Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Izdajalica

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    412

    Početno Izdajalica

    Pošto ću uskoro na godišnji odmor, željela bih za to vrijeme da stvorim banku mlijeka, te namjeravam kupiti izdajalicu. Trenutno imam Medelinu, koja mi ne odgovara i bradavice mi pucaju od nje. Čitam da svi hvalite (kršitelj koda)ovu, ali je kod nas nema kupiti. Eh sad koliko sam mogla vidjeti po slicicama, ona je najsličnija ovoj Chicco-voj. Molim iskusne mame da mi jave da li je to slično i ima li neka mama iskustva sa ovom Chiccovom.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    split
    Postovi
    91

    Početno

    nisam je osobno probala jer sam od početka koristila (kršitelj koda) i to 9 mjeseci, jer sam jedino tako mogla hraniti nina svojim mlijekom, ali prijateljica je kupila Chiccovu i posli se prebacila na (kršitelj koda), posudila u mene.
    sad ti ne bi znala reć jeli bio kakav problem sa Chiccovom.

  3. #3
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    nisam puno koristila izdajalicu, ali sam imala (kršitelj koda)...
    ne znam zasto ti medelina ne odgovara, ja sam mislila da su to najblje izdajalice......

  4. #4

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Ja imam novu Nuk-ovu. Isti princip kao (kršitelj koda). Počela sam je koristiti tek sa 6. mj. kad sam počela raditi kašice i variva u koje ide mlijeko i meni je super, a i nekih stotinjak kuna je jeftinija.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    412

    Početno

    Ma Medelina mi ne odgovara jer je ona starinska manuelna, možda da je električna bi bila bolja ili ova njihova nova što je kao (kršitelj koda). Sa ovom ti obje ruke moraju biti slobodne - jednom držiš bočicu, a drugom povlačiš ono čudo sa šest "brzina"... ove mi se čine puno praktičnije i čini mi se da može i jednom rukom??

  6. #6

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    3,187

    Početno

    Mislim da su ručne puno bolje (a i čula sam od drugih) od električnih. Ali ova nova generacija ručnih, tipa Nuk, (kršitelj koda), Chicco (ne one stare Nukove). Ja uvijek moram koristiti obje ruke. Možda sam samo malo manje spretna.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    split
    Postovi
    91

    Početno

    i ja sam koristila obje ruke iako sam se već bila dobro ispraksirala.
    jednom rukom "pumpaš", a drugom pridržaješ silikonsku kapicu na dojci da ne ulazi zrak.

  8. #8
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Moja kuma upravo kupuje izdajalicu, i usporedjivala je (kršitelj koda)ovu (koju je vidjela kod mene, dopala joj se ali joj je preskupa) s Chiccovom i Nuk-ovom; zakljucila je da je (kršitelj koda) Isis izdajalici najslicnija Nuk-ova.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,230

    Početno

    Meni je medelina izdajalica bila zakon tj spasila me

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •