Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 112 od 112

Tema: Hemoroidi, kako s njima?

  1. #101

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    8

    Početno

    ..Vjeruj da nisi i meni su ostali nakon poroda, ali bar nisu bolni (

    Citiraj erina prvotno napisa Vidi poruku
    nakon 7-10 dana su se smirili i postali podnošljivi, skroz nestali nisu nikada,uvijek su tu ali ne bole, al ja sam ekstreman slučaj

  2. #102

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    5

    Početno

    I meni su se pojavili u prvoj trudnoći, negdje iza 30-og tjedna (4 komada) boljeli kao vrag neka 3 tjedna, sve sam probala, ali ništa nije pomoglo i tople obloge od maslinovog i hladne obloge, sve to samo trenutno ublaži simptome.... 3 tjedna nisam mogla sjesti, umirala sam od bolova i onda se sami od sebe smirili, za koji tjedan rodila, ni osjetila ih nisam do sada. Opet trudna 23+5, ponovno mučenje, ali sad skoro svaki put krvarim nakon stolice, što li će biti kasnije?! Gdje nabavljate taj čaj od hrastove kore? Da stvar bude još gora, na partusistenima sam koji mu usporavaju probavu te mi još dali heferol koji mi je napravio darmar, zaštopao me skroz. Inače imam normalnu probavu i hranim se zdravo, ali ništa ne pomaže! Help! Imate kakav savjet?

  3. #103
    Zuska avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    terra magica
    Postovi
    4,094

    Početno

    Ja ih nisam imala u trudnoći, ali ih dobila na porodu, i to ne baš male, šaka, ma koma živa, mislila sam da će tako zauvijek ostati...a onda mi je jedan ginekolog rekao da si uzmem Hadenza kremu (imaju samo neke privatne ljekarne) i...povukli se samo tako, 12-ti dan od poroda ni traga im ni glasa. Pa probaj to, sretno

  4. #104
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    preporučam nadesa kremu, ima je u ljekarni na dolcu (iz uvoza je).
    mislim da je ono veće pakiranje oko 80-ak kn.
    Posljednje uređivanje od sunce moje malo : 26.12.2012. at 15:13

  5. #105

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    5

    Početno

    Hvala cure! Probat ću nabaviti!

  6. #106
    MASLINA1973 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    531

    Početno

    Nakapaj maslinovo ulje na vatu i natapaj! I držim fige da ti pomogne. Meni je to bio jedini djelotvorni lijek

  7. #107
    gugolina avatar
    Datum pristupanja
    May 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    194

    Početno

    Nakon poroda najvise od svega su me boljeli hemeroidi, rana od reza uopce. Preporucam trudnicama koje i inace imaju problema s njima da si uzmu u bolnicu kantarion i hemo ex. Meni je to pomoglo. Ali su me doma jos dugo boljeli ti hemeroidi.

  8. #108

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    41

    Početno

    Ja sam nakon poroda dobila hemeroide,bez pretjerivanja bili su veliki ko šaka. Bolili su toliko da ranu od epi nisam ni osjetila. Spasile su me kapsule Pilex, dosta su skupe i piju se 7 dana,meni već nakon trećeg dana sve prošlo! I kažu da nakon popijene ture godinu dana bude zatišje što se hemića tiče.I čula sam da u BIH imaju tablete istog sastava kao i ove,ali puno jeftinije,pa ako vam je blizu..

  9. #109
    stelafran avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Sv. Ivan Zelina
    Postovi
    19

    Početno

    Evo i ja imam jedan dobar ljek za hemeroide isto ih dobila poslije dvije trudnoce. Meni je pomoglo ćepići od ALOE VERA gela od forevera. Zamota se gel u prozirnu foliju u male rolice i u zamrzivač. Mene je spasilo. Aloa je inace djelotvorna protiv svih upala a ovako ohladeni tj smrznuti hlade i smiruju. Probajte pomaze!

  10. #110
    Sanja82 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    6

    Početno

    Nebi htjela reklamirati ali ja sam kupila hemosens komplet i kroz dva tjedna mi se sve povuklo. Puno je jeftinije od pilexa a dobije se i kapsule i gel. Gel je isto od Aloe vera-e. Eto, nadam se da će ovo pomoći nekome tko nema baš toliko novaca za kupovanje odvojeno raznih preparata a meni je hemosens pomogao i bolje nego većina proizvoda koje sam probala.

  11. #111

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Meni je dobra prijateljica rekla da si napravim čepiće kao u gornjim postovima,samo od domaće svinjske masti. Imala sam ih u trudnoći,nakon poroda su se sami povukli tako da ovaj recept kao ni jedan drugo nisam isprobala.
    Ali eto,ako netko želi probat odoći mu ne može...

  12. #112

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj mravak prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je dobra prijateljica rekla da si napravim čepiće kao u gornjim postovima,samo od domaće svinjske masti. Imala sam ih u trudnoći,nakon poroda su se sami povukli tako da ovaj recept kao ni jedan drugo nisam isprobala.
    Ali eto,ako netko želi probat odoći mu ne može...
    Kako se naprave ti čepići?

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •