Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 285

Tema: Oglasna ploča-tražim osobu za čuvanje djeteta/djece

  1. #1
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno Oglasna ploča-tražim osobu za čuvanje djeteta/djece

    Drage korisnice/i,

    Kako imamo puno upita u vezi traženja osobe za čuvanje djeteta/djece odlučile smo postaviti oglasnu ploču na kojoj ćete moći tražiti dotičnu osobu, prema slijedećim pravilima:

    1. Ovaj topic namijenjen je isključivo oglašavanju potrebe za osobom za čuvanje djeteta. Svaki post koji nije oglas će se brisati.

    2. Na ovom topicu, niti bilo gdje na forumu nije dozvoljeno postavljati oglase u kojima se nude usluge čuvanja, te će svaki takav post biti brisan.

    3. Svi dogovori na relaciji roditelj/osoba za čuvanje djeteta idu preko ppa ili e-maila.

    4. Kada korisnik pronađe osobu za čuvanje javlja se osoblju koji njegov post briše.

    5. Svaki topic na ovom PDF-u u kojem korisnici traže osobu za čuvanje mimo oglasne ploče biti će brisan.


    Molim da se pravila poštuju. Hvala.


  2. #2
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Poštovani korisnici foruma, novo registrirani korisnici nemaju opciju javljanja putem privatnih poruka. Ukoliko želite da vas novo registrirani korisnici mogu kontaktirati, molimo da u postu ostavite ili e-mail ili neki drugi oblik komunikacije. Hvala

  3. #3
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Teta čuvalicu-Osijek
    Tražimo tetu za čuvanje dva dečka od godinu dana i tri i pol godine, u retfali i vlastitom stanu. od 1.7.
    Danijela 098/823663

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno Teta- Zagreb, Vrbani

    Moja mama mora krenuti na posao a ja trebam društvo za vrijeme kada nje nema.
    Imam godinu dana, vesela sam, aktivna i radoznala djevojčica, željela bih se družiti sa isto tako veselom, odgovornom, kreativnom tetom. Mama još ne zna točno radno vrijeme ali ja vjerujem da ćete se vas dvije lako dogovoriti oko svi detalja. Uglavnom radi u dvije smjene, tako da bi bilo super kada bi i teta mogla pratiti taj raspored, tj.tjedan dana družiti se sa mnom ujutro od cca 7.30 do 16.00 h, a tjedan popodne od cca 13.00 do 18.00 h. Popodne bi nam se pridružila i moja velika seka koja ide u prvi razred i dolazi kući oko 16 h. Živim na Vrbanima.
    Nestrpljivo čekam da mi se javi moja teta!!!! teta.za.lanu@gmail.com

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    185

    Početno

    imamo curicu koja u 9 mjesec kreće u školu. trebat će nam pouzdana osoba za odvođenje/dovođenje djeteta u/iz škole te čuvanje djeteta dok ne dođemo sa posla. nisam još sigurna za satnicu jer ne znam kakav će raspored biti u školi ali najvjerojatnije će nam trebati jedan tjedan 5 sati dnevno tj. od 11-16 sati (kad je škola ujutro) a drugi tjedan nekih 7 sati od 6,30-13,30 (kad je škola popodne). živimo u splitu, u centru i škola je nekih 300-400 m udaljena od kuće. također me zanimaju i cijene ovih usluga.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno

    Citiraj kofer prvotno napisa Vidi poruku
    Moja mama mora krenuti na posao a ja trebam društvo za vrijeme kada nje nema.
    Imam godinu dana, vesela sam, aktivna i radoznala djevojčica, željela bih se družiti sa isto tako veselom, odgovornom, kreativnom tetom. Mama još ne zna točno radno vrijeme ali ja vjerujem da ćete se vas dvije lako dogovoriti oko svi detalja. Uglavnom radi u dvije smjene, tako da bi bilo super kada bi i teta mogla pratiti taj raspored, tj.tjedan dana družiti se sa mnom ujutro od cca 7.30 do 16.00 h, a tjedan popodne od cca 13.00 do 18.00 h. Popodne bi nam se pridružila i moja velika seka koja ide u prvi razred i dolazi kući oko 16 h. Živim na Vrbanima.
    Nestrpljivo čekam da mi se javi moja teta!!!! teta.za.lanu@gmail.com


    Ja sam pronašla svoju tetu - moja teta je pronašla mene!!!!!!!!!!
    Posljednje uređivanje od kofer : 28.02.2011. at 21:25

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    3

    Početno

    Mama sam uskoro jednogodisnje curice Adriane. Za 5 tjedana se vracam na posao i u intenzivnom sam trazenju tete cuvalice sa iskustvom koja bi dolazila k nama u stan na podrucje britanca, 7:45-16:15. Vec imamo dobro uhodani tempo i 2x spavamo kroz dan, hodamo od 10.og mjeseca i volimo duuuge setnje izmedju spavanjca. Ukoliko ste zainteresirane javite se ))) adriana.trazi.tetu.cuvalicu@gmail.com

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    3

    Početno

    Evo, Adriana je pronasla svoju tetu tj. skuzile su se na prvu Sad nam slijedi malo privikavanja i mama moze bezbrizno na posao

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    7

    Početno

    Pozdrav svima,
    Tažimo pouzdanu osobu za čuvanje 8-mjesečnog i 2-godišnjeg dječaka (starije djete ide u vrtić) te pomoć u kućanskim poslovima.
    Za početak samo petak i subota na 4-5 sata prijepodne. Mjesto Popovec-Sesvete
    Ako ste zainteresirane javite se na mail glen_hr@yahoo.it ili na mob 098/1854642.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Mi smo pronašli našu tetu čuvalicu, ali nažalost izvanredna situacija nas je natjerala da ponovno krenemo u potragu..

    Teta čuvalica osim naše malene sada čuva i bolesnu baku i još jednu bebicu (bebice su stare 6 i 8mj), a sada su počele bolesti i nema čuvanja dok je jedna bolesna, nema čuvanja dok je druga bolesna, pa se teta čuvalica razbolila, jako nam teško sve to pada ..za sada se nekako krpamo sa bakama, ali naš anđeo zaslužuje jednu osobu sa kojom će se moći povezati i koja će uvijek biti sa njom u našem stanu.

    iz tog razloga ponovno tražimo strpljivu, punu ljubavi i razumijevanja, tetu čuvalicu sa iskustvom, za čuvanje šestomjesećne bebe.
    tražimo osobu sa kojom bi se bebica mogla povezati, puno pričati, igrati, maziti, paziti, voliti.
    bilo bi super da teta bude kreativna majka ili fizioterapeut ili studentica predškolskog odgoja..
    Početak rada odmah, prilagodba prije početka rada
    Lokacija: Maksimir zona busa prema Markuševcu
    Radno vrijeme: pon-pet cca 08.00-8.30h-17.00h
    prednost nepušaći i ljubitelji životinja (doma imamo peseka i macu)
    ponude slati na ivana@writeme.com
    Hvala

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    7

    Početno

    Citiraj koalica77 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,
    Tažimo pouzdanu osobu za čuvanje 8-mjesečnog i 2-godišnjeg dječaka (starije djete ide u vrtić) te pomoć u kućanskim poslovima.
    Za početak samo petak i subota na 4-5 sata prijepodne. Mjesto Popovec-Sesvete
    Ako ste zainteresirane javite se na mail glen_hr@yahoo.it ili na mob 098/1854642.
    Mala promjena oglasa: radno vrijeme je od pon-sub.

  12. #12
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno Teta čuvalica - Varaždin

    Tražim tetu čuvalicu u Varaždinu. Radno vrijeme od 7,15 do 14,30 od ponedjeljka do petka...

  13. #13

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1

    Početno čuvanje blizanaca sa mamom u stanu

    tražimo osobu koja bi pomagala u čuvanju blizanki starih 6 mjeseci i po potrebi radila sve što je potrebno za normalan život u jednom stanu. imamo još jedno dijete od 4 godine pa je potrebna povremena aktivnost i sa njime ako ne ode u vrtić iz nekog razloga. tražimo komunikativnu osobu sa iskustvom, nepušačicu, a preporuke su poželjne.

    Radno vrijeme je od 8-16, svaki radni dan, a plaća po dogovoru. Plaćen će biti i godišnji odmor i eventualna bolovanja. Minimalno trebamo angažman na godinu dana, a možda i dulje.

    Ana 098 1784437

  14. #14

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    185

    Početno

    Citiraj lana74 prvotno napisa Vidi poruku
    imamo curicu koja u 9 mjesec kreće u školu. trebat će nam pouzdana osoba za odvođenje/dovođenje djeteta u/iz škole te čuvanje djeteta dok ne dođemo sa posla. nisam još sigurna za satnicu jer ne znam kakav će raspored biti u školi ali najvjerojatnije će nam trebati jedan tjedan 5 sati dnevno tj. od 11-16 sati (kad je škola ujutro) a drugi tjedan nekih 7 sati od 6,30-13,30 (kad je škola popodne). živimo u splitu, u centru i škola je nekih 300-400 m udaljena od kuće. također me zanimaju i cijene ovih usluga.
    ponavljam oglas jer još tražimo............

  15. #15

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    911

    Početno

    I mi tražimo tetu čuvalicu.... za curku od 15 mjeseci...
    Radno vrijeme od 8.15 do 11.30, pon-pet, po potrebi duze (naravno plaćeno)...
    Curka isto tako ima brata 5 god., i seku 3,5 god., koji idu u vrtić... ako se zalomi, rijetko, da budu i oni doma... naravno, isto dodatno plaćeno

    Teta mora biti pouzdana, zabavna, snalažljiva, spremna na ludnicu kod nas...

    Poruke na pp

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    23

    Početno

    Tražimo tetu čuvalicu, Vrbani

    Tražimo tetu čuvalicu za čuvanje jednogodisnjeg djeteta, od kolovoza 2011, kroz duži period, u našem stanu, dok smo na poslu (caa 9 sati dnevno, pon-pet). Obaveze bi bile čuvanje djeteta i kuhanje za nju.
    Prednost osobama sa iskustvom i preporukama, ili pedagoško obrazovanje, te ljubiteljima kućnih ljubimaca (imamo macu). Nadamo se i kreativnosti, lijepim igrama i pjevanju, svemu što djeca vole. Ponude na pp ili na nina.trazi.dadilju@gmail.com .

  17. #17

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    81

    Početno Teta čuvalica, Vrbani

    Ja sam Lana i tražim svoju tetu na ovom forumu drugi put - moja prva teta je odustala od druženja sa mnom.
    Pa da ponovim: imam 14 mjeseci, vesela sam, vedra, aktivna i znatiželjna djevojčica. Moja mama je počela raditi i ja trebam društvo dok je ona na poslu. Ona radi u dvije smjene, tako da bi moja teta trebala biti sa mnom jedan tjedan ujutro od 8.00 do 16.00 h, a drugi tjedan popodne od 14.00 do 18.00 h. Popodne, u 16 h, dolazi kući moja velika seka iz škole i tada bi se i ona pridružila nama.
    Želim pronaći, upoznati i zavoljeti tetu koja je odgovorna, vesela, iskrena i komunikativna, i koja je spremna ostati sa mnom do 10 mj. 2011 g.
    I dalje vjerujem da ću pronaći svoju pravu tetu!
    teta.za.lanu@gmail.com

  18. #18

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    3

    Početno Tražimo dadilju (Prečko) hitno

    Tražimo hitno dadilju na lokaciji Prečko za čuvanje 10-mjesečnog dječaka u jutarnjim satima (4-5 sati dnevno).
    Molim zainteresirane dadilje sa iskustvom da mi se jave na pp da se dogovorimo za dalje.

  19. #19

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    3

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    23

    Početno

    Citiraj Boki318 prvotno napisa Vidi poruku
    Tražimo tetu čuvalicu, Vrbani

    Tražimo tetu čuvalicu za čuvanje jednogodisnjeg djeteta, od kolovoza 2011, kroz duži period, u našem stanu, dok smo na poslu (caa 9 sati dnevno, pon-pet). Obaveze bi bile čuvanje djeteta i kuhanje za nju.
    Prednost osobama sa iskustvom i preporukama, ili pedagoško obrazovanje, te ljubiteljima kućnih ljubimaca (imamo macu). Nadamo se i kreativnosti, lijepim igrama i pjevanju, svemu što djeca vole. Ponude na pp ili na nina.trazi.dadilju@gmail.com .
    Ja sam smotana, napisala sam krivi kvart. Mi smo u LANIŠTU, ne u Vrbanima.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Tražimo tetu čuvalicu-ZADAR

    Tražimo tetu za čuvanje 17-mjesečnog dječaka od lipnja do studenog 2011 godine a po potrebi i duže, od pon-pet 8 sati dnevno ( od 8-16 sati).
    Iskrene,komunikative,vesele i odgovorne osobe po mogućnosti s iskustvom javite se na mail majazadar@net.hr

  22. #22
    Lutka avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    243

    Početno

    Tražim osobu za čuvanje sina od dvije godine, svaki drugi dan od 8-14, na području Dubrovnika.
    ponude moze na privatnu poruku
    hvala

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Tražim odgovornu osobu, za prijevoz djeteta u vrtić Suvag s 1.9. prema potrebi. S obzirom da vrtić radi jedan tjedan od 8-13 a drugi 13 - 18. Sve detaljne informacije na pp. Hvala

  24. #24

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    289

    Početno

    Tražim tetu čuvalicu koja bi čuvala djevojčicu od 18 mjeseci cca. 8 sati na dan dva dana u tjednu (po dogovoru)
    Živim u Dubrancu (Vukomeričke Gorice) pa može kod kuće ili u Vašoj kući (Hrašće, Lukavec, Sv. Klara, Odra, Sloboština)

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1

    Početno

    TRAŽIMO TETU ČUVALICU, Donje svetice, Zagreb
    ... na dulje vrijeme (oko godinu dana) za čuvanje jednogodišnjeg Luke u našem domu. Radno vrijeme pon-pet, od 8,30 do 16,30 sati.
    Početak rada 01.10 2011. godine, uz prilagodbu koji tjedan prije.
    Molim ponude slati na: luka.trazi.tetu@gmail.com
    Hvala!

  26. #26
    Matovila avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    243

    Početno Marta traži svoju tetu

    Tražimo pouzdanu, odgovornu, toplu, brižnu i iskrenu osobu za čuvanje djevojčice od 1,5 god u našem stanu (Dubrava), poželjno na duže vrijeme.
    Voljeli bismo pronaći kreativnu i snalažljivu tetu čuvalicu koja voli šetnje i igre u parku, uživa u listanju slikovnica i pripovijedanju bajki, voli pjevati i ponekad zaplesati, te je spremna na druge načine poticati pozitivan dječji razvoj.
    Radno vrijeme od 8.00 do 16.30 (ponekad ćemo tražiti fleksibilnost zbog putovanja ili drugih obaveza).
    Posao uključuje kompletnu brigu oko djeteta (igranje s djetetom i poticanje razvoja, presvlačenje, hranjenje, kuhanje svježeg i zdravog obroka za dijete). Prema mogućnosti manji kućanski poslovi i to samo dok dijete spava – npr. pospremiti suđe u/iz perilice, staviti veš na sušenje, pospremiti igračke i sl.
    Samo osobe nepušači, s iskustvom i preporukama. Prednost osobama s pedagoškim obrazovanjem.
    Očekivani početak rada: od rujna 2011.
    Javiti se možete na: marta.trazi.tetu@gmail.com ili 099 733 4561.
    Hvala

  27. #27

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Moja mlađa princeza kreće na jesen u školu i trebala bi jednu dragu, strpljivu i pouzdanu tetu čuvalicu sa područja Trnja, u okolici osnovne škole Trnjanska.
    Tetine obaveze bi bile odvesti je kod sebe (mi smo iz drugog kvarta) nakon ručka iz škole i paziti/družiti se od 12,30 do cca.17,00 sati.
    Za detalje i dogovor molim nazvati na 091/6003-930. Hvala

  28. #28

    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Postovi
    2

    Početno

    Tražimo odgovornu, vedru i strpljivu dadilju (poželjno s iskustvom) za čuvanje naše 18-mjesečne djevojčice u našem domu u Novom Zagrebu, u vremenu 8-17h, radnim danom, poželjno barem na godinu dana.
    Početak rada 01.07. uz prethodno privikavanje.
    Za dogovor molim zvati na 099/3107-918 (Martina).

  29. #29
    kljucic avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    početak Slavonije
    Postovi
    2,138

    Početno

    Tražim pouzdanu osobu, po mogućnosti s iskustvom, koja bi čuvala Davida (19 mj.) u našem domu (Zagreb-Dubrava) svaki dan ujutro 8-14 do 05.09., a povremeno do kraja godine.
    Ponude na pp ili na kljucic@yahoo.com.

  30. #30

    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Postovi
    106

    Početno

    Teta čuvalica - Sisak

    Tražimo osobu za čuvanje 15mj. djevojčice u našem domu.

    dekanic.m@gmail.com
    Posljednje uređivanje od ddee : 15.08.2011. at 00:31

  31. #31

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Trazimo dadilju za dvoipol godisnju curicu koja inace ide u vrtic al mama i tata rade dugo pa ne stignu do 16 sati po mene (a tad vecina djece napusti vrtic), koja bi dva do tri sata dnevno provela u igri dok roditelji ne stignu...Placa po dogovoru.. Prednost Vrbani ...detaljnije na anacrljen@gmail.com

  32. #32

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Tražimo tetu za dvoje vrtićke djece. Potrebno je djecu podići u vrtiću i ugodno im ispuniti vrijeme dok roditelji ne stignu s posla. Radno vrijeme po dogovoru, ali u pravilu dva sata svaki radni dan (16h do 18h). Budući da su djeca u 2 različita vrtića, tražimo tetu s automobilom. Molim da mi se javite na pp ili 099 6000707.

  33. #33

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Tražim osobu za čuvanje dječaka koji će uskoro navršiti godinu dana. Živimo u Dubrovniku. Radno vrijeme bi bilo pon-pet cca 07-15 sati, od 17.10.2011, a do 17.10. po dogovoru, nekolio sati dnevno, uz privikavanje na tetu čuvalicu. Prednost dajem osobama iz Dubrovnika, tako da za sada ne nudim smještaj dadilji. Kontakt mob. 098 1910 467.

  34. #34

    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    1

    Početno Traazim tetu cuvalicu, kvart crnomerec

    Tražimo pouzdanu i odgovornu, toplu, brižnu i iskrenu osobu za čuvanje djecaka od 1 god (sestinski dol, crnomerec), poželjno na duže vrijeme.
    Voljeli bismo pronaći kreativnu i snalažljivu tetu čuvalicu. Radno vrijeme je u pravilu od 8.00 do 16.30.
    Posao uključuje kompletnu brigu oko djeteta (igranje s djetetom i poticanje razvoja, presvlačenje, hranjenje, kuhanje svježeg i zdravog obroka za dijete, te prema mogucnostima pospremanje igracaka). Samo osobe nepušači, s iskustvom i preporukama. Prednost osobama s pedagoškim obrazovanjem, mogu biti i studenti visih godina.
    Očekivani početak rada: 1. listopada 2011.
    Javiti se možete na: anchy5@yahoo.com.
    Hvala

  35. #35
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    trazimo tetu za cuvanje misonje starog godinu dana. trebalo bi nam otprilike 4h 5 dana u tjednu.
    bebonja je super. nije zahtjevan.ne place. i obozava setnje u kolicima tako da ga nije problem zabaviti.
    kvart - stenjevec. cuvanje u nasoj obiteljskoj kuci.
    molim ponude na pp.

  36. #36
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Tražimo tetu čuvalicu za zimske i ostale praznike (i povremena čuvanja) za školarca (1. razred) i curicu od godine i pol.
    Voljeli bismo mlađu tetu čuvalicu koja će s nama igrati, skakati, veseliti, ali i maziti.

    Ponude na pp ili na baverin8@yahoo.co,

  37. #37
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    fali mi "m" u mail adresi

    dakle baverin8@yahoo.com

  38. #38

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    3

    Početno povremeno čuvanje djece-waldorfski odgajatelj

    za čuvanje 3 djece svaki ponedjeljak po 1,5 sat -između 17.30-19.00 tražim.osoba treba imati naobrazbu iz waldorfska pedagogije tako da u tom vremenu radi s djecom.djeca su predškolci.
    javiti se na etain69 @gmail.com

  39. #39

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    rovinj
    Postovi
    1

    Početno teta za čuvanje djeteta

    tražimo tetu/dadilju za čuvanje našeg dvogodišnjeg sina. period čuvanja minimalno godinu dana, par sati dnevno po potrebi, uključujući poneki vikend. iz Rovinja smo.
    molimo zainteresirane da se jave putem mail-a: danijelakomljenovic@yahoo.com

  40. #40

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Tražimo tetu/stričeka čuvalicu za Lea koji sada ima 9,5 mjeseci.
    Početak rada 20. studeni 2011. kada će imati 11 mjeseci .
    Radno vrijeme od 7.30 do 15.00 ponedjeljak-petak.
    Mjesto rada: naš stan u Zagrebu, blizu Kvatrića.

    Osim toga, zanima nas i mogućnost ostavljanja djeteta teti čuvalicu u njezinom stanu, a koja čuva još djece, na potezu Maksimir-Centar.
    Molim ponude na pp.


    U obzir dolaze isključivo nepušači, s iskustvom u čuvanju beba i preporukama koje se mogu provjeriti.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    2

    Početno

    Tražimo osobu s iskustvom za čuvanje jednogodišnje djevojčice u našem stanu u Osijeku (Retfala) od 12. mjeseca.
    Kontakt: Marija (091 507 6476)

  42. #42

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1

    Početno mladju curu za čuvanje

    Tražim što prije moguće, mlađu curu/studenticu za čuvanje dvoje dječaka u dobi od 7,5 i 5 godina. Od ponedjeljka do petka od 15:30 - 19:30. Prednost područje Kustošija/Črnomerec. Javiti se na mail ivanamariaguic@yahoo.com

  43. #43
    Osoblje foruma rahela avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    čardak
    Postovi
    3,285

    Početno

    Citiraj rahela prvotno napisa Vidi poruku
    Tražimo tetu čuvalicu za zimske i ostale praznike (i povremena čuvanja) za školarca (1. razred) i curicu od godine i pol.
    Voljeli bismo mlađu tetu čuvalicu koja će s nama igrati, skakati, veseliti, ali i maziti.

    Ponude na pp ili na baverin8@yahoo.com,
    mi još uvijek tražimo i dodajem napomenu da smo u Dugom Selu

  44. #44

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    Tražimo pouzdanu tetu, punu ljubavi i razumijevanja za čuvanje jednogodišnjeg djeteta u našem stanu, kvart Srednjaci. U obzir dolaze osobe nepušači, a prednost imaju mlađe osobe sa poznavanjem waldorfske pedagogije.

    Čuvanje podrazumijeva hranjenje, presvlačenje, igranje, šetanje, uspavljivanje, čitanje priča, maženje našeg jednogodišnjeg mezimca.

    Imamo i stariju seku koja ide u školu i kojoj bi trebalo dati ručak (mi bismo kuhali) i brinuti se da na vrijeme krene u školu kad je škola popodne.

    Radno vrijeme od ponedjeljka do petka od cca 8,00 do cca 16,30 sati.
    Početak rada cca 01.02.2012. godine.
    Kvart Srednjaci

    Članice (i članovi) Rode i posjetitelji foruma – ako imate koga za preporučiti molimo na PP.

    Molim ponude slati na mail:

    frodo289@net.hr

    Hvala!

  45. #45
    Krastavac avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Tražim osobu za čuvanje jednogodišnjeg dječaka od siječnja 2012. godine, Novi Zagreb.
    Radno vrijeme: od ponedjeljka do četvrtka, oko 25 sati na tjedan. Zbog radnog vremena roditelja vrijeme čuvanja bi se po danima razlikovalo.

    Molim zainteresirane da se jave na e-mail adresu krastavac99@gmail.com!

    Hvala!

  46. #46

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Tražimo veselu tetu za čuvanje (sa iskustvom) 1 godišnje curice u centru Velike Gorice.

    Čuvanje nam je potrebno radnim danom u periodu od 7h do 17h u našem stanu na duži period.
    Ponude slati na mail; mjacimovic@gmail.com

  47. #47

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    15

    Početno Tražimo osobu za čuvanje jednogodišnje djevojčice

    Tražimo osobu koja bi predano, odgovorno, aktivno i maštovito provodila vrijeme s našom djevojčicom koja sada ima 12 i pol mjeseci.

    Više detalja:
    - područje Svete Nedelje (pored Zagreba, Hoto naselje), čuvanje u našem stanu (igra, po potrebi priprema obroka, šetnje parkom, odlazak na igralište)
    - 4 - 6 sati dnevno (od 9 do 13 ili po potrebi ponekad i više)
    - prijašnje iskustvo i preporuke - obavezno
    - molimo kontakt na e-mail: reejke@gmail.com

  48. #48

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    2

    Početno čuvanje bebe - Čakovec

    Tražim odgovornu osobu za čuvanje sedmomjesečne bebe u Štefancu kraj Čakovca, od ponedjeljka do petka od cca 8 do 14 sati (prilagodljivo), u našoj kući. Više informacija na broj 091/2527022 ili 040/337-935 tamara1303@gmail.com

  49. #49
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Ajmo jednom za svagda ovo zapamtiti.

    Ako želite da vam se javljaju ljudi izvan ovog foruma - OSTAVITE svoj mail/telefon. Ljudi koji se registriraju na ovaj forum radi vašeg oglasa, ne mogu stupiti s Vama u kontakt jer nemaju privatne poruke, a na temu im nije dozvoljeno pisati.

    Ako ne ostavite mail/telefon, moći će vas kontaktirati samo stari korisnici foruma - te se uvelike limitirate s potencijalnim ponudama.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav Tražimo tetu za čuvanje dečka starog 7 mjeseci, radnim danom od 8 do 16h u našem stanu u Zagrebu, Stenjevec. Idelano bi bilo s preporukama, iskustvom... A evo i mail: anaculina1@gmail.com

Stranica 1 od 6 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •