Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 61

Tema: HITNO! krvari iz uha!!

  1. #1
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno HITNO! krvari iz uha!!

    Drage cure,
    dijete mi ima upalu uha od prošlog petka, u subotu je dobila klavocin sirup koji od tada pije.
    imala je temperaturu i do 40 pod pazuhom, da sada je temperatura pala i bolje je opće stanje, po danu je nekad malo cendrava a nekad najnormalnije vesela.
    međutim, već par dana ima poteškoća sa spavanjem, plače i budi se, umiri se kad joj damo paracetamol i spava mirno dalje.
    dakle, očito ju nešto boli, ali neće reći ili pokazati što (prvih dana je govorila "buba uho" i hvatala se za bolesno uho).
    mislili smo da ju možda muče zubi, rastu joj petice osjetim pod prstom oštro da izbija, ali do sada su nam svi zubi bezbolno izašli.
    u svakom slučaju, danas smo popodne trebali ići kod pedice na kontrolu, međutim, jutros sam vidjela da joj krvari iz uha koje je bilo upaljeno!
    čini mi se da je onako gusto pomalo sluzavo krvavo.
    sad je opet zaspala jer je jeko umorna, pa kad se probudi, ne znam gdje da je vodimo?
    ima pedica u gajnicama koja prima pacijente neše pedice u suprotnoj smjeni ako je hitno, ali ja bih možda odmah na ORL nagdje, ali gdje?
    bitno mi je da su ok doktori i da me ne odvajaju od nje jer je jeko osjetljivo i sramežljvo dijete, bio bi joj to veliki šok (kao, uostalom, i svakom drugom djetetu).

    ima li tko savjet ili slično iskustvo?
    unaprijed hvala

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    835

    Početno

    Ako ti se čini da je kao sluz (ili gnoj) pomiješan s krvi, vjerojatno je pukao bubnjić pa se upalni sekret iz srednjeg uha cijedi van (ipak već ste tjedan dana na antibiotiku, pa ne znam :/ ). Ako je baš čista krv i nema je puno, možda se povrijedila kad je noktićima grebala po zvukovodu (uho zna svrbiti nakon upale).
    U svakom slučaju, ako već nisi, odi s djetetom odmah na ORL(mi smo obično išli u Vinogradsku) da ju pogledaju, i ako je potrebno uzmu bris.

  3. #3
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    čini mi se da je sluzavo, krv je svježa nije sasušena i počistila sam malo štapićem ovo što se razlilo po ušnoj školjci i baš sam gledala, ali nisam vidjela da se ogrebala.
    to je i meni čudno jer je 6 dana na atb, i očito je da ju jako boli jer ne može nikako spavati dok ne dobije paracetamol protiv bolova.

    znači vinogradska kažeš, kako je tamo, možeš li biti s djetetom za vrijeme pregleda i ako je potrebno možda ostati (što ne vjerujem, bar se nadam)?

    nismo još otišle jer je zaspala i ne bih ju budila jer je jako umorna ali ćemo ići čim se probudi.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    zabreg
    Postovi
    1,286

    Početno

    definitivno odite u Vinogradsku na ORL. Nemam iskustva s ostajanjem, ali za vriijeme pregleda naravno da si s njom unutra. Morati ćeš sjediti i drzati je u krilu dok joj gledaju uheko.
    da sve čim prije prođe

  5. #5
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    najvjerovatnije je krv poslijedica perforacije bubnjića ali može se raditi i o gripoznom otitisu (virusna upala) kada se stvaraju mjehurići na bubnjiću koji mogu prsnuti,poslijedica je krvarenje iz uha.U svakom slučaju to je razlog za posjetu otorincu ( ne vidim razlog da to bude vinogradska ,i rebro ima dobre otorince )

  6. #6
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Hvala puno cure

    Baš smo se uplašili jutros, u međuvremenu sam našla ovo
    8. Iscjedak iz uha – ako iz uha cure krv ili gnoj, vjerojatno se radi o upali sa povrijeđenim bubnjićem. NE BRINITE! Takve rane gotovo uvijek dobro zacijele i bol se smanji nakon što se bubnjić probuši.
    u tekstovima na portalu.

    čekam buđenje, pa odosmo u vinogradsku.

  7. #7
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    kinder, vinogradska nam je puno bliže, a na rebru ima jedan otorinac kojeg znamo (dr. Prgomet) i njemu sam već poslala sms ali nije mi ništa još odgovorio. moji svekiji su njegovi pacijenti pa ga tako znamo, bila sam i ja jednom kod njega na pregledu.

    nego, bez obzira gdje idemo, treba li nam uputnica za orl?

  8. #8
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    da, osim za hitnu, profesor je u ambulanti utorkom pa sada vjerovatno operira
    u pravilu ideš po mjestu stanovanja

    i ja mislim da je perforacija ,nakapaj joj dobro nos i ne čačkaj po uhu

  9. #9
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    nebum čačkala, samo sam izvana obrisala jer se razlilo.

    nego, dal nam onda treba nekakva uputnica ili ne?
    ako ju nemamo, a nemremo ju dobit prije 14 h, jel idemo na ORL odjel ili na hitnu?

  10. #10
    mirjana avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    997

    Početno

    odite na hitnu, za to vam ne treba uputnica

  11. #11
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    Citiraj Tami25 prvotno napisa
    nebum čačkala, samo sam izvana obrisala jer se razlilo.

    nego, dal nam onda treba nekakva uputnica ili ne?
    ako ju nemamo, a nemremo ju dobit prije 14 h, jel idemo na ORL odjel ili na hitnu?
    na hitnoj ne moraš imati uputnicu

  12. #12
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    Na Rebru je hitna ambulanta odvojena od redovne,ne znam kako je na Vinogradskoj

  13. #13
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    super, thanks, evo probudila se, vesela je, ali curi.
    spremamo se i idemo!

  14. #14
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Javi kako je prošlo.
    ~~~~~~~~~~~~

  15. #15
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    evo nas, proveli smo mirnu noć, ali morala sam joj ipak prije toga dati čepić.
    bili smo na Rebru, pregled kod dr. Ive Botica, i ona je rekla da krv nije iz uha (?!?) nego da se valjda ogrebala, na što sam ja rekla da mislim da nije i pitala je gdje se ogrebala tj odakle točno krvari pa mi nije znala reći. hmmm. ali sekrecija je iz uha, jer je cijelo vrijeme kad je prestalo krvariti curilo je dalje nešto žućkasto-prozirno, sve do navečer.
    nije uopće rekla da je bubnjić perforiran već da je sve ok samo je malo crveno i sekrecija iz uha (tako je napisala).

    terapija i dalje klavocin još 5 dana, i operil u nos plus fiziološka, s tim da je rekla ni slučajno čistiti nos pumpicama jer da to napravi više štete nego koristi jer stvara tlak u uhu, samo ispirati fiziološkom.

    eto.
    čini mi se da su njoj bolovi ipak popustili, sad ćemo vidjeti kako će spavati ovih dana.

    cure

  16. #16
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    evo sad sam vidjela, još curi :/

  17. #17
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    jel netko zna koliko dugo to može curiti, dok se ne iščisti sve ili?
    jutros je opet bilo sukrvavo, sad je bistro. ali uho je puno te tekućine :/

  18. #18
    petraa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    259

    Početno

    Draga,meni tu nešto nije u redu,daj opet potraži liječ. pomoć,zovi hitnu da pitaš,reci da ne prestaje curiti.Moja mala često ima probleme s upalama,blažim,ali bolje otići i bez veze nego da se ošteti sluh.

  19. #19
    Tashunica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    tamo, tamo daleko
    Postovi
    5,779

    Početno

    Citiraj Tami25 prvotno napisa
    jel netko zna koliko dugo to može curiti, dok se ne iščisti sve ili?
    jutros je opet bilo sukrvavo, sad je bistro. ali uho je puno te tekućine :/
    ne znam odgovor na tvoja pitanja, ali i meni je to malo čudno. ja bi ponovo na hitnu.
    evo malo ~~~~~~~~~~~~~~~ da sve bude ok.

  20. #20
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    I moj ti je savjet da odeš ponovno na hitnu.
    I merkur ima hitnu ORL, ja sam jednom išla sa sekom i bili su stvarno ok.
    Ili možda da prvo nazoveš, pa opet stigneš otići.
    Uzmi broj i od Vinogradske i od Merkura pa pitaj.
    Različita mišljenja nisu na odmet.
    Nazovi i na Rebro pa pitaj, možda je netko drugi.
    Nemaš što izgubiti telefonom, a opet ju nećeš možda bespotrebno voditi.

    ~~~~~~~~~~~~~~ da prije prođe.

  21. #21
    Anvi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Ako sam dobro shvatila, vi ste bili u hitnoj kirurškoj. Ja bih na tvom mjestu išla ciljano na otorinu.

  22. #22
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj Anvi prvotno napisa
    Ako sam dobro shvatila, vi ste bili u hitnoj kirurškoj. Ja bih na tvom mjestu išla ciljano na otorinu.
    Ako se ne varam i Rebro od nedavno ima hitnu ORL, prije je bila na Šalati.

  23. #23
    Anvi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Da, mislim da je ta sa Šalate preseljena na Rebro, ali nisam sigurna. Treba ih nazvati i pitati.

  24. #24
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Bili smo na Rebru na hitnoj ORL.

    Sad cura opet ćori, ja ću se raspitati u međuvremenu pa ćemo opet ako treba negdje otići.
    Tata nam je otišao na put pa smo bez auta, ali pješke tj. busom s kolicima možemo na SD, Vinogradsku ili do Klaićeve (na Malešnici smo).
    Ima li u Klaićevoj hitna ORL? Jučer kad smo njih zvali nitko nam se nije javljao

  25. #25
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    zvala sam, klaićeva nema dežurnog otorinca, a na SD spadamo po mjestu stanovanja i tamo je rekao doktor da nije ok da to još curi i da dođemo sutra dopodne da ju pogleda.

  26. #26
    dorotea24 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,775

    Početno

    Šaljem vibrice da sve bude ok
    Javi

  27. #27
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    I sta je rekao otorinac? Jel sve ok?

  28. #28
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    hvala za vibrice, sve je ok.
    bile smo kod dr. Prgometa jučer i za razliku od do sada uzeo je bris iz uha za svaki slučaj, ali veli da je u principu ok, jučer uheko više nije ni curilo toliko, a jutros uopće ne.
    kaže da to što je bilo krvi vjerojatno znači da je bio streptokok u pitanju.
    još malo antibiotika i kapanja nosa i bit će ok. :D

  29. #29
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Ja se sad nikako ne mogu sjetiti kako se zvala doktorica na Rebru koja je Jani pogledala uši kad smo došli na hitnu. Tami, da li je ta dr. Botica mlađa? Jer mislim da je ona.

    A za nju mi je dr. Tolić, otorinac iz Klaićeve, kojeg ovdje si hvale i ja imam jako dobro iskustvo, rekao da to uopće nije specijalist, em što je mlađa doktorica koja se još uči. No da sad ne bi netko drvlje i kamenje po doktoru, evo i tvoj slučaj je potvrdio da baš dotična i nema neke veze s djecom i otorinom. Zna samo atb prepisati, bez briseva i KKS.

  30. #30
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    je, Botica nije baš stara.
    meni je bilo sumnjivo čim je ona rekla da krv nije iz uha (??) nego da se dijete ogrebalo. a jasno je ko dan da to nije bila nikakva ogrebotina. krvi više nije bilo u uhu jer ju je vjerojatno isprala ta prozirnožuta tekućina i samo je ostalo ono što se sasušilo oko ušne školjke, ali uho je bilo puno tekućine. a onda jeopet krvarilo iduće jutro i nakon popodnevnog spavanja. moja gu***a nije iz uha.
    ma, neću se nervirat, ipak je sve dobro prošlo.


    a kakva je vama bila na pregledu?

  31. #31
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Tami25 prvotno napisa
    a kakva je vama bila na pregledu?
    Rekla da je upaljeno lijevo uho, prepisala Zinnat i efedrinske kapi.

    Ne kažem da nakon briseva Jana ne bi dobila atb, ali to je onda sasvim druga priča. Ja sam htjela otići dr. Toliću, ali kako on prima samo ujutro, bojala sam se noći da će Janu jako boliti pa smo otišli na Rebro isti dan.

  32. #32
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Baš sam jučer gledala na nalaz koji je napisala Botica, i fakat piše "mlađa služba: dr. Iva Botica, doktor medicine".
    ona fakat nije nikakav specijalist!

    inače, jutros smo bile da joj uzmu bris i iz nosa i grla jer veli pedica da grlo još nije ok, a skinula nas je s atb.
    uheko još curka pomalo.
    ima li tome svemu kraja?

  33. #33
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    To što dr nije spacijalist,nije njezina krivnja,tako je organiziran posao na svim Odjelima.Šta ti je prepisao prof?

  34. #34
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    znam, nisam mislila da je to sad nešto "grozno", ali ja sam bila uvjerena da nas pregledava otorinolaringolog specijalist. ne znam zašto. ali nisam mogla vjerovat da ona tvrdi da krv nije iz uha.
    a niš, profesor nam je uzeo bris iz uha, rekao čistit nos i još par dana atb. to je bilo u nedjelju.
    a to kaj curi da je ok.
    moram se danas ili sutra čuti s njim.

  35. #35
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    uhhhh.
    bris iz uheka pokazao je streptococcus pneumoniae, dobili smo novi antibiotik - Zinnat.
    pedica nam je dala uputnocu za otorinca, moramo ići nekome tko će je pratiti kontinuirano jer se uho još gnoji.
    naručene smo sutra u klaićevu kod Tolića, jer pošto nismo motorizirane tamo mi je puno lakše doći s kolicima - rebro nam je daleko.
    uho ispiremo s hidrogenom po savjetu kinder...
    nadam se toplo da će tome svemu uskoro doći kraj.
    da, i počela ke kašljati jako unazad dvije noći. što da kažem - tulum

  36. #36
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa
    Ja se sad nikako ne mogu sjetiti kako se zvala doktorica na Rebru koja je Jani pogledala uši kad smo došli na hitnu. Tami, da li je ta dr. Botica mlađa? Jer mislim da je ona.

    A za nju mi je dr. Tolić, otorinac iz Klaićeve, kojeg ovdje si hvale i ja imam jako dobro iskustvo, rekao da to uopće nije specijalist, em što je mlađa doktorica koja se još uči. No da sad ne bi netko drvlje i kamenje po doktoru, evo i tvoj slučaj je potvrdio da baš dotična i nema neke veze s djecom i otorinom. Zna samo atb prepisati, bez briseva i KKS.
    Identično iskustvo!
    Svakako otići dr. Toliću, mi imamo samo riječi hvale za tog čovjeka, kod nas je "pala" hitna operacija (paracenteza) pred perforaciju oba bubnjića. Bili smo i na Šalati i na Rebu gdje su nam samo par sati prije pregleda dr. Tolića tvrdili da su uha Č I S T A ( ), a onda nas je dr. Tolić pitao gdje smo do sad i odmah ga ostavio u bolnici. Šokirali smo se. Također smo završili na Zinnatu.
    Gotovo bih se dala kladiti da je kod vas već došlo do perforacije...
    Vibram da sve bude ok..... Svakako ste u dobrim rukama

  37. #37
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    sad si me isprepadala.
    jedva cekam pregled sutra, da vidim što će Tolić reći...

  38. #38
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    Citiraj Tami25 prvotno napisa
    sad si me isprepadala.
    jedva cekam pregled sutra, da vidim što će Tolić reći...
    Jooooj, sorry, nije mi stvarno bila namjera!!
    No, on je vrhunski otorinac i vjerujem da će sve biti ok...

  39. #39
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    znam, nije bed... nego već sam izbezumljena od svega tak da se fakat nadam da nećemo i mi morati na nekakvu operaciju...

  40. #40
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    i ja ~~~~~~~~ da nije tako strašno

  41. #41
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    Citiraj Tami25 prvotno napisa
    znam, nije bed... nego već sam izbezumljena od svega tak da se fakat nadam da nećemo i mi morati na nekakvu operaciju...
    I mi smo bili izbezumljeni. Nije nam bilo jasno da su toliki specijalisti (?)otorine previdjeli očito.
    No, koliko se ja kužim u to (totalni laik) i koliko se sjećam onoga što nam je pričao dr. Tolić - jednom kada bubnjić pukne a gnojne nakupine krenu van (isto je imao streptococcus pneumoniae), više nema potrebe za paracentezom (rezanje bubnjića i čišćenje gnoja pod općom anestezijom, isto popodne smo išli doma).
    Držim palčeve da sve sredite Zinnatom (Leon je jako dobro reagirao na zaj antibiotik).
    Sretno i javi nam kako je prošlo!

  42. #42
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    hvala svima na ~~~

  43. #43
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    Maya&Leon, kužim, onda je dobro da joj to curi, a curi već danima jer je bila 12 dana na krivoj terapiji.
    zinnat pije tek od jučer.
    nadam se da će ubrzo to proći, i dobro je da ju pogleda (i prati, ako treba) netko tko je full stručan.

  44. #44
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Tami, sretno sutra! ~~~~~~~~~~~~

  45. #45
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    evo nas s pregleda.
    kaže dr. Tolić da je ova upala uha postala već KRONIČNA što znači da je uheko jako bolesno, bubnjić je puknut i ona na to uho uopće sada ne čuje (ok to sam i pretpostavljala, iako nam nitko do sada o tome nije govorio).
    on smatra da se to "kuhalo" već mjesecima i sada je buknulo, a pedijatri kaže ne znaju to prepoznati.
    kada sam se žalila pedici još odavno da se Dini cijedi odnekud šlajm svaki put kad je bolesna a ja to ništa ne mogu izvući kroz nos s aspiratorom ona je svaki put ponavljala "mama ne čistite dobro nos" umjesto da se provjerilo otkuda i zašto se to slijeva, kao što reče Tolić.
    on kaže da joj je nos skroz prohodan, što i je, a ona je svejedno puna šlajma, čujem joj kad legne i zbog toga već 3 noći kašlje.

    i tak, iskritizirao je praktički sve doktore kod kojih smo do sada bili.
    sad ćemo nastavit sa Zinnatom do 10 dana i ispirati vodik-peroksidom (što nam isto nitko do sada nije preporučio, osim kinder ovdje na forumu) a onda na kontrolu i čekat da vidimo kad će nestati gnoj i zacijeliti bubnjić. i onda na timpano-nešto (timpanografiju?).

    i ako se upale budu ponavljale, morat ćemo vaditi treću mandulu.


    joj curke sve ste divne, puno hvala na vibrama!

  46. #46
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    evo ti još, očito pomažu
    ~~~~~~~~~~~~~~~

  47. #47
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    (timpanografiju?).
    timpanometriju

  48. #48
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    biti će to dobro , malo strpljenja ,pazi kada pereš kosu da ne uđe voda u uho

  49. #49
    Maya&Leon avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    892

    Početno

    Hej Tami25, baš mi je drago, vidiš da će sve biti ok

    Kinder me dobro podsjetila: dr. Tolić nam je poslije paracenteze rekao da izbjegavamo vodu po glavi bar 5 dana (da bubnjić barem djelimično zacijeli), a pretpostavljam da će barem toliko i vama trebati pod Zinnatom. Uostalom, i sama ćeš vidjeti kada će uho prestati curiti. A i bolje zmazana glavica nego daljnje komplikacije....

    A ovo za druge doktore (čak i pedijatricu, iako je naša vrlo razvikana pa čak i osobno poznaje dr.Tolića) smo čuli i mi, isto je bio ja-a-a-ako ljut (čak je i slikao unutrašnjost oba uha kao školski primjer nemara), naročito na Šalatu.

    Nama je isto "zaprijetio" vađenjem SVE TRI mandule ako se još samo jednom pojavimo u njegovoj ordinaciji (za sada je uspješno izbjegavamo).


    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za malu djevojčicu i da brzo ozdravi!

  50. #50
    Tami25 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    477

    Početno

    da, znam to za vodu. čini mi se inače još od jučer da manje curi gnoj, to jest barem ne istječe iz uha van kao do sada. valjda je počeo djelovati novi antibiotik.

    a ja sam tako bila nekako žalosna i ogorčena na sve te doktore da sam putem doma u busu počela plakat . baš me nekako strefilo, mislim znam da ima puno gorih stvari i da će uheko vjerojatno biti ok, ali baš sam se osjećala kao da nisam dovoljno pazila i brinula se kad se to očito već tako dugo vuče.
    a znam da nije moja krivnja, uvijek pokušavamo čistiti taj nos koliko god ide i na pregledima pedica uvijek gleda uho, ali to očito nije dovoljno.
    nije ni čudo, kakvo nam je zdravstvo, antibiotici se dijele šakom i kapom po defaultu, bez dodatnih pretraga, a najlakše je optužit roditelje da "nisu djetetu čistili nos".
    ma, neću se više živcirati.
    8)

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •