Stranica 1 od 12 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 589

Tema: Zakon o zaštiti potrošača u praksi (nastavak)

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno Zakon o zaštiti potrošača u praksi (nastavak)

    Nakon bezuspješne potrage za starim topicom otvaram novi.

    Poučena iskustvom pišem što se zbivalo:
    U kvartovskom dućanu svježi sir ima dobar datum i kako im je UVIJEK pokvaren, na kasi ga otvorim i opet ne valja. Prodavačica me uvjerava da je svjež, a to što ne miriše tako i ima plijesan njoj je ok Kaže mi da mogu uzet drugi s police al da neću ja sad tu njoj dotijedan otvorit. Kako mi se JAKO žurilo, uzeh 2.i otvorih ga doma. Ne valja!
    Al zato valja besplatni broj tel za potrošače piše lijepo na čašici. I ja ne bud' lijena nazvala oko 3 popodne. I što da kažem osim bravo za Dukat, ujutro iza 9 me nazvao njihov djelatnik da mi donosi na kućnu adresu u zamjenu ispravan artikal, stigao je prije 10h i donio još punu vrećicu njihovih proizvoda uz ispriku. Zaista profesionalno i brzo i pristojno i ugodno!

    I da, nakon što me je posjetio, odšetao se i do kvartovskog dućana provjeriti ostalu robu :D

    Dakle, vrijedi reagirati :D

  2. #2
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    :D
    treba reagirati

    ali ja bi da ipak netko od "hakera" izvuče staru temu

    ili da nam objasni kako se to radi 8)

  3. #3
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    Wow! Svaka cast! :D

  4. #4
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    mi smo u vitalis mizliju našli komadić mekane plastike, kao od vrećice. i to u zapakiranom dijelu.

    poslala sam im tu plastiku i pismo - i dobili smo ispriku, 2 mizlija, zdjelicu i žličicu.

    kad smo već krenuli s pohvalama... .

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Sad će još ispasti da se isplati pronalaziti razne neprimjerene elemente u hrani i kupovati pokvareno . I još dobiješ dostavu na kućni prag.

    Cure, svaka čast! A pohvala i proizvođačima.

  6. #6
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    joj, mim....

    mi STALNO kupujemo taj mizli... imali smo sreće da je plastika bila plave boje... da je npr bila bijela ili smeđa - tko zna da li bi ju uočili...

    kod ovakvih stvari mislim da se ne radi o čistoj reklamaciji, jer je važno upozoriti proizvođača na eventualno uočene nepravilnosti.

    npr. ovo što je uočila makita - izuzetno je bitno. naime, jedan loš dućan može napraviti puno štete proizvodu (koji je loše uskladišten), i proizvođaču. skretanjem pažnje na loše prodajno mjesto - napravljena je usluga koja više vrijedi od poklon paketa! na ovaj način proizvođač dobiva dragocjene informacije.

    za moju reklamaciju - bio je potreban karton na kojem je otisnut datum i još neki broj (iz proizvodnje). reklamaciju su proslijedili u njemačku, pa će tamo (ovisno o tome da li ima drugih reklamacija) - moći otkloniti eventualnu grešku, ili doći do zaključka da je ovo izoliran slučaj.

    svima nam je u interesu da dajemo što više povratnih informacija proizvođaču, ali i jedni drugima.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    za moju reklamaciju - bio je potreban karton na kojem je otisnut datum i još neki broj (iz proizvodnje).
    to je broj pokretne trake s koje je proizvod sišao

    Već sam negdje pisala o cijelom paketu dukatovog trajnog mlijeka koje smo kupili zakiseljenog. Izuzetno im je bio bitan taj broj da znaju koja im se traka inficirala. Zahvaljivali su se svi redom što smo im se javili.

    I naravno da smo dobili poklon paket...

  8. #8
    Drimm avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj Imga prvotno napisa
    Već sam negdje pisala o cijelom paketu dukatovog trajnog mlijeka koje smo kupili zakiseljenog. Izuzetno im je bio bitan taj broj da znaju koja im se traka inficirala. Zahvaljivali su se svi redom što smo im se javili.

    I naravno da smo dobili poklon paket...
    I meni se jednom to dogodilo, dva komada se ukiselila u paketu, a onda sam skužila da mi klinac sjedi kraj paketa i otvara one čepove i buši foliju.
    Samo mala digresija, vjerujem da ima i inficiranih paketa u proizvodnji.
    I da, ja se nisam žalila.

    Ja sam kotrolne brojeve viđala samo u bombonjerama, nekim Ledovim proizvodima i na donjem vešu. Zanimljiv topic, voljela bih vidjeti i stari.

  9. #9
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    ja sam već pisala kako sam dobila cijelo pakovanje (24 komada) polalitarske coca cole jer sam prijavila /u ch/ jednu koja je bila... čudnog ukusa...

    okej, okej, možda sam umjesto coca cole trebala u mojoj priči napisati da se radilo o rižinom mlijeku ili o bio-soku od ananasa, da bi moj post bio primjećen. al onda ne bi shvatile zašto sam se JA tako obradovala tom poklonu.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Priča iz Konzuma

    Kupujem ja cikoriju. Upakirana u posudice, piše lijepo: 11:99 kn/kg. Znajući da se nešto loše može dogoditi ne budem ja lijena pa lijepo izvažem cikoriju pod šifru banana-tek toliko da vidim koliko je teška. Ispadne 0,49dkg. Na blagajni-poznata priča. Teta smireno otkuca cijenu i ispadne 13:99 za pakiranje. Upozorim je, a ona me pošalje na reklamacije. Tamo sam drugoj teti čak i pokazala papirić s vage uz spominjanje Zakona o zaštiti potrošača, otišla ona s cijenom (objašnjenje je, naravno, "Nismo stigli, bla, bla...." ), vraća se s 14 kuna i uz ispriku me otpravi doma. Tek tamo, dok sam raspakiravala stvari, shvatim da je cikorija otišla sa mnom, a ne ostala na reklamacijama. Eto, zahvaljujem tetama iz Konzuma na cikoriji .

  11. #11
    mama Jelena avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    doma i na poslu
    Postovi
    248

    Početno

    za što se koristi cikorija (osim za pripremu kavovine) i kako to izgleda???

  12. #12
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    Citiraj mama Jelena prvotno napisa
    za što se koristi cikorija (osim za pripremu kavovine) i kako to izgleda???
    ova mimina je salata, bar ja mislim

    http://www.jutarnji.hr/kultura_i_ziv...ivija,95408.jl

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj mama Jelena prvotno napisa
    za što se koristi cikorija (osim za pripremu kavovine) i kako to izgleda???
    Khm...jel....jedu je moji zamorčići .

    Inače se može predinstati kao i sva druga zelenjava. Mi je inače ne jedemo, a izgleda ti...u paketićima, konusnog oblika s malo zelenog i puno bijelog.

  14. #14
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    ajmo se vratiti na zaštitu potrošača.

    da li znate da kad kupujete povrće / nareske / itd... koje je zapakirano - po istoj cijeni plaćate i ambalažu?

    gledam ja jedan dan pakiranje narezaka: narežu se, stave u onu plastiku i vakumiraju - i iza toga - na vagu.

    drugi put uočim pakiranje povrća u malim stiroporima. ista stvar!

    a onda uzmem 250 g upakiranih jagoda. tj. nekoliko tih pakiranja - i stavim na vagu. od 210 g na dalje, naravno s ambalažom... ono što dođe tako upakirano, dobiva automatski cijenu za 250g...

  15. #15
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    ajmo se vratiti na zaštitu potrošača.

    da li znate da kad kupujete povrće / nareske / itd... koje je zapakirano - po istoj cijeni plaćate i ambalažu?
    jel tako i s mesom?? ja uvijek kupujem pureće šnicle na podlošku :/

  16. #16
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    pa naravno da je tako i s mesom... osim toga - ja kupila jednom šnicle na "akciji". dobijem 3 "šnicla". 2 kako treba - a treći - GROMADA . napravila još 3 od te gromade.

    a fol je skuplje, jer su narezani!

  17. #17
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    jutros mi je mama dišla iz Mercatora, kupila jaja
    uvijek otvorimo kutiju, sad se žurila, prodavač je taman slagao na police, ona uzela jedunu kutiju, i trči kući, otvorimo, unutra fale 2 jaja, a još 3 razbijena
    dozvoljavam mogućnost da je mama u transportu razbila ta 3, mada su bila na vrhu torbe, ali baš nije mogla 2 igubiti
    a ne stignemo ić u Mercator reklamirati, krećemo na put
    samo upozorenje, uvijek otvarajte kutije s jajima

  18. #18
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    To se i meni dogodilo, logično objašnjenje mi je da se jaja kradu .

  19. #19
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    ajmo se vratiti na zaštitu potrošača.

    da li znate da kad kupujete povrće / nareske / itd... koje je zapakirano - po istoj cijeni plaćate i ambalažu?

    gledam ja jedan dan pakiranje narezaka: narežu se, stave u onu plastiku i vakumiraju - i iza toga - na vagu.

    drugi put uočim pakiranje povrća u malim stiroporima. ista stvar!

    a onda uzmem 250 g upakiranih jagoda. tj. nekoliko tih pakiranja - i stavim na vagu. od 210 g na dalje, naravno s ambalažom... ono što dođe tako upakirano, dobiva automatski cijenu za 250g...
    I inače su vakumirani sirevi (napr. po pola kg) dosta skuplji nego kad ti odrežu komad na licu mjesta. Isto je i sa salamama.

  20. #20
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    jaja se OBAVEZNO provjeravaju. dogodilo mi se da nisam kupila jaja - jer je od npr. 10 paketa - u 10 bilo razbijenih jaja.

    ma koliko mi se žurilo - jaja provjeravam.

    za vakumirane proizvode - uspoređujem cijenu po kg. ako ne piše, ja imam sa sobom digitron pa preračunam!

  21. #21
    Drimm avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Je, koliko god mi je Mercator super po drugim stvarima, nevjerojatno je koliko imaju razbijenih jaja. Ja sam jednom pregledavala valjda 10 kutija dok nisam našla jednu gdje su dobra.
    Valjda imaju nervoznog vozača kamiona. Ili su oni koji ih slažu u frižider prije radili na aerodromu.

  22. #22
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno



    ali to nije samo u mercatoru. ista stvar u cc1 i u kc-u.

    ja nekad znam iz 3 kutije složiti jednu... razvalim sve, čučnem uz policu - i tražim cijela jaja.

    ionak ih plaćam ko suho zlato, pa oću da budu cijela!

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Kad smo već kod jaja...
    Oznake klase su mi jasne, ali na kutiji piše do kad jajca vrijede. Nigdje nema ni slova ni broja o tome kad su stavljena unutra. Često mi se dogodilo da razbijem super friška jajca (bar po datumu friška :/ ), a ono u jajetu začni mjehur, žumanjak se lako odvaja od bjelanjka... uglavnom- jajca nisu bila friška. Kako provjeriti?? Osim da sa sobom nosim lonac pun vode pa da svako iz kutije izvadim i uronim u vodu.

    Sorcie, ti prebiri, ja bum bućkala svako u vodu i za pol vure bumo skupile 2 kutije friških i cijelih .

  24. #24
    koryanshea avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    1,654

    Početno

    Citiraj mim prvotno napisa
    Kako provjeriti?? Osim da sa sobom nosim lonac pun vode pa da svako iz kutije izvadim i uronim u vodu.
    u! a sta se onda dogodi? :nemampojma:

  25. #25

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    stara jaja (u kojima ima više zraka) plutaju, friška tonu

  26. #26
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,976

    Početno

    Jaja uvijek imaju rok trajanja 30 dana, znači ako traju do 1.5., koke su ih snijele 1.4.
    Tako bi bar trebalo biti .
    I na policama uvijek potražite jaja koja su sakrivena duboko do zida, ova naprijed su starija (provjerite po datumu).

  27. #27
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Ja isto pogledam jesu li sva jaja na broju i čitava, ali mi zbilja nije palo na pamet pregledati jesu li na broju svi bomboni za kašalj za djecu (od Encijana). Kupila ih u DM-u, kad sam došla doma, otvorila, fali jedan. Eto, ispada da trebaš otvarati i takve kutije.

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    176

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Jaja uvijek imaju rok trajanja 30 dana, znači ako traju do 1.5., koke su ih snijele 1.4.
    Tako bi bar trebalo biti .
    I na policama uvijek potražite jaja koja su sakrivena duboko do zida, ova naprijed su starija (provjerite po datumu).
    Sva roba vam se slaže po tom principu...novo iza, staro van.
    Znači ako želiti kupovati najsvježije kopajte iza...bilo da je u pitanju jogurt, mlijeko, keksi ili sokovi.
    Sve ima rok trajanja, uključujući i baterije.(btw, dobro gledajte datum na dnevnim ulošcima...zna biti fušarenja)

  29. #29
    Drimm avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Ovak, kupujemo Dukatovo mlijeko s velebickih pašnjaka već neko dulje vrijeme, ali na zadnjih 5 kartona što smo kupili otpadaju oni čepovi. Dakle trebala bi ih rezati sa škarama. Najrađe bi i kupovala bez čepova, ali ako ih već plaćam, hoću da rade. Prije su se one folijice trgale, a sad ovo.
    Jel da zovem za to Dukatov broj za potrošače?

  30. #30

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj Drimm prvotno napisa
    Ovak, kupujemo Dukatovo mlijeko s velebickih pašnjaka već neko dulje vrijeme, ali na zadnjih 5 kartona što smo kupili otpadaju oni čepovi. Dakle trebala bi ih rezati sa škarama. Najrađe bi i kupovala bez čepova, ali ako ih već plaćam, hoću da rade. Prije su se one folijice trgale, a sad ovo.
    Jel da zovem za to Dukatov broj za potrošače?
    Zovi, i nama je otpadalo :/ ja bi najrađe bez tih čepova

    Ja neću zvat jer sam zvala, pa da ne ispadne da sam se namečila na poklon

  31. #31
    pepi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    1,503

    Početno

    Ovak,ja sam nedavno postavila pitanje, ali mi nitko nije odgovorio.

    Kaj je s tržnicama? Da li mi prodavač na štandu može zabraniti da izaberem robu? Ima li na to pravo?

    Ok, jedno rješenje mi je da se okrenem i odem kod drugog.

    Ali baš bi voljela nekome argumentirano odbrusiti kad mi kaže da nema biranja.

  32. #32
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj Drimm prvotno napisa
    Ovak, kupujemo Dukatovo mlijeko s velebickih pašnjaka već neko dulje vrijeme, ali na zadnjih 5 kartona što smo kupili otpadaju oni čepovi. Dakle trebala bi ih rezati sa škarama. Najrađe bi i kupovala bez čepova, ali ako ih već plaćam, hoću da rade. Prije su se one folijice trgale, a sad ovo.
    Jel da zovem za to Dukatov broj za potrošače?
    zovi.

  33. #33
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj pepi prvotno napisa
    Ovak,ja sam nedavno postavila pitanje, ali mi nitko nije odgovorio.

    Kaj je s tržnicama? Da li mi prodavač na štandu može zabraniti da izaberem robu? Ima li na to pravo?

    Ok, jedno rješenje mi je da se okrenem i odem kod drugog.

    Ali baš bi voljela nekome argumentirano odbrusiti kad mi kaže da nema biranja.
    pa ja im odbrusim . nek si svoju "robu" zataknu u rit.
    ne znam jel argumentirano ...

    obično mi kažu: moja roba, moj dućan!
    a ja kažem: moja lova, moj izbor

  34. #34
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    a ja kažem: moja lova, moj izbor


  35. #35

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    pod stresom
    Postovi
    1,827

    Početno

    koga je najbolje zvat kad je roba na polici i ti dođeš do kase (krivo pročitaš doduše da je cijena xy kuna zapravo s drugog artikla ali to je sad sporedno) a oni ti kažu za ovo nemamo cijenu ne možete kupiti? što onda radi na polici?

  36. #36
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Tržišnu inspekciju. Pod njihovu delatnost spada izložena roba - deklaracije, uputstva na domaćem jeziku, slaganje izložene cene i cene u kasi...

    Kad dućan primi robu prvo mora odraditi kalkulacije, onda ubaciti cenu u kasu, proveriti deklaracije i uputstva i tek onda izložiti robu i nalepiti cenu.

    Svaki izloženi artikal mora imati vidljivo izloženu cenu (ne svaka narandža naravno ali ako ih ima na par mesta u istom dućanu onda na svakoj korpi mora biti istaknuta validna cena) koja se, naravno, mora slagati sa cenom koja je ubačena u kasu

  37. #37
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj štrigica prvotno napisa
    a oni ti kažu za ovo nemamo cijenu ne možete kupiti? što onda radi na polici?
    pa onda je valjda gratis?

    fino zamoliš da nađu cijenu, ili to smatraš poklonom.

    naravno, ukoliko ti ne daju da to izneseš, ti izvadiš mobitel s memoriranim brojem inspekcije, pa ih nazoveš pred svima, i prijaviš

  38. #38
    Dream avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    966

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    Citiraj Drimm prvotno napisa
    Ovak, kupujemo Dukatovo mlijeko s velebickih pašnjaka već neko dulje vrijeme, ali na zadnjih 5 kartona što smo kupili otpadaju oni čepovi. Dakle trebala bi ih rezati sa škarama. Najrađe bi i kupovala bez čepova, ali ako ih već plaćam, hoću da rade. Prije su se one folijice trgale, a sad ovo.
    Jel da zovem za to Dukatov broj za potrošače?
    zovi.
    Evo, ja sam zvala iznervirana tko-zna-kojim-po-redu-otpalim-čepom i kaže ljubazna gospođa s druge strane fona da im je takva cijela tura tetrapaka kojima istječe rok u kolovozu. Ako kupite mlijeko kojemu istječe rok u rujnu, čepovi će biti ok. Trebalo je proće nekoliko dana da dobiju povratnu informaciju s tržišta da čepovi ne valjaju, pa da ih počnu lijepiti boljim ljepilom. Previše je toga otišlo na tržište s lošim ljepilom da bi sve povlačili natrag, tako da će još neko vrijeme ti neispravni čepovi nervirati kupce...

  39. #39
    Dalm@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Postovi
    958

    Početno

    I ja sam zvala Dukat zbog čepova, već dugo me to živciralo, a i da im velim da im ono čokoladno nije mlijeko nego voda.
    Mislila sam se da li uopće zvati jer sam se tako i tako prebacila na Vindiju, ali vidim da i drugi zovu pa će se valjda potruditi popraviti.

  40. #40

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj Dream prvotno napisa
    Citiraj sorciere prvotno napisa
    Citiraj Drimm prvotno napisa
    Ovak, kupujemo Dukatovo mlijeko s velebickih pašnjaka već neko dulje vrijeme, ali na zadnjih 5 kartona što smo kupili otpadaju oni čepovi. Dakle trebala bi ih rezati sa škarama. Najrađe bi i kupovala bez čepova, ali ako ih već plaćam, hoću da rade. Prije su se one folijice trgale, a sad ovo.
    Jel da zovem za to Dukatov broj za potrošače?
    zovi.
    Evo, ja sam zvala iznervirana tko-zna-kojim-po-redu-otpalim-čepom i kaže ljubazna gospođa s druge strane fona da im je takva cijela tura tetrapaka kojima istječe rok u kolovozu. Ako kupite mlijeko kojemu istječe rok u rujnu, čepovi će biti ok. Trebalo je proće nekoliko dana da dobiju povratnu informaciju s tržišta da čepovi ne valjaju, pa da ih počnu lijepiti boljim ljepilom. Previše je toga otišlo na tržište s lošim ljepilom da bi sve povlačili natrag, tako da će još neko vrijeme ti neispravni čepovi nervirati kupce...
    a u tome je štos, hvala

  41. #41

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    2,583

    Početno

    Moje najnovije iskustvo s reklamacijama prehrambenih proizvoda, ovaj put Zvijezda.

    Kupila sam 6 vrećica majoneze u ponedjeljak u Getrou. Vrijede do 25.10., dakle potpuno friške. Do doma sam ih donijela u onaj torbi koja čuva temperaturu. Navečer mm otvori jednu, a ona grozna - metalan, gorki okus, ne možeš je pojest da hoćeš.
    Zovem jučer Zvijezdu na besplatni telefon, žena super ljubazna i draga, uzela moje podatke i još me naknadno zvala pitati točan naziv majoneze. Danas me opet zove da potvrdi kad mi paše da dođe dostavljač. I zbilja, došao je baš onda kad su rekli, donio novih 6 paketića + malu bocu majoneze od 250g i tekući margarin za kuhanje: "Da isprobate naše najnovije proizvode." :D


    Sad još samo trebam saznati kako se koristi tekući margarin...

  42. #42
    Drimm avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Citiraj Imga prvotno napisa

    Sad još samo trebam saznati kako se koristi tekući margarin...
    Sad nazovi opet pa pitaj.
    Pretpostavljam za npr. kolače i sl. gdje bi išla šalica ulja pa umjesto toga uliješ margarin.

  43. #43
    Nova avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    Imga je napisala/o:


    Sad još samo trebam saznati kako se koristi tekući margarin... Rolling Eyes


    Sad nazovi opet pa pitaj. Laughing


  44. #44
    bobaibeba avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Duga Resa
    Postovi
    760

    Početno

    I ja imam problem a ne znam di je onaj stari topic.
    Kupila sam prije točno mjesec dana u peku cipele i jučer mi se odljepio kompletno potplat (drži se još samo malo na prstima).Normalno da nakon mjesec dana nemam račun,i normalno da sam ih do sada nosila ali mi se svejedno čini da se baš ne bi trebale tako brzo odljepiti.Nisam ih nosila uopće po kiši niti sam ih močila,jer su od brušene kože i ovako izvana i iznutra su skroz ko nove i očuvane a đon ode pa-pa.
    Jel netko zna,jel se mogu žaliti i dobiti nove ili kaj.Mislim mogu ih odnijeti kod postolara da ih zalijepi ali za 329 kn ne očekuješ baš da ti za mjesec dana otpadne đon s cipele.

  45. #45
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    "nezgoda" s cipelama mi se dogodila valjda 3-4 puta, i svaki put bi ih reklamirala bez problema. Ili bi bile popravljene, ili bi dobila zamjenske. Mislim da sam svaki put imala račun pri ruci.

    Inače, vezano za ova jaja.... ja sam primijetila ne samo na jajima, nego na svim artiklima kod kojih se ambalaža može otvoriti.... da fale. Pogotovo u velikim trg. centrima, gdje kupci iskorištavaju gužvu, vade sadržaje iz pakiranja, da li kradu ili što, nemam pojma, ali me to užasno živcira. Valjda je manja kontrola i nadzor, veća sloboda i mogućnost pretumbavanja stvari po policama...
    Zato uvijek prije nego stavim u košaru, prekontroliram. Posebno čarape i hulahopke .

  46. #46
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj bobaibeba prvotno napisa
    Normalno da nakon mjesec dana nemam račun.
    sorry, ali ovo NIJE normalno. jer račun se čuva barem onoliko vremena koliko ti traje mguća reklamacija. pogotovo kod kućanskih proizvoda svih vrsta, obuće, odjeće....

    obzirom da nemaš račun, reklamaciju ti ne moraju priznati. uz račun - možeš tražiti popravak, nove cipele, ili novac.

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    176

    Početno

    Reklamacija na obuću vrijedi 6 mjeseci, ali treba imati račun.
    Inače se možeš slikati.
    Idući put ćeš biti pametnija.

  48. #48
    bobaibeba avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Duga Resa
    Postovi
    760

    Početno

    Ma,da drugi put ću biti pametnija,ali nije mi se baš do sada dogodilo nešto slično pa obično bacam račune nakon par dana.
    Ali probaću sutra svejedno priupitati u trgovini.
    Dok ti se tako nešto ne dogodi ni ne misliš o tome.Ja obično većinu računa zgužvam i bacim odmah kad dođem doma jer mi se ne da skupljat te papire.
    Onda vadim iz smeća ako mi zatrebaju u idućih par dana Ali sad mi je nakon pospremanja ostala jedna ladica u ormaru neiskorištena i baš sam mislila kaj ću s njom-sad znam,trpam sve račune unutra!

  49. #49
    Nova avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    Ma da, čovjek ne računa na takve stvari dok mu se ne dogode. Meni je drago da se pomalo osvješćujemo kao narod da imamo pravo dobiti ispravnu robu kad je kupimo.

    Mi smo imali dobro iskustvo u Mulleru, kupila sam A. drveni set za sastavljanje, vijci, letvice, mala kacavida i ključ... malo da vrti i to kupim onaj malo skuplji, da i potraje. Dođemo doma, a jedan vijak već odljepljen... ništa BIG, ali sad bi ja trebala kupovati ljepilo za drvo, lijepiti i nadati se da će to izdržati njegovo vrćenje... lipo sam otišla i bez beda promijenila. Čak su mi rekli da nisam ni trebala čekati na kasi da zamijenim!

  50. #50
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Mi smo jednom, u Planetu obuće, sekine čizme zamjenili i bez računa.
    Ne znam kako

Stranica 1 od 12 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •