Stranica 24 od 29 PrviPrvi ... 142223242526 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,151 do 1,200 od 1410

Tema: Testovi za rano otkrivanje trudnoce..2.dio

  1. #1151
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj majalorena1209 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam imali koga na forumu ali curke...dobro bi mi dosla pomoc.
    Naime, menga mi kasnila 2 dana, ja naravila test-negativan. Iduci dan ...znatizeljno ga pogledam( iz smeca), a on pozitivan. Tako u soku odjurim po novi... napravim..u tih 5 min. negativan, nakon 30 min blijeda roza crta... jutros napravim opet...ista prica. Jesam luda? testovi su radjeni 13 i 14 dan nakon odnosa koji je bio na 19 dan ciklusa. Jel sam u nekome filmu ili sto?... dal se radi o niskoj razini hcg-a ili ?
    Obično na testovima piše nakon koliko vremena ih treba očitati i nakon koliko im se rezultati više ne smatraju pouzdanima. Izvadi bhcg pa ćeš biti sigurna.

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2

  2. #1152
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,470

    Početno

    istina, piše nakon koliko se moraju očitati, ali meni kad je bio negativan (a popišala sam ih u tri godine ohohooo), nikada se kasnije nije pojavila crta! a kad sam zaista ostala trudna, crta se pojavila, ali ne u zadanom roku nego kasnije jer je razina hcg bila jaaako niska...
    sretno!!!

  3. #1153
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj majalorena1209 prvotno napisa Vidi poruku
    Ne znam imali koga na forumu ali curke...dobro bi mi dosla pomoc.
    Naime, menga mi kasnila 2 dana, ja naravila test-negativan. Iduci dan ...znatizeljno ga pogledam( iz smeca), a on pozitivan. Tako u soku odjurim po novi... napravim..u tih 5 min. negativan, nakon 30 min blijeda roza crta... jutros napravim opet...ista prica. Jesam luda? testovi su radjeni 13 i 14 dan nakon odnosa koji je bio na 19 dan ciklusa. Jel sam u nekome filmu ili sto?... dal se radi o niskoj razini hcg-a ili ?
    Curo, počni pripremat benkice, pelenice, i ostalo.

  4. #1154
    majalorena1209 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Hvala cure. Bas ste me oraspolozile. Simptome Imam..otecene grudi,povremene munine. Vjestice nema sada vec 6 dan. U utorak idem na pregled pa cemo znati.

  5. #1155
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Zakaj? Na svakom testu pise da nije relevantan nakon 10min.Popishala sam ih dosta i gotovo polovica je bila pozitivna u smecu u rasponu od pola h do nekoliko sati. Jedan je cak bio i lazno pozitivan iako kazu da to ne postoji a znam da je jer sam u roku od pola h od napravljenog testa vadila betu u pvt labu kojoj nije bilo niti traga. A u trudnoci sam cak nasla u ladici test koji je bio negativan mjesec prije i iz fore ga upotrijebila nakon pozitivnog i pokazao je pozitivno.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  6. #1156
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Apropo iskustva...najpouzdaniji su se pokazali oni najeftiniji a lazno pozitivan mi je bio babycheck

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  7. #1157
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Kris Zg taj Babycheck je i meni popio krv na slamku

  8. #1158
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Dodajte i primastick na listu takvih testova

  9. #1159
    eryngium avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,683

    Početno

    Moji su svi bili s e-baya. Ono, kilo za par dolara.
    I ako išta mogu reći za njih je da do prvog pozitivnog nisam nikad vidjela drugu crtu.
    Ni lažnu, ni evaporacijsku, nikad... bez obzira koliko sati/dana odstajali.

  10. #1160
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    Kris Zg taj Babycheck je i meni popio krv na slamku
    Ja se strokirala tada...u roku pola h sam bila na dugom kraju grada u labu.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  11. #1161
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj eryngium prvotno napisa Vidi poruku
    Moji su svi bili s e-baya. Ono, kilo za par dolara.
    I ako išta mogu reći za njih je da do prvog pozitivnog nisam nikad vidjela drugu crtu.
    Ni lažnu, ni evaporacijsku, nikad... bez obzira koliko sati/dana odstajali.
    U 13 godina se skupilo par takvih bila sam uvijek u vjecnoj panici i cudne simptome prije menge i uvijek bi popustila vecer prije svojoj psihozi pa ga popiskila...drugo jutro bi dosla...kasnije sam prihvatila svoje ludilo haha

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  12. #1162

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    3

    Početno

    Pozdrav svima.Nova sam na forumu i nadam se da je neko imao iskustvo poput mog i da mi moze pomoci.Vec nekoliko mjeseci radimo na bebici,menstruacije su mi tacne,pa usudim se reci cak u sat.Svakog drugog u mjesecu ona stigne. 2.09 sam dobila i nakon prestanka sam otisla ginekologu,rekao je da je sve odlicno.Medjutim nakon 10-ak dana dobijem bolove na desnoj strani,prilicno jake da sam opet zavrsila na pregledu.Rekao mi je da se formirala cista(imam tu jednu vodenu cistu vec 100 god) i da je prilikom toga doslo do jaceg iscjedka i do male upale.Dao mi antibiotike koje sam pila 7 dana i rekao da dodjem nakon sto dobijem ili iduci mjesec nakon M. 2.10 ja normalno dobijem i reko ici cu u novembru na pregled,medjutim sad nisam dobila. Simptomi bili medjutim nisam dobila.3.11 sam radila test i bio je negativan,zatim su mi samo grudi postale jako bolne i malo kao otecene,onda sam kupila osjetljivi test i radila ga jucer i kao da se skroz blaga blijeda linija pokazala(jako zelim bebu pa sam mislila da umisljam),medjutim onda sam na internetu procitala da je nekad i jako blijeda linija trudnoca.Termin kod gin ne mogu dobiti prije 2 sedmice i sad ne znam sta da radim.Da uradim jos neke razlicite testove? Nadam se da cete mi moci pomoci i izvinite na duzem postu.

  13. #1163
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Najbolje je da ponovis test sutra ili prekosutra kada se eventualna beta podupla.A kasniti moze s obzirom na cistu i pijenje antibiotika.Sretno

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  14. #1164
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj KrisZg prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se strokirala tada...u roku pola h sam bila na dugom kraju grada u labu.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
    Ja sam ih popisala valjda 20 taj mj i na kraju vadim betu a ono 1

  15. #1165

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    3

    Početno

    Hvala puno,strpit cu se do nedjelje pa ponovim test i javim rezultate.

  16. #1166

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    3

    Početno

    Nisam se mogla strpiti pa sam jucer popodne radila test i pozitivan je(crta nije debela i jake boje kao na prikazanom pakovanju ali je tu) )) Jutros uradila ponovo i opet pozitivan. Nekako se bojim vjerovati da sam trudna(da se ne bi razocarala) tako da mislim da ce prava sreca biti tek kad mi gin potvrdi. KrisZg hvala na savjetu.Pozz svima

  17. #1167
    melange avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    ebay
    Postovi
    2,039

    Početno

    nemoj samo zuriti na pregled
    cestitam!

    Sent from my A0001 using Tapatalk

  18. #1168
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Citiraj malaa_23 prvotno napisa Vidi poruku
    Nisam se mogla strpiti pa sam jucer popodne radila test i pozitivan je(crta nije debela i jake boje kao na prikazanom pakovanju ali je tu) )) Jutros uradila ponovo i opet pozitivan. Nekako se bojim vjerovati da sam trudna(da se ne bi razocarala) tako da mislim da ce prava sreca biti tek kad mi gin potvrdi. KrisZg hvala na savjetu.Pozz svima
    Sretno
    I zaista nemoj zuriti ginicu, javi se da je pozitivan test i dogovori termin.Mozda te posalje vaditi betu.Naravno u slucaju bas jakih bolova i krvarenja javi se odmah ali imaj na umu da mozes i sada osjetiti grceve slične menstrualnim i da je to obicno uzrokovano implantacijom.

    Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk

  19. #1169
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    Danas 30. dan ciklusa.
    LH trakica pokazuje pozitivno (dakle ovulacija), test na trudnocu pokazuje pozitivno (dakle trudnoca).
    ciklusi su mi 28 dana +-2-3 dana.
    Cemu vjerovati?

  20. #1170
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Lh trakice reagiraju i na BHCG i to i ranije nego testovi na trudnoću.
    Čestitam, trudna si

  21. #1171
    martincius avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    361

    Početno

    AJME

  22. #1172

    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    6

    Početno

    Evo i mene nove. Da skratim imam sina od 4,5godina i 20.8. imala spontani u 9+5tj. Inače ciklusi su mi neredoviti (28-42dana), prvu m dobila 45 dana nakon toga, druga je trebala doći ali evo danas je 47.dan i nema je. 3 testa pokazala negativno, ali nijedan nije sa jutarnjim urinom. Dr.nam rekli s obzirom da sam se sama očistila i nisu ništa prčkali po meni da možemo nakon prve m odma na drugo (ali sam ja nakon prve m ipak išla na pregled da se uvjerim da je sve u redu, i sve je ok i još jednom dobili zeleno svijetlo za opet probati). Nadam se ubrzo ili m (da dođu nove ovulacije) ili opet nekom + za tjedan dana ako ne dođe ništa... Držim fige svima koji to žele da ubrzo ugledaju i svoj +

  23. #1173

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Clearblue digitalni testovi,iskustva?

  24. #1174

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj FIGICA prvotno napisa Vidi poruku
    Clearblue digitalni testovi,iskustva?
    Prije par mjeseci sam kupila digitalni Clearblue. Nije loše, pokaže ti i jesi li trudna i koliko. Može se dosta rano napraviti. Ja sam doduše čekala dva tjedna nakon mjesečnice, jer imam neredovite, ali po onom što piše na uputama, može se koristiti i prije izostanka mjesečnice, ako postoji sumnja na trudnoću.

  25. #1175
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Po meni bacanje novaca jer je dosta skupi a trudnoču ti svakak pokaže i obična trakica. No,to sam ja,ja volim gledat crtice i njihovo tamnjenje plus kaj mi ostane za uspomenu. Digitalni plusek ode jako brzo. No...kome nije bitna uspomena i nije mu žao para-naprijed.

  26. #1176
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Ja sam digitalni Clearblue dobila na nagradnoj igri. Cuvala sam ga i upotrijebila poslije pozitivnog jeftinog testa (iz dm-a, mislim da su 2 komada 30ak kuna) da budem sigurnija. Kako su mi ciklusi jaaako neredoviti, nije bilo tog datuma zadnje menstruacije, tj. po tom datumu bila bih trudna vec cetiri mjeseca tada Ugl, i ono trajanje trudnoce prema tom testu je bilo tocno.

    Poslano sa mog HTC Desire 200 koristeći Tapatalk

  27. #1177
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Gravignost mini je zakon. Kosta 15-20 kn a tocan je i kao sto Zuzy kaze ostane za uspomenu

  28. #1178
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Clearblue je super ako si jako, jako znatizeljan oko rasta bete, a beta se ne moze vaditi za prihvatljivu cijenu, ili uopce, bez uputnice. Samo je bitno imati na umu da nece odmah i uvijek pokazati tocan rezultat tj. da razrijedjenost urina moze kostati puuuuuuuuno zivaca.

    A da je skup, je, to svakako.

  29. #1179
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    pa dobro Diana, jesi ti to popiskila plus?

  30. #1180

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    pa dobro Diana, jesi ti to popiskila plus?
    Da, Ginger, jesam, ali nije dobro završilo. Missed Ab u 8 tj.

  31. #1181
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    a joj, oprosti, jako mi je zao

    ja i moj dugi jezik

  32. #1182

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    7

    Početno

    Lijep pozdrav!
    Evo, da ja velim svoju pricu. Ciklusi su mi stvarno neredoviti, od 28-37 dana. Simptome trudnoce sam pocela osjecati dosta rano i to me natjeralo da cisto iz znatizelje napravim test (gravignost mini) 25. dan ciklusa i pokazala se jeeedva vidljiva crtica, pokazala sam dragom i vidio ju je i on, tek tolko da provjerim dal mi se ne prividja :D Dan poslije napravila sam jos jedan test Clearblue i plusic je bio tu, isto slabasan, al je bio. I da provjerim jos jednom, napravila sam tri dana nakon jos jedan Clearblue i plus je bio odmah iste sekunde vidljiv i jos tamniji od kontrolne linije. Zvala sam ginica, al on me tek narucio za dva tjedna. Posto sam putovala svako malo i M mi je dosla 39. dan ciklusa, tj. 19.12.2015., a nakon nje oko 10 dana su mi poceli svakakvi simptomi i grudi su me uzasno pocele boljet vec tada (u PMS-u me boli lijevo dolje od bradavica, a sad su me cijele boljele + osjetljive bradavice) i 'gospodicna' se cijela promijenila i nekako zatvorila dolje kod ulaza u vaginu pa sam posumnjala na T. I eto, meni je cak 8 dana test pokazao T. Naravno da kod mene nema pravila jer imam svakakve cikluse. Mene samo zanima dal je moguce da se oplodnja desila odmah par dana nakon M? :/ posto sam odnose imala nezasticene tijekom nje i par dana nakon. Hvala na odgovorima i svima zelim da sto prije ugledate svoje plusice!!!

  33. #1183

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    7

    Početno

    Ulaza u rodnicu, ne vaginu* isprike

  34. #1184

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Spermići mogu preživjet nekoliko dana a žena može imat jako rano ovulaciju i tako može doći do trudnoće

  35. #1185

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    7

    Početno

    Par puta sam skuzila da sam ovulaciju nekad imala tjedan dana posliie M, nekad sredinom ciklusa, a sad ju nisam skuzila pa me iznenadilo Iako sam par dana bila bukvalno 'suha' dolje, ni i od iscjetka, da bi mi tek sad prije 3 dana dosao bijeli iscjedak. Posto su mi ciklusi duzi, nisam racunala da bi ovulacija mogla nastupit odmah nakon M. Hvala na odgovoru!

  36. #1186

    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Bok cure, nova sam ovdje
    Htjela bih vas pitati kakvo iskustvo imate s pouzdanoscu Gravignost mini testnih trakica

  37. #1187

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    610

    Početno

    Citiraj Bibica420 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok cure, nova sam ovdje
    Htjela bih vas pitati kakvo iskustvo imate s pouzdanoscu Gravignost mini testnih trakica
    Ako misliš na Gravignost test za trudnoću, meni je odličan. samo taj i koristim. Uvijek dobijem točan rezultat i ne moram ponavljati testiranje. Btw, među jeftinijima je, ako ne i najjeftiniji, u RI košta samo 15 kn.

  38. #1188
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Odlican test, jeftin, a pouzdan (bar se meni tako pokazao)
    Primastick ni u ludilu

  39. #1189

    Datum pristupanja
    Feb 2016
    Postovi
    2

    Početno

    pozdrav svima,
    htjela bih vas pitati za mišljenje
    trenutno mi je 17 dpo, bazalna temperatura mi je od 15.dpo oko 37, no jućer i danas negativan test za trudnoću.
    dana mi je 33. dan ciklusa.
    Što vi mislite je imam šanse da sam trudna ?

  40. #1190
    xavii avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    458

    Početno

    Pozdrav, jel imao netko ovakvu crtu na testu, znam da je negativan, zanima me da li je neispravan? http://tinypic.com/r/hs9enr/9

  41. #1191
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Misliš na ovu poprečnu crtu? Ja mislim da sam na svim testovima imala takve crte (osim na digitalnom). Pokazali su se točnima i kad su bili negativni i kad je bio pozitivan, pa pretpostavljam da nisu bili neispravni.

  42. #1192

    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Postovi
    41

    Početno

    Jačina crtice na 15 dpo jel vam bila baš jako tamna?

  43. #1193
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Bokic ja imam pcos i ciklusi mi jakoo variraju prisli mj 60 dana ovaj mj evo 51 dan nadam se da nece niti doci. Prije 3 dana napravila 3 testa tokom dana sva 3 pozitivna ali blijeda crtica jucer tamnija crtica a danas kao da je mrvicu svjetlija nego jucer . Danas sam napravila 2 i isto su pozitivni ali za pinkicu svjetliji sad neznam luda sam . Isla sam odmah vaditi betu popodne su nalazi a ja cu izluditi. Strah me biokemijske. Testovi su trakice sa e baya kineski. Samo ja neznam koji mi je dpo kad neznam kad je o.

  44. #1194
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    evo moji testici


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  45. #1195
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Pozz Viki!

    Čestitam na pozitivnom testiću. I nadam se da je to ono što si želiš.
    jesi li ta tri testa radila u jednom danu ili si radila jedan dnevno ta tri dana?

    Ako si piškila sva tri testa u jednom danu, moguće da ti su ti drugi svjetliji zbog slabije koncentracije HCG-a u urinu,
    ineće bi trebao ramzmak biti bar dva dana jer se beta dupla svaka dva dana. I ako beta pokaže pozitivan rast, morat ćeš je za
    dva dana opet vaditi. Naoružaj se strpljenjem jer je to jedino što ti sada preostaje, i javi nam svakako rezultate bete.. sretno !!!!
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 13.04.2016. at 11:31

  46. #1196
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Citiraj Ives000 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz Viki!



    Čestitam na pozitivnom testiću. I nadam se da je to ono što si želiš.

    jesi li ta tri testa radila u jednom danu ili si radila jedan dnevno ta tri dana?



    Ako si piškila sva tri testa u jednom danu, moguće da ti su ti drugi svjetliji zbog slabije koncentracije HCG-a u urinu,

    ineće bi trebao ramzmak biti bar dva dana jer se beta dupla svaka dva dana. I ako beta pokaže pozitivan rast, morat ćeš je za

    dva dana opet vaditi. Naoružaj se strpljenjem jer je to jedino što ti sada preostaje, i javi nam svakako rezultate bete.. sretno !!!!


    Ova dva najsvjetlija sam radila prekjucer pa ovaj tamniji treci po redu jucer i ova 2 danas sa tim da sam se za ovaj zadnji na silu popiskila pola sata nakon zadnjeg mokrenja

  47. #1197
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Po meni je to pozitivan test bez daljnjeg!!! Čestitam

  48. #1198
    Viki88 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    980

    Početno

    Kad sam legla jucer u krevet neki me strah spopao da nije biokemijska i onda idem u jutro raditi test kad malo svjetliji nego jucer fakat mrvicu to me bas preplasilo.. A cijelu noc nisam spavala od brige

  49. #1199

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Viki,
    pratim i upadam. Meni to izgleda super super, ne bih rekla da svijetle testici. Inace s kinezim se ne isplati usporedjivati nijanse na mikrorazini jer znaju stvarno biti svakakvi.
    Drzim fige za lijepu betu i jos ljepse duplanje!

  50. #1200
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Nemoj si to raditi,stvaraš si nepotrebni stres, a to nikako nije dobro sada za tvoje stanje . Ionako na ništa ne možeš sada utjecati. Ti
    si napravila sve što si mogla, a sada je sve u Božjim rukama.
    Budi pozitivna, i vjeruj da će sve biti dobro. Znam kako ti je sada, i vjeruj mi da zbilja na ništa ne možeš utjecati..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •