Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 135

Tema: Peg Perego Skate

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Fiume on the Hill
    Postovi
    22

    Početno Peg Perego Skate

    Gledam Skate već nekovrijeme i jako mi se svidjaju, odluka o kupnji samo što nije pala.

    Zanima me da li ih netko ima, rado bih čula iskustva iz prve ruke.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    meni su bila u užem izboru, ipak sam kupila stokke no moja naj frendica ima skate i ne može ih dovoljno nahvaliti, lako za upravljanje, duboka košara, ne škripe, ne cvile, čvrsta...kaže da su za 5, pa kad idemo u šetnju skupa fakat vidim da su kolica mrak.btw, kupial ih je još u 12. mjesecu kada ih kod nas ngdje nije bilo tako da se može reći da je iskusna vlasnica skate kolica. u glavnom, bolja su od svih pp kolica, uključujući p3 koja su 1000 puta lošija od ovih a opet ih svi hvale, tak da eto ako si razmišljaš ona bi ti rekla Go for it!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Fiume on the Hill
    Postovi
    22

    Početno

    Hvala Marka99,

    jučer sam opet bauljala po dućanima i stvarno mi se čini da je Skate to to.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    244

    Početno

    Bilo bi dobro da se javi neka mama koja je ova kolica već probala u praksi, jer i meni su mrak. Jedina mana im je cijena i mala šoping košara. E, da imam jako mali autić (gepek minijatura) iako taj auto koristimo samo za gradsku vožnju, opet ne znam da liuopće sama kolica mogu stati. Znači, zanima me dimenzija (jesu li prevelika ili ok) kada se sklope.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    334

    Početno

    sklapaju se za čas, za gepek ne znam,frendica koja ima skate ima veliki gepek no zamoliš u dućanu da ti sklope, izmjeriš zdravo seljački s metrom širinu, duljinu i visinu i probaš staviti u gepek, tak sam ja radila prije kupnje. btw, ja imam yaris i stala bi mi bez problema pa mislim da bi stala svuda.

  6. #6
    Honey avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    D.Resa
    Postovi
    1,962

    Početno

    Ovdje u dnu stranice imate sve dimenzije kolica:
    http://en.pegperegoskate.com/The-Complete-Package

  7. #7
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    jako zgodno!
    cijena?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Cijena prava sitnica 5.700,00 KN :shock:
    Al su divna...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Fiume on the Hill
    Postovi
    22

    Početno

    Cijena u Sloveniji 620,00 EUR

    u Italiji komlet kolica, auto sjedalica i torba dodje 755,00 EUR

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    U Kiki su puno jeftinija nego u Tintiliniću, Prenatalu, One2play i ostalim dućanima.
    Kolica sa 2 osnovna položaja - 4.900,00 Kn
    Auto sjedalica - 1.300,00 Kn
    Baza - 340,00 Kn
    Torba - 380,00 Kn

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Evo i mene ! - nova momsie na forumu
    Vjencani kum nam je rekao pokloniti kolica za babinje (problem zvan cijena, dakle, eliminiran ), pa sam ja zapela za PP Skate, kolica su chic, lijepa, opremljena, cvrsta, "pametna", a kvaliteta je, pretpostavljam, zajamcena! Imaju sve sto trebam, jedino, istina, da je kosara na dnu kolica veca, ali ni to nije prevelik problem. Inace, imamo veliki auto, vec sam mjerila prtljaznik , stanu bez problema! Mislim da ce dozivjeti i drugo dijete
    Ja se nadam da cu biti zadovoljna kada dodju (termin mi je 01.09., ima da mi se najkasnije do pocetka kolovoza nova AS sjaji na zadnjem sjedalu auta )

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Koja autosjedalica može na Skate?
    Je li istina da može Primo Viaggio, ali isključivo TRI FIX? Ili može biti i neki drugi Primo Viaggio?

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    27

    Početno

    Mendula, nisam sigurna - ja sam si evo prosli tjedan narucila PP Skate, komplet kolica sa kosarom u 2 polozaja, AS trifix Primo Viaggio i torbu - u cemu je ustvari razlika izmedju Trifix P.V. i "obicne" P.V. autosjedalice?....
    Mozda Trifix pase na onu Izofix bazu u autu i ima neke posebne utore koji pasu i na kolica...? :?
    Ali ne moze bit to, gledala sam filmic kako sastavit kolica i downloadala upute za sastavljanje; kad se AS Trifix stavlja na konstrukciju kolica, omecu se neki posebni klinovi na kolica, pa tek onda dolazi AS. Dakle, nije do posebnih utora....
    A valjda moze bilo koja AS za novorodjence - mozes nazvat u ZG pa pitaj informacije: Filip Trade (zastupnik za PP) - 01/6302-111

  14. #14
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Divna su kolica....

  15. #15
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Filip trade 5200,00kn.

  16. #16
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    skate su i meni u užem izboru... nisam ih vidjela uživo, a ovak na slikicama su mi super...

    jedino kaj me još zanima jest kak se kolica ponašaju na neravnom terenu i dal' bi se ja mogla rolati kad ih guram??

    prosim lepo mamice koje imaju iskustva u ovome da ih podijele sa mnom...

  17. #17
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    i meni su prekrasna, bas su mi zapela za oko

  18. #18
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    Citiraj Bipsić prvotno napisa
    jedino kaj me još zanima jest kak se kolica ponašaju na neravnom terenu i dal' bi se ja mogla rolati kad ih guram??
    malo podižem...
    ovo me još uvijek zanima...

  19. #19
    BebaNika

    Početno

    Evo i mene prvi put na ovom forumu. Mi imamo PP Skate i mogu da ti odgovorim na pitanje koje te interesuje. Sto se tice voznje po neravnome terenu kolica su i vise nego odlicna. Mi smo probali od prijatelja i Mutsy i Buzz i Muru i na kraju smo se odlucili za Skate. Ponekad kad idemo u prirodu vozimo i po sumi, po jaaaako neravnom terenu i nema nikakvih problema. Jako se lako voze i okrecu bukvalno u mestu tako da su bas lepo mobilna. Sto se nas tice sad da kupujemo ponovo kolica ne verujem da bismo uzeli bas ova. Naime jaaaako su teska. Ne postoji nikakva sansa da ih dignem kada je bebac unutra. Uvek prvo iz stana iznesem onaj metalni deo, pa kosaru sa bebom. Znaci iz dva dela. Imaju 15,7 kg bez bebe, plus bebac od 7 kg...Uf.... Ako zivite u kuci i nemate potrebu da dizete kolica uz skale, onda su i vise nego odlicna. Posebno za zimu jer su bas lepo topla za malenu bebu. Pozdrav!

  20. #20
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    dobrodošla!!

    i hvala na odgovoru! tu u čakovcu ih nemam baš gdje isprobati, ni jedan dućan ih nema... svi mi ih mogu samo naručiti preko kataloga, ali ne bih baš dala tolke novce i kupila nekaj kaj prije nisam isprobala... a ovak dok čujem iskustva mama koje ih imaju mi je puno lakše odlučiti i napraviti barem neki uži izbor...

    još jednom hvala na odgovoru...

  21. #21

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    za one koji ih imaju, kako "lako" su sklopiva? Čujem da su i teška (cca 15 kg bez bebe), kako to podnosite? Tj. vaša leđa?

  22. #22
    tropical avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    934

    Početno

    evo mog (ne)iskustva- htjela sam ta. i svi ali svi su me odgovarali jer sam niska da će mi biti preteška. i sigurna sam da bi mi bila jer ja ne mogu ni PP pramette nositi na 2.kat sama (rodila sam carskim rezom) i bez lovre. a na kraju su pramette prevagnula baš zbog mase pa su i ona, kao jedna od najlakših kolica meni nezgodna. tako da preporučujem svima da si razmisle o tom bitnom segmentu- nošenje kolica

  23. #23
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Ja ih imam, da su teška-jesu. No ja živim u kući pa nemam s tim problema. Jedino ih dižem kad ih stavljam u prtljažnik i to mi nije problem. ( i kad idem kod susjede na kavu 2-3 stepenice na teerasu ). Ali da ih moram vuči ma i na prvi kat ne bih. U tramvaj jednom nisam mogla bez pomoći.

  24. #24
    Bipsić avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    735

    Početno

    i mi smo kupili skate! :D :D

    prekrasna su mi... da su teška - jesu... ali ja isto živim u kući tak da ih ne moram nositi uopće... jedino kad budem ih u auto stavljala... ali nisu opet tak strašno teška da ih nebi mogla dignuti i staviti u gepek...

    istina, malo su mi komplicirana kod sklapanja, mjenjanja položaja itd... prije sam imala dvoja kolica i nekak imam dojam da su se ta obadvoja puno lakše sklapala... u užem izboru su mi bila još graco trekko i ta su se recimo dala sklopiti s jednom rukom, što s ovima nije slučaj... moram malo vježbati ovo sklapanje i položaje da uđem u grif i vjerujem da mi onda nebu komplicirano...

    maya_78 nadam se da te nisam uplašila s ovim mojim komentarom... ja sam plavuša i za sve mi treba malo duže... sve je ok samo trebaš koristiti obje ruke za sklapanje (i jednu nogu ak se ne varam - mislim da treba pritisnuti neku polugicu)

    sve u svemu - kolica su mi super i da opet moram kupovati - kupila bih ista!

  25. #25
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Upravo sam u fazi biranja kolica i Skate mi se po dizajnu sviđa najviše od svih.
    E sad što se tiče funkcionalnosti nisam sigurna pa imam par pitanja za one mame koje ih koriste već neko vrijeme.

    Vidjela sam na njihovoj stranici da se mogu sklopiti zajedno sa sjedalom, što bi meni bilo idealno obzirom na mali stan u kojem živimo.
    Ali teta u Tintiliniću mi je rekla da to baš nije preporučljivo.
    Dakle, prvo pitanje je da li ih sklapate sa sjedalom ili bez njega?

    Drugo pitanje je, koliko je zapravo funkcionalna ona mreža za odlaganje stvari i koliko Vam stvari realno tu stane?
    Ja imam osjećaj da što god stavim u nju postoji mogućnost da lako putem ispadne.

    I treće pitanje za mame čija se djeca već voze u sjedećem položaju.
    Ako dijete zaspi u sjedećem položaju, i vi mu tada spustite naslon u ležeći položaj, (a obzirom da kolica nemaju mogućnost podešavanja naslona za nogice),
    što vam se čini, je li djetetu ugodno spavati u tom položaju (da nogice nisu ravno nego skvrčene u koljenima i vise prema dolje). Ovo je ustvari i ono što me najviše muči.
    Malo sam zakomplicirala pitanje, ali nadam se da kužite kaj hoću reći.

    E da, još jedno pitanje. Do koje ste djetetove dobi mogle koristiti verziju košare?

    Hvala svima unaprijed na odgovorima.

    Hm...obzirom da su kolica noviji model nadam se da ima mama čija se djeca već voze sjedeći...

  26. #26
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Zaboravila sam napisati, u Tintiliniću su na akciji za 3.999,00kn. :D
    I imaju sve boje...

  27. #27
    Iva M. avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    534

    Početno

    Opet ja
    Zaboravila sam pitati u dućanu. Torba se dobije s njima ili se kupuje posebno. U tom slučaju kolika je cijena?

  28. #28

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    8

    Početno

    I ja sam odusevljena tim kolicima.Nisam ih jos vidjela uzivo,ali mi se cine sjajna.Koliko znam torba se kupuje posebno, kao i AS i baza za AS.Kod nas nema da se kupi,vec se narucuju i kostaju 1300 km kolica, 330 km AS i torba oko 100km. Kurs kuna i km je 1km-3.6 kn
    Posto sam tek u 15 nedjelji, mozda budu jeftinija na proljece!

  29. #29

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    sad ti je akcija na njih pa koštaju 3.999 kn u Filip Tradeu:
    https://filip-trade.hr/hrv/?cat=webs...k=6&product=45
    možeš i preko neta naručiti
    inače, dosta su teška (cca 15 kg) pa je to bio razlog mog odustajanja od njih)
    da su atraktivna, jesu!

  30. #30

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    uh, izgleda da je 30.9. prošla akcija...

  31. #31
    luni avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    130

    Početno

    Ja sam ih gledala u Tintiliniću u Osijeku dok je još bila akcija. Cijena se odnosi na gola kolica, bez one mreže za stvari, bez torbe, bez ičega. Uživo izgledaju stvarno mrak, ali teška su jako.

  32. #32
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    ja sam se totalno zaljubila u ta kolica još prije nego su izašla. stalno sam iznova i iznova gledala promotivni video na netu. nedavno sam ih vidjela i kod nas u trgovini. lagano upravljanje, a ono što mi je prodavač pokazao, sklopi, rasklopi i ostalo nije mi djelovalo komplicirano. prošli mjesec sam ih vidjela u slo po cijeni od 570 eura.
    činjenica je da su teška i nadam se da to neće utjecati na moju odluku. inače bih trebala roditi u lipnju pa se nadam da će do tada cijena još malo pasti

    http://it.skate-pegperego.com/?l=it&p=2

    video 2 je puno bolji

  33. #33

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno kolica

    samo da se nadovezem,mi ih imamo 3mj i super smo zadovoljni,preporucam

  34. #34

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    mi smo ih kupili u 9mj2008 kad su bila na akciji za 4000kn,bez auto sjedalice,jer ju imam,pa mi nije trebala,istina da im je jedina zamjerka sto su malo teza od ostalih,ali svaka kolica imaju nesto lose,ja jos trebam kupiti suncobran za njih,dali ste kupovali njihov tj PP ili moze ici bilo kakav,ako nadem takvu boju?nasa su zelena sa kruzicima unutra

  35. #35
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    da li se uz kolica dobiju i oni adapteri, nazovimo ih tako, za stavljanje AS? ili se i to mora zasebno kupiti

  36. #36

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    ako kupis kolica,dobijes ih s njima,vidla sam da ih ima za kupiti posebno,valjda idu na jos neke modele,dodu 300kn u kiki

  37. #37

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    ja jos uvijek cekam da mi se neko javi u vezi suncobrana za ta kolica :? :? :? :? :?

  38. #38
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Mi smo kupili Skate u Brežicama i rekli su nam da suncobrani stižu krajem ožujka u prodaju.

    U katalogu koji nam je prodavačica pokazala već su bili pod dodatnom opremom, kao i torba koja se može pričvrstiti ispod na onu mrežicu (ona nam je stigla).

  39. #39
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    kupili skate.
    :D :D

  40. #40

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    koje boje su vasa?ste kupili mozda suncobran?

  41. #41
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    bubbles green. bez suncobrana. nije mi pao na pamet, a i imam još koji mjesec vremena

  42. #42

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    i mi imamo takva :D
    ma pitala sam za suncobran,da znam dali su uopce dosli na trziste,jer ti na ta kolica ne pase nitijedan drugi,cak niti PP nejde na ta kolica,sve probala

  43. #43

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    skoro na vrhu
    Postovi
    1,304

    Početno

    Citiraj sir_oliver prvotno napisa
    bubbles green.
    I meni je ovaj dezen najljepši :D .
    Mi smo razmišljali o Skateu, ja patila za njim, ali smo ipak kupili Buzz i uopće mi nije žao

  44. #44
    sir_oliver avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    pula
    Postovi
    497

    Početno

    Citiraj Enea prvotno napisa
    i mi imamo takva :D
    ma pitala sam za suncobran,da znam dali su uopce dosli na trziste,jer ti na ta kolica ne pase nitijedan drugi,cak niti PP nejde na ta kolica,sve probala
    vidim u njihovom katalogu da je na tržište izašao tek s početkom ove godine. vjerujem da će ga naši nabaviti do početka ljeta.

  45. #45
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    MM je izabrao bubbles black. Sada se lupa po glavi jer razmišlja hoće li biti bebi prevruće ako je u crnim kolicima. Što vi mislite?

    Mi idemo u Brežice ovih dana pa ću malo opet prošnjofkati ima li kaj novog sa suncobranima za Skate.

  46. #46
    Danči29 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    umirem na uzbrdici
    Postovi
    2,157

    Početno

    Mi smo bili sigurni kupiti Stokke, a na kraju smo ipak kupili Skate. Uz to što nam se sviđao, dodatno smo se oduševili kad smo čuli da se na njega može montirati autosjedalica Maxi Cosy (koju smo već bili kupili)!
    Razmišljali smo se između Moke i Tango i na kraju ipak uzeli Tango upravo zbog topline.
    Kad je stigao vozikali smo ga po stanu, sklapali, rasklapali, proučavali , i sad spremno čeka našu malu njofricu.

    Mi super zadovoljni, dobili povrat DDV, nismo platili PDV, ma mrak :D

  47. #47

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    88

    Početno

    ja sam isto rekla da nema sanse da uzmemo tamna zbog vrucine,pa sam htijela crvena s kruzicima,ali mm nije bio odusevljeni,pa se nakraju nasli na zelenima,javis ako ima kaj novo s suncobranima 8)

  48. #48
    the enchantress avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    767

    Početno

    Bili jučer u Brežicama.

    Stigli su Peg Perego suncobrani (crveni, crni i tamno plavi), ali ne za Skate.
    Žena je ipak probala staviti te na Skate, ali očigledno je bilo da neće ići.

    Kada stižu oni dizajnirani za naše Skejtiće - još uvijek se ne zna.

  49. #49

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Fiume on the Hill
    Postovi
    22

    Početno

    Meni su iz Beby Centra u Bistrici javili da suncobrane dobijaju tek na jesen :? , ako sam dobro shvatila što mi je žena rekla na telefon. Idem ovih dana u Ljubljanu pa ću se bolje informirati.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Fiume on the Hill
    Postovi
    22

    Početno

    Meni su iz Beby Centra u Bistrici javili da suncobrane dobijaju tek na jesen :? , ako sam dobro shvatila što mi je žena rekla na telefon. Idem ovih dana u Ljubljanu pa ću se bolje informirati.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •