Stranica 18 od 28 PrviPrvi ... 81617181920 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 851 do 900 od 1352

Tema: Uspješnost FEt-a

  1. #851
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Drage moje, nema odustajanja! Nakon kiretaže u 5 mj, u 9 sam išla na FET blastica - i evo nas u 22 tt...prošla su mi tada 3 prava ciklusa ( to je dr čekao da se stabilizira), bila na pregledu i rekao da sam spremna...slušajte i svoje tijelo i borite se...ljubim vas sve

  2. #852

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje, nema odustajanja! Nakon kiretaže u 5 mj, u 9 sam išla na FET blastica - i evo nas u 22 tt...prošla su mi tada 3 prava ciklusa ( to je dr čekao da se stabilizira), bila na pregledu i rekao da sam spremna...slušajte i svoje tijelo i borite se...ljubim vas sve
    Bas mi je drago zbog tebe draga.grlim te

  3. #853

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    92

    Početno

    Drage moje rode evo ja sam danas 5 dan nakon etransfera smrzliča bez ikakvih simptoma.Kako ste se vi osječale

  4. #854
    laura33 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj zelimo_bebu prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje, nema odustajanja! Nakon kiretaže u 5 mj, u 9 sam išla na FET blastica - i evo nas u 22 tt...prošla su mi tada 3 prava ciklusa ( to je dr čekao da se stabilizira), bila na pregledu i rekao da sam spremna...slušajte i svoje tijelo i borite se...ljubim vas sve
    Čestitam od srca, nek je sa srećom i dalje!
    Joj nadam se i ja ovakvom sličnom ishodu za koji mjesec...

  5. #855
    black_woman avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    36

    Početno

    evo da prijavim i ovdje, danas 11 dan od FET-a 1 blastice i beta iznosi 219. Nadam se da će i dalje samo nastaviti rasti.

  6. #856

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Cestitam black-woman

  7. #857

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj katarinak prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje rode evo ja sam danas 5 dan nakon etransfera smrzliča bez ikakvih simptoma.Kako ste se vi osječale


    Draga zelim ti veliku betu

  8. #858
    black_woman avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    36

    Početno

    Citiraj miuta821 prvotno napisa Vidi poruku
    Cestitam black-woman
    hvala puno!

  9. #859
    black_woman avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    36

    Početno

    Citiraj katarinak prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje rode evo ja sam danas 5 dan nakon etransfera smrzliča bez ikakvih simptoma.Kako ste se vi osječale
    ja nisam imala nikakve simptome i danas na 11 dan od Fet-a isto ih nemam, osim šta me trbuh skoro svakodnevno malo boli.

  10. #860
    zelimo_bebu avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Vallis Aurea
    Postovi
    1,510

    Početno

    Bravo Black Woman...mirno do kraja i školski želim...
    Miuta

  11. #861
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Bok cure vidim da dugo nema nikog tu a mene zanimaju vaša iskustva pošto se spremam dogodine u 1 ili 2 mj. po smrtliće . Dali ste primale bostere nakon transfera i bilo uspješno ?

  12. #862

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    hej tal, evo ja sam prije 2 mjeseca po prvi puta išla na fet i ostvarila prvu trudnoću koja je nažalost završila u 5 tjednu.
    nisam primala boostere, bila sam na utrićima 3x2, estrofemu 2x1 i decortinu (prednisonu).
    sam fet sam jako pozitivno doživjela, postupak sa puno manje stresa i brige, bez bolova i natečenosti, sve je nekako bilo lakše i ugodnije za podnijeti.
    znaš li već na kakvom ćeš protokolu biti?

  13. #863
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Početkom svibnja išla sam prvi put na FET i evo me sad u 32. tjednu trudnoće. Nisam primala boostere. Uzimala sam utriće 3x2 i estrofem 3x1. Brzo sam utriće zamijenila sa Duphastonima zbog krvarenja (hematom). Od nekih 12-13 tt nisam više ništa koristila. Sretno tal!!

  14. #864
    tal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    286

    Početno

    Biska žao mi je al znam da češ uspjet i držim fige od srca . Rebecca baš mi drago čut za uspjeh .
    Čitala sam negdje da po novim istraživanjima nepreporučuju bostere baš radi neuspjeha pa zato vas pitam o tome . Ja sam malo starija od vas al nadam se da če biti nešto i od mog fet . Cure hvala i ako ima još cura sa kojim iskustvom nek se javi .

  15. #865
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    ja sam imala FET prije 5 dana, vratili dva trodnevna embrija odlicne kvalitete (tako bar kaze biologica).
    ugl bez ljekova do transfera a onda dobila folacin i 3x1 utrogestan.

    malo me bila panika hoce li prezivjeti odledjivanje ali sve proslo super.

  16. #866
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj tal prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure vidim da dugo nema nikog tu a mene zanimaju vaša iskustva pošto se spremam dogodine u 1 ili 2 mj. po smrtliće . Dali ste primale bostere nakon transfera i bilo uspješno ?
    bok tal ja sam imala dvostruko smrzavanje i odmrzavanje - prvo su smrznuli trodnevne, pa odmrzli pa nije uspio transfer, pa opet smrzli kao blastice pa odmrzli - i svo to vrijeme su se uredno dijelili i lijepo se držali. Transfer je bio prošlu srijedu, i evo od jučer piškim pozitivno nemam ti pojma po pitnaju boostera, ja nisam ništa primala - terapija mi je andol 1x100, folacin 1x1, utrogestan 3x2. Od vremena moje o do et sam umjesto utrogestana pila dabroston 3x1.
    uglavnom, fet je čak nešto i uspješniji od samog et poslije stimulacije, tako da se ne brini...ali kažem, za boostere ne znam.

  17. #867

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    bok tal ja sam imala dvostruko smrzavanje i odmrzavanje - prvo su smrznuli trodnevne, pa odmrzli pa nije uspio transfer, pa opet smrzli kao blastice pa odmrzli - i svo to vrijeme su se uredno dijelili i lijepo se držali. Transfer je bio prošlu srijedu, i evo od jučer piškim pozitivno nemam ti pojma po pitnaju boostera, ja nisam ništa primala - terapija mi je andol 1x100, folacin 1x1, utrogestan 3x2. Od vremena moje o do et sam umjesto utrogestana pila dabroston 3x1.
    uglavnom, fet je čak nešto i uspješniji od samog et poslije stimulacije, tako da se ne brini...ali kažem, za boostere ne znam.
    Sybila cestitam
    I mene uskoro ceka fet.
    Daj mi reci a od kad si pocela s utrogestanom ako si od O do ET presla na Dabroston??

  18. #868

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam imala FET prije 5 dana, vratili dva trodnevna embrija odlicne kvalitete (tako bar kaze biologica).
    ugl bez ljekova do transfera a onda dobila folacin i 3x1 utrogestan.

    malo me bila panika hoce li prezivjeti odledjivanje ali sve proslo super.
    Sretno legal.
    Koliko vidim ne koristis estrofem?
    Kod mene su dvodnevni pa uskoro idem po njih

  19. #869

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj rebecca prvotno napisa Vidi poruku
    Početkom svibnja išla sam prvi put na FET i evo me sad u 32. tjednu trudnoće. Nisam primala boostere. Uzimala sam utriće 3x2 i estrofem 3x1. Brzo sam utriće zamijenila sa Duphastonima zbog krvarenja (hematom). Od nekih 12-13 tt nisam više ništa koristila. Sretno tal!!
    Bravo rebecca i cestitam!
    Od kad si tocno pocela s utricima i estrofemom??

  20. #870
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Sybila cestitam
    I mene uskoro ceka fet.
    Daj mi reci a od kad si pocela s utrogestanom ako si od O do ET presla na Dabroston??
    malo sam se nespretno izrazila. od o do et sam imala dabroston, a od et utriće. prije o nisam pila ništa...osim elevita. kad ideš po svoje smrzliće, ovaj ciklus, sljedeći?

  21. #871
    rebecca avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Bravo rebecca i cestitam!
    Od kad si tocno pocela s utricima i estrofemom??
    Hvala!!!
    Zapisala sam si kad sam s čim počela pa evo... 3dc sam bila na ultrazvuku i od tad mi je dao estrofem 3x1. Onda sam bila 12dc i dogovorili FET za 5 dana jer je bila blastica. Od 13dc sam počela sa utrićima vaginalno 3x1, a od transfera utrići 3x2 i nastavila sa estrofemom 3x1. Brzo sam prokrvarila, već 10dnt i od tada sam bila malo na duphastonima, pa kad prestanem krvariti opet utrići vaginalno. Kako sam često krvarila (do 9 tt), nastavila sam sa duphastonima. Od 12-13 tt nisam više ništa koristila. Na dan transfera endometrij mi je bio 12mm.

    Sretno LaraLana!!!

  22. #872

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Sybila prvotno napisa Vidi poruku
    malo sam se nespretno izrazila. od o do et sam imala dabroston, a od et utriće. prije o nisam pila ništa...osim elevita. kad ideš po svoje smrzliće, ovaj ciklus, sljedeći?
    Ok. Vidim da mi nes ne stima u odnosu sto sam citala o terapiji za fet.
    Iza Bozica i Nove al neznam jos tocno jer mi mala u trecem mj.puni dvije pa prije ili poslije toga. A citala sam tu a i dr mi je rekao da tijelo pamti trudnocu dvije god.pa mozda iz tog razloga odem prije njenog rockasa.
    Pa eto malo skupljam i citam tu iskustva.
    Isla sam bas danas na uz i ima vodeci folikul (13 dc) pa predpostavljam da cemo u fetu cekati O pa uvesti terapiju.

  23. #873

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj rebecca prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala!!!
    Zapisala sam si kad sam s čim počela pa evo... 3dc sam bila na ultrazvuku i od tad mi je dao estrofem 3x1. Onda sam bila 12dc i dogovorili FET za 5 dana jer je bila blastica. Od 13dc sam počela sa utrićima vaginalno 3x1, a od transfera utrići 3x2 i nastavila sa estrofemom 3x1. Brzo sam prokrvarila, već 10dnt i od tada sam bila malo na duphastonima, pa kad prestanem krvariti opet utrići vaginalno. Kako sam često krvarila (do 9 tt), nastavila sam sa duphastonima. Od 12-13 tt nisam više ništa koristila. Na dan transfera endometrij mi je bio 12mm.

    Sretno LaraLana!!!
    Draga hvala ti puno, zapisat cu si ovo

    I hvala za srecu....trebat ce mi

  24. #874
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Ok. Vidim da mi nes ne stima u odnosu sto sam citala o terapiji za fet.
    Iza Bozica i Nove al neznam jos tocno jer mi mala u trecem mj.puni dvije pa prije ili poslije toga. A citala sam tu a i dr mi je rekao da tijelo pamti trudnocu dvije god.pa mozda iz tog razloga odem prije njenog rockasa.
    Pa eto malo skupljam i citam tu iskustva.
    Isla sam bas danas na uz i ima vodeci folikul (13 dc) pa predpostavljam da cemo u fetu cekati O pa uvesti terapiju.
    Bitno je manje stresno od stimulacije, i za tijelo i sve vidi si kako ti najbolje odgovara pa tako odi, nadam se da će brzo braco ili seka

  25. #875
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Evo da i ja javim svoje iskustvo s FET-om. Jedno dijete već imamo iz svježeg transfera nakon kojeg su nam ostali smrzlici.
    Prvi FET bio je u lipnju i završio biokemijskom a drugi FET bio je uspješan, danas točno 12tt i čekamo twinse!
    Prvi FET bio je sa decapeptylom i estrofemom te utrogestanima od dana "ovulacije".
    Drugi je bio u prirodnom ciklusu, pratili smo moju ovulaciju, i dan nakon sto je puknuo folikul uveli utrogestane.
    U drugom FET-u sam nakon transfera počela i sa fragminima.

    Meni FET očito pase jer sam prije prvog djeteta imala hrpu svježih transfera bez uspjeha.

  26. #876
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Čestitam Gabi.

    Danas 8dp3dt, FET dva trodnevna.

    Cure dobile varičele prije 3 dana pa nemam nikakav feeling da sam u postupku. Varičele nadam se nemaju utjecaja jer sam ih ja imala.
    Dobar distraction svakako samo nisam sigurna kako nošenje 15 kila i nespavanje djeluju na implataciju. I djeluju li uopće. Žene maštu girjom te težine pa ostanu trudne
    Nastojim smanjiti nošenje na minimum ali kad su ovako skuhane od fibre moram ih nekad podignut.

  27. #877
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    Legal ja svoju malu nisam nosila samo prva tri dana, poslije jesam. Ima 14 kg. Do sad se već ili implantiralo ili nije.
    Kad će test? Beta?

  28. #878
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    legal sretno!
    evo, ja ti mogu reci da sam ostala trudna kad sam intenzivno vjezbala i jos i trcati pocela
    nosala ih sve 3 (12-25 kg)
    jest da nije bio ivf, al eto
    drzim fige!

  29. #879
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Hvala Gabi i Ginger!
    BTW Ginger pala sam na dupe kad sam skužila da stiže kinder surprise nakon svega.

    Dobila sam uputu da vidim krv 14 dana od transfera ali vadit ću 11. dan. Ako stignem.

  30. #880
    legal alien avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    816

    Početno

    Žao mi je što se moram svrstati na negativnu stranu statistike FETa. Danas 11 dan od transfera 3dnevnih embrija beta 0.

    Ovo je ujedno moj oproštaj od Mpo maratona. Sve skupa dvije operacije, 7 postupaka, više od 40 jajnih stanica, 15 embrija, 7 transfera, 2 biokemijske, jedna blizanačka trudnoća i dvije prekrasne cure.

    Sretno svima!

  31. #881

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    192

    Početno

    Citiraj legal alien prvotno napisa Vidi poruku
    Žao mi je što se moram svrstati na negativnu stranu statistike FETa. Danas 11 dan od transfera 3dnevnih embrija beta 0.

    Ovo je ujedno moj oproštaj od Mpo maratona. Sve skupa dvije operacije, 7 postupaka, više od 40 jajnih stanica, 15 embrija, 7 transfera, 2 biokemijske, jedna blizanačka trudnoća i dvije prekrasne cure.

    Sretno svima!
    Znam da si žalosna, a nakon svega što si prošla, ja bih ti ipak čestitala na kćerkicama! Sretna si!

  32. #882

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    72

    Početno

    Slucajno naletila na temu...pa samo da i ja prijavim uspjesan FET (nakon neuspjesnog prvog ET-a).Ostvaren odmah sljedeci mjesec nakon ET-a. Trenutno 9+5.,terapija utrici,folna,andol.Sretno svima.

  33. #883
    Vaki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2013
    Lokacija
    Zagorje
    Postovi
    772

    Početno

    Bok, cure! Vraćam se nakon 2 godine pa više ne znam kako stoje stvari u MPO svijetu. Mamino zlato uskoro slavi 2. rođendan pa mislim da bi bilo idealno vrijeme za FET. Sad me zanima što sve trebam od papira... Pretpostavljam da trebam napraviti papa test i briseve. Može li mi tko napisati, tako da si sve obavim dok čekam M...?

  34. #884

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    16

    Početno

    Vec godinama ne pratim rodu, ali kako pocinjem raymisljati o bebi , prelistah forum. nakon 2 neuspjesna IVF-a sa vrlo dobrim blasticama, imamo troipogodisnjeg sina iz Mariborskog FETa (uradjen transfer dvije petodnevne odmrznute blastice). Ostala nam je jos jedna blastica za ako Bog da drugu bebu. Lijep pozdrav svima i Sretno.

  35. #885
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    I ja sam počela razmišljati o tome jel bude uspio FET... prvi puta kad smo išli nije uspio. Sad imamo smrznute 2 blastice, za 2 FET-a i strah me jel bude što...

  36. #886
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    E curke,jeste za FET dobile bolovanje nakon transfera?

  37. #887
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Jesam.

  38. #888
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Pozdrav,ima li netko slicno iskustvo.
    U stimuliranom ciklusu sam,imam 3 folikula na lijevom i 2 na desnom jajniku.
    9.dc folikuli su od 11-15mm ali endometrij je 14.8mm.
    Nije li to previse za 9.dc?
    Rakoder 6.dc je bio 12.5....
    Da li se zbog toga odgada transfer ili?
    Smrzavaju se samo blastociste ili?
    Oprostite na hrpu pitanja.

  39. #889
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Snelly
    što kaže tvoj doktor?

    endometrij je velike debljine za fazu ciklusa (kasna proliferativna/preovulacijska faza). kad je planirana aspiracija?

    što se tiče zamrzavanja, mogu se zamrzavati i raniji razvojni stadiji, ne samo blastociste.

    danas se često provodi praksa "freeze all", tj. svi dobiveni zametci se zamrznu i fet radi u novom ovarijskom ciklusu. na taj način se organizmu daje prilika da u ciklusu bez upotrebe vanjskih hormona za stimulaciju, postigne bolje okruženje za implantaciju embrija.

    razgovaraj svakako sa svojim doktorom o ovoj opciji.

  40. #890
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Meni je dr rekla da smrzavaju i 3.dan,al tad moraju biti savrseni. Mislim da to ovisi o klinici

  41. #891
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    ja bih uvijek tražila da mi se zamrznu svi viabilni zameci. ne bih dopustila da se na osnovu morfološki karakteristika određuje koji će se zamrznuti. ne-zamrzavanje samo za embrije koji su se prestali razvijati.

  42. #892
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Nije bilo dr.Skvorca nego njegova zamjena.Nije nista komentirao.
    Aspiracija bi trebala biti u srijedu,1.3.
    Znaci endometrij je ipak predebeo
    Kad sam bila 6.dc rekao je da je lijep cak ni tada nije reagirao na debljinu,a u Vinogradskoj u proslom postupku je dr . na 6.dc i debljinu 10mm rekao da je neprimjerena?!
    Da li bi bilo pametno dr. predlozit da se napravi i schretching endometrija u prirodnom ciklusu prije transfera?

  43. #893
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Jel bi trebalo radit mozda biopsiju endometrija?

  44. #894
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Da li ima razlika u uspješnosti FET-a kad se radi u prirodnom ciklusu kad je bila ovulacija, i kad je ciklus s Estrofemom bez ovulacije?

  45. #895

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Nema jednoznačnih nalaza nažalost. Što po meni znači da razlike u uspješnosti (ukoliko uopće postoje) nisu velike.
    I mene je isto to kopkalo jer sam u prvi FET išla s estrofemom i baš mi je taj ciklus bio anovulatorni, pa me strašno opterećivalo da idem u FET u suboptimalnom ciklusu.
    Na kraju mi je taj FET bio jedini na kratko uspješan pokušaj.

  46. #896
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Tak si i ja mislim, što nije tijelo pripremljenije ako je bila ovulacija. Svi ostali hormoni, sve što je u vezi...
    Ali moje ovulacije su skoro nepostojeće ili nisu dobre da bi podržale FET.
    Jednom sam imala FET, 2012., ali tad se sjećam da sam pikala Decapeptyl, a mislim da je i Estrofem bio u igri.

    Moram malo ispitati doktoricu...

  47. #897

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj biska prvotno napisa Vidi poruku
    Nema jednoznačnih nalaza nažalost. Što po meni znači da razlike u uspješnosti (ukoliko uopće postoje) nisu velike.
    I mene je isto to kopkalo jer sam u prvi FET išla s estrofemom i baš mi je taj ciklus bio anovulatorni, pa me strašno opterećivalo da idem u FET u suboptimalnom ciklusu.
    Na kraju mi je taj FET bio jedini na kratko uspješan pokušaj.
    estrofem u dozi 3x1 koliko obicno ide za FET zaustavlja ovulaciju, tako da je normalno da je bio anovulacijski ciklus.
    vrci takvi protokoli su standard, nemoj da te to muci.

  48. #898
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,618

    Početno

    Ja sam dobila 3x2mg estrofema

  49. #899

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam dobila 3x2mg estrofema
    da, 3x1 tbl od 2mg.

  50. #900

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    482

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    estrofem u dozi 3x1 koliko obicno ide za FET zaustavlja ovulaciju, tako da je normalno da je bio anovulacijski ciklus.
    vrci takvi protokoli su standard, nemoj da te to muci.
    vidiš zanimljivo.
    moja ginićka se čudom čudila kako nema vodećeg folikula, a i iz klinike u Češkoj su mi najavili protokol sa Estrofemom + štopericom...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •