Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 135 od 135

Tema: Peg Perego Skate

  1. #101
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Citiraj Enea prvotno napisa
    ej cure,nije me niko zaustavil i pital za suncobran iz zg.ovako onaj suncobran pricvrstis s nutarnje strane one doljnje crne precke,one su ispod onih srebrnih.

    http://mail.google.com/mail/?shva=1#...0607bc64c5fbcc

    curke evo maila da sam dobila taj odgovor iz filip tradea,stvarno neznam kaj se dalje događalo,ali posto sam vidla du budu samo crni,odustala od njim,nama je taj iz tl super
    misliš li na one crne okruglog profila? one po kojima kolica kližu kada se sklapaju?

  2. #102
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

    Početno

    Cure, zašto ne nabavite ovo http://soncek.si/si/sencnik-pepeny-uv-35-i8512.shtml i muku mučite sa tim suncobracicima od kojih tako ili onako nema koristi ( ja poludila sa njima, pa ga sad okreni tamo, pa sada vamo, grrr)...Ovaj pepeny ide na sva kolica, na sportski dio i na košare...

  3. #103
    In love avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Ri
    Postovi
    1,482

  4. #104

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    Citiraj the enchantress prvotno napisa
    Citiraj Enea prvotno napisa
    ej cure,nije me niko zaustavil i pital za suncobran iz zg.ovako onaj suncobran pricvrstis s nutarnje strane one doljnje crne precke,one su ispod onih srebrnih.

    http://mail.google.com/mail/?shva=1#...0607bc64c5fbcc

    curke evo maila da sam dobila taj odgovor iz filip tradea,stvarno neznam kaj se dalje događalo,ali posto sam vidla du budu samo crni,odustala od njim,nama je taj iz tl super
    misliš li na one crne okruglog profila? one po kojima kolica kližu kada se sklapaju?
    da,na te mislim,onaj penny nam nikak neide,jer imamo dosta veliki krovic tj duzi je krovic od tog pennya,bas kak velis,moram suncobran non stop seliti,sad na jednu sad na drugu stranu,kak je sunce,a u biti najvise kroz dan mozemo i bez njega samo s krovicem

  5. #105
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Kako se s kolicima penjete na nogostup?

    Ja se naslonim na ručku pa tako dignem prednji kraj, ali mi se nekako čini da bih je mogla tako slomiti ako još nešto vozam (npr. špežu) :? Vama se ne čine mekane te ručke - štange koje ih drže?

    Vidjela sam i jednu mamu koja je vukla kolica za nazad preko stepenice, mada mi to nije uopće praktično :/

  6. #106
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    ja se isto oslonim na ručku. muž i mala se posluže nogom isto u strahu da bi se moglo nešto polomiti. ja sam mišljenja da ne bi valjda napravili takva kolica ili bi barem dali neko upozorenje. pa ipak su kolica na tržištu godinu i pol. al to samo ja tako mislim

  7. #107
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    e danas sam poludila! je li ikome osim meni beba padne na dno košare?

  8. #108
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Ako "padne na dno košare" znači da se sfuza prema dnu di su nogice, ja N nađem svako jutro tako na dnu krevetića, a i u košari se sfuza prema dnu mlatarajući nogicama, ali valjda joj je premalo vremena tijekom šetnje da dođe do samog dna

  9. #109
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Ma ona je mirna skroz u kolicima. Nama se ta košara ful ljulja i nagne pa ona neprestano klizi prema dolje. Fakat ima dobar kut i 'pad' na kraju šetnje.
    Jesam li ja jedina s tim problemom?

  10. #110
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    nama se ljulja malo, ali nikako dovoljno da bi završila na dnu..

  11. #111
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    ovako naše dijete visi u toj bloody košary, i to uvijek...
    [img=http://img38.imageshack.us/img38/2064/ira95016.th.jpg]

    pitanjce, ona je dužinom skoro ispunila košaru, što sad?

    e, a suncobran smo kupili u Brežicama, neki Pikolo, ima dugačku dršku, lijepo se zašarafi za onu okruglu dolje i ne trea ga mijenjati s jedne strane na drugu, dobro štiti od sunca.

  12. #112
    cowgirl avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    275

    Početno

    I naša završi na dnu košare. Jedino kad je postavimo skroz na vrh košare ima neke šanse da ne propadne. No veličinom ju nije prerasla i neće još skoro.

    Svi koje znamo sa Skateom imaju iste probleme (ali smo to skužili nakon što smo kupili kolica).

    Muž ih je reklamirao mailom Tintiliniću. Naravno da nisu odgovorili.

    Nadam se da će u sjedećem položaju bolje funkcionirati.

    Ali da su lijepa, jesu.

  13. #113
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Citiraj cowgirl prvotno napisa
    I naša završi na dnu košare. Jedino kad je postavimo skroz na vrh košare ima neke šanse da ne propadne.
    Svi koje znamo sa Skateom imaju iste probleme (ali smo to skužili nakon što smo kupili kolica).
    veliki x na sve
    sada mi je samo žao jer smo imali lijepu ponudu za bugaboo polovna, a kao nova

  14. #114
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Citiraj the enchantress prvotno napisa
    ovako naše dijete visi u toj bloody košary, i to uvijek...
    [img=http://img38.imageshack.us/img38/2064/ira95016.th.jpg]
    Ovo je stvarno :shock:
    Naša košara stoji tako kad rotiram nosače a to je samo kad koristim Maxi-cosi autosjedalicu pa ih ne vratim u nulti položaj prije postavljanja košare.

  15. #115
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Citiraj Danči29 prvotno napisa
    Citiraj the enchantress prvotno napisa
    ovako naše dijete visi u toj bloody košary, i to uvijek...
    [img=http://img38.imageshack.us/img38/2064/ira95016.th.jpg]
    Ovo je stvarno :shock:
    Naša košara stoji tako kad rotiram nosače a to je samo kad koristim Maxi-cosi autosjedalicu pa ih ne vratim u nulti položaj prije postavljanja košare.
    joj, pa možda smo ju mi krivo postavili. kako da znam? koji je to nultni položaj?

  16. #116
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    ok, sve skužila. košara je u 0položaju. mm mi je objasnio. ah, šta ćeš.

  17. #117
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno


    i meni su se kolica pokazala kao promašaj...
    košara se ljulja non-stop, nekad jaaako teško mijenjam položaje...
    ma užas živi...

  18. #118
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    mi za sada nemamo takve probleme. košara se ljulja ali ne da utječe na njegovo ležanje.sklizne samo ako se penjemo na viši trotoar.
    na slici mi ne izgleda da je košara u vodoravnom položaju

  19. #119
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    kopiram s duplog topica:

    Citiraj leah prvotno napisa
    Drage mame, potrebna mi je mala pomoc vezano za PP Skate kolica.
    Prije neku vecer smo ih kupili i s obzirom na to da su komplikovana kao omanji svemirski brod-jos ih proucavam.

    Interesuje me sledece- prednji tockovi imaju onaj taster koji upada u leziste pozadi i tada su tockovi zakoceni, odnosno fiksirani i mogu ici samo pravo. Nikako ne mogu da provalim kako da trajno otkocim prednje tockove, znaci da bih ih otkocila moram se sagnuti, a cim ih provozam metar-dva oni se zarotiraju, vrate u leziste i ponovo fiksiraju te mogu ici samo pravo.
    I mm i ja smo lupali glavu sinoc oko toga, prosto ne mogu da vjerujem da ne postoji mehanizam trajnog oslobadjanja tih tockova.
    Veceras cu da odem u prodavnicu gdje sam ih kupila, ali se ne nadam narocitoj pomoci, s obzirom na upucenost nasih prodavaca, pogotovo sto sam ja kupila BUKVALNO poslednji primjerak u gradu pa nemamo s cim da uporedimo, a nova posiljka stize tek za 2-3 mjeseca.
    Mame koje imaju Skate, molim pomoc i puno hvala unaprijed.
    P.S. Nadam se da nisam mnogo zapetljala i da ste shvatile u cemu je moj problem

  20. #120
    leah avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Podgorica
    Postovi
    70

    Početno

    Thx a lot Ivy, malocas uopste nisam skontala da tema vec postoji

  21. #121
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno



    jesi potražila kakve online upute na njihovom sajtu? možda bi pomogle.

  22. #122
    leah avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Podgorica
    Postovi
    70

    Početno

    jesam, ali bas nigdje se nisu osvrnuli na te detalje oko prednjih tockova.

  23. #123
    leah avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Podgorica
    Postovi
    70

    Početno

    Rijesila problem!!!

  24. #124
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    super! kako?

  25. #125
    leah avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Podgorica
    Postovi
    70

    Početno

    Nista, samo treba jako pritisnuti taj neki dio koji treba da povuce taster da ne upada u leziste (ne znam kako da objasnim bez slike)...ja, ovako gracilna i njezna to nisam mogla sama, a mm se plasio da ne polomi, ali kad nam je prodavac pokazao kako-super radi
    Ko ima skate vjerovatno shvata o cemu pricam, zaista mi je tesko objasniti bez slike.

  26. #126
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    za sve one koji razmišljaju o kupovini ovih kolica ja bih da ih pohvalim. jedina mana je "klimava" drška (guralica) kada se kolica dižu na zadnje kotače. posebno mi je praktično što iz polu/sjedećeg položaja uz dva remena opet dobijem košaru. ne znam u koliko drugih kolica u košaru stane beba od 9 kg tj 8 mjeseci. a to nam je bilo super toplo za ove zimske dane. vidim da nova kolekcija ima malo širu i dužu košaru što je svakako plus.
    eh da, zaboravih reći da bi prednji kotači mogli biti malo stabilniji tj čvršći jer nam se zna desiti da zapne na nekim neravninama.

  27. #127
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    upravo sam od jedne forumašice dobila info da mi kolica imaju grešku koja je navodno dosta opasna. iako još ne kužim o čemu se točno radi (čekam objašnjenje) jako sam se uspaničila pa vas pitam jeste li vi primjetile da nešto na vašim Skate kolicima nije kako treba? jeste li čule da postoji serija s greškom?

    mene je strah sada malecku uopće staviti u njih, a kamo li poći sutra u šetnju. najradije bi sutra odjurila u trgovinu i reklamirala ih (samo da saznam što!).

    žasu!

  28. #128

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    188

    Početno

    P5250032.JPG P5250031.JPG
    neznam jesam li uspjela kopirati slike da ti pokažem u čemu je problem

  29. #129

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    188

    Početno

    vidim da ih nisam uspjela kopirati pa ću ti ih proslijediti mailom.

  30. #130
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    ipak je bila false alarm!

    Kolica su bila sklopljena i kada ih je MM išao fotkati samo ih je na brzinu dignuo da ih fotka i opet sklopio. Kada se pravilno 'dižu' sve je ok, sve klikne kako spada.

    Uh!

  31. #131
    leah avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Podgorica
    Postovi
    70

    Početno

    Evo mene s utiscima, tacno godinu dana nakon kupovine, odnosno 9 mjeseci nakon koristenja PP Skate.

    Kolica su mrak, nisam se pokajala sto sam ih kupila. Lako su upravljiva, guraju se bukvalno jednim prstom, lako se sklapaju i jako lako prebacuju iz polozaja u polozaj. Najvaznije mi je sto je bebanu zaista udobno u njima. Do sad se vozio u svim polozajima- u kosari, autosjedalici, stolici-okrenut prema meni, okrenut od mene, polulezeci, sjedeci-ma toliko je kombinacija i polozaja, bukvalno kako beba raste-kolica "rastu" s njom.
    Jedina mana im je sto su teska i glomazna i tesko se provuci svuda s njima, ali savrsena kolica ne postoje, htjela sam kolica koja su udobna za bebu, udobna za voznju-znala sam da moraju biti velika i glomazna, s tim sam se odmah pomirila i nije mi bio problem.

    Prosle godine sam kupila poslednja kolica iz stare serije, a posle su se pojavila nova- gdje se kosara ne transformise u stolicu, vec se kosara i stolica dobiju odvojeno. Ne znam kakav je taj novi model, ali mene su Skate kupila upravo zbog toga sto sve dobijam u jednome, ta dva odvojena dijela su ipak previse za mene (zbog prostora), iako je cijena ostala nepromijenjena...
    Na zalost mislim da stari model vise i ne moze da se kupi, ali eto- ipak sve pohvale

  32. #132

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    1

    Početno

    Imam Skate kolica (model 2011) već 7 mjeseci. Vrlo sam zadovoljna, iako su velika (živim u kući pa mi težina nije problem). Vozimo ih po svakakvim terenima i pokazala su se zaista super. Ali od nedavno su nam počeli škripati amortizeri na zadnjim kotačima - da li je netko imao taj problem? kako to riješiti?

  33. #133

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    3

    Početno

    Listala sam, gledala i čitala i definitivno se odlučila za skate. Malo mi cjenovno jesu previše, ali mi je jako važno da se mogu voziti jednom rukom, po različitim terenima, da su udobna i da se mogu okrenuti na obje strane. Kako ne poznajem nikoga tko ih ima, ako postoji bilo koji razlog zbog kojeg bi se trebala predomisliti, mnogo bi mi pomogli....


    Hvala...

  34. #134
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    Citiraj nara prvotno napisa Vidi poruku
    Imam Skate kolica (model 2011) već 7 mjeseci. Vrlo sam zadovoljna, iako su velika (živim u kući pa mi težina nije problem). Vozimo ih po svakakvim terenima i pokazala su se zaista super. Ali od nedavno su nam počeli škripati amortizeri na zadnjim kotačima - da li je netko imao taj problem? kako to riješiti?
    kasnim s odgovorom, ali ako nekog bude zanimalo - mi smo samo podmazali s wd 40. i to amortizere i druge spojeve. na kraju, i u uputstvu piše da se trebaju povremeno podmazati

  35. #135
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    Citiraj onci prvotno napisa Vidi poruku
    Listala sam, gledala i čitala i definitivno se odlučila za skate. Malo mi cjenovno jesu previše, ali mi je jako važno da se mogu voziti jednom rukom, po različitim terenima, da su udobna i da se mogu okrenuti na obje strane. Kako ne poznajem nikoga tko ih ima, ako postoji bilo koji razlog zbog kojeg bi se trebala predomisliti, mnogo bi mi pomogli....


    Hvala...
    Mi ih imamo, i odlicna su u skoro svakom pogledu...
    Moje zamjerke su ove: po snijegu ih je jako tesko voziti zbog prvih malih kotaca koji zapinju... Doduse, nije da u nasem kraju snijeg cesto pada, pa ti to i nije nekimveci problem, ali eto, i to jednom-dvaput godisnje kad padne a ja se mucim s kolicima, me ljuti...
    Druga zamjerka se odnosi na rolanje...Naime, kak se volim rolati zamisljala sam da cu se moci malomrekreirati i voziti kolica usput. Međutim, to je nemoguca misija. Opet prednjimkotaci rade problem jer primimalo vecoj brzini pocinju zapinjati, okrecu se u svim smjerovima i koče...

    Sve ostalo je super!
    (a s obim škripanjem smo i mi imali par epizoda, ali smo ih isto rjesavali sa wd40)

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •