Stranica 11 od 12 PrviPrvi ... 9101112 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 589

Tema: Zakon o zaštiti potrošača u praksi (nastavak)

  1. #501

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    10

    Početno

    Poz, da li mi netko može odgovoriti, obrnuto, radim u trgovini i prije mjesec dana dođe mi žena u trgovinu u trenirci (donji dio 120kn) koju je kupila prije šest mjeseci,trenirka je tamnoplava i ona se žali kako je trenirka izbljedila, i bila je u njoj i na putu, u tak izbljeđenoj da šta ja mislim ona je tako morala putovati, i pita da li ću dobiti opet takve, rekla sam da ako ćemo ih dobiti da ću ju nazvati, trenirke nisu došle i ona danas dolazi u trgovinu opet u toj trenirci, ja joj pokažem drugi model i ona ju proba, cijelo vrijeme se žali i vrijeđa garderobu i mene i ona i suprug, ja joj kažem da zašto nije odmah došla dok joj se to desilo, da ja ne znam kako ju je održavala (makar je očito cijelo vrijeme u njoj i stalno ju nosi), kažem joj da može ići negdje drugdje kupiti trenirku ako s ovom nije zadovoljna, spomenem joj nekoliko trgovina na što ona odgovara: ne ne nemaju oni to što ja tražim. Na kraju ju kupi (iako joj najradije ne bi prodala), i pita što ako se to opet desi. Ja kažem dođite odmah a ne nakon šest mjeseci bez računa. Pa mi odgovorite što bi Vi učinili na mojem mjestu, nitko od kupaca se dosad nije žalio, uglavnom od kupaca imam pozitivne odgovore, što je ovo danas bilo još mi nije jasno. Mislim za 120 kuna žena je tolko iznosila tu trenirku, ja ne znam jel ona mislila da će joj trajati do kraja života? Kolko Vama traju donji dijelovi trenirke.

  2. #502
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Citiraj Roko_mama prvotno napisa Vidi poruku
    Evo, mi opet imamo problem. Scoolyeva torba za đaka prvaka se nakon mjesec dana doslovce počela raspadat po šavovima. Kupljena u Baby Centru. Kontaktirali ih i oni kažu nema problema, vratit ćemo vam puni iznos novca. Ja kažem ali meni ne trebaju novci, meni treba torba. Njihov odgovor je da su sve torbe povučene iz dučana i da mi mogu vratiti samo novac. Mene zanima dal su oni meni dužni zamijenit torbu i povuč je sa skladišta ili od kuda već. Glupo mi je ić ju popravljat jer vidim da šavovi po cijeloj popuštaju.
    I nama se Scoolyeva torba počela raspadati! Kupljena je u Konzumu, pa čisto sumnjam da ću s njima postići bilo šta, a račun još imam. Ne znam da li da se uopće natežem s njima...

  3. #503

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Ja bi svakako probala, mi imamo drugi problem jer curka neće čut niti za jednu drugu torbu osim te, a sad kad čujem da se i druge Scoolyeve raspadaju, definitivno više ne bi njihovu, moram ovaj vikend ić potražit kaj ima pa da uzmemo. Naša torba je ova: http://mondo.hr/skola/ruksaci-i-torb...-torba-bubbles čisto me zanima dal je vaša ista, da znam dal je to do modela ili su njihove torbe općenito loše.
    Ja bi se na tvom mjestu svakako natezala jer to nisu mali novci i da se torba počne raspadat nakon niti mjesec dana, malo glupo.

  4. #504
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Citiraj Roko_mama prvotno napisa Vidi poruku
    Ja bi svakako probala, mi imamo drugi problem jer curka neće čut niti za jednu drugu torbu osim te, a sad kad čujem da se i druge Scoolyeve raspadaju, definitivno više ne bi njihovu, moram ovaj vikend ić potražit kaj ima pa da uzmemo. Naša torba je ova: http://mondo.hr/skola/ruksaci-i-torb...-torba-bubbles čisto me zanima dal je vaša ista, da znam dal je to do modela ili su njihove torbe općenito loše.
    Ja bi se na tvom mjestu svakako natezala jer to nisu mali novci i da se torba počne raspadat nakon niti mjesec dana, malo glupo.
    Da, to je ta torba! I još ju ne nosimo svaki dan doma iz škole, jer mala ide u boravak. Kakva bi bila da ju je nosila svaki dan, ako se već i ovako počela raspadati!

  5. #505

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Moja se curka za sada manje više vozi autom, znači ima ju dnevno 10 minuta na leđima i stvarno je pažljiva, dakle nikak ne smijem uzet istu. Morat ću joj slagat da su ih povukli s tržišta. A bila mi je super jer je lakša od kile i po dimenzijama taman za nju mrvicu malu.

  6. #506
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Roko_mama prvotno napisa Vidi poruku
    Moja se curka za sada manje više vozi autom, znači ima ju dnevno 10 minuta na leđima i stvarno je pažljiva, dakle nikak ne smijem uzet istu. Morat ću joj slagat da su ih povukli s tržišta. A bila mi je super jer je lakša od kile i po dimenzijama taman za nju mrvicu malu.
    Ova ti je isto lagana i ne prevelika.
    Mi imamo muški model i dobro se drži a nije baš pažljiv.
    http://e-trgovina.nn.hr/570070.html
    Naša je 980 gr.
    Posljednje uređivanje od Cathy : 17.10.2014. at 11:52

  7. #507
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Citiraj Roko_mama prvotno napisa Vidi poruku
    Moja se curka za sada manje više vozi autom, znači ima ju dnevno 10 minuta na leđima i stvarno je pažljiva, dakle nikak ne smijem uzet istu. Morat ću joj slagat da su ih povukli s tržišta. A bila mi je super jer je lakša od kile i po dimenzijama taman za nju mrvicu malu.
    Izgleda da je bas taj model takav. Opet sam fulala.... Inače, zvala sam Konzum i naravno da ne mogu nista uciniti jer je proslo dva mjeseca od kupnje i ta torba nema garanciju. Morat cu je odnijeti negdje na popravak, druge mi nema.

  8. #508

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Katastrofa, ja moram ovaj vikend to riješit da i meni isto ne kažu.

  9. #509
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Citiraj Rosita prvotno napisa Vidi poruku
    Poz, da li mi netko može odgovoriti, obrnuto, radim u trgovini i prije mjesec dana dođe mi žena u trgovinu u trenirci (donji dio 120kn) koju je kupila prije šest mjeseci,trenirka je tamnoplava i ona se žali kako je trenirka izbljedila, i bila je u njoj i na putu, u tak izbljeđenoj da šta ja mislim ona je tako morala putovati, i pita da li ću dobiti opet takve, rekla sam da ako ćemo ih dobiti da ću ju nazvati, trenirke nisu došle i ona danas dolazi u trgovinu opet u toj trenirci, ja joj pokažem drugi model i ona ju proba, cijelo vrijeme se žali i vrijeđa garderobu i mene i ona i suprug, ja joj kažem da zašto nije odmah došla dok joj se to desilo, da ja ne znam kako ju je održavala (makar je očito cijelo vrijeme u njoj i stalno ju nosi), kažem joj da može ići negdje drugdje kupiti trenirku ako s ovom nije zadovoljna, spomenem joj nekoliko trgovina na što ona odgovara: ne ne nemaju oni to što ja tražim. Na kraju ju kupi (iako joj najradije ne bi prodala), i pita što ako se to opet desi. Ja kažem dođite odmah a ne nakon šest mjeseci bez računa. Pa mi odgovorite što bi Vi učinili na mojem mjestu, nitko od kupaca se dosad nije žalio, uglavnom od kupaca imam pozitivne odgovore, što je ovo danas bilo još mi nije jasno. Mislim za 120 kuna žena je tolko iznosila tu trenirku, ja ne znam jel ona mislila da će joj trajati do kraja života? Kolko Vama traju donji dijelovi trenirke.
    Ta je žena bezobrazna i zna sta radi, hoce vas smotati na brzinu za novu trenirku! Sta uopce ima nesto zahtijevati nakon sest mjeseci i to bez racuna! Nema se sta s njom razgovarati! Boze dragi, sta svasta tim ljudima pada na pamet...

  10. #510
    tanja37 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    ZAGREB - RUDEŠ
    Postovi
    393

    Početno

    Citiraj Roko_mama prvotno napisa Vidi poruku
    Katastrofa, ja moram ovaj vikend to riješit da i meni isto ne kažu.
    Da, cim prije uzmite bar novac da mozete malenoj kupiti novu i bolju torbu, dok jos imate vremena! Mi smo, nazalost, osuđeni na popravak...

  11. #511

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    10

    Početno

    Pa da da je bezobrazna bila, ona bi valjda za jedan donji dio trenirke htjela doživotno jamstvo. Neki ljudi stvarno nemaju srama.
    Citiraj tanja37 prvotno napisa Vidi poruku
    Ta je žena bezobrazna i zna sta radi, hoce vas smotati na brzinu za novu trenirku! Sta uopce ima nesto zahtijevati nakon sest mjeseci i to bez racuna! Nema se sta s njom razgovarati! Boze dragi, sta svasta tim ljudima pada na pamet...

  12. #512
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno Zakon o zaštiti potrošača u praksi (nastavak)

    Nemrem spat jer me očajno uho boli pa da podijelim ovo iskustvo
    H&M, West gate:
    Gledam onako besciljno kaj ima i spazim muške hlače snižene sa 179kn na 20.
    Jedne, jedine, broj 36, boja više ljetna plavo- tirkizna.
    Pokažem mužu; sviđaju mu se.
    Probao ih je, malo su mu široke u struku, ali nema veze. Ionako nosi remen.
    Kaže mi nek pogledam ima li još koje, ali nema.
    Uzeli smo još jedne čarape i na blagajnu.
    Blagajnica obračuna, stavi u vrećicu i kad je trebala naplatit pita kolegicu do jesu li te hlače 20 kn. Ona kaže da nisu i tu počinje šou.
    Bez riječi blagajnica odlazi nekuda.
    Ubrzo se vraća i sa izuzetno drskim tonom i podcjenjivačkim pogledom mi kaže kako su hlače 70 kn.
    Ja- ne, 20 su.
    Ona- ne, ovo je krivo, 70 su.
    Ja- pa nisam ja stavila cijenu od 20 na njih
    Ona opet odlazi uz uzdah i naravno, bez riječi.
    Vraća se i nastavlja; znate, hlače su sve po 70, ja sam sad sve hlače pregledala i ovo je naša greška. Usput trga onu crvenu privjesnicu s cijenom od 20 kn.
    Ja- da? I? Ja sam ih uzela jer su 20 kn. Cijenu ste vi stavili ne ja i?!?
    Ona opet uz duboki uzdah bez riječi grabi telefon i zove izvjesnu Maju, a u isto vrijeme kolegica kraj nje prasne u smijeh.
    Ne znam što joj je bilo smiješno, ali nije izgledalo lijepo u tom trenutku. Čak joj je kolegica rekla da se sabere.
    Za čas stiže gđa Maja, blagajnica joj iznosi problem, a mene kao da nema. Ignor totalni.
    Kad je čula o čem se radi, samo je rekla: te hlače ćeš naplatiti preko mene, a ovo ostalo šta gospođa ima preko sebe i ode.
    Da me nije ni pozdravila, pogledala, ispričala se.
    Ni blagajnica se nije ispričala, samo mi je pružila vrećicu uz izvol'te i to je to.
    Poslat ću mail H&M- u jer je ovo bilo jako ružno i neprofesionalno.
    Njihova greška, a ponašaju se kao da sam došla krast kod njih i još ne gledaju ko zadnje smeće jer se ja tu sad cigančim zbog 50 kn razlike, a lijepo sam mogla uzet hlače za 70 kn i kraj priče.
    Moram priznat da sam čula već za slične priče, ali mi se nikad do sada nije to i desilo.
    Zato, pazite.
    Kontrolirajte račune na licu mjesta, pogotovo ako imate više stvari.
    Posljednje uređivanje od Tanči : 19.10.2014. at 08:31

  13. #513
    anin avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zgb
    Postovi
    438

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    Da me nije ni pozdravila, pogledala, ispričala se.
    Ni blagajnica se nije ispričala, samo mi je pružila vrećicu uz izvol'te i to je to.
    Poslat ću mail H&M- u jer je ovo bilo jako ružno i neprofesionalno.
    Njihova greška, a ponašaju se kao da sam došla krast kod njih i još ne gledaju ko zadnje smeće jer se ja tu sad cigančim zbog 50 kn razlike, a lijepo sam mogla uzet hlače za 70 kn i kraj priče.
    Moram priznat da sam čula već za slične priče, ali mi se nikad do sada nije to i desilo.
    Zato, pazite.
    Kontrolirajte račune na licu mjesta, pogotovo ako imate više stvari.
    Tanči, suosjećam... Također to ne volim, tj ne podnosim... Oni su sami stavili cijenu, ti kao kupac samo biraš iz ponuđenog..

    Mogu reći da se događa, iz mog iskustva, češće no što bi bilo poželjno, upravo to, da kao kupac osjetiš da te gledaju s visoka, zbog raspitivanja o cijenama ili komentiranja istih.. Meni se to dogodilo u Amadeusu, komentirala sam cijene košulja, s mužem, ne s trgovkinjom, dok smo razgledavali, nakon što smo već kupili hlače (koje nisu bile na sniženju - uzgred).. Žena nas je gledala jako s visoka, čak i sažaljivo.. Jako, jako ružan osjećaj s jedne strane, a s druge ne razumijem kako joj pada na pamet, nezna ništa o nama, te i sama radi za prosječnu plaću, gledat ko da je rokfeler...a "zaboravila" je i reći doviđenja...

  14. #514
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ove koji ne odzdravljaju i gledaju s visoka ja brzo spustim na zemlju.
    Mene je povrijedilo i kao vjernog kupca i kao osobu to što je sama prodavačica ustanovila i rekla kako je greška njihova i umjesto da se ispriča i naplati te hlače po 20kn ili da me zamolila ja bih odustala od kupnje jer mi nisu te hlače nužne i sve pet. Ne, ona koluta s očima, uzdiše, dvaput odlazi bez riječi, šefica isto.
    Ne mora šefica meni ništa objašnjavati jer me njihove greške i kako je došlo do njih niti ne zanimaju, ali jedan ljudski oprostite je mogla reći, a svakako je morala pozdraviti.
    A nije.
    To me smeta.
    Ta osnovna kultura ophođenja.
    Zar je tako teško reći: oprostite?
    I ta petljanja s cijenama, ne kužim šta im to znači?
    Umjesto da u kasi imaju promijenjene cijene, oni ručno tipkaju snižene cijene na osnovu onih crvenih privjesnica.
    Znači, ako taj papirić otpadne, na kasi plaćam punu cijenu iako je artikl snižen?
    Kako oni to knjigovodstveno vode?
    Očito nikako jer je i nemoguće na ovakav način imati red u poslovanju.
    Pitam se što bi inspekcije i poreznici rekli na to?

  15. #515
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Ja imam gora iskustva kad nešto reklamiram, nego kad samo zamijenim zbog neodgovarajuće veličine
    Drugi put neću doći i reći da je na majici rupa koju nisam vidjela prilikom kupnje, nego ću reći da mi je premala i tražiti nešto drugo, stvarno. Ovako ispunjavam formulare, čekam po 14 dana da mi jave uvažavaju li reklamaciju ili ne, po tri puta moram potegnuti do dućana (i to skroz u westgate)....
    Odnosno, puuuno ću više paziti prilikom same kupnje :D

  16. #516
    jennifer_gentle avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    2,622

    Početno

    Citiraj Angie75 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja imam gora iskustva kad nešto reklamiram, nego kad samo zamijenim zbog neodgovarajuće veličine
    Drugi put neću doći i reći da je na majici rupa koju nisam vidjela prilikom kupnje, nego ću reći da mi je premala i tražiti nešto drugo, stvarno. Ovako ispunjavam formulare, čekam po 14 dana da mi jave uvažavaju li reklamaciju ili ne, po tri puta moram potegnuti do dućana (i to skroz u westgate)....
    Odnosno, puuuno ću više paziti prilikom same kupnje :D
    Ja moram pohvaliti deichmann baš po pitanju reklamacija. dogodilo mi se 2 puta da sam reklamirala obuću (otpala kopča), odmah su vratili novce bez ikakvih pitanja, ljubazno i profesionalno.

    Iznenadila sam se i u zari, bila sam kupila neke štikle za koje sam na kraju zaključila da su ipak previše neudobne, vratili su mi novac bez ikakvih pitanja, čak cipele nisu imale ni etiketu...

  17. #517
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Ja sam u Zari kupila majicu, oprala i kod peglanja otkrila rupicu.
    Vratila sam je u dućan uz objašnjenje zašto vraćam, bez ikakvih problema sam dobila novac nazad i to odmah.
    U H&M-u ista priča; rupica na majici, novac sam dobila, ali je ta vraćena majica završila opet u prodaji.
    U C&A sam vraćala neodgovarajuću robu, nije bila oštećena i isto sam novac bez problema dobila.

  18. #518
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Citiraj anin prvotno napisa Vidi poruku

    Mogu reći da se događa, iz mog iskustva, češće no što bi bilo poželjno, upravo to, da kao kupac osjetiš da te gledaju s visoka, zbog raspitivanja o cijenama ili komentiranja istih....
    O, da. Ma, jednom nisam čak ni gledala cijene, nego sam ušla u MaxMaru vidjevši nešto u izlogu. Priznajem, nisam bila nešto srihtana, ali što prodavačicu briga imam li ja doma pun ormar MaxMare.
    Pogledala me onim pogledom : nemaš ti šta tražiti kod nas!

    Koja su prava potrošača u takvom slučaju? Postoji li dress code za ulazak u "markirane" dućane. Pa, nisam ušla ni prljava, ni neuredna, samo u "običnoj" robi.

    Trebala sam, kao "Zgodna žena", nakon što kupim u drugom dućanu, ući s riječima : Mistake, BIG mistake!

  19. #519
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Beti3 prvotno napisa Vidi poruku
    O, da. Ma, jednom nisam čak ni gledala cijene, nego sam ušla u MaxMaru vidjevši nešto u izlogu. Priznajem, nisam bila nešto srihtana, ali što prodavačicu briga imam li ja doma pun ormar MaxMare.
    Pogledala me onim pogledom : nemaš ti šta tražiti kod nas!

    Koja su prava potrošača u takvom slučaju? Postoji li dress code za ulazak u "markirane" dućane. Pa, nisam ušla ni prljava, ni neuredna, samo u "običnoj" robi.

    Trebala sam, kao "Zgodna žena", nakon što kupim u drugom dućanu, ući s riječima : Mistake, BIG mistake!
    Joj, ja sam tako u mladosti napravila "pogrešku", u to vrijeme sam hodala u martama i vojničkoj jakni i ušla u Martimex, dobro da mi nisu osiguranje pozvali.

  20. #520
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Bilo je jednom neko istraživanje i novinarka se tak obukla i otišla u Escadu.
    Prodavačice su ju najnormalnije uslužile, pokazale haljine koju su ju "zanimale" pa ih je čak i isprobavala.
    Odnos prema kupcu za svaku pohvalu.
    Mislim da je to bila ona emisija Provjereno ili tako nešto.
    Ne sjećam se više, ali je bilo jako zgodno.
    Moram priznati da sve manje doživljavam "poglede s visine"
    Ako mi ne odzdrave, ponovim pozdrav još jednom, glasnije, a ako ni to ne upali, onda pitam; zar me niste vidjeli, čuli?!?
    Zašto ne odzdravljate?
    Jer, pozdravljanje je uljudnost, a odzdravljanje- dužnost.
    I od toga nikad ne odustajem.

  21. #521

  22. #522
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ja mogu reci da u pravilu imam super iskustva sa vracanjem i zamjenama, posebno u Hervisu, Muelleru,Benettonu u Ilici i u KC, Humanicu, M&S... Tamo je i usluga super. U H&M usluga je dosta losa, istina. Usluga je po meni najbolja u M&S u Kaptol centru, u Areni bas i ne.

  23. #523
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    M&S u Kaptol centru je odličan, to je istina.
    Isto vraćaju novce bez problema.
    I onaj u WG je jako dobar, osoblje je odlično.
    H&M ima puno studenata koji rade kod njih, ima i Muller, ali nekako si mislim da je stalno zaposlenog djelatnika više briga za posao od studenta kojem je to samo usputna stanica za džeparac i zato je u H&M-u usluga dosta lošija nego drugdje.

  24. #524

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Postovi
    1,175

    Početno

    Trebala bih zamijeniti gležnjače za veći broj, ali nemam kutiju od njih ( račun imam), što mislite jel to može biti problem?

  25. #525
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj CAPPY prvotno napisa Vidi poruku
    Trebala bih zamijeniti gležnjače za veći broj, ali nemam kutiju od njih ( račun imam), što mislite jel to može biti problem?
    Ne, pa ja nekad niti ne uzmem kutiju.

  26. #526
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Da pohvalim web dućan e-kupi.

    Dakle, naručila sam preko njih Parni čistač. Došao je točno u dan naveden na narudžbi. Platila sam karticom. No, čistač nije bio ispravan. Idući dan sam ih kontakirala na email, sa zahtjevom da mi vrate novce ili odmah pošalju novi, jer mi žurno treba (fakat mi je trebao, jako hitno). Dobila sam odgovor u roku par minuta, da će dostavna služba doći po proizvod i da će mi vratiti novce. Tako je i bilo, bez ikakvih problema. Iako proizvod nije bio ispravan, to nije bilo do njih, a oni su super odreagirali na reklamaciju.

  27. #527
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Netko je tu pisao o Terranova dućanu, mislim Apri? Nisam imala reklamaciju, ali sama usluga u dućanu je stvarno jadna. Mlade prodavačice totalno nezainteresirane, na blagajni bez ikakve komunikacije Hvala-Molim-Izvolite....Iako sam kupila par stvarčica, jer nisam imala više vremena tražiti dalje, ali mislim da ću ubuduće izbjegavati taj dućan.

  28. #528
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Kod njih je to oduvijek tako i zato ja tamo ne zalazim.

  29. #529
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    Mlade prodavačice totalno nezainteresirane, na blagajni bez ikakve komunikacije Hvala-Molim-Izvolite....
    mi smo ljetos na plaži imali jedan kiosk sa sladoledom i bili smo tamo par put dnevno.
    i svaki put dođemo i kažemo: dobar dan (automatski), dobijemo sladoled, platimo i odemo.
    dok jedan dan nismo došli i kum govori: "dobar dan", a prodavačica ko i uvijek u tišini trzne bradom (to je značilo: "što ćete?" ) a kum opet ponovi: "dobar dan?"
    a ona će iznenađeno: "dobro, i?"

    nevjerojatno.
    uvijek se sjetim jedne skrivene kamere koja je kružila zagrebom po tom pitanju i prodavačice na jednom kiosku s ribom ili ono kruhom. ili ono mesnica? ili svo troje?

  30. #530
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa Vidi poruku
    mi smo ljetos na plaži imali jedan kiosk sa sladoledom i bili smo tamo par put dnevno.
    i svaki put dođemo i kažemo: dobar dan (automatski), dobijemo sladoled, platimo i odemo.
    dok jedan dan nismo došli i kum govori: "dobar dan", a prodavačica ko i uvijek u tišini trzne bradom (to je značilo: "što ćete?" ) a kum opet ponovi: "dobar dan?"
    a ona će iznenađeno: "dobro, i?"
    nevjerojatno.
    uvijek se sjetim jedne skrivene kamere koja je kružila zagrebom po tom pitanju i prodavačice na jednom kiosku s ribom ili ono kruhom. ili ono mesnica? ili svo troje?
    Meni je nepojmljivo kada takvo ponašanje doživim u knjižarama u centru Zagreba. U večini te ne doživljavaju uopće.
    A sa druge strane prodavačice u Humanicu se poderu od pozdravljanja.

  31. #531
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Joj, jest, u Humanicu kraj kojeg god stupca cipela prođem, zaskoči me po jedna prodavačica s "dobar dan, izvolte/mogu li pomoći/tražite li nešto određeno"....na koncu izađem od muke. Dovoljan mi je dobar dan na ulazu i doviđenja na blagajni.

  32. #532

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Joj, jest, u Humanicu kraj kojeg god stupca cipela prođem, zaskoči me po jedna prodavačica s "dobar dan, izvolte/mogu li pomoći/tražite li nešto određeno"....na koncu izađem od muke. Dovoljan mi je dobar dan na ulazu i doviđenja na blagajni.
    ...uz još jedno: "Jel se snalazite?"
    Pa, ženo božja, u dućanu sam s cipelama-ne na Mjesecu

    Nova priča s cijenama... C&A. Na dječjim hlačama cijena 59.99, na blagajni 10 kn više. Bez prigovora su stornirale račun i naplatile pravu cijenu, ali bez isprike. Dakle, provjeriti račun. Da sam kupovala više komada odjeće tih 10 kn ne bih ni primijetila, ali imala sam samo dva artikla pa se nije moglo ne skužiti.

  33. #533
    Sek@ avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    406

    Početno

    Ja ovo doživim u EUROPA 92. Izađem prije nego što uđem jer mrzim da mi netko puše za vratom.

    Citiraj čokolada prvotno napisa Vidi poruku
    Joj, jest, u Humanicu kraj kojeg god stupca cipela prođem, zaskoči me po jedna prodavačica s "dobar dan, izvolte/mogu li pomoći/tražite li nešto određeno"....na koncu izađem od muke. Dovoljan mi je dobar dan na ulazu i doviđenja na blagajni.

  34. #534
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    To s tim pretjeranim ljubaznostima mi je i u McDonaldsu ispočetka bilo najblaže rečeno- smiješno.
    Sjećate se: viče blagajnik- molim hamburger, viče netko iz kuhinje- hvala, opet blagajnik- molim...i tako u beskraj
    Ali tako ih je poslodavac drilao i morali su.
    Ista priča je i u Humanicu. Imam poznanicu tamo koja kaže da ih kažnjavaju s oduzimanjem na plaći ako nisu uvijek vani s kupcima i uvijek na usluzi.
    U mnogim firmama imaju seminare, tečajeve i sličnu edukaciju za ponašanje s kupcima.
    Moj muž je radio u Ini i prošao je hrpu takvih edukacija.
    Čak je išao na edukaciju kako se ponašati kad te pljačkaju.
    I nema druge nego jednbostavno moraš onako kako ti narede.

  35. #535
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,436

    Početno

    Citiraj Tanči prvotno napisa Vidi poruku
    To s tim pretjeranim ljubaznostima mi je i u McDonaldsu ispočetka bilo najblaže rečeno- smiješno.
    Sjećate se: viče blagajnik- molim hamburger, viče netko iz kuhinje- hvala, opet blagajnik- molim...i tako u beskraj
    Ali tako ih je poslodavac drilao i morali su.
    Ista priča je i u Humanicu. Imam poznanicu tamo koja kaže da ih kažnjavaju s oduzimanjem na plaći ako nisu uvijek vani s kupcima i uvijek na usluzi.
    U mnogim firmama imaju seminare, tečajeve i sličnu edukaciju za ponašanje s kupcima.
    Moj muž je radio u Ini i prošao je hrpu takvih edukacija.
    Čak je išao na edukaciju kako se ponašati kad te pljačkaju.
    I nema druge nego jednbostavno moraš onako kako ti narede.
    Kaj je onda prodavačicama u centru Zagreba u knjižarama "naređeno" da ignoriraju kupce?
    Niti dobar dan, ni doviđenja, a da te pita jel trebaš nešto...

  36. #536
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj je onda prodavačicama u centru Zagreba u knjižarama "naređeno" da ignoriraju kupce?
    Niti dobar dan, ni doviđenja, a da te pita jel trebaš nešto...
    nisam bila u centru, nego u mozaiku u CC1 west.
    ja stojim pored kase, gledam u nju (u daljini) i čekam da završi s poslom, nešto je premetala po policama. hoću pitat imaju li mapu šk. knjige za 5. razred.
    a ona izbjegava pogled , valjda misli ako me ne pogleda kako sam ušla tako ću i izać

    evo sad se cerekam od muke kolika su glupa ta i takva ponašanja, nemoš vjerovat.

    eto, ove iz humanika zaskaču iza svakog ćoška, a onih u h&m-u nema ni nacrtanih. kad spazimo nekog od osoblja u h&m-u mam se bacamo na njega nas 5, 6.

  37. #537
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Citiraj Cathy prvotno napisa Vidi poruku
    Kaj je onda prodavačicama u centru Zagreba u knjižarama "naređeno" da ignoriraju kupce?
    Niti dobar dan, ni doviđenja, a da te pita jel trebaš nešto...

    Naravno da ne.
    One su jednostavno nepristojne i slažem se s tobom.
    I ja sam to primjetila.
    I ovo za WG je isto točno, tamo u Profilu žene kao da su mutave.
    U H&M-u radi puno studentica i vidi se da ih nije briga, a općenito u H&M- u fali osoblja.
    Masu puta sam čekala da se netko pojavi na blagajni i to bi na kraju bila neka cura koja je do maloprije slagala robu ili bila na kabinama za probu...

  38. #538
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Zna li netko imam li pravo na neku naknadu ili nešto jer mi je sad stvarno prekipjelo?

    Na proljeće smo preuređivali stan i u Lesnini među ostalim stvarima kupili i regal za dnevni boravak. Regal su dostavili u 6. mj i jedan visoki ormar je bio razbijen. Napisali su monteri reklamaciju, ormar ostavili ovdje jer Lesnina šalje samo razbijene dijelove pa će ih zamijeniti kad dođu. Nakon mjesec i pol, negdje 01.08. dolaze s novim dijelovima i naravno nije stiglo sve. Odnose ormar a ostavljaju nam nove dijelove jer ih ne smiju vračati. Danas, znači nakon 3 mjeseca dolaze i opet fale panti, fale donja vrata, police, nogice i tako smo mi opet bez ormara.
    Nisam se do sada žalila ali ovo sad mi je stvarno prešlo sve granice. Mi ormar čekamo 5 mjeseci a sad ćemo ovo čekati vjerojatno još 2 mjeseca.
    Organizacija i poslovnost im je nikakva. Nitko iz Lesnine se tih 5 mjeseci nije potrudio nazvati i ispričati se.

  39. #539
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Cure, budite jako oprezne prilikom kupnje u Konzumu.
    Jučer sam htjela kupiti onaj njihov Bio maslac jer je na akciji s 20 kn snižen na 9,70
    Dođem do police i skužim da je na njemu naljepnica s još 30% popusta jer rok ističe 06.12.
    Uzmem tri komada, zamrznut ću ga i dobro će doći.
    Na blagajni pripremim 100 kn jer uvijek otprilike zbrojim u glavi iznos kupovine.
    Ali blagajnica traži još 25kn. malo mi je bilo čudno, ali ajde. Platim, pogledam račun. Sve je ok.
    Putem kući me kopka taj račun.
    Ipak mi je previše.
    Doma, u miru ponovno gledam i imam kaj za vidjeti: piše maslac 9,97, a ispod toga storno popust 4,70 i tako tri puta.
    Ne budi lijena, uzmem kalkulator i idem zbrajati i ispadne da mi je svaki taj storno popust pribrojen.
    Dakle, ja sam maslac koji je na akciji 9 kn i još kakti snižen 30% platila par lipa manje od 15 kn.
    Mašala!
    Tlak mi je u sekundi skočio.
    Zgrabila sam maslac i natrag u dućan.
    Tri prodavačice me uporno uvjeravaju da mi je popust obračunat.
    Ja im tvrdim da nije i neka zbroje pa će vidjeti.
    Žene su iskreno i totalno izgubljene.
    Kažu da nikad to nisu vidjele.
    I konačno dolazi četvrta prodavačica i kaže jednoj nek skenira maslac.
    Na njegovom kodu ispada cijena 9,97, ali na sniženom kodu ispada ta plus onih storno pa sve zajedno izađe 15 kn
    Sad je nastao tajac.
    One u čudu bulje u ekran i ne mogu vjerovati.
    Vraćaju mi novac, a ja vraćam maslac.
    Ispričavaju se do neba i natrag.
    Kažu da im te cijene određuju "oni gore"
    Zato pazite.
    Jako, jako pazite kad kupujete u Konzumu.
    Neki dan mi se slično dogodilo sa duplim pakiranjem Silana:
    Na polici ogromna cijena 50kn pa minus 40% i dva puta dvije litre Silana ispadne 30 kn.
    Je, malo sutra, na blagajni nije tako.
    Na blagajni je ispalo 38 kn.
    Varaju nas gdje god stignu.
    Meni je to užasno naporno da moram toliko vremena i energije gubiti za najobičniju kupnju namirnica.
    I još zbrajati račun i vraćati se u dućan.
    Jučer sam radila cijeli dan i onda u pol devet navečer imam tulum po dućanu....

  40. #540
    maybe--- avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    215

    Početno

    Cijena na polici je vazeca cijena bez obzira na kasu i po toj cijeni moraju naplatiti. Xy puta sam se vracala po svoje novce. Nisam vracala proizvod nego mi je iz kase dala razliku

  41. #541
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Zanima me zna li netko imam li pravo na nešto i na što. Čitala sam Zakon o zaštiti potrošača i Zakon o obveznim odnosima, ali mi ima dosta nejasnoća.

    U 6. mj smo u Lesnini kupili namještaj jer smo preuređivali stan i svota ukupno potrošenog novca nije bila mala. Između ostalog smo kupili i regal za dnevni boravak.
    16.06. njihovi monteri nam dostavljaju namještaj i jedan visoki ormar koji je dio tog regala dolazi potpuno uništen i potrgan. Monteri pišu rekalmaciju i kažu da će dostaviti novi, ali nama ostavljaju taj potrgani jer ga ne smiju uzeti.
    31.07. ponovno dolaze ali kažu pravilo je da ne dostavljaju cijeli ormar već dijelove koji su potrgani pa ih zamijene. Problem je što dolaze s nepotpunim dijelovima. Opet ostavljaju te dijelove jer ih ne smiju uzeti.
    08.11. ponovno ista stvar donose dijelove ali npr ne donesu vrata, pante, nogice i opet se ormar ne može sastaviti.
    31.01. opet dolaze sa opet nepotpunim dijelovima i opet sam ja bez ormara.

    Sad mi je stvarno prekipilo, mislim da sam i predugo bila strpljiva, ali ovolika neprofesionalnost, nesposobnost i neposlovnost je izvan svih granica.
    Da ne pričam o tome da mi svaki put ostavljaju dijelove jer navodno ne smiju ništa uzeti sa sobom dok mi ne dostave ispravan ormar, tako da ja u stanu od 48m2 skladištim dijelove ormara, staklena vrata itd. a imam dijete od 4,5g i psa i moram strepiti hoće li se dogoditi kakva nezgoda.

    Iščitala sam zakone i ako sam dobro shvatila imam pravo raskinuti ugovor, vratiti regal, ali bih ja njima morala čak platiti neku naknadu za vrijeme korištenja ( ne pada mi napamet), a i nije mi baš interes vraćati regal pa ići u potragu za novim.
    Zanima me imam li pravo osim što zahtijevam da se nedostatak otkloni, zahtijevati i neku naknadu štete što imam u dnevnom pola regala, što već 7,5 mjeseci čekam da se nedostatk otkloni i što po stanu skladištim dijelove regala.

    Samo da napomenem da u ovih 7,5mj nitko iz Lesnine nije nazvao da se barem ispriča zbog neugodnosti.

  42. #542
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Pazite u Konzumu i kad kupujete voće i povrće - na vagi je meni bila manja a na blagajni veća cijena za 15 tak lp (na 7 kn). Ok nije puno, ali svejedno. Još čekam odgovor njihove službe, ne budi lijena prijavila sam.

  43. #543
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    Inače ovo za Lesninu me baš čudi, meni su poslali čak i upitnik početkom godine o zadovoljstvu kupnje, a dobili smo i vrijednosni bon od 100 kn na ime kupnje od prošle godine. Inače pričala mi je prijateljica da su i njoj zaribali nešto slično, ali su vrlo brzo naknadno dostavili cjelokupan regal.

  44. #544
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Svatko tko prati forum.hr i kilometarski topic pod nazivom Lesnina, zna da s tom kućom nema sreće.

  45. #545
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Zanima me zna li netko imam li pravo na nešto i na što. Čitala sam Zakon o zaštiti potrošača i Zakon o obveznim odnosima, ali mi ima dosta nejasnoća.

    U 6. mj smo u Lesnini kupili namještaj jer smo preuređivali stan i svota ukupno potrošenog novca nije bila mala. Između ostalog smo kupili i regal za dnevni boravak.
    16.06. njihovi monteri nam dostavljaju namještaj i jedan visoki ormar koji je dio tog regala dolazi potpuno uništen i potrgan. Monteri pišu rekalmaciju i kažu da će dostaviti novi, ali nama ostavljaju taj potrgani jer ga ne smiju uzeti.
    31.07. ponovno dolaze ali kažu pravilo je da ne dostavljaju cijeli ormar već dijelove koji su potrgani pa ih zamijene. Problem je što dolaze s nepotpunim dijelovima. Opet ostavljaju te dijelove jer ih ne smiju uzeti.
    08.11. ponovno ista stvar donose dijelove ali npr ne donesu vrata, pante, nogice i opet se ormar ne može sastaviti.
    31.01. opet dolaze sa opet nepotpunim dijelovima i opet sam ja bez ormara.

    Sad mi je stvarno prekipilo, mislim da sam i predugo bila strpljiva, ali ovolika neprofesionalnost, nesposobnost i neposlovnost je izvan svih granica.
    Da ne pričam o tome da mi svaki put ostavljaju dijelove jer navodno ne smiju ništa uzeti sa sobom dok mi ne dostave ispravan ormar, tako da ja u stanu od 48m2 skladištim dijelove ormara, staklena vrata itd. a imam dijete od 4,5g i psa i moram strepiti hoće li se dogoditi kakva nezgoda.

    Iščitala sam zakone i ako sam dobro shvatila imam pravo raskinuti ugovor, vratiti regal, ali bih ja njima morala čak platiti neku naknadu za vrijeme korištenja ( ne pada mi napamet), a i nije mi baš interes vraćati regal pa ići u potragu za novim.
    Zanima me imam li pravo osim što zahtijevam da se nedostatak otkloni, zahtijevati i neku naknadu štete što imam u dnevnom pola regala, što već 7,5 mjeseci čekam da se nedostatk otkloni i što po stanu skladištim dijelove regala.

    Samo da napomenem da u ovih 7,5mj nitko iz Lesnine nije nazvao da se barem ispriča zbog neugodnosti.
    Ovo je grozno,bolesno i pomalo smijesno! Mislim,stvarno su odvratni.
    Ja sam isto kao ti strpljiva,svasta dopustam,ne gnjavim puno te jadne prodavace,ali ovo je pretjerano. Ja bi oh fino nazvala,cak pokusala doći mozda do nekog bitnijeg tipa voditelja prodaje i trazila da mi hitno i odmah dodu po taj ormar i regal,vrate novac u potpunosti i jos bi ih dala u novine. Majke mi to bi napravila!

  46. #546
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Fingertips to je i moj problem sto sam predugo strpljiva. Za novine nisam, jedino ako mogu s vrecicom na glavi
    Problem je sto je skoro pa nemoguce doci do brojeva telefona, jedva sam dosla do maila.
    Neki dan sam im poslala mail i trazila da odmah bez odgadanja uklone nedostatak. Nisam bila bas ugodna u mailu ali sam za sada jos uvijek bila pristojna. Nisu mi jos uvijek nista odgovorili. Pricekati cu jos do kraja tjedna a onda sam se mislila spremiti i pravac u Lesninu pa traziti sefa ili nekog direktora ako je to uopce moguce.

  47. #547
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Moj savjet ti je da ides ravno na upravu lesnine s ovim problemom. Sto bi se reklo, ravno u bulju.
    Znam o cemu pricam jer su mene tako vozali iz gorenja, pa kad sam slozila mail ns upravu u sloveniji, problem je bio rijesen u roku 24 sata.

    Evo ja sam u tri minute dosla do broja telefona uprave, googlanjem.

  48. #548
    fingertips avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Vodice
    Postovi
    1,460

    Početno

    Citiraj bella77 prvotno napisa Vidi poruku
    Moj savjet ti je da ides ravno na upravu lesnine s ovim problemom. Sto bi se reklo, ravno u bulju.
    Znam o cemu pricam jer su mene tako vozali iz gorenja, pa kad sam slozila mail ns upravu u sloveniji, problem je bio rijesen u roku 24 sata.

    Evo ja sam u tri minute dosla do broja telefona uprave, googlanjem.
    Ako ne možeš do njih telefonski, onda bih ovako napravila. Nemoj da te vozaju

  49. #549
    coolerica avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    382

    Početno

    imam problem. pred nekoliko smo dana u otišli u Kimi Commerce kupiti paravan za tuš kabinu. nisu imali izložen model za našu pa su nam ga pokazali u katalogu i rekli da ga nemaju na lageru i da će stići za par dana. Tako je i bilo, stigao je za 2 dana i otišli smo u subotu po njega. U nedjelju(jučer) nam je došao prijatelj montirati i čim je otvorio kutiju rekao da nije dobar jer je prekratak. I stvarno, to čudo je visoko 155 cm i dođe nam do nosa(imamo dublju tuš kadu). Pola tuša bi se vidjelo i morali bi čučati u kabini da ne šprica po čitavoj kupaonici. Zaljepili smo kutiju (ništa nije dirano ni otvarane vrećice) i vidjeli na netu da se proizvode u 2 visine - 155 i 185 (prije smo imali 185 visine).
    Danas zovem KC da zamijenim proizvod a oni mi govore da ga neće uzeti jer je to "proivod po narudžbi" koji oni ne bi ni naručili da ga mi nismo tražili i da im je proizvođač (aquaestil) rekao da ga neće uzeti nazad. Ja tvrdim da to što proivoda nije bilo na lageru ne znači da je to proizvod po narudži i da su ga dužni zamijeniti jer ima materijalni nedostatak po članku 401 Zakona o obveznim odnosima (ako stvar nema svojstva koja inače postoje kod drugih stvari iste vrste i koja je kupac mogao opravdano očekivati prema naravi stvari, posebno uzimajući u obzir javne izjave prodavatelja, proizvođača i njihovih predstavnika o svojstvima stvari (reklame, označavanje stvari i dr.). Ja mislim da sam mogla očekivati da je paravan viši od mene . Danas im pišem prigovor. Šta mislite, moraju li mi zamijenti za viši model?
    )

  50. #550
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj coolerica prvotno napisa Vidi poruku
    imam problem. pred nekoliko smo dana u otišli u Kimi Commerce kupiti paravan za tuš kabinu. nisu imali izložen model za našu pa su nam ga pokazali u katalogu i rekli da ga nemaju na lageru i da će stići za par dana. Tako je i bilo, stigao je za 2 dana i otišli smo u subotu po njega. U nedjelju(jučer) nam je došao prijatelj montirati i čim je otvorio kutiju rekao da nije dobar jer je prekratak. I stvarno, to čudo je visoko 155 cm i dođe nam do nosa(imamo dublju tuš kadu). Pola tuša bi se vidjelo i morali bi čučati u kabini da ne šprica po čitavoj kupaonici. Zaljepili smo kutiju (ništa nije dirano ni otvarane vrećice) i vidjeli na netu da se proizvode u 2 visine - 155 i 185 (prije smo imali 185 visine).
    Danas zovem KC da zamijenim proizvod a oni mi govore da ga neće uzeti jer je to "proivod po narudžbi" koji oni ne bi ni naručili da ga mi nismo tražili i da im je proizvođač (aquaestil) rekao da ga neće uzeti nazad. Ja tvrdim da to što proivoda nije bilo na lageru ne znači da je to proizvod po narudži i da su ga dužni zamijeniti jer ima materijalni nedostatak po članku 401 Zakona o obveznim odnosima (ako stvar nema svojstva koja inače postoje kod drugih stvari iste vrste i koja je kupac mogao opravdano očekivati prema naravi stvari, posebno uzimajući u obzir javne izjave prodavatelja, proizvođača i njihovih predstavnika o svojstvima stvari (reklame, označavanje stvari i dr.). Ja mislim da sam mogla očekivati da je paravan viši od mene . Danas im pišem prigovor. Šta mislite, moraju li mi zamijenti za viši model?
    )

    Hm, ne znam, ne bi baš rekla da proizvod ima materijalni nedostatak. Trebali ste provjeriti mjere prije kupnje, tako da mislim da nemaš osnove za žalbu po tom članku.

    No, vjerujem da postoji njihova obveza da zamijene proizvod u nekom roku.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •