Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 135

Tema: Peg Perego Skate

  1. #51
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Citiraj allegra prvotno napisa
    Meni su iz Beby Centra u Bistrici javili da suncobrane dobijaju tek na jesen :? , ako sam dobro shvatila što mi je žena rekla na telefon. Idem ovih dana u Ljubljanu pa ću se bolje informirati.
    Baš im je super plasirati suncobrane na tržište na kraju ljeta.
    Nadam se da će ipak biti ranije.

  2. #52
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Da, baš će nam ljeto biti super bez suncobrana

  3. #53

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    mi zvali prijatelje gdi smo kupili kolica,budu ispitali pa javili kak je situacija,curke kak budete rijesile problem u slucaju da nema?ste mozda probale onaj univerzalni iz tl,stavitio na onu donju precku crnu,dali je dosta onda visok da pokriva kolica? ja budem probala,pa javim

  4. #54
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Pitala sam u Ilici (fun4mum) za kišobran: kažu da sad stižu suncobrani, ali da ti neće pasati na Skate, a za Skate nema ni najave kad bi ih mogli dobiti...

    Zato su dobili presvlaku/navlaku za unutrašnjost košare od meekkaaannoog bijelog pamuka malo futranog na doljnjem dijelu i izgleda savršeno kad se montira - fenomenalna za ljetne dane i bljuckanje i naravno pere se u perilici.

  5. #55
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    kišobran - suncobran

  6. #56

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    Citiraj Danči29 prvotno napisa
    Pitala sam u Ilici (fun4mum) za kišobran: kažu da sad stižu suncobrani, ali da ti neće pasati na Skate, a za Skate nema ni najave kad bi ih mogli dobiti...

    Zato su dobili presvlaku/navlaku za unutrašnjost košare od meekkaaannoog bijelog pamuka malo futranog na doljnjem dijelu i izgleda savršeno kad se montira - fenomenalna za ljetne dane i bljuckanje i naravno pere se u perilici.
    ne kuzim,kam stavljas tu navlaku i kak ona stiti od sunca?

  7. #57
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    ne štiti od sunca nikako (meni se činilo interesantna stvarčica pa sam vam htjela javiti da su dobili), ali je super za ljeto jer će malo hladiti obzirom je pamučna a i neću morati prati cijeli onaj unutarnji mekani dio ako nofrica malo pobljuca nego samo tu navlaku....izgleda otprilike kao doljnja plahtica sa lastikom za krevetic prilagođena unutrašnosti košare

  8. #58

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    Citiraj Danči29 prvotno napisa
    ne štiti od sunca nikako (meni se činilo interesantna stvarčica pa sam vam htjela javiti da su dobili), ali je super za ljeto jer će malo hladiti obzirom je pamučna a i neću morati prati cijeli onaj unutarnji mekani dio ako nofrica malo pobljuca nego samo tu navlaku....izgleda otprilike kao doljnja plahtica sa lastikom za krevetic prilagođena unutrašnosti košare
    a pa kaj ne velis,ja si mislim pa kak to sloziti da suce nme smeta,malo smo se krivo skuzile strasno

  9. #59

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Fiume on the Hill
    Postovi
    22

    Početno

    Evo bili u subotu u Ljubljani kažu u BTC-u da su trebali dobiti u martu ali nisu i da sada nemaju nikakvu daljnju informaciju.

    Razočarani, jer se vozimo pokriveni dekom svakog sunčanog dana, probali smo staviti neki od suncobrana koji su imali u dućanu i kupili jedan koji prilično paše, ima klipsicu koja se može zašarafiti na bočne prečke od kolica. Eto kad se sunce pojavi nad Rijekom javim da li je suncobran "preživio" šetnju.

  10. #60

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    Citiraj allegra prvotno napisa
    Evo bili u subotu u Ljubljani kažu u BTC-u da su trebali dobiti u martu ali nisu i da sada nemaju nikakvu daljnju informaciju.

    Razočarani, jer se vozimo pokriveni dekom svakog sunčanog dana, probali smo staviti neki od suncobrana koji su imali u dućanu i kupili jedan koji prilično paše, ima klipsicu koja se može zašarafiti na bočne prečke od kolica. Eto kad se sunce pojavi nad Rijekom javim da li je suncobran "preživio" šetnju.
    javis na pp koji je to ,ako prezivi

  11. #61
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    javis na pp koji je to ,ako prezivi [/quote]

    i meni, i meni

  12. #62
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Malo sam ja surfala...

    http://www.pishposhbaby.com/skate-umbrella.html

    Nadam se da je ova cijena za suncobran neka šala!

    http://www.strollers.com/Peg-Perego-...6-PGR1389.html

    Ovdje se ne nudi suncobran, ali imaju tray i onu navlaku.

    Bdw, pisala sam i customer service-u pa javim ako mi odgovore.

  13. #63
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Citiraj the enchantress prvotno napisa
    Malo sam ja surfala...

    http://www.pishposhbaby.com/skate-umbrella.html

    Nadam se da je ova cijena za suncobran neka šala!

    http://www.strollers.com/Peg-Perego-...6-PGR1389.html

    Ovdje se ne nudi suncobran, ali imaju tray i onu navlaku.

    Bdw, pisala sam i customer service-u pa javim ako mi odgovore.
    Cijena suncobrana je :shock:

    Ali cijena navlake u HR je puno jeftinija - 179 kn! :D

  14. #64

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    malo mi je to too much za suncobran,a i ima samo crni u ponudi mislim da budem sprobavala neke druge

  15. #65

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Fiume on the Hill
    Postovi
    22

    Početno

    Javljam samo da je moj zamjenski suncobran otpao nakon 15 min, pa mi sad jedino preostaje da ga fixiram izolir trakom.

    Mislim da ću poslati mail direktno Peg Peregu u Italiju, jer mi je skroz ne profesionalno da se ne može kupiti suncobran za model koji je na tržištu već godinu i pol.

    Tako ti je to kad kupiš talijanska kolica reče mm ( op.a. i sam dijelom talijan )

  16. #66

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    curke ,jucer poslala mail( upit )u filiptrade i danas dobila odgovor,da ce se suncobran naci u maloprodaji kroz mjesec dana i doci ce oko 200kn evo ,to je direktno od njih :D

  17. #67
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    :D :D :D

  18. #68
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    super, i nama treba suncobran!

    još samo da negdje u mojoj blizini nađem tu navlaku za unutrašnjost...

  19. #69
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    enea, hoće li ga biti i u vž? gdje?

  20. #70

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    Citiraj Bipsić prvotno napisa
    enea, hoće li ga biti i u vž? gdje?
    pa ja se nadam da ga bude u svim trgovinama koje drze pp,ali ako nebude imace ti ga za naruciti u filip trade,imaju webshop

    ja mislim da mi necemo cekati taj suncobran,jer bude vjerojatno samo crni(nisam sigurna)ali u katalogu za 2009 je kao pod nove artikle i samo crni,a ja crnog necu,nego cemo si kupiti njihov zeleni,pa ga fiksirati za donju crnu precku i rijesen problem
    vidla neki dan u gradu tak slozeni na tim kolicima,ali ne od pp suncobran i koristi svrsi,ljudi se snasli i dosta je visina da pokriva kolica

  21. #71

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    http://www.pegperego.it/catalogswf/e...=FFFFFF&he=551

    evo link,novi katalog za 2009,ja tu ne vidim da ce ga biti u drugim bojama

  22. #72
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    hvala ti...

    ni ja ne bih crni suncobran, pa budemo se i mi probali snaći nekak drugačije...

  23. #73

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Fiume on the Hill
    Postovi
    22

    Početno

    Samo da javim da smo mi naš suncobran fixirali za bočnu prečku s onim malim plastčnim trakicama koje se inače koriste za spajanje žičica od struje (e jesam objasnila )

    uglavnom ništa se nevidi a suncobran super stoji, inače mi smo kupili žuti a kolica su bubles green i super paše.

  24. #74

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    Citiraj allegra prvotno napisa
    Samo da javim da smo mi naš suncobran fixirali za bočnu prečku s onim malim plastčnim trakicama koje se inače koriste za spajanje žičica od struje (e jesam objasnila )

    uglavnom ništa se nevidi a suncobran super stoji, inače mi smo kupili žuti a kolica su bubles green i super paše.
    stvarno si objasnila,a skuzila sam na kaj mislis
    super mi cemo kupit zeleni

  25. #75

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    mi kupili zeleni u tl,nijansicu je tamniji od kolica,ali se opce ne skuzi,za 50kn,pricvrstili ga na crnu precku,normalno se da staviti,i super zadovoljni,imaju ih u svim bojama :D :D :D :D :D

  26. #76

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    7

    Početno

    cure...vidim da pišete pozitivno o Skate kolicima...Mi jučer bili u Tintiliniću i upravo ta su nam se i svidjela,izgledaju mi dosta praktična samo me zanima da li se navlaka može skidati i prati?? :?
    Da li je lako rukovati s njima?
    Molim cure koje imaju iskustva :D
    Teta u Tintiliniću mi je rekla da je u 5 mjesecu na njih popust od 15%
    Mi ih namjeravamo u Brežicama kupiti :D
    Hvala punoooo

  27. #77

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Fiume on the Hill
    Postovi
    22

    Početno

    Evo suma summarum:
    nakon malo više od 6 mjeseci intenzivnog korištenja

    Pro:
    - udobnost,
    - lako rukovanje,
    - vozne osobine,
    - lijep dizajn

    Contra
    - težina ( nama stoje u garaži pa mi to nije problem ),
    - veličina ( pogledaj kako ti stanu u bunker, kotači se skidaju ali nije baš zgodno tlačiti se svaki put kad ih staviš u auto, meni u oba auta stanu u bunker bez skidanja kotača ali samo kolica i ništa više )
    - veličina sjedećeg dijela ( obzirom da beba ima 8kg sa 6 mjeseci a već je solidno popunio kolica nisam sigurna da su ovo kolica za do kraja tj. do kad se već kolica koriste 2-3 godine )

    Da ponovno kupujem kolica odabrala bih Skate jer sam jako zadovoljna s njima.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    Citiraj allegra prvotno napisa
    Evo suma summarum:
    nakon malo više od 6 mjeseci intenzivnog korištenja

    Pro:
    - udobnost,
    - lako rukovanje,
    - vozne osobine,
    - lijep dizajn

    Contra
    - težina ( nama stoje u garaži pa mi to nije problem ),
    - veličina ( pogledaj kako ti stanu u bunker, kotači se skidaju ali nije baš zgodno tlačiti se svaki put kad ih staviš u auto, meni u oba auta stanu u bunker bez skidanja kotača ali samo kolica i ništa više )
    - veličina sjedećeg dijela ( obzirom da beba ima 8kg sa 6 mjeseci a već je solidno popunio kolica nisam sigurna da su ovo kolica za do kraja tj. do kad se već kolica koriste 2-3 godine )

    Da ponovno kupujem kolica odabrala bih Skate jer sam jako zadovoljna s njima.
    da se ne ponavljam,jedino su me razivcirali sto nema suncobrana,ali rijesili problem i sa tim

  29. #79

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    7

    Početno

    hvala vam cure...pomogle ste,ma kupujemo ih pa šta bude jer su mi najljepša :D ...a težinu ćemo malo zanemarit

  30. #80

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    Citiraj lanny prvotno napisa
    hvala vam cure...pomogle ste,ma kupujemo ih pa šta bude jer su mi najljepša :D ...a težinu ćemo malo zanemarit
    koju boju ste gledali,ima sad neke nove za 2009?

  31. #81

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    7

    Početno

    najvjerovatnije ćemo uzeti crvena, a ima super boja zelena,narančasta...to su nove od ove sezone.
    Bili u Kiki gledali i ista ta kolica kao u Tintiliniću za 300 kn skuplja
    U KIKI je cjena 4999

  32. #82

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    daj se raspitaj,cula da ce biti opet na snizenju,tak smi ih i mi kupili prosle god(3999kn)

  33. #83

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    7

    Početno

    teta u Tintiliniću nam je rekla 15 % da će biti u 5-mjesecu,pa čekamo, a sad im je cjena 4700,pa je to taman na isto :D

  34. #84
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    jesi razmišljala možda da se zaletiš do brežica po skate? cijena je 599eura, minus 20%ddv-a, jeftinije nećeš proći (bar mislim). nazoveš, naručiš boju koju želiš, pričekaš par dana (ako nemaju u trgovini) i odeš po skate :D

    tu je link

  35. #85

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    7

    Početno

    pa jesmo i o tome razmišljali,a da li se carina plaća na njih?
    To bi bilo dosta jeftinije :D

  36. #86
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj lanny prvotno napisa
    pa jesmo i o tome razmišljali,a da li se carina plaća na njih?
    To bi bilo dosta jeftinije :D
    mi nismo nikad platili

  37. #87

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    7

    Početno

    daj mi reci di je taj centar u Brežicama točno?
    Ako ih nazovem oće me skužit oni na Hrvatskom...mislim trebali bi,al ja njih ne razumijem

  38. #88
    Administratorica puntica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,634

    Početno

    Citiraj lanny prvotno napisa
    daj mi reci di je taj centar u Brežicama točno?
    Ako ih nazovem oće me skužit oni na Hrvatskom...mislim trebali bi,al ja njih ne razumijem
    sve oni razumiju, bez brige. ja se ni ne trudim razumjeti njih (nisam ni u stanju )

    imaš na njihovom webu kartu pa pogledaj di su točno, ja ti stvarno ne bih znala objasniti. meni su Brežice = baby center

  39. #89

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    7

    Početno

    hvala ti...puno si mi pomogla :D ..
    nazvat ću ih i naručiti...javim ti kad ih dobijem

  40. #90
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    tri stvari me zanimaju:

    - da li je neki problem što se košara "klima" u onim utorima?
    - kako se namještaju položaji košare; da li se samo rukom okrenu utori ili ima neki bolji sistem (imam filing da će ovako puknuti)?
    - koji zamjenski suncobran ste kupili (nisam skužila iz ovih gornjih postova)

  41. #91
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Citiraj Enea prvotno napisa
    curke ,jucer poslala mail( upit )u filiptrade i danas dobila odgovor,da ce se suncobran naci u maloprodaji kroz mjesec dana i doci ce oko 200kn evo ,to je direktno od njih :D
    Jel ovo bilo za prvi april?

    Ja sam danas zvala fun4mum i peg peregoo trgovinu i kažu da su im na upit iz peg perega javili da još nisu plasirali suncobran na tržište. Tako da ga u dućanu još nemaju.

  42. #92
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Citiraj Enea prvotno napisa
    mi kupili zeleni u tl,nijansicu je tamniji od kolica,ali se opce ne skuzi,za 50kn,pricvrstili ga na crnu precku,normalno se da staviti,i super zadovoljni,imaju ih u svim bojama :D :D :D :D :D
    Enea, možda smo se srele ako si ti ona koju je u VŽ zaustavio jedan lik u autu zg registracija i raspitivao se za suncobran.

    Na koju si crnu prečku pričvrstila suncobran. Ja sam išla u TL kupiti ga, išla sam s kolicima i fakat nisam skužila gdje bi ga pričvrstila.

  43. #93
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    Citiraj sir_oliver prvotno napisa
    tri stvari me zanimaju:

    - da li je neki problem što se košara "klima" u onim utorima?
    - kako se namještaju položaji košare; da li se samo rukom okrenu utori ili ima neki bolji sistem (imam filing da će ovako puknuti)?
    - koji zamjenski suncobran ste kupili (nisam skužila iz ovih gornjih postova)
    može netko odgovoriti, please

  44. #94
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Citiraj sir_oliver prvotno napisa
    Citiraj sir_oliver prvotno napisa
    tri stvari me zanimaju:

    - da li je neki problem što se košara "klima" u onim utorima?
    - kako se namještaju položaji košare; da li se samo rukom okrenu utori ili ima neki bolji sistem (imam filing da će ovako puknuti)?
    - koji zamjenski suncobran ste kupili (nisam skužila iz ovih gornjih postova)
    može netko odgovoriti, please
    Evo, mi kolica koristimo cca dva tjedna i mogu ti reći za klimanje košare. Nama je to problem jer nam beba klizi odozgora, s vrha kolica na početku šetnje do dna kolica do kraja šetnje. Tako da ju stalno moram podizati što mi je koma jer uvijek zaspi u kolicima.

    Ovo drugo pitanje ne kužim. Misliš li kako se košara namješta gore-dolje ili kako se pretvara u sjedeći dio?

    Suncobran još nismo kupili, a koma nam je bez njega. Gledala sam taj za 50kn u TL, ali ne kužim kako ga staviti.

  45. #95
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    Citiraj the enchantress prvotno napisa

    Ovo drugo pitanje ne kužim. Misliš li kako se košara namješta gore-dolje ili kako se pretvara u sjedeći dio?
    mislim na namještanje košare gore dolje. za sjedeći dio sam skužila. jedino mi ti položaji nisu jasni. ima li neki gumb ili se rukama okreće

  46. #96
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Citiraj sir_oliver prvotno napisa
    Citiraj the enchantress prvotno napisa

    Ovo drugo pitanje ne kužim. Misliš li kako se košara namješta gore-dolje ili kako se pretvara u sjedeći dio?
    mislim na namještanje košare gore dolje. za sjedeći dio sam skužila. jedino mi ti položaji nisu jasni. ima li neki gumb ili se rukama okreće
    Imaju dva guma, s L i D strane.

    vidi

    http://www.youtube.com/watch?v=LxtK-FQdEjY

    Ne pokazuju spuštanje i podizanje košare već kada je namještena u sjedeći dio, ali to ti je to.

  47. #97
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    sad sam pokopčala.

  48. #98
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    p.s. hvala na linku

  49. #99

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    ej cure,nije me niko zaustavil i pital za suncobran iz zg.ovako onaj suncobran pricvrstis s nutarnje strane one doljnje crne precke,one su ispod onih srebrnih.

    http://mail.google.com/mail/?shva=1#...0607bc64c5fbcc

    curke evo maila da sam dobila taj odgovor iz filip tradea,stvarno neznam kaj se dalje događalo,ali posto sam vidla du budu samo crni,odustala od njim,nama je taj iz tl super

  50. #100

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    18

    Početno

    Blago vama, ja baš htela Skate, ali mm kaže da su kao kolica iz Kauflanda Meni su stvarno super, ali cena je učinila svoje Kupili smo Quinny Buzz i super nam je! Ali ja se i dalje okrećem za Skate kada ih vidim u šetnji

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •