Pokazuje rezultate 1 do 21 od 21

Tema: Travar?

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    161

    Početno Travar?

    Nakon mojih neuspjeha i priprema za FET u 06.2008 u MB odlučih se uputiti i kod nekog od travara. Nakon pustih postupaka ( i mojih godina 38) endometrij mi se stanjio pa bi mu malo pomogla čajevima. Čitajući po netu naišla sam na podatke o travaru dr. Sadikoviću iz Ljubuškoga (nije naglašeno da liječi neplodnost). Znate li što o njemu i imate li nekoga za preporučiti?
    Koje čajeve vi pijete (vrutku, stolisnik,...)?

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb - Stenjevec
    Postovi
    64

    Početno

    Samo da ti zaželim sreću u MB. Za navedenog travara ti ne znam, ali će se već netko javiti od cura.
    I mi se pripremamo za IVF u 06/2008 U MB. U svoju pripremu sam uvrstila Beyond Ginkgo Biloba od Kal-a, Vitarojal (matičnu mliječ), andol 100, omega 3-6-9. Malo sam lijena za kuhanje čajeva, ali nema šta nisam probala od vrkute, macine trave, čajeva za ženske bolesti i sl. Pozdrav

  3. #3
    ivana0906 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    233

    Početno

    Oće li mi ko objasniti tajnu andola?

  4. #4
    iva_luca avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,905

    Početno

    Jača cirkulaciju! Time je bolja prokrvljenost. Endić uživa i raste a zametak se lakše ugnijezdi u takvoj raskoši!

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb - Stenjevec
    Postovi
    64

    Početno

    ivana0906, Andol 100 ili tzv. Baby Aspirin koristi se za bolju prokrvljenost endometrija, te se preporuca zenama sa imunoloskim problemima. Pijem ga po preporuci svog dr. Pozdrav

  6. #6
    ivana0906 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    233

    Početno


    Koliko ga piješ? Ne može štetiti u kombinaciji sa lijekovima za stimulaciju?

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb - Stenjevec
    Postovi
    64

    Početno

    Ne može ti štetiti, jedan Andol 100 dnevno slobodno možeš piti

  8. #8
    †mummy_s avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    580

    Početno

    Zašto se svimaond ane kaže da piju Andol, Aspirin..ako je siguran podatak o neškodljivosti (naravno osim problema s krvarenjima) i boljoj implantaciji? Ja imam obilne M ali krvni nalazi su inače uredni. Mogu li onda po prestanku M početi uzimati Andol dok sam u stimulaciji? Koliko dugo se uzima?

  9. #9
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno Re: Travar?

    Citiraj katica prvotno napisa
    Nakon mojih neuspjeha i priprema za FET u 06.2008 u MB odlučih se uputiti i kod nekog od travara. Nakon pustih postupaka ( i mojih godina 38) endometrij mi se stanjio pa bi mu malo pomogla čajevima. Čitajući po netu naišla sam na podatke o travaru dr. Sadikoviću iz Ljubuškoga (nije naglašeno da liječi neplodnost). Znate li što o njemu i imate li nekoga za preporučiti?
    Koje čajeve vi pijete (vrutku, stolisnik,...)?
    ja sam iz ljubuškog pitaj sto te interesira

  10. #10
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    Citiraj mummy_s prvotno napisa
    Mogu li onda po prestanku M početi uzimati Andol dok sam u stimulaciji? Koliko dugo se uzima?
    Ja čekam prvi IVF na VV i po preporuci dr. L. pijem jedan Andol 100 dnevno, za vrijeme menge četiri dana pijem nekad pola, nekad cijeli. Isto imam obilne menge i nisu puno obilnije zbog Andola, a preporučen mi je zbog povišenog aCl-IgM i jednog missed ab. u 10. tjednu. Čak mi ni na želudac ne pada teško zasad, a uzimam ga već tri mjeseca.

  11. #11
    vikki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,685

    Početno

    I da, vrkutu pijem stalno već skoro godinu dana (dobro spavam od nje 8) ), kao za endometriozu je dobra, iako sam sumnjičava. Endometrij mi je uvijek pristojne debljine. Sad, je li od vrkute ili bi i inače bio, ne znam.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    407

    Početno

    katice, i mi smo, dok cekamo FET, odlucili posjetiti travara/homeopata. Zapisali smo se za pregled kod dr. Sadikovica krajem ovog mjeseca (ceka se mjesec dana).
    Znam za dvije cure s foruma, koje su, uz njegovu terapiju, ostale prirodno trudne.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    161

    Početno

    Cvita i Laky možete li mi poslati njegov broj telefona? Koje mu je radno vrijeme, radili li vikendom, koliko okvirno košta "pregled" i terapija.
    Laky kako si iz Ljubuškoga je si li ti bila kod njega i kakvo je mišljenje u Ljubuškom o njemu? Cvita znaš li koliko su te gospođe koje su ostale trudne bile na terapiji kod njega? Eto puno pitanja. Hvala

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Ja osobno najiskrenije ne vjerujem travarima, mislim da ih ima vise nepouzdanih nego pouzdanih. Cure nemojte uzimati na svoju ruku Andol, vec prije uzimanja konzultirajte svojeg MPOovca (ja sam prije postupka pitala Prof Vlaisavljevica dali da ih trebam uzimati i on mi je odgovorio da u mojem slucaju nije potrebno, sto vise nepozeljno). Sretno

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    742

    Početno

    Što se tiče Andola ili ASpirina ja sam samo kad smo prvi put išli na IVF uzimala po prepopruci lječnika a kasnije mi nije ništa preporuča tako da ja nebi uzimala na svoju ruku jer nikad se ne zna .Toliko svih tih lijekova uzimati za stimulaciju pa još i to može doči do kakve reakcije

  16. #16
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    O Sadikoviću sve najbolje. Ni ja ne vjerujem kojekakvim šarlatanima, ali Sadiković ima sve preduvjete za dobrog homeopata (završena medicina i duga tradicija bavljenja homeopatijom). Svakako, toplo ga preporučam. Ne znam jesu li nam njegovi čajevi pomogli, ali činjenica jest da smo uz dijagnozu na obje strane sami napravili jako slatku bebu
    I za Andol potpisujem Maxime.

  17. #17
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Za Sadikovića sam čula i mojoj mami je pomogao što se tiće migrene a dali ima uspjeha kod liječenja neplodnosti ne znam. Sretno!!!

  18. #18
    regina78 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    683

    Početno

    ja sam isto dosla do travara sadikovica jer priji lijecia mamu i hvalila ga, al kad sam nazvala i rekla da je azoo u pitanju bia je toliko dobar i reka da nam ne moze pomoc da nema smisla da izvlaci lovu iz nas, skroz posteno jedan od rijetkih sigurno... imam jos uvijek njegov broj u mobu pa mogu na pp ako kome triba

  19. #19
    ninatz avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    273

    Početno

    ako može ja bi taj broj

  20. #20

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    161

    Početno

    I ja bi broj plizzzzz.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    742

    Početno

    da li je netko od vas čuo ili imao iskustva sa travarem kolićem ili kulićem,ne znam mu točno prezime?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •