Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 201 do 250 od 285

Tema: Oglasna ploča-tražim osobu za čuvanje djeteta/djece

  1. #201

    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    9

    Početno

    Poštovane Tražimo osobu/e za povremeno čuvanje 17-mjesečene curice koja ide u vtić ali se svakih tjedan-dva razboli, te tada treba biti doma sa njom. Mi radimo i ne možemo toliko izostajati...
    Voljeli bi naći par osoba koje bi u slučaju potrebe kontaktirali i pokušali dogovoriti čuvanje.
    Čuvanje dakle nije redovito ali kada je bolesna, onda se radi o najmanje 3-5 dana čuvanja za redom, od 8 do 16:30.
    Voljeli bi naći brižnu i strpljivu osobu koja zna hendlati bolesnu djecu (maziti, dati lijek, nahraniti, zvati nas ako smatra da nešto nije u redu).
    Živimo na području Medveščaka (Kvatrić-Maksimir)
    Ukoliko ste zainteresirani ili poznajete nekoga tko bi mogao biti, molimo Vas da mi pošaljete privatnu poruku.
    Puno hvala

  2. #202

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Tražimo vedru, brižnu i odgovornu dadilju s iskustvom za čuvanje 1-godišnjeg dječaka u Zagrebu (Sopot), na duži rok (min 1-2 godine). Posao bi uključivao brigu o bebi i pripremu hrane (kućanski poslovi isključeni). Starija seka (5,5 god.) ide u vrtić te bi je trebalo po potrebi ujutro odvesti i svakodnevno popodne dovesti iz vrtića (vrtić je blizu, pješke 10 min). Početak rada u punom radnom vremenu od 29.06. uz prethodno privikavanje od 2 tjedna. Ukoliko ste zainteresirani, molimo ponudu i kontakt za dogovor termina za razgovor putem maila: martimatic@gmail.com ili mob 091/1523-041.
    Hvala

  3. #203
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Citiraj Zeljka33 prvotno napisa Vidi poruku
    Tražimo pouzdanu i iskusnu tetu čuvalicu za čuvanje od 1.9.2015. ( tjedan dananr anije poceli bi s privikavanjem) malenog i predobrog decka od 9 mjeseci, puno radno vrijeme 8-9 h na dan na duzi period. Ponekad potrebno i podizanje starije seke iz boravka u školi. Lokacija : Zagreb, Ravnice (Maksimir). Molim javiti se na e-mail z_broda@yahoo.com ili mob 098 812088
    Mi smo pronasli tetu

  4. #204

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    59

    Početno

    Trazimo tetu cuvalicu za bebu curicu koja u 12. Mjesecu navrsava godinu dana. Pocetak cuvanja najesen po dogovoru, zbog moguceg odlaska ranije na posao. Cuvanje 8 do 9 sati dnevno, najmanje godinu dana. Osoba bi se bavila samo curicom sto ukljucuje i zavrsavanje obroka za nju. Lokacija je blizu Autobusnog kolodvora. Javiti se na telefon 0916055120.

  5. #205
    mfo avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    238

    Početno

    Tražim osobu za druženje s 2 djece (drugi i četvrti razred) svaki dan 2,5 sata, a termin ovisi o turnusu u školi (jedan tjedan od 9 do 11:30, drugi tjedan od 13:30 do 16)
    Treba ih nadgledati da naprave zadaću i eventualno im servirati već skuhan ručak. Lokacija Velika Mlaka. Prednost pedagoško iskustvo, ali nije uvjet.
    Ponude u inbox ili na 098827109

    Hvala

  6. #206

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    3

    Početno

    Drage forumašice,
    Tražim mlađu osobu za čuvanje trogodišnje djevojčice i devetogodišnjeg dječaka osam sati dnevno, od otprilike 8-16. S obzirom da je sin većinu dana u školi, njemu bi samo trebalo pregledati zadaću, te dati unaprijed pripremljen obrok i zabaviti ga u igri sa sestrom. Prednost strpljivim djevojkama s iskustvom u radu s malom djecom. Počeli bi se uhodavati odmah, lokacija Tuškanac, blizu Cmroka. Molim da mi se s preporukama javite na jpiljac@gmail.com ili mobitel 0955074574. Unaprijed Hvala na pomoći!

  7. #207
    Blueone1 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    111

    Početno

    Moja mama mora krenuti krajem prosinca na posao, a ja trebam društvo za vrijeme kada nje nema.
    Imat ću tada godinu dana. Vesela sam, aktivna i radoznala djevojčica, željela bih se družiti sa isto tako veselom, odgovornom, kreativnom tetom. Tata mi radi preko puta zgrade pa može biti doma do 9 i vratiti se u 3, pol 4. Živim na Laništu preko puta Arene.
    Nestrpljivo čekam da mi se javi moja teta!!!!
    leatrazitetu@gmail.com

  8. #208

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Lijep pozdrav svima!
    Ja sam samo jedna od mnogih mama koje isto traže. Uglavnom ovako: Treba nam osoba za POVREMENO cuvanje 2 djece (dječak 5 g, djevojčica 3) (kad su bolesni, ili kad trebam duže ostati na poslu, 8-16). Navikli su na druge ljude, nisu mamasti i problematični. Odmah da velim, prednost imaju osobe s područja Črnomerec/Sv.Duh/Sestinski dol jer živimo u blizini, a mislim da to i njima odgovara. Kuhanje nije uopće obavezno, ja mogu, samo da imam back up kad su van vrtića. Prednost dajem mlađima, mogu se javiti i studentice, sa ili bez iskustva, samo da su fleksibilne s vremenom. Kontakt Ana, anchy5@yahoo.com.

  9. #209

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Tražimo iskusnu i pouzdanu osobu za čuvanje djeteta koje će na jesen napuniti godinu dana. Radi se o veseloj i živahnoj curici s kojom bi trebalo provoditi oko 9 sati dnevno. Lokacija je Maksimir, a početak rada listopad 2015. Osobu tražimo na duži period, minimalno godinu dana.
    Molimo sve zainteresirane sa adekvatnim iskustvom da se jave na 098 671475.
    Unaprijed hvala!
    Lijep pozdrav!

  10. #210

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav
    Tražimo tetu za čuvanje curice stare godinu dana. Čuvanje bi bilo od 7-17h, radnim danom, na dulji period (1-2 godine). Curica je vesela, znatiželjna, blaga, razigrana, a tražimo tetu koja je brižna, topla, odgovorna, senzibilna za potrebe djeteta.. Molim samo sa preporukama i iskustvom...
    Molimo javite se na mail: ivynessa5@gmail.com

  11. #211

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj gugica prvotno napisa Vidi poruku
    Drage forumašice,
    Tražim mlađu osobu za čuvanje trogodišnje djevojčice i devetogodišnjeg dječaka osam sati dnevno, od otprilike 8-16. S obzirom da je sin većinu dana u školi, njemu bi samo trebalo pregledati zadaću, te dati unaprijed pripremljen obrok i zabaviti ga u igri sa sestrom. Prednost strpljivim djevojkama s iskustvom u radu s malom djecom. Počeli bi se uhodavati odmah, lokacija Tuškanac, blizu Cmroka. Molim da mi se s preporukama javite na jpiljac@gmail.com ili mobitel 0955074574. Unaprijed Hvala na pomoći!


    Mi smo još uvijek u potrazi za mladom tetom čuvalicom. Odgovarajuća teta bi mogla početi odmah. Molim zainteresirane da se jave na 0955074574.

  12. #212

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    3

    Početno

    Mi smo još uvijek u potrazi za mlađom tetom čuvalicom, za čuvanje trogodišnje djevojčice. Čuvanje od 7.30-16.30 jedan tjedan, i od 8.30-16.45 drugi tjedan, ovisno o tome da li stariji brat ima školu ujutro ili popodne. Odgovarajuća osoba bi mogla početi odmah.

  13. #213
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    Trazimo tetu za cuvanje sedmomjesecnog djecaka, trenutno 3 sata svaki dan, a kasnije duze.
    Prioritet je setnja te igra.Mjesto cuvanja Novi Zagreb, Jakusevec.
    Dodatne informacije na mail
    trazimo_tetu@net.hr
    hvala

  14. #214

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    1

    Početno

    hitno hitno!!!
    imamo dva sina (1,5 god i 3,5 god). Idu u jaslice/vrtić, al nam treba čuvanje kad se prehlade ili blaže razbole jer ne možemo ni suprug ni ja toliko izostajati s posla.

    Dakle treba čuvanje, maženje, paženje, igranje, davanje lijekova, usisavanje nosa (ako ne znate, naučit ćemo vas) pomoć oko hranjenja i eventualno neka jednostavna priprema obroka ili podgrijavanje od prije pripremljenog. Ponekad i odlazak na kontrolu kod pedijatrice.

    Čuvanje će trebati u periodu od 8h do 17h ili 7:30 - 16:30
    Lokacija čuvanja je kod nas u stanu u sklopu obiteljske kuće u Dubravi/Zagreb - blizina bolnice i Garden malla

    lidija.buric@gmail.com
    0981726700

  15. #215
    TinaB avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zabok
    Postovi
    1,290

    Početno

    Tražim čuvalicu sa područja Zaboka za čuvanje1-godišnjeg dječaka 2-3 sata dnevno (15-17:30 sati). Čuvanje uključuje odlazak po njega u jaslice (potreban automobil) i dolazak u našu kuću (Jakuševec Zabočki). U slučaju bolesti trebamo cjelodnevno čuvanje (7 - 17:30).
    Početak čuvanja je sredina prosinca s tim da bismo napravili privikavanje od tjedan-dva (po dogovoru).

    martina.belina@gmail.com
    098/174 07 62
    Posljednje uređivanje od TinaB : 16.10.2015. at 12:42

  16. #216
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    Citiraj vjerujem u bolje sutra prvotno napisa Vidi poruku
    Trazimo tetu za cuvanje sedmomjesecnog djecaka, trenutno 3 sata svaki dan, a kasnije duze.
    Prioritet je setnja te igra.Mjesto cuvanja Novi Zagreb, Jakusevec.
    Dodatne informacije na mail
    trazimo_tetu@net.hr
    hvala
    mi smo nasli tetu

  17. #217

    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Tražim odgovornu, pouzdanu i brižnu osobu za svakodnevno čuvanje trogodišnjeg dječaka u Ivanovcu, Antunovac.

    Čuvanje je potrebno od ranih jutarnjih sat, jedan tjedan od 6:15-16:00, drugi tjedan od 6:15-16:30 h isključivo u našem domu.

    Molim zainteresirane da mi se jave na mail froddo777@net.hr.

  18. #218

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    24

    Početno

    Pozdrav
    Tražimo tetu za čuvanje curice stare godinu dana. Čuvanje bi bilo radnim danom u trajanju 4-6 sati, eventualno vikendom po potrebi. Tražimo mlađu osobu sa znanjem engleskog jezika, koja je vesela i odgovorna.
    Molimo svoju molbu i preporuke pošaljite na mail: dunjadraga@gmail.com

  19. #219

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav!
    Tražimo tetu za povremeno čuvanje dvoje vrtićke djece (4 i 6 god) u popodnevnim satima.
    Ponekad će biti potrebno otići po djecu u vrtić i ugodno im ispuniti vrijeme dok roditelji ne stignu s posla (cca 2 sata), ili odvesti starije dijete na slobodnu aktivnost poslije vrtića. Uglavnom, sve je vrlo fleksibilno i po dogovoru. Bitno nam je da je teta odgovorna, iskusna i brižna. Kvart je Novi Zagreb.

    Molim da mi se javite na mail trazim.tetu@gmail.com.

  20. #220

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav,
    Trazimo tetu cuvalicu s iskustvom za cuvanje 16-mjesecne curice. Radno vrijeme bi bilo otprilike od 8:30 do 16:30, 3-4 dana u tjednu, Zagreb, Siget. Cijena po dogovoru. Rad ukljucuje cuvanje, igru, izlaske u prirodu, kuhanje ili grijanje objeda za dijete... Pocetak rada od 1. Prosinca uz prethodno privikavanje u trajanju 5-8 radnih dana.
    Molim zainteresirane da nam se jave na mail neva.trazi.cuvalicu@gmail.com.
    Hvala puno

  21. #221
    s_iva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    703

    Početno

    Novopečena mama blizanki traži pedantnu i finu gospođu za pomoć kod čuvanja djece i pomoć u kućanskim poslovima. Dakle, mama je doma, a gospođa će nam dobro doći kao pomoć mami.
    Radno vrijeme od 9,30-do cca 15,30 od pon do petka. Početak rada siječanj 2016. Curice će tada imati 1,5 mj.
    Kontakt 099 22 02 827. Ako se ne javim molim pošaljite SMS.
    Područje rada Šestine, tako da prednost ima ovaj kvart (Črnomerec).

  22. #222
    Blueone1 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    111

    Početno Teta čuvalica za curicu na Laništu

    Moja mama mora krenuti u veljači na posao, a ja trebam društvo za vrijeme kada nje nema.
    Imam 1 godinu,vesela sam i radoznala djevojčica, željela bih se družiti sa isto tako veselom, odgovornom, kreativnom tetom. Tata mi radi preko puta zgrade pa može biti doma do 9 i vratiti se u 3, pol 4. Živim na Laništu preko puta Arene.
    Nestrpljivo čekam da mi se javi moja teta!!!!
    leatrazitetu@gmail.com[/QUOTE]
    Posljednje uređivanje od Blueone1 : 21.12.2015. at 15:51

  23. #223
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Za prijateljicu:

    Traži se teta čuvalica za čuvanje curice koja će uskoro navršiti tri godine. Mjesto čuvanja Novi Zagreb- Sloboština. Uz čuvanje potrebno je skuhati ili podgrijati obrok te eventualno peglati po dogovoru.
    Radno vrijeme je cca 6 sati dnevno. Jedan dan ujutro cca 8-14 drugi dan popodne 12-18.
    Plaća po dogovoru. Kontakt u inbox.
    Posljednje uređivanje od mašnica : 24.01.2016. at 23:33

  24. #224
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,313

    Početno

    Hitnooo!

  25. #225
    lorina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    5

    Početno

    Tražimo vesela, strpljiva, studenticu sa ERF-a (smjer logopedija ili rehabilitacija) za IGRU sa 4 godiišnjim dječakom (dvojezičan je engleski/hrvatski) koji ima zaostatak u razvoju govora kako bi mu se potaknuo razvoj i korištenje jezičnih i socijalnih vještina an hrvatskom jeziku. Lokacija Gornja Dubrava. Iskustvo u radu je prednost ali nije presudno. Cijena/dana/sata rada prema dogovoru. Za više informacija: maxjob2791@gmail.com

  26. #226
    lorina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    5

    Početno

    Ups
    Posljednje uređivanje od spajalica : 18.02.2016. at 21:03 Razlog: ponovljen post te ga spajalica briše

  27. #227
    dino84 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    593

    Početno

    Tražimo tetu čuvalicu na području Pule, Valdebek., N. ima 19 mjeseci, vesela je i zaigrana djevojčica. Tražimo odgovornu i kreativnu tetu s iskustvom, rad bi uključivao čuvanje, izlazak van u šetnju te kuhanje ili podgrijavanje obroka za N. Radno vrijeme još nije točno određeno jer ne znam kako ću raditi, ali vjerojatno bi uključivalo čuvanje ujutro ili poslijepodne. Plaća po dogovoru.

    Kontakt inbox ili na dijana.sribar@gmail.com

  28. #228

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    48

    Početno

    Trazimo tetu za cuvanje jednog djeteta, 8 sati na dan od pon do petka, na duze vrijeme, centar Slav. Brod. Javiti se na e mail: tulipanisvi@gmail.com

  29. #229

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    9

    Početno Tražimo dadilju - Novi Zagreb

    Pozdrav,

    Tražimo odgovornu, dragu i veselu osobu za čuvanje djece i pomoć u kući (preuzimanje 4 godišnjaka iz vrtića, igra s njim, čuvanje kada je bolestan, povremeno čuvanje male bebe).
    Na početku bi čuvanje bilo na pola radnog vremena (3-6 sati dnevno, pon-pet), a kasnije postoji mogućnost i za puno radno vrijeme.
    Nalazimo se u Novom Zagrebu (Lanište).
    Kontakt e-mail: dadilja02@gmail.com
    Posljednje uređivanje od LOTICCA : 23.03.2016. at 11:05

  30. #230
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    trebam osobu za cuvanje dvoje klinaca, 3,5god i 1god i to tijekom 6 i 7 mjeseca. vjerovatnost je nastavka u 10 mjesecu (za ovo između ćemo koristiti godišnje odmore). ja živim u okolici Zagreba , u malom mjestu, pa je vrlo izgledno da bi djecu vodila na čuvanje umjesto da osoba dolazi k nama. u obzir dolaze sva naselja i mjesta južno od grada (Brezovica, Kupinečki Kraljevec,Pisarovina...)pa prema centru Zagreba. radilo bi se o 8 sati i nebi uključivalo ništa osim bavljenja djecom.
    ako ima zainteresiranih neka se jave na ana@lipsa.eu. thanks

  31. #231
    Samanta avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Lokacija
    Bjelovar
    Postovi
    26

    Početno

    Poštovanje!
    Tražim posao čuvanja djece. Mjesto rada: Bjelovar i uža okolica.
    Cijena: 10.kn.sat.
    Iskustva imam!
    Za sve ostalo,molim da me kontaktirate. Hvala!

  32. #232

    Datum pristupanja
    Sep 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Nasa curka na jesen krece u jaslice/vrtic pa trazimo osobu na pola radnog vremena. Bilo bi idealno ako osoba moze zapoceti sa radom krajem 8.og mjeseca ali mozemo se dogovoriti i za pocetak u 9.om mjesecu. Lokacija je Maksimir, broj mobitela 098671475.

  33. #233
    lorina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2015
    Postovi
    5

    Početno

    Citiraj lorina prvotno napisa Vidi poruku
    Tražimo vesela, strpljiva, studenticu sa ERF-a (smjer logopedija ili rehabilitacija) za IGRU sa 4 godiišnjim dječakom (dvojezičan je engleski/hrvatski) koji ima zaostatak u razvoju govora kako bi mu se potaknuo razvoj i korištenje jezičnih i socijalnih vještina an hrvatskom jeziku. Lokacija Gornja Dubrava. Iskustvo u radu je prednost ali nije presudno. Cijena/dana/sata rada prema dogovoru. Za više informacija: maxjob2791@gmail.com
    Imamo

  34. #234
    rossa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    3,231

    Početno

    Prijateljica traži tetu čuvalicu za period od 2 tjedna
    16.8-26.8.
    Dijete ima 1,3 mjeseca.
    Zagreb, Špansko
    099 863 2100

  35. #235

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    14

    Početno

    Trazimo tetu cuvalicu za naseg sina koji sada ima 21 mjesec. Prioritet kod cuvanja je puno puno igre sa klincem i izlasci van, kao i izrazito senzibilan pristup u radu sa djecom. Hranu bi unaprijed mi pripremili.
    Buduci da imamo dva veca psa u stanu, osoba bi trebala biti ok i sa psima (oni nisu ukljuceni u setnje ).
    Na podrucju smo Novog Zagreba (Zaprudje). Period privikavanja bi bio cca mjesec dana. Vrijeme cuvanja 6-8h radnim danom. Proces privikavanja bi zapoceo pocetkom listopada.
    Molim Vas da se javite na broj 098 177 9200 porukom, a ja cu vas onda povratno nazvati.
    Hvala
    Posljednje uređivanje od tonica : 31.08.2016. at 01:38

  36. #236
    tigrić avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1,241

    Početno

    Evo opet mene, tražim čuvalicu za čuvanje dva dječaka (1,5god i 4 god) u svojoj kući,južni dio grada Zagreba. Puno radno vrijeme, radnim danom od 6.30-15.30h.Plaća po dogovoru.ako ima zainteresiranih molim da mi se što prije javite na mail ana@lipsa.eu.

  37. #237

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    42

    Početno

    Tražimo tetu čuvalicu koja bi pokupila curicu (7. god) iz škole oko 15:30 i provela s njom sat do dva kod nas kod kuće. Po potrebi u slučaju bolesti ili radnih dana kada nema nastave bi trebali cjelodnevno čuvanje. Lokacija Vrbani



    Posljednje uređivanje od Buba4 : 28.09.2016. at 16:22

  38. #238
    duma avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Naše Malo Misto
    Postovi
    374

    Početno

    Slavonski Brod
    Tražimo Tetu Čuvalicu od siječnja mjeseca, lokacija grad Slavonski Brod- Centar.
    Dva dječaka (3 godine i 5,5 godina), 4 dana u tjednu po 5-6 sati u našem prostoru. Smjenski rad.
    Obratit se ovdje u PP.
    Hvala

  39. #239
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    Trazim cuvalicu/osobu za vodjenje kucanstva od 2.1.2017.Podrucje Novog Zagreba.
    Trebalo bi skuhati, pospremiti i preuzeti brigu o djeci nakon vrtica/skole.
    Ja sam doma, ali na mirovaju.
    Javiti se na mail trazimo_tetu@ili ovdje na pp.

  40. #240
    vjerujem u bolje sutra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    552

    Početno

    Kod maila fali nastavak net.hr
    Sorry

  41. #241

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Tražimo povremenu tetu čuvalicu/igralicu za naše klince (6 i 8 g.) koja bi mogla "uskočiti" u slučaju (lakše) bolesti, za vrijeme oporavka od bolesti ili za vrijeme praznika,
    na cijeli dan (ca. 8-17 h).
    Čuvanje u našem stanu (Trešnjevka) a moguće i kod tete ako joj tako više odgovara.
    Molim javite se na mail: tetutrazim@yahoo.com

  42. #242

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    59

    Početno

    Trazim tetu za povremeno cuvanje curice od dvije godine. Ide u jaslice pa bi nam trebalo cijeli dan kad je bolesna te po potrebi popodne ili navecer.
    Javiti se na andreja.radic@zg.t-com.hr

  43. #243
    Beady avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    2

    Početno Traži se dadilja u rijeci

    Tražimo brižnu i odgovornu osobu za čuvanje 1godišnje curice. Posao podrazumjeva pripremanje hrane,hranjenje,presvlacenje,igranje i odlazak u park. Vrijeme čuvanja bilo bi od 7:30 do 16:30, od ponedjeljka do petka u trajanju 6.mj. Početak rada bio bi 01.03. U obzir dolaze isključivo nepušači, s iskustvom u čuvanju tako male djece. Poželjno je da se čuvanje odvija u našem domu, ali može biti i u stanu dadilje. HITNO!

  44. #244
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,367

    Početno

    Citiraj Beady prvotno napisa Vidi poruku
    Tražimo brižnu i odgovornu osobu za čuvanje 1godišnje curice. Posao podrazumjeva pripremanje hrane,hranjenje,presvlacenje,igranje i odlazak u park. Vrijeme čuvanja bilo bi od 7:30 do 16:30, od ponedjeljka do petka u trajanju 6.mj. Početak rada bio bi 01.03. U obzir dolaze isključivo nepušači, s iskustvom u čuvanju tako male djece. Poželjno je da se čuvanje odvija u našem domu, ali može biti i u stanu dadilje. HITNO!
    Stavite neki kontakt na koji vas potecijalne dadilje mogu kontaktirati.

  45. #245
    Rivendell avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Tražimo tetu čuvalicu za petogodišnjaka.
    Svaki radni dan po 4 sata, jedan tjedan ujutro, jedan popodne. Kada je čuvanje ujutro ga je potrebno odvesti do Suvaga, a kada je popodne ga pokupiti.

    Kontakt rivendelllorien@gmail.com

  46. #246

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,727

    Početno

    Teta čuvalica/igralica - Špansko - od jeseni 2017.

    Igra za petipolgodišnjakom, šetnje, vožnje biciklom, zadaće sa prvašićem - maksimalno 4 sata dnevno.
    Idealno mlađa osoba - studentica/apsolventica učiteljske nastave ili srodnog područja.

    Molim na pp ili na mail avidacek@gmail.com

  47. #247

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Trazite li jos uvijek?

  48. #248
    mali magarac avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    37

    Početno

    Za prijateljicu:

    Traži se teta koja bi čuvala dječačića od skoro 4 godine kod sebe u centru ili sjevernom dijelu Zagreba. Bilo bi najzgodnije ako već čuva nekoliko djece, da je mala grupa. Vrijeme čuvanja po dogovoru (nije nužno cijelo radno vrijeme).

    Molimo javiti se na mail: tomislava.mimica@gmail.com

  49. #249
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Tražim tetu čuvalicu iz Splita ili neposredne okolice za čuvanje dvogodišnjeg dječaka kod nas u stanu na Sućidru od 7i15 do 15.30h. Ako ima zainteresiranih javite se radi detaljnijih dogovora.

  50. #250
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Traži se osoba za povremeno čuvanje blizanaca od 6 mj starosti nadalje (od siječnja). Za početak stvarno povremeno, par puta mjesečno, po par sati maksimalno najčešće u večernjem terminu. Kasnije moguće i produljivanje vremena čuvanja i promjena termina, ali o tome ćemo u hodu - tražimo nekoga na koga ćemo moći računati dulje vrijeme. Do siječnja bi osobu pozvali par puta da pomogne pričuvati djecu dok ja spremam ili obavljam neke svoje poslove doma i kad se tata razboli (a razboljet će se). Čuvanje u našem stanu, Zagreb. Nužno je da je osoba s iskustvom u čuvanju, idealno s iskustvom u čuvanju blizanaca. Preferiramo mlađe osobe, studentice psihologije, pedagogije i sl, ali nije nužno.
    Kontakt inbox ili rumpelstiltskin67@gmail.com

Stranica 5 od 6 PrviPrvi ... 3456 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •