Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 112 od 112

Tema: senzorna integracija

  1. #101

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    hvala peterlin na trudu, linkana mi je tema promakla cini mi se, procitati cu i to
    mi imamo jako specificni problem, radim snjim vec koliko mogu i znam i ide na bolje, ali voljela bi cuti strucnjaka i dobiti neke smjernice ako postoje

    smetaju mu određene stvari od malena i evo jos s 10 godina ne prolaze skroz pa bi ipak vidjela dalje. mozda sam trebala i ranije, ali sve nam se cinilo da nije tako strasno i da ce proci. ali evo ipak nece tek tako

  2. #102
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Dobar ti je pristup. Treba vidjeti što se može djetetu olakšati, kako to napraviti i dobro je pitati stručnjaka za mišljenje. Sretno s Erf-om. Oni su najbolji za to.

  3. #103

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    Hvala!

  4. #104

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima.
    Zanima me kako izgleda procjena senzorike na ERF-u...točnije što i kako rade. Planira dijete naručiti u 9. mj zbog određenih teškoća koje su se tek sad oko početka škole iskristalizirale u očite teškoće senzorne integracije. Naime, išli smo k psihologu zbog tih nekih situacija i tek nakon što sam shvatila po njenim riječima da sve ok radimo doma, a problemi ne nestaju sam posumnjala povezujući neke stvari još od djetinjstva pa želim mišljenje tručnjaka.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    798

    Početno

    evo mi smo naruceni za 10 dana, pa ako ima netko tko je bio u zadnje vrijeme voljela bi i ja cuti kratki opis procjene

  6. #106
    lastavica1979 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    972

    Početno

    Bok! Molim vas koliko se čeka procjena na erf?

  7. #107
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    Citiraj lastavica1979 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok! Molim vas koliko se čeka procjena na erf?
    Najbolje da pitaš njih, jer vrijeme čekanja ovisi o tome što točno trebaš: http://centar.erf.unizg.hr/index.php...ikaciju-o-nama
    Klikneš na kućicu "Prijem" i dobiješ ove podatke za kontakt:
    Prijem


    Termin za procjenu, savjetovanje, tretman ili terapiju možete dogovoriti
    ponedjeljkom i četvrtkom od 15 do 17 sati, utorkom, srijedom i petkom od 8 do 10 sati
    • putem telefona 01/245-7560 ili
    • elektroničke pošte centar.info@erf.hr

    Za dobivanje termina u Centru nije vam potrebna uputnica.
    Pri prvom dolasku ponesite:
    - postojeću medicinsku dokumentaciju i nalaze i mišljenja drugih stručnjaka

  8. #108

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Molim vas za savjet gdje na području grada Zagreba privatno otići sa djetetom na procjenu senzorne integracije. Našla sam korneo.hr (cijena me malo prepala pogotovo ako nam bude trebala stalna terapija) i Hrabri korak (nema podataka o članovima tima). Hvala unaprijed na pomoći i savjetima. Dijete ima 4 i pol godine.

  9. #109

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj MarleaDea prvotno napisa Vidi poruku
    Molim vas za savjet gdje na području grada Zagreba privatno otići sa djetetom na procjenu senzorne integracije. Našla sam korneo.hr (cijena me malo prepala pogotovo ako nam bude trebala stalna terapija) i Hrabri korak (nema podataka o članovima tima). Hvala unaprijed na pomoći i savjetima. Dijete ima 4 i pol godine.
    I mene isto zanima,
    MarkeaDea dali ste Mozda bili u Korneu ili Hrabri Korak.

  10. #110
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,246

    Početno

    JUHU i MarleaDea, probajte kontaktirati udrugu: http://www.udrugadomi.hr/senzorna-integracija/

    Nemam nikakvih iskustava s ovim, ali znam ljude koji su preko udruge za ADHD dobili terapiju za dijete po povoljnijim cijenama, pa moždai ova udruga ima sličan koncept. U svakom slučaju, vjerujem da bi oni znali više o tome. Sretno!

  11. #111

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    JUHU i MarleaDea, probajte kontaktirati udrugu: http://www.udrugadomi.hr/senzorna-integracija/

    Nemam nikakvih iskustava s ovim, ali znam ljude koji su preko udruge za ADHD dobili terapiju za dijete po povoljnijim cijenama, pa moždai ova udruga ima sličan koncept. U svakom slučaju, vjerujem da bi oni znali više o tome. Sretno!
    Hvala

  12. #112

    Datum pristupanja
    Jan 2017
    Postovi
    233

    Početno

    Ako nekog zanima, dobila sam danas odgovor od REF-a i oni rade procjene senzorike od 4,5 godine. Nista prije

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •