Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 218

Tema: Proljetnice 2007 (3. dio)

  1. #101
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Citiraj Serpentina prvotno napisa
    kupila i sunčane naočale njoj i sebi
    Vidis ja sam isto o tome razmisljala (mislim ja imam svoje) ali me odgovorio opticar, da se ne preporuca do trece godine jer se oko mora 'nauciti'/'izvjezbati' siriti i skupljati zjenicu obzirom na dotok svjetla ... tako smo mi odustali.

  2. #102
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Christy, kad ćemo na kavu? Nisi mi došla na sajmu, baš sam te htjela vidjeti
    može i ostatak ekipe (tko je još doma), jedna grupna :D

    danas sam nosila papire u jaslice za margitu. probat ćemo najesen pa ćemo vidjeti. ako neće ići, uzet ćemo tetu čuvalicu.

  3. #103
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    mi smo napokon prošli vikend proslavili naš 1. ročkas
    imali smo 3 x odgodu zbog bolečure u sekinom vrtiću, pa dok nismo bili ziher da je sa sekinim brisom sve ok niso se htijeli s nikim družiti.
    imamo i slikice pa ako ste zainteresirani škicnite u macho-pekmezićev album.
    brblja sto na sat, ali samo je tata razumljiv, voli pjevati uz seku i plesati kad čuje muziku. spuštanje s kreveta usavršeno već davnije, sad se već pentra i na krevet. obožava se dodavti s lopticama. hodanje samostalno samo par koraka, ali zato puza ko brzi gonzales
    iako smo s dohranom počeli relativno kasno ( s 10. mj ) sve voli papati, a obavezna je banana nakon spavanja.
    spava 2 x dnevno po 2 sata, rijetko sat i pol, ali uvijek je bio dobar spavač, a po noći imamo 2,3 podoja, nekad se desi i cijelonoćno nacicavanje.
    i dalje spavamo zajedno, tata baš nije nešto oduševljen pa kad mu smeta ode u boravak, ali nama paše ovako.
    zubići su nam stali pa smo na 6 , 4 gore i 2 dole, pokušao je grickati pri podoju, ali mu se nije svidjelo kad bi cika se pospremila i sad to više ne radi na mamino oduševljenje i dojimo i dalje na zahtjev.
    eto ukratko od nas jer se nismo duže javljali.
    svima malima i velikima

  4. #104
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Mi smo konačno dobili svoje Gucio cipelice! :D Toliko su joj se dopale da ih je pola dana nosala uokolo, mazila ih, pričala im i nije dala da je obujemo i probamo ih. Kad smo je (konačno) obuli nije bilo kraja njenoj sreći. Odletjela je da se vidi na ogledalo (rekli smo joj da je lijepa) i sve se gleda i viče "Lijeeeepaaaa!"
    Naravno da smo isto veče šetali u njima, krug oko zgrada, pa do parka i natrag. A u parku je naravno, naganjala golubove ("P-tice! 'ticiceeeeee!")
    Zbog očnjaka, koji nikako da niknu, budi se barem 3-4 puta po noći, nekad traži siku, češće traži samo da je pronosam i ponovo spustim u krevet.
    savladala je silazak niz stepenice, doduše uz držanje za ruku, penjanje bi radila i sama, samo da ja smijem da je pustim
    Baka joj je kupila loptu pa se loptamo, ja sam izvukla svoje drvene kocke pa se slažemo (dok joj ne dojadi, pa kocke počnu letjeti uokolo... )
    Svako toliko me iznenadi sa pokojom "kompletnom" riječi. Juče skidam pelene sa štrika i spustim škaf na pod. Na vrhu pelena sa medama, pitam šta je ovo?, i očekujem da kaže "maca" ( ne pitajte, sve je maca...) a ona mrtvo-'ladno veli "pelene" :shock: bez tepanja!
    Sikimo i dalje, kad god traži, a ja sam tu (:šmrc: često i dugo nisam tu), a spava 1x dnevno i većinom cijelu noć (ne računam ovu poremetnju sad kad rastu zubi).
    Toliko od nas svima!

  5. #105

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Lutonjice- nisam ni bila na sajmu jer smo to jutro skroz rano otisli na put,a bas sam se veselila.
    A sto se tice kave,pa ja mogu kad god zelite...samo dajte recite kad i gdje i mi stizemo.
    A za tebe imam posebno puno pitanja,sto u vezi VZ a sto tandem dojenje,
    E da,meni pase i ujutro i popodne.
    Mial-djecica su ti predivna,
    suncane naocale-ne prije trece godine,tako je i nama receno.
    GUCIO suze,imamo odavno i obozavamo ih,ali sad ih nosimo rijetko jer je u njima prevruce.
    Na jesen narucujem obavezno jos jedne.
    Sto se tice cipelica Naturino(Falcotto) i Gucio dijele 1.mjesto,

  6. #106
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    Sunčane naočale ma daj, vidiš, dobro zbori optičar.
    No brzina kojom ih skine - neće škoditi, najviše služe za rastezanje, natezanje, remećenje frizure...

  7. #107
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Naočale imamo one baby za par kuna, nikakve skupe sunčane ili s nekom zaštitom ili dioptrijom, a drži ih na glavi par sekundi.
    Cipelice-tj.polu cipelice, jer su otvorene, imamo Bambi prekrasne s mirišljavim đonom i uloškom-bez obzira što se ortoprdi svađaju uložak ili ne, ja ću i dalje kupovati s uloškom.

  8. #108

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Vaznije je da su cipelice prekrasne i naravno da im djon mirisi nego da su kako je najbolje za dijete bez uloska Meni ne.

  9. #109
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Ne znam na koji način mirišljevi đon pomaže djetetu :?
    Ali znam zasigurno da dječijoj nozi u razvoju odmaže uložak i tvrdi đon.
    Bez nekog stručnog objašnjenja, samo se zapitaj "ko nosi uloške u cipelama?" Oni kojima treba pomoć pri hodanju jer imaju neki problem - ravne tabane, čukljeve, kraću nogu, deformitet stopala...
    Ima li zdrava beba problem sa stopalima? NEMA!
    Ravni tabani su normalni za bebe, tek treba da postanu "neravni" To se postiže vježbom, tj hodanjem, a ne uz "pomoć" kojekakvih uložaka.
    Beba hoda nestabilno - pa šta!? I to se vježba ! Nikakav tvrdi i teški đon neće je ustabiliti dok ne izvježba ravnotežu.

    Ako moja laička tumačenja nisu dovoljna vidi ovdje preporuke dječijih podijatara (specijalista za dječija stopala) - Children's Footwear (Child's Shoes)

  10. #110
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    A za tebe imam posebno puno pitanja,sto u vezi VZ a sto tandem dojenje
    :D
    a jeste me čudno gledale kad sam margitu išla roditi u varaždin
    u zagrebu smo do srijede, ajde napišite tu kad dogovorite kavu

  11. #111

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Lutonjice-

    Do srijede sve najavljuju kisu.Ali meni ne smeta,sto se mene tice mozemo se naci i u Kaptolu ili u igraonici u Antunovic(mislim ipak da je bolje).

    Moze ovako...

    UTORAK,1Oh KAVICA U ANTUNOVICU ili KAPTOLU

  12. #112
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Doktor Žućko i fitijatrica s Goljaka su preporučili cipelice s ULOŠKOM, a samo je slučajnost što imaju mirišljavi đon-to smo tek poslije otkrili. Ona inače još uvijek puza i rijetko je u cipelicama-paučicama- jer još ne hoda i ne isplati mi se bezveze kupovati skupe cipele-to ćemo kada prohoda!!!!!

    Ne slažem se s vama da ne trebaju ulošsci, a i većina struke, no svako ima pravo na svoje mišljenje.
    Nema gore od spuštenog stopala-od hodanja po asfaltu i betonu, u ravnim cipeletinama-bosa i po kamenju je duga stvar.

    Jeste li dali klincima da probaju jaje i mlijeko, ja još nisam?
    Kako su reagirali?

  13. #113
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    MArge i Lut ...

    i ja bi se isto srušila da se tako nešto dogodi...

    vjerojatno i mi dolazimo u utorak...

  14. #114
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    jupi za kavicu :D

  15. #115
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ako padne dogovor za Antunović onda smo i mi na listi za kavicu

    hodanje samo s čarapicama, tenke imamo za ukras.
    kako sam curki gledala da joj obuća drži zglob, a da je bez uloška, tako ću i pekmeziću.

    jaja još nje probao, a do jeseni i neće, a mlijeko je i to neku večer ga MM natankao a ja poludila i naravno da je sutradan povračao.

  16. #116
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    mi za sada imamo ciciban krpene tenisice sa nekim malenim uloškom (ako ga maknem je jako tvrdo), po dvorištu i na katu je bosa, ili sa čarapama.
    Vodim se onom da je ipak najzdravije biti bos, dakle, ako je sve u redu...a je, čemu joj ograničavati rast noge?
    I čekamo preschooliansice.

    Dobila sam knjigu na nagradnoj igri od indexa

  17. #117

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Nek onda bude UTORAK,10h IGRAONICA U ANTUNOVICU
    Moze??? :D

  18. #118
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Christy prvotno napisa
    Nek onda bude UTORAK,10h IGRAONICA U ANTUNOVICU
    Moze??? :D
    :D :D :D
    može što se mene dotikavle

  19. #119
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Citiraj ivana zg prvotno napisa
    Nema gore od spuštenog stopala-od hodanja po asfaltu i betonu, u ravnim cipeletinama-bosa i po kamenju je duga stvar.
    Oprosti ali mislim da spusteno stopalo ne nastaje od hodanja po betonu ili ravnim cipelama, a drugo nama je ortoped rekao da ne postoji dijagnoza spustenih stopala prije 4 godine, jer sva djeca imaju ravne tabane.

    Ovo sve se odnosi na djecu koja nisu vjezbaci, dakle ako ste vi isle na Goljak onda je ok da pratite upute koje ste tamo dobile, jer je onda ulozak i tvrda cipela sa razlogom. Inace se svima ostalima preporucama bosonogo hodanje po svim povrsinama, a obzirom da ne mozes dijete pustiti da ti sece boso po parku jer na podu ima svega logicno je kupiti cipelice koje ce se sto vise prilagoditi stopalu onakvo kakvo je.

    I mi cemo vam se prikrpati za kavicu

  20. #120
    blis avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    705

    Početno

    Kao i većina mamam ovdje i mi smo s proljećem izletili van, tako da u kući jedva stignem napraviti što moram, a kamo li još da sjedim za kompom. Osim toga, imala je i trodnevnu groznicu koja nas je obje iscrpila, pa smo bile u komi tjedan dana, ali sada je opet sve OK i više od toga.

    Moram se pohvaliti da sam sinoć bila prvi put vani u više od pola godine i to od 20:30 do 01:30, a MM je ostao doma s Geom. Kod kuće bi se u tom periodu najmanje 2-3 puta budila, tražila cicu i vrištala ako bi ju MM uzeo u ruke umjesto mene, a sinoć se probudila 2x, MM ju je uzeo, nosio par minuta, mala bi 3x duboko uzdahnula i nastavila spavati. Oboje smo iznenađeni kako divno dijete imamo. Ja sam bila 5 minuta vožnje od kuće i dogovor je bio da me zove ako bude kakva frka, a novi dogovor je da od sada izlazim jednom tjedno van.
    Naravno, kako sam ja legla u krevet ona se prištekala na cicu i nadoknadila sve propušteno.

  21. #121
    mina30 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    696

    Početno

    Zavidim vam na kavi, ali uzivajte dok ne pocnete raditi, smrc.
    Sto se tice cipela i ulozaka, mislim da je struka mjerodavna samo ukoliko se konstantno obrazuje i nadogradjuje svoje znanje i kao tako ga primjenjuje, sto sa vecinom nasih strucnjaka nazalost nije slucaj

  22. #122

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Samo cu na brzinu kopirati svoj tekst sa superbaby jer jurim pravit veceru...

    Cure...mi jutros isli pedici na sistematski,jer nismo bili ni kad je napunio godinu dana,odbila sam cijepljenje a kad ona meni veli PA IONAKO GA NEBI CIJEPILI JER IMA MALU UPALU GRLA
    Ja sam katastrofa mama nisam ni skuzila da mi je dijete bubano
    Doduse on nije nikakve sinmptome imao osim sto mu curka nos ali ja sam to prepisala zubicima(imamo ih 11kom) i nastavili dalje po starom...
    Dobio je sirup SULOTRIM.
    Tako da mi sutra nazalost necemo doci na druzenje,nebi da zarazimo jos nekoga,da budemo kliconose.
    Bit ce jos prilika za druzenja,samo da nam djecica budu zdrava.

  23. #123

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Danas sam vidjela mial sa svojom curkom,ajme predivna je...koje okice

  24. #124
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Christy prvotno napisa
    Danas sam vidjela mial sa svojom curkom,ajme predivna je...koje okice
    hvala draga!

    nažalost i ja se odjavljujem, jučer cijeli dan me kičma užasno bolila, a poslijepodne me bol zaljepila za krevet, sinoć groznica i cijelu noć sam imala temperaturu.

    opet niš od kavice

  25. #125
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    a meni margita spava takav je dan valjda

    christy, tako ti se i meni nedavno desilo, vodila zaru doktoru jer ju boli trbuh, a ispalo da ima stravičnu gnojnu anginu. ali nju fakat nije bolilo grlo :?

    pusa mišeku malome, i nemoj se loše osjećati, očito je da ga ništa ne boli, inače bi bio plačljiv.

    e da, i stalno ti zaboravim reći da je baš šteta što nisi bila na sajmu iz još jednog razloga - bila je primalja erika iz varaždina. jedna druga moja frendica trudnica je popila s nama kavicu, i nakon tog razgovora je zaključila da nema više dvojbe i da definitvno ide u vž

  26. #126

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Lutonjice-a joooj...sad mi je jos vise zao sto nisam bila na sajmu,
    Ali morat cemo se obavezno naci sto da se ispricamo u vezi djecice i nas,a sto u vezi VZ.
    Frka me opet ici na Sv.Duh, :/
    Kad se vracate u ZG?

  27. #127

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Lutonjice-a joooj...sad mi je jos vise zao sto nisam bila na sajmu,
    Ali morat cemo se obavezno naci sto da se ispricamo u vezi djecice i nas,a sto u vezi VZ.
    Frka me opet ici na Sv.Duh, :/
    Kad se vracate u ZG?

  28. #128

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    PLOČE
    Postovi
    4

    Početno Pozdrav!

    Evo i mene prvi put pozdrav svim bebama ja sam isto ponosna mama jedne curice 04.04.2007

  29. #129
    blis avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    705

    Početno

    Dobro došla! Napiši nam nešto o maloj i sebi.

  30. #130
    Serpentina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    tu negdje
    Postovi
    1,147

    Početno

    dobro došla :D
    size=7](imenjakinja? Marinella?)[[/size]

  31. #131
    mina30 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    696

    Početno

    marinela dobro dosla!
    Lutonjice, jel Erika ona babica sto je rekla da ce doci i kuci na porod ako treba? Ja bih definitivno rodila kod kuce slijedeci put, naravno ako bude sve ok sa trudnocom

  32. #132
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno Re: Pozdrav!

    Citiraj marinelatomas prvotno napisa
    Evo i mene prvi put pozdrav svim bebama ja sam isto ponosna mama jedne curice 04.04.2007
    :D dobro nam došla!

  33. #133

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    76

    Početno

    marinelatomas HELOU!

  34. #134
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    Marinela No.2 BOOOK!

    Christy, u nedjelju navečer se vraćamo, drugi tjedan može kafica

  35. #135
    MarikaPika avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    710

    Početno

    Marinela,pa ti si skroz nova ovde! Dobro nam dosla!!!!!

  36. #136

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Marinela-dobro nam dosle,
    Lutonjice-dogovoreno,

  37. #137
    mina30 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    696

    Početno

    Mi danas isli hmatologu na kontrolu, opet su mu vadili krv iz sake, da vidimo koliko je zeljezo. Tako je jecao i grzao od placa da mi se srce cijepalo . Kad razmisljam pitam se da li onda dijete voditi doktorima ili ne, da li oni rade nekada i stvari koje su suvisne pa mi bezveze mrcvare dijete. Dodje mi da ga ne vodim na kontrole...

  38. #138
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    mina, pa pojma nisam imala da imate nekih problema :/ samo zeljezo ili? kak ste to skuzili??

    mi smo malo otišli na more, zara se već okupala (prošle godine kupala se već za uskrs, sad je malo zakasnila ) ... skuzila sam da ovo ljeto mogu cijelo biti na moru jer mi nije problem biti sama s njih dvije, a shop mogu isto obavljati s mora, glavno je da imam laptop i poštu
    i tak, sva sam happy zbog te ideje. :D

  39. #139

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    mina- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    Lutonjice-kava???
    Jel si pocela sljakat na shopu?Daj link da pazarimo sta 8)

  40. #140
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    kava srijeda u centru?
    a sutra ujutro sam na jarunu, ako tko hoće na kavu?

    o ostalom na pp

  41. #141

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Jel to imas posla na Jarunu ili ste samo u setnji?
    A joj,jel moze ikako kava u centru u cetvrtak?
    U srijedu moram u firmu i imam puno posla...

  42. #142
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    posla
    može četvrtak u centru

    (a mi si isto pišemo i tu i na pp )

  43. #143

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    svedska
    Postovi
    67

    Početno

    Hello
    Evo i nas da vam se prikljucimo .
    Pozdrav od mene i mog jednogodisnjaka

  44. #144

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    PLOČE
    Postovi
    4

    Početno

    Pozdrav svima opet od mene,da ja sam nova i evo ja sam ponosna mama curice (Tea,04.04.2007) i dečka (Luke 22.02.2006)dvoje mališana i eto hvala svima na pozdravima i nadam se lijepom druženju sa vama.

  45. #145
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    onda jarun danas?

  46. #146

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Mi smo bili u kratkoj setnji po kvartu do 10.30h i skuhali se!!!
    Cure,kad mislite da bi u cetvrtak bilo ok vrijeme za kavu i druzenje obzirom da vec iza 10h nemres zivit od vrucine,i onda tek iza 17h...
    Nama pase svakako...javite kad u cetvrtak?!?!

    Mi danas nemozemo na Jarun jer je moje auto prokuhalo,crko nam hladnjak koji kosta 1500kn :shock:
    A tata mora na posao sa svojim autom,a njegov nam je svakako prevelik.

  47. #147
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj britta1 prvotno napisa
    Hello
    Evo i nas da vam se prikljucimo .
    Pozdrav od mene i mog jednogodisnjaka
    :D :D :D
    sretan rođendan!!!
    s malim zakašnjenjem , ali je od !
    a kako paše slikica u avataru, malo da rashladi ovu sparinu

    moj muškić se počeo upuštati u samostalni hod, je da zgleda ko frankenštajn , ali 10-tak koraka napravi samostalno i kad hoće. obično kad dođu bake vidjeti kako hoda, onda neće jer ih je zapamtio da vole forsirat pametna mamina glavica
    dojimo i dalje :D i moram priznati da baš uživamo i nisam mislila da što je veći nam je ljepše, a još kad krene u "samoposlugu"
    ispunio je mami želju da nije vampirić ko seka

  48. #148
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    eh da . . . mamnezija

    imamo slikica novih u albumiću pa nas škicnite

  49. #149
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    bravo za hodalicu :D

    a za kavu, do dalmatinca mogu najranije u 9.30 (u 9 ostavljam zaru u vrtiću)

  50. #150

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Jel vama pase popdne kavica?Bojim se toplotnog udara a nemam klimu u autu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •