Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: stalno štucanje

  1. #1
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno stalno štucanje

    kako ga zaustaviti? nije riječ o onom 2-3 minutnom nego cijelodnevnom? :?i ima li to kakve veze s kemoterapijom? hvala

  2. #2
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    nitko ništa? :/
    čitala sam o puhanju u vrećicu,o jedenju smrvljenog leda,pijenju coca cole...ali NIJE pomoglo...stalo je samo u 5h ujutro nadam se da se neće ponoviti

  3. #3
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ja sam jedno vrijeme (možda i koju godinu) štucala triput dnevno, svaki dan. Moje tehnike:
    1) Popiti čašu vode začepljenog nosa. Treba piti u jednom dahu, koliko god se može izdržati. Praktički uvijek zaustavi štucanje.
    2) Zaustaviti dah i tako ostati koliko se može izdržati. Meni puno manje efikasno.
    3) Vrlo efikasno - zatvorim oči i zamišljam:
    a) kocku maslaca na stolici (ne pitaj zašto, ne znam) koja se polako topi i curi preko rubova;
    b) zlatni lančić koji iz visine spuštam na podlogu ispisujući svoje ime, ili jednostavno na hrpicu.
    Mislim da se ovdje može ubaciti zamišljaj bilo kojeg procesa koji se polako odvija.

    Ne znam ima li štucanje veze s kemoterapijom. Muž mi ponekad (rijetko) štuca po cijeli dan, pomogne mu ono pod 1), ali mu se kasnije u danu štucavica opet vrati.

  4. #4
    Pandora Aura Monroe avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    991

    Početno

    Trinaest uzastopnih gutljaja vode. Ne znam u čemu je tajna tj. zašto baš trinaest, ali uvijek pomogne!

  5. #5

    Datum pristupanja
    May 2011
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima na forumu.Ja sam Zeljko i recimo da da imam mali problem tj VELIKI :/ stucam pa ima oko 2 godine manje vise svaki dan tj nesecam se vise dana da nisam stucao , nekad to bude par puta na dan a nekad stucam ko blesav.
    Vertex vidim ti imas iskustva kazes da si i ti koju godinu imala problem sa tim pa jel imas jos neko resenje il samo ovo sto si nabrojala pa i ja da probam?
    Iso sam i kod ljecnika al bas i nisu pomogli.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •