Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 58

Tema: Koje role kupiti i gdje?

  1. #1
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno Koje role kupiti i gdje?

    U fazi sam kupovanja rola!
    Do sada sam imala samo K2 role i one su mi bile zakon!
    Nedavno sam saznala da se u Zagrebu više ne mogu kupiti gore navedene role, moram priznati da me to jako rastužilo!
    Malo sam gledala uokolo role i osjećaj da kupim bilo koju drugu marku mi je prilično loš, a role moram kupiti! :/
    Pliz pomozite vi iskusne rolerice sa prijedlogom koje su role dobre i gdje ih se u Zg može kupiti!
    Hvala!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    261

    Početno

    Ja isto imam K2 i jako ih volim. Cula sam da su izgubili zastupstvo u HR no kaj ih nema po nekim vecim centrima? Meni su super i Rollerblade i mislila sam si njih kupiti al necu dok me ove sluze.
    U Domjanicevoj u onom ducanu di je bio prije Elan imas obicno od lani na snizenju neke modele, e sad, nisam bila ove godine pa neznam jel imaju kaj.

  3. #3
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj dina prvotno napisa
    Ja isto imam K2 i jako ih volim. Cula sam da su izgubili zastupstvo u HR no kaj ih nema po nekim vecim centrima? Meni su super i Rollerblade i mislila sam si njih kupiti al necu dok me ove sluze.
    U Domjanicevoj u onom ducanu di je bio prije Elan imas obicno od lani na snizenju neke modele, e sad, nisam bila ove godine pa neznam jel imaju kaj.
    Domjaničeva-na Kvatriču kod kružnog toka, na taj dučan si mislila?

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    261

    Početno

    Yes, a inace ti ih ima i u Teslinoj u onom sportskom pored Furla-e i koliko se sjecam u jednom ducanu u Avenue Mallu

  5. #5
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Roces-zakon role!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,218

    Početno

    I ja obećala djetetu nove role, a pristaje jedino na K2. Ovi gore navedeni dućani prodaju K2?

  7. #7
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj Ivana2 prvotno napisa
    I ja obećala djetetu nove role, a pristaje jedino na K2. Ovi gore navedeni dućani prodaju K2?
    Ne, K2 role se ne mogu kupiti nigdje u Zagrebu od prošlog ljeta!

  8. #8
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Citiraj dina prvotno napisa
    Yes, a inace ti ih ima i u Teslinoj u onom sportskom pored Furla-e i koliko se sjecam u jednom ducanu u Avenue Mallu
    Koji je to dučan u Avenue Mallu, gdje se otprilike nalazi(koji kat)?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    4

    Početno

    imas u intersportu...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,218

    Početno

    Budemo onda skočili do Slovenije.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    164

    Početno

    ivana jesi sigurna da nema rola k2 za kupiti u zg? niti u šoping centru prečko niti u radničkoj?

  12. #12
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    992

    Početno

    Zna li tko gdje ima rola s kočnicom na lijevoj? Vidjela sam ih nekoliko puta po gradu, ali vlasnici obično projure pa ih ne stignem zaustaviti i pitati.
    Isto pitanje vrijedi i za druga prijevozna sredstva - npr. bicikl, auto... Sorry ako sam malo OT, ali postoje situacije u kojima nama ljevorukima i ljevonogima nije lako!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Jarun
    Postovi
    296

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa
    Roces-zakon role!
    Da, i ja imam Roces. ABEC 5. To su mi prve, pa ne mogu usporedjivati. Prekrasne su mi. Ljubicaste .

  14. #14
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    http://www.sportolino.de/Crazy_Creek...100_Junior.htm
    mi smo sad kupili ove role za Vanju
    zna li tko što o njima?

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    365

    Početno

    I mi u subotu kupili iste takve role. Baš iste.
    Kupili u Merkatoru u Intersportu 369,00 kn.
    Striček koji tam radi veli da su dobre za početnike jer nisu jako brze, stabilne su, lako se kopčaju, jednostavno se podešava veličina stopala.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    Molim iskusne rolerice za informaciju-mogu li se na K2 role staviti neki drugi kotači (koji nisu K2)? Radi li onaj servis za K2 role na Jarunu (kod veslačke staze)?
    Imam priliku kupiti rabljene K2 role kojima treba zamjena kotača, a ne znam ništa o tome

  17. #17
    Bjonda avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj Pandora Aura Monroe prvotno napisa
    Zna li tko gdje ima rola s kočnicom na lijevoj? Vidjela sam ih nekoliko puta po gradu, ali vlasnici obično projure pa ih ne stignem zaustaviti i pitati.
    Isto pitanje vrijedi i za druga prijevozna sredstva - npr. bicikl, auto... Sorry ako sam malo OT, ali postoje situacije u kojima nama ljevorukima i ljevonogima nije lako!
    Kocnica se skida i stavlja na koju nogu ti pase , ja sam ljevak i sam si prebacila kocnicu.

  18. #18

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    411

    Početno re

    molim pomoć iskusnih
    kad sam ja vozila role, onda su to još bile one na 4 kotača (mislim, kao na autu :shock: )
    princeza silno želi role. ima 4,5 godine. zanima me na što trebam obratiti pažnju? gumeni, plastični, silikonski kotači? veličina (podešavanje brojeva),...mislim sve me zanima jer nemam pojma
    dalje, štitnici - o čemu tu treba voditi računa?

  19. #19
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno Re: re

    Citiraj panterica prvotno napisa
    molim pomoć iskusnih
    kad sam ja vozila role, onda su to još bile one na 4 kotača (mislim, kao na autu :shock: )
    princeza silno želi role. ima 4,5 godine. zanima me na što trebam obratiti pažnju? gumeni, plastični, silikonski kotači? veličina (podešavanje brojeva),...mislim sve me zanima jer nemam pojma
    dalje, štitnici - o čemu tu treba voditi računa?
    Moji sinovi imaju Roxa role (i to "izvlačive" - mogu se podesiti za veličinu od 28-31, a druge od 33 - 36). Kupili smo ih u jednom dućanu na Ferenčici (mislim da se zove Max sport ili tako nekako, ne znam napamet) prije 3 sezone i oba para su pri kraju... Red veličine cijene u ono vrijeme bio je oko 400 kn po po paru. Djeca su bila zadovoljna. Role se zakopčavaju kao pancerice i to je super. Kupili smo i štitnike, a kacige imaju za bicikle i rabe ih i za sve drugo.

    Kotači - silikon. Obavzeno. Za mlađega sina obje role imaju kočnicu (on je ljevak, pa mu niš ne znači kočnica na desnoj nozi), za starijega samo desna.

    Na godinu me čeka kupovina novih, barem za starijega. Mlađi će po svoj prilici naslijediti bratove, samo moram pogledati kakvi su ležajevi.

  20. #20
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj Pandora Aura Monroe prvotno napisa
    Zna li tko gdje ima rola s kočnicom na lijevoj? Vidjela sam ih nekoliko puta po gradu, ali vlasnici obično projure pa ih ne stignem zaustaviti i pitati.
    Isto pitanje vrijedi i za druga prijevozna sredstva - npr. bicikl, auto... Sorry ako sam malo OT, ali postoje situacije u kojima nama ljevorukima i ljevonogima nije lako!
    Ima dosta modela na kojima se mogu preseliti kočnice na drugu stranu. Moja susjeda ima takve, a ja sam ih ogledala jer moj mali sin je ljevak, pa je upitno hoće li uopće moći obuti "desne" role starijeg sina na kojima se to ne može napraviti. Sada vozi role s kočnicom na obje strane.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    411

    Početno re

    i moja cura je ljevakinja
    znači i o tome treba voditi računa
    ako se kočnica ne može premjestiti, znači li to da mogu kupit posebno pa stavit i na lijevu :shock:
    kakav je izbor u intersportu?

  22. #22

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    411

    Početno re

    bila sam u turbo sportu, ali meni te role izgledaju preplastično :/
    u intersportu vidjela jako dobre, ali su mi više muške (crno, sivo) uz cijenu od 629 kn :shock: , ne znam baš
    kakve su role u eurobikeu?

  23. #23
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno Re: re

    Citiraj panterica prvotno napisa
    i moja cura je ljevakinja
    znači i o tome treba voditi računa
    ako se kočnica ne može premjestiti, znači li to da mogu kupit posebno pa stavit i na lijevu :shock:
    kakav je izbor u intersportu?
    Ne - tu sam se ja zeznula.... Ako se kočnica ne može premjestiti, nema pomoći. Donji dio role je "iz komada", barem one ROXA koje sam ja kupila sinu - ne može se ništa učiniti. Treba paziti da kočnica bude odvojiva - na vijak (tj. ima neki rastavljivi sustav učvršćenja) da se može prebaciti s jedne na drugu stranu.

    Ja sad veće role od starijega mogu objesiti o klin - nisu mi upotrebljive za mlađega. Inače, do noge 33 ili tu negdje role su univerzalne (imaju kočnicu na obje noge) jer djeca te dobi još "biraju stranu" tj. ne zna se da li su ljevaci ili dešnjaci. Takve sam ja imala za mlađeg sina - ljevaka i bilo je super, ali su mu gotove. Čim kupimo nove na proljeće, oglasit ću ove na burzi. Još su mu dobre, ali nema teorije da prežive iduću sezonu.

  24. #24
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno Re: re

    Citiraj panterica prvotno napisa
    bila sam u turbo sportu, ali meni te role izgledaju preplastično :/
    u intersportu vidjela jako dobre, ali su mi više muške (crno, sivo) uz cijenu od 629 kn :shock: , ne znam baš
    kakve su role u eurobikeu?
    Ovo su skupi dućani. Naše su iz Max Sporta (Ferenčica) ali cijena ništ ne znači jer su kupljene prije 3 sezone. Tko zna kaj me čeka na proljeće kad odemo po nove... ?????????????

  25. #25
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    podižem jer nam je aktualno.

    jesam li naivna ako mislim da ću u ovo doba godine naći u zg role za 5-godišnjakinju? kakve, gdje? pojma nemam odakle početi. svaka friška info je dobro došla.

  26. #26
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Možda ja stavim role svog sina na forumsku razmjenu... (vel 28-32) ali moram mu prije probati, nisam sigurna da li ih je prerastao. Ovako mala djeca teško mogu doderati role.

    Evo, ako još netko ima role - nek stavlja.

  27. #27
    Juroslav avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Agram - centar, jug i negdje između
    Postovi
    1,509

    Početno

    Citiraj pinocchio prvotno napisa
    podižem jer nam je aktualno.

    jesam li naivna ako mislim da ću u ovo doba godine naći u zg role za 5-godišnjakinju? kakve, gdje? pojma nemam odakle početi. svaka friška info je dobro došla.
    zakaj bi bila naivna? mi smo F. kupili baš zimi (jer je bio rođendanski poklon )

    probaj dućkas u Domjanićevoj (da me kolješ ne mogu se sjetiti kak se zove, nalazi se po sredini Domjanićeve, s desne strane kad ideš od Kvatrića prema gore)

  28. #28
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    Citiraj Juroslav prvotno napisa
    probaj dućkas u Domjanićevoj (da me kolješ ne mogu se sjetiti kak se zove, nalazi se po sredini Domjanićeve, s desne strane kad ideš od Kvatrića prema gore)
    elan. baš danas idem tamo jer mi je u kvartu, a i sjećam se da sam jednom vidjela neke role na sniženju. možda nam se posreći.

    Peterlin, čekam ako se odlučiš.

  29. #29
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj pinocchio prvotno napisa
    Citiraj Juroslav prvotno napisa
    probaj dućkas u Domjanićevoj (da me kolješ ne mogu se sjetiti kak se zove, nalazi se po sredini Domjanićeve, s desne strane kad ideš od Kvatrića prema gore)
    elan. baš danas idem tamo jer mi je u kvartu, a i sjećam se da sam jednom vidjela neke role na sniženju. možda nam se posreći.

    Peterlin, čekam ako se odlučiš.
    Evo, probali role prekjučer (još nas je i kiša potjerala) - još su dobre, iako su sad razvučene do najvećeg broja. Izdržat će do ljeta tj. do rođendana.

    Sretno u potrazi, naći ćeš nešto prikladno!

  30. #30
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    Ima li netko ovakve role sa stranice 4 i 5? Simona ili Bianka?

    http://www.intersport.com.hr/static/...og-rolanje.pdf

    J. je prerasla svoje Salomonke, a vidim da ih se nigdje ne može naći pa tražimo nešto kvalitetno i izdržljivo.

  31. #31
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    dižem ovu temu, jer je nama sada aktualna.

    mene zanima koja je razlika u kotačima onim koji su onako jajasto zaobljeni, i oni koji su više kockastiji- onako su ravniji?
    dal je klincima lakše ili teže rolati na tim malo spljoštenim kotačima ili su bolji onako ful zaobljeni? (jel zna uopće itko, jel primjetio tko razliku? :? )

  32. #32
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Nisam ni vidjela takve role... Jesu li to one s 4 kotača (kao auto, ne u liniji), za sasvim malu djecu?

    Moji su naučili na običnim zaobljenim kotačima, 3 u nizu. Te prve najmanje role imaju kočnice na obje strane, veće imaju samo na jednoj. Počeli smo s veličinom 28, manju nismo mogli naći. Istina, prije toga su klinci naučili klizati u sklopu sportskog vrtićkog programa (ne sjajno, ali sasvim dovoljno), pa je to sve jako brzo išlo.

    Kakve role kupiš, baš takve će biti najbolje jer klinac ima samo njih i prilagodi im se.

    Evo, mi smo starijem sad kupili nove (Roces, 36-40) i JA ih mogu obuti! A moje vještine su... (ide, ali ni blizu kao klinci, bojim se da ne razbijem trticu, a i ne da mi se svaki put podešavati veličinu).

  33. #33
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    kupila danas u intersportu-modiana, curičaste prave- na cvijetiće- sa silikonskim gumama, u obliku tenisice, 29-32 br - 299 kn. imaju abs u sklopu kotača (što god to značilo), ne čuju se uopće, lagane.... rola kao velika!

  34. #34
    tenshi avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    274

    Početno

    ja bih vas samo zeljela upozoriti - vodite racuna i o tome moze li se u zg kasnije nabaviti i potrosani dijelovi. sinu sam u TL kupila rocesice, no dok se istrosila kocnica, nismo je mogli nidje u zg naci za kupiti. :/ dakle, iako TL recimo drzi rocesice, ne drzi i dijelove za iste.

  35. #35
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,273

    Početno

    Citiraj tenshi prvotno napisa
    ja bih vas samo zeljela upozoriti - vodite racuna i o tome moze li se u zg kasnije nabaviti i potrosani dijelovi. sinu sam u TL kupila rocesice, no dok se istrosila kocnica, nismo je mogli nidje u zg naci za kupiti. :/ dakle, iako TL recimo drzi rocesice, ne drzi i dijelove za iste.
    Mozda ima Mandy - mi kupili sinu nedavno u jednoj trgovini sportske opreme tamo... Nisam se sjetila pitati za dijelove, ali to su mu druge role, a prve nije unistio pa nam nije trebalo.

  36. #36
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj tenshi prvotno napisa
    ja bih vas samo zeljela upozoriti - vodite racuna i o tome moze li se u zg kasnije nabaviti i potrosani dijelovi. sinu sam u TL kupila rocesice, no dok se istrosila kocnica, nismo je mogli nidje u zg naci za kupiti. :/ dakle, iako TL recimo drzi rocesice, ne drzi i dijelove za iste.
    Kako niste nigdje u zg mogli naći :/ ?
    Rost-sport ima pouzdano rezervne dijelove za Roces role, a tu spadaju i kočnice, naravno. Mi mijenjali nedavno, i to cijelu kočnicu, ne samo gumu (guma 60 kn, kočnica 50 kn, tako nekako su cijene). Imaš jedan dućančić u Ilici (u haustoru malo prije Vinceka), mi smo tamo našli sve, a ako tamo nema, onda ziher ima u njihovom velikom dućanu u Domu sportova...

  37. #37
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Htjela bi si kupiti role - početničke i da nisu jako teške - znam rolati recimo kao početnik, ali stati nikako...zanima me kakve role bi mi preporučili, a da je cijena prihvatljiva - jeftinije varijante.

    I čula sam ( a možda sam u krivu ) da ima rola za odrasle sa manjim kotačima i da su te stabilnije, netko zna nešto o tome?

  38. #38
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Možda nisu manji kotači, ali da su niže, ako me kužite?

  39. #39
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Možda nisu manji kotači, ali da su niže, ako me kužite?

  40. #40
    Kavin avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    926

    Početno

    Možda nisu manji kotači, ali da su niže, ako me kužite?

  41. #41
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj anchi pp prvotno napisa
    Ima li netko ovakve role sa stranice 4 i 5? Simona ili Bianka?

    http://www.intersport.com.hr/static/...og-rolanje.pdf

    J. je prerasla svoje Salomonke, a vidim da ih se nigdje ne može naći pa tražimo nešto kvalitetno i izdržljivo.
    Tek sad vidm da ja imam takve.
    Inter sport, Mercator. Ja imam Simonice.

  42. #42
    mamma2 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    287

    Početno

    mi kupili u intersportu ljetos
    zadovoljni
    ne znam sad koja je marka, bile su oko 390kn
    može se proširiti do 5br što mi je bilo super

  43. #43
    Goga25 avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    370

    Početno

    Curke...K2 rola ima u Level2 dućanu na drugom katu Avenue Mall-a i Intersportu u Teslinoj 13 (bivši Sport4sport).

    Ima i za klince i sad su na nekom sniženju. Preslatke su!

  44. #44
    bucka avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    5,078

    Početno

    ja prodajem svoje stare role i kupujem nove!
    do sad sam imala rollerblade, pa bi opet njih jer su mi super!
    morat ću ovih dana malo prolunjat po gradu!

  45. #45
    Lucija_Zg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Postovi
    130

    Početno

    molim mame da podijele samnom iskustvo s rolanjem 4 godisnjaka.naime, moj sin se sasvim ok snalazi u skoli klizanja pa sam mislila da je rolanje logicni slijed.
    muci me da mozda nije prerano, neznam, cini mi se nekako "opasnije" od klizanja koje je u grupi s tetom , ne vrebaju neke opasnosti itd....
    nemislim da je rano za savladati tehniku vec me muci sve "ostalo"...

    zahvaljujem na svakom savjetu/informaciji.

  46. #46
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    http://www.mercator.hr/_files/50963/..._14_4_2010.pdf u intersportu su role na sniženju i mislim da se isplate pogeldati.

    Lucija_zg, uzmi mu role, štitnike i kacigu, nađi ravnu površinu i neka dijete proba. Možda najbolje, da mu posudiš od nekog...čisto da vidite da li ga interesira.
    U svakom slučaju, topolo preporučam da ga se ne pušta na rolanje bez svih štitnika i kacige.

  47. #47
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Lucija, pa meni se čini kako je klizanje ipak opasnije u smislu da mu u slučaju pada netko klizaljkom može prijeći preko prstiju.
    Moja se rolala od treće godine, sa svim štitnicima i kacigom.
    Padala je, nije da nije, ali se nikada nije značajnije udarila. Padne i sada, ali je naučila dočekati se na ruke/štitnike.

  48. #48
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    Meni su preporučili Rollerblade ,jeftine nisu (799 kn ) ali nisu ni najskuplje

    Kažu da su to takve kakve ti tražiš

  49. #49
    mio-mao avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    226

    Početno

    Kupila sam sebi danas Rollerblade u Inetsportu. Bile na sniženju sa 600 kn sada 470 kunića... juuuupiii!!! I klincima uzeli onu Intersportovu marku koja se rasteže. Odmah ih isprobali na ulici.. a sutra- pravac Jarun.
    Klinci su ove godine proklizali, a prorolali danas čim su obuli role

  50. #50
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Imam pitanje. Naručila sam rollerblade role vel. 29-34. Stigle nam na 3 kotača (na slici su bila 4). KOja je sad razlika s tri i četiri jer je I do sada imala manje rochesice sa 4 kotača. Dok je vrijeme dali da ih mjenjam?

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •