Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Privatni ginekolog - kiretaža

  1. #1

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    18

    Početno Privatni ginekolog - kiretaža

    Cure, ja sam ovdje nova. Danas sam saznala da mi s trudnoćom nešto nije u redu... Inače, već sam imala dva spontana pobačaja.
    Pa me zanima da li možda netko zna postoji li u Zagrebu neki privatni ginekolog kod kojeg se može izvesti kiretaža - da se ne mora čekati na red u bolnici? I kolika je cijena ako postoje? Hvala vam unaprijed na informacijama...

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,585

    Početno

    Korina,
    jako mi je zao!
    Nadam se da ti kiretaza nece trebati, no sto se tice info. o cijenamaprivatno evo clanak dr. Kosa koji pri kraju spominje cijene, probaj nazvati polikliniku i provjeriti da li rade zahvat:
    http://www.mojdoktor.hr/default.aspx...6&article=1047

    Drzi se

  3. #3
    Isabel avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,365

    Početno

    Ja nisam sigurna da se kiretaža može obavljati u Privatnim klinikama, znam da oni uvijek šalju u bolnice... Mislim da je to jedino moguće u našim bolnicama.
    Ipak, nadam se da ti neće trebati !! Držim fige!!

  4. #4
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj Isabel prvotno napisa
    Ja nisam sigurna da se kiretaža može obavljati u Privatnim klinikama
    meni je moj (soc.) dr. napravio kiretazu u svojoj ordinaciji i poslao me bolnicu sutradan samo da mi daju rogam jer sam Rh -.

    zao mi je sto ti se to dogadja. ~~~~~~~~~~~~~ da dobro prodje!


  5. #5
    anitalu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    438

    Početno

    korina Jako mi je žao
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da možda bude ok ili da bar zahvat prođe što je moguće manje bolno
    Kiretaža u ordinaciji soc gin? Stvarno? Ja nema šanse da bi pristala (više) na kiretažu a da nisam u općoj anesteziji. Todoživljavam kao događaj u kojem ne treba sudjelovati ni na koji način.

  6. #6
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    ja sam bila u vinogradkoj na kiretaži i prezadovoljna sam, uspavali su me tako da ništa nisam ni osjetila ni čula...
    Mene su pitali jel hoću da mew uspavaju il samo da mi daju nešto protiv bolova.

    E a možda podobnik radi isto kiretaže :?

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    Vinogradska 2x kiretaža u općoj anesteziji, bili su u redu

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    450

    Početno

    i ja bila u vinogradskoj. isto su me uspavali a sve je bilo gotovo za 15 min. koliko je meni poznato nedavno je bilo u medijima da privatne klinike ne smiju raditi kirurške zahvate nego samo bolnice ali zbog nekih rupa u zakonu ipak se nešto sitno može obaviti kod njih.
    Ni je ne bi htjela biti 'prisutna' na kiretaži. A anestezija nije baš tako bezazlena kao što se misli i zbog toga definitvno biram bolnicu za bilo kakav zahvat gdje je ona potrebna.

  9. #9
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Korina, zao mi je.

    Nisam sigurna da kiretazu mozes obaviti privatno kod nas, to se jos uvijek radi u bolnici.

    Ja sam bila jednom u Vinogradskoj (isto sponatni) i sve je bilo ok.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    18

    Početno

    Cure, hvala vam na pokusajima pomoci
    Bila sam u Petrovoj na kiretazi u srijedu... to mi je inace treca kiretaza i bila je pod totalnom anestezijom, ali samo zato sto smo iskopali neku vezu u zadnji tren dok su me vec zapimili u bolnicu... oni su htjeli to napraviti samo pod apaurinom, ali hvala Bogu veza je bila dovoljno jaka da uspije srediti totalnu anesteziju...
    Inace sam bez problema oba puta dosad dobila opcu, u Vinogradskoj i u Petrovoj, a ne znam zasto je sada trebalo biti drugacije... mozda zato sto sam dva dana prije zahvata lagano prokrvarila? :/

  11. #11

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,585

    Početno

    Korina,
    zao mi je sto je do pobacaja ipak moralo doci. Dobro da je to sada iza tebe. Drzi se i sretno

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    Ja sam bila jednom u Vinogradskoj (isto sponatni) i sve je bilo ok.[/quote] Ako može mala pomoć,samo da pitam dali ja iz Splita ,mogu to napraviti u Zagrebu?Naime sutra ću dobiti informaciju iz bolnice SVETI DUH, dali je dijete bolesno ili ne,naime imam nekih genetskih problema pa svaku trudnoću moram ići na amniocintezu,pa me zanima radije bi to obavila tamo nego u Splitu?Unaprijed hvala!

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    1,585

    Početno

    beba128, drzi se i sretno
    Ne znam odgovor na tvoje pitanje.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    najlipši grad na svitu
    Postovi
    129

    Početno

    Citiraj lilium prvotno napisa
    beba128, drzi se i sretno
    Ne znam odgovor na tvoje pitanje.
    Hvala

  15. #15
    Tincha avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    blizu al opet dovoljno daleko od metropole
    Postovi
    317

    Početno

    Ja spadam pod Petrovu, pa sam otisla u VZ na kiretazu. Teoretski bi trebalo biti moguce, al cula sam da tu u Zg tjeraju pacijente u bolnicu pod koju spadaju... Pa cak i ako se radi o hitnom slucaju :?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •