Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 72 od 72

Tema: tražim privatnog gastroenterologa

  1. #51
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    Ste bili, jel ok?

  2. #52

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Da, baš i mene zanima, Lili kako je suprug? Ide li to išta na bolje? Suosjećam. Često ga se sjetim.

  3. #53
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Cure
    hvala sto ste brizne.
    nismo jos bili privatno al ga je opca praksa poslala radi bolovanja kod gastrica i kirurga na sv.duh pa idemo za par dana tamo.

    inace oporavak ide al jako polakooooo jede vrlo oskudan broj namirnica s popisa riza tjestenina meso leso i juha spinat blitva i krumpir kuhani.to je sve uz kruh s pekmezom ujutro i moze puding i kompot. Ne smije sirovo voce i povrce tako da mu nije uopce kvalitetna ta prehrana al sad je kak je.

    On se jos boji hrane ne usudi se uvodit novo i isprobavat a trebao bi.nemam pojma kako cu kuhat ovo ljeto.

    fizicki izgleda bolje nego ikad s tih 15kg manje. Zeli dobit koju kilu al mu ne ide.:D ajme a svi hoce mrsavit

    sad sam ga tjerala da se pocne malo rekreirat jer ce se bolje osjecat i vratit kondiciju.ja trcima svaki drugi dan pa valjda ga to potakne i otvori mu apetit.
    eto "ukratko" ...
    Uzivajte na godisnjem!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 02.08.2015. at 22:31

  4. #54

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Bit će to sve ok. Samo polako.
    Ugodan godišnji i vama!
    Pozz

  5. #55
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Cure

    evo me opet. muz i dalje osjeca dosta cesto tu nelagodu nakon jela i to te namirnice koje sam već pobrojala ništa više, ništa novo.

    Nikako da to krene na bolje, sve ga to dosta ograničava u svakodnevnom životu, ne možemo nigdje ne cjelodnevni izlet jer može jesti samo što mu skuham doma a boji se da se hrana ne pokvari ako to nosimo u posudama :/ to mu je mama cijeli život govorila pa mu se tesko oslobodit tog osjećaja "pazi pokvarit će se, odmah u hladnjak".

    I tako razmisljamo i želimo otići negdje privatno kod nekog gastrića barem na konzultacije i UZV da provjeri jel to sve ide u "redovni" oporavak ili je posrijedi nešto drugo. O n sav u strahu još uvijek ne uvodi nove namirnice jer neugodno osjeća i na ovu hranu koju sad jede (riza tijesto juha meso leso kefir puding-to je ona s popisa iz 1.stupca koja se jede nakon operacije).Mislim da mu je dosta ostalo od traume i da je psihosomatski.

    prošlo je već preko 2 mjeseca od operacije.

    Molim vas ako netko zna nekog dobrog privatnog gastroeneterologa, voljeli bi otići. Hvala.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 09.09.2015. at 10:07

  6. #56

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Podižem i dalje čekam ako netko ima neku preporuku. Hvala.
    prof. Nadan Rustemović

    poliklinika Bates

  7. #57
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Princess hvala ti puno. imaš osobno iskustvo?

  8. #58

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    Citiraj Lili75 prvotno napisa Vidi poruku
    Princess hvala ti puno. imaš osobno iskustvo?
    Da. S čitavom mojom rodbinom. Sve endoskopije radi i u općoj anesteziji.

    Radi i na Rebru.

  9. #59
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    hvala puno.

    evo upravo čekam muža da se vrati s kontrole sa Sv. Duha da cujem sta su mu rekli.Najgore sto ima povremene umore i nedostatak energije (valjda od takve prehrane) i ne može odradit 8h u komadu, dobro je sto ima svoju firmu inače ne znam kako bi....

  10. #60

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,769

    Početno

    javi jeste li bili zadovoljni i sretno

  11. #61
    Osoblje foruma laumi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    3,829

    Početno

    I MM je pacijent dr. Rustemovica, odlican mu je.

  12. #62
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Ja bih isto preporučila Bates polikliniku.Imam osobno iskustvo sa primarijusom Marušićem.

  13. #63
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,505

    Početno

    i moj mali ne smije ništ jest osim voća vani a da mu nisam skuhala, ja to uredno stavim u torbu s ledom i drži do ručka.

  14. #64
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    hvala cure.
    ma znam jelena al ono očekivali smo da ce to ici na bolje u kraćem vremenskom razdoblju.Rekli su mu da je sve u redu, da nekim ljudima ta nelagoda ostaje nego duze vrijeme. Treba mi netko tko ce mu jasno i glasno reci da mora počet jest ostalu hranu. obratit ću se u Bates samo da nam ova guzva prodje.

    hvaal jos jednom.

  15. #65

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    1,357

    Početno

    Lili, kako je suprug?
    Da li se je oporavio?
    Mene nešto muči zadnjih mjeseci, pa surfam i naletih na ovu temu.
    Nakon op žući isto mi je bilo zeznuto.

  16. #66

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Podižem
    Trebam preporuku za gastroentrologa koji radi privatno (u zg bolnicama prvi slobodni termin za prvi pregled u kolovozu).
    Vidim na temi preporuku za dr Petra Vukelica na Crnomercu ali obzirom da su postovi stari, ima netko frisko iskustvo kod njega ili nekog drugog a da ste zadovoljni.

  17. #67
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Mi smo bili kod njega na gastroskopiji, mizu je prosla brzo. Vidio mu je gastritis i gerb.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Lii, znas li je li povezan s nekom bolnicom ili radi samo tamo? I jeste bili zadovoljni s komunikacijom i dijagnostikom?
    Posljednje uređivanje od buba klara : 02.05.2022. at 13:41

  19. #69
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,512

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Lii, znas li je li povezan s nekom bolnicom ili radi samo tamo? I jeste bili zadovoljni s komunikacijom i dijagnostikom?
    Bili smo samo jednom, mislim da je povezan s nekom bolnicom (ili je bio, ne znam jel sad u mirovini, nismo to koristili). Komunikacija i dijagnostika dobri, jedino što nije uočio da muž zapravo ima probleme sa žuči, a ne toliko sa želudcem, no takvom pretragom to nije mogao ni uočiti. Mogao nas je eventualno uputiti na pretrage žuči.

    Gastroskopiju radi odlično.

  20. #70

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Hvala ti!
    Trazim bas nekog dobrog za žuč.
    Posljednje uređivanje od buba klara : 02.05.2022. at 17:08

  21. #71
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    Podižem
    Trebam preporuku za gastroentrologa koji radi privatno (u zg bolnicama prvi slobodni termin za prvi pregled u kolovozu).
    Vidim na temi preporuku za dr Petra Vukelica na Crnomercu ali obzirom da su postovi stari, ima netko frisko iskustvo kod njega ili nekog drugog a da ste zadovoljni.
    ja sam bila nedugo kod dr. Škurla, privatno radi u Poliklinici Lacić, inače je u Merkuru, sljedeći tjedan imam kontrolni pregled
    ja sam krenula k njemu jer mi je blizu bio fizički i najbrže sam dobila termin u Laciću, a kasnije sam tek čula pohvale za njega

  22. #72

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,739

    Početno

    Hvala!

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •