Pokazuje rezultate 1 do 8 od 8

Tema: stakleni umivaonik i općenito umivaonici

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    39

    Početno stakleni umivaonik i općenito umivaonici

    Iskustva: je li problem čistiti stakleni umivaonik? Vidi li se svaka kapljica i prašina? Nije mi ga problem obrisati poslije upotrebe ali ne bih htjela stalno ribati, lickati i laštiti
    Kad nešto padne na njega (roloni, pjene za brijanje itd) ostavlja li trag i može li puknuti?

    Ugledala sam prekrasnu (i jeftinu!?) kombinaciju staklenog umivaonika i drvene police ispod. Sviđa mi se što sa svake strane umivaonika ima puno mjesta za stvari (kod mene ništa ne stoji u ormaru, nego sve što imamo je nabacano po ono malo mjesta što klasični umivaonici imaju, nek se nađe).

    Vidjela sam i obrnutu kombinaciju, standardan materijal za umivaonik (sa svake strane dosta velike plohe) i staklena polica ispod, ali mi se ovo gore više sviđa. Ima i sličnih, s ormarićima dolje, ali ormarići mi se nikako ne sviđaju. Pokušala sam kod nekih firmi da mi izrade po mojoj želji, ali nikako na zelenu granu ili ne montiraju, ili ne montiraju umivaonik i pipu, ili ne rade ladice... Pa ako imate kakvu za preporučiti može na pp.

  2. #2
    Tikva avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    168

    Početno

    Moja frendica ima stakleni umivaonik i stvarno je fora! Rekla je sto se tice odrzavanja, posprica s onim za staklo i prebrise. Kapljice, tj, mrljice od vode kad se posusi se vide nakon vise pranja i onda ona samo uzme sredstvo za ciscenje, posprica i gotovo. Nije da mora stalno lickati al tako ga opere ujutro, u toku dana jednom i navecer

    Mislim da ne uzima puno vremena a jako je zgodno

  3. #3
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    nije problem. vide se mrlje od vode, al ja bap ne brišem poslije svake upotrebe inače, samo prebrišem sa onim za stakla ili čak samo krpom i izgleda čisto

  4. #4
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Naša voda ima toliko kamenca da se nisam usuđivala da uopšte razmišljam o staklenom umivaoniku.Bilo ih je prelepih ali neka hvala, keramika je zakon

  5. #5
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    I meni se čini da u ovom slučaju kamenac može biti najveća prepreka. Zagrebačka voda je tvrda za pop...

  6. #6
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    lako se i kamenac očisti sa onim sredstvom za to

  7. #7
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ja bih rekla - nemoj

  8. #8
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,506

    Početno

    imamo veliki umivaonik, ispod kojeg trenutno nema ništaosim sifona, treba mi ideja jel ormarić, ništa ko sada, ili nešto drugo, mislila sam možda tu postaviti one košare za zmazanu robu, istina trenutno je ispod usisavač koji služi samo za čišćenje šmrklji

    hajde ideje molim

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •