Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 58 od 58

Tema: Koje role kupiti i gdje?

  1. #51
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    Znate li možda kako da znam da su role pouzdane za nekoga velike težine? Ima li negdje na rolama napisano do koje mase izdrže?
    Moje stare role ja ne mogu voziti jer mi se kotači jako teško okreću i totalno sam odustala od njih, a moja kćer ih je sad dorasla i na njima vozi kao luda, pa pretpostavljam da je fora u tome što te role nisu namjenjene za veću težinu.

  2. #52
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    coccinella- pogledaj, možda su joj prebrze/prespore. na podvozju bi trebala biti napisana oznaka ABEC i kraj nje neki broj od 1-7
    j ima abec 3 i te su mu ok za njega, početnika. sve manjeg broja od tog bilo bo mu presporo.
    ja mam abec5 (isto sam početnik) i moje su meni isto ok.

    još, možeš ih odnijeti u neki servis da ih pogledaju jer sam čula kad je naš trener komentirao sa nekom mamom čijoj djevojčici su se kotačići jednre role lijepo okretal, a drugi gotovo nikako, da je potrebno samo neke šarafe otpustiti. kole i kako, nemam pojma.

  3. #53
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Roces-zakon role!
    i ja imam te i oduševljena sam njima
    koliko im je inače cijena, ako će mi trebat nove? ne znam jer sam svoje kupila na rasprodaji

  4. #54
    anima avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,364

    Početno

    mi smo kupili N neki dan u Intersportu na sniženju 199 kn, crazy creek, HG 40, piše ono ABCE 1, mm ju uči, i kaže da su jako brze, e sad ja se baš ne kužim, jel jesu brze stvarno il se to njemu čini, i koliko bi koštale da kupe neke koje nisu tak brze, kak to uopće ide, inače, malecka nema ni 5 god. još, ali ima veliku volju, i odlično joj ide!?

  5. #55
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    anima-sporijih od abec1 nema.

    mislim da je to više njegov subjektivni dojam u kombinaciji sa djetetom koje još uvijek dobro ne kontrolira role.

    e da, sporosti/brzini pridonosi i veličina kola.
    veća kola su brža.

  6. #56
    Renatha avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    27

    Početno

    Ako koga možda zanima nek se javi na pp. Imam nove roces role-original zapakirane, vel. 38
    rozo-bijele. Planirala sam početi rolati, ali ... O cijeni možemo pregovarati

  7. #57
    Stilmat

    Početno

    Citiraj Poslid prvotno napisa Vidi poruku
    Znate li možda kako da znam da su role pouzdane za nekoga velike težine? Ima li negdje na rolama napisano do koje mase izdrže?
    Moje stare role ja ne mogu voziti jer mi se kotači jako teško okreću i totalno sam odustala od njih, a moja kćer ih je sad dorasla i na njima vozi kao luda, pa pretpostavljam da je fora u tome što te role nisu namjenjene za veću težinu.
    Sto se tice rolera i ostale sportske opreme najbolje su roces bar po meni...

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    49

    Početno

    Intersport ima zakon role!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •