus . Nadam se da nije .
    Da li je to prava meng ili nesto slicno???kako inace imas meng ja na 30 dana pa na dalije.(30-32)javi ako ides sutra sretno

  45. #495

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj miuta821 prvotno napisa Vidi poruku
    Da li je to prava meng ili nesto slicno???kako inace imas meng ja na 30 dana pa na dalije.(30-32)javi ako ides sutra sretno
    Evo draga moja ja bila danas na VV.Da ti najprije odgovorim da stvarno je menga i to sad vec po drugi put imam tako kratak ciklus ustvari cini mi se da je uzrok estrofem no nije vazno glavno da sa krenula u postuak danas sam bila na pregledu i dr.je rekla da je sve u najboljem redu i da se ciklusi neki put hoce poremetituglavnom sve je kako treba biti nema cista endometrij je tanak bas kakav treba biti i krenula sam s terapijom decapeptil 6dana estrofem tri puta po jedna ,decortin 1x1,sve do otkucaja srca ako Bog da nadam se da ce mi uspjeti ovaj put nekako imam takav osjecaj

  46. #496

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Katarinak
    Drzim fige kad ides opet gore?dai Dragi Boze da uspije.

  47. #497

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj miuta821 prvotno napisa Vidi poruku
    Katarinak
    Drzim fige kad ides opet gore?dai Dragi Boze da uspije.
    Miuta821 idem na kontrolu 13.5 nadam se da ce sve bit ok ma mora biti kad ti ides

  48. #498

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Jos neznam isto bi trebala ici 21 dnc sad da vidim kad dobijem meng..ok cujemose

  49. #499

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    10

    Početno

    hej cure, evo da prijavim još jedan uspješan FET
    beta 2881
    nadam se da će sve ostati ok..

  50. #500

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj cirkus prvotno napisa Vidi poruku
    hej cure, evo da prijavim još jedan uspješan FET
    beta 2881
    nadam se da će sve ostati ok..
    Cestitam draga gde si bila na Fet?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •