Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Predugačko krvarenje usred ciklusa

  1. #1
    BubaSanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno Predugačko krvarenje usred ciklusa

    15 dc sam dobila lagano krvarenje i pretpostavila sam da se radi o ovulacijskom spottingu (kojeg inače nikad nemam). Danas je već 7 dana od toga i meni to još uvijek traje. To je uglavnom smeđkasto brljanje, tamnije, moram imati dnevni uložak i dovoljan mi je. Bez njega ostaje zbilja ružna mrlja na gaćicama.

    Nemam nikakve bolove, ništa, samo mi to svakodnevno povremeno kaplje. Je li koja imala što slično?

    Totalno sam zbunjena i ne znam što mi je zapravo činiti jer mi se 7 dana čini kao predugačak period za ovulacijski spotting, a i pretraživala sam malo po starim topicima na forumu i uglavnom svi spominju da im traje 2-3 dana.

  2. #2
    Naomi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Preko velike bare, srcem u ZG
    Postovi
    546

    Početno

    Draga BubaSanja, mozda bi bilo najbolje da se posavjetujes s doktoricom. To mi se cini malo predugo za O spotting. Da li mozda uzimas neke hormonske tablete, pa ima veze s time? U svakom slucaju, sretno!

  3. #3
    BubaSanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    447

    Početno

    Naomi, prošli mjesec sam bila na AIH i uzimala sam progesterone. Ovaj mjesec pauziram i ne uzimam ništa. Inače su mi hormoni do sad uvijek bili ok.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Mkd
    Postovi
    1,667

    Početno

    hormoni,... na prvi pogled.
    ja krvarim ali jako - razlog endometrioza.
    Mozda jos ciklus nije normaliziran nakon AIh-a

  5. #5
    Naomi avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Preko velike bare, srcem u ZG
    Postovi
    546

    Početno

    BubaSanja, biti ce da je moguce to krvarenje kao posljedica AIH-a. Ja sam ovaj ciklus prvi puta u zivotu radila AIH, tako da nemam jos iskustva s regulacijom ciklusa nakon postupka i progesterona. S progesteronom u biti pocinjem sutra. Ja bi na tvom mjestu ipak nazvala doktora. Biti ce da je neka samo-regulacija u pitanju, ali bolje je provjeriti nego nagadjati.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •