Stranica 27 od 29 PrviPrvi ... 172526272829 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,301 do 1,350 od 1410

Tema: Testovi za rano otkrivanje trudnoce..2.dio

  1. #1301
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Bluebella, čestitam na plusiću i želim najškolskiju trudnoću!
    Neka si i ti ušla u klub spontanih čuda.
    I nek ih bude još puuuno!

  2. #1302

    Datum pristupanja
    Jul 2016
    Postovi
    1

    Početno

    ja sam nova ovde.mada danima citam o testovima,naime koristim femisanu vec dva meseca i ciklus mi je na 28 dana a inace pre koriscenja femisane je bio na 31 dan,zadnju men.sam imala 16.07 dobila sam u vecernjim casovima,test uradila juce kad ono negativan.pre sedam dana mozda i vise imala sam osecaj kao da cu dobiti pa nadutost i sve propratno i prestalo je .....inace nemam strpljenja zato sam i pohitala da uradim test,,,,,,i uvek imam nade kao mozda je pogresio.cerkicu sam rodila pre sest god i kada mi je kasnilo osam dana tek tada sam uradila test onako iz radoznalosti u sred dana nikakve simptome nisam imala.sad sam vec toliko opterecena da umisljam svasta......bas zelim bebu pa se sve nadam da sam rano uradila test ,,,,,zbog ove promene u ciklusu ni ne znam vise kad su mi plodni dani kada ne ....a inace prva cerkica se zacela odmah posle men,po proracunima kada nisu kao plodni dani tako da u to i ne verujem bas

  3. #1303

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    3

    Početno

    hej curee, nova sam i jaako me zanima ako je ovo pozitivan test.. ova vodoravna crta mi malo oduzima nadu, ne znam uopće što da mislim..htjela bi da bude pozitivan ali se nadam da ćete mi i vi pomoći.. dosta mi kasni, a od simptoma jedino imam te bolne grudi koje su užasno teške i bolne sa strane, dosta sam umorna u zadnje vrijeme i stalno bi spavala
    pliis pogledajte sliku i pomozite, je li ovo pozitivan test? hvala cure

  4. #1304
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Want ovo je pozitivan test, čestitam

  5. #1305

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    3

    Početno

    woow, uljepsali ste mi dan, hvalaaaaa hvala na cestitkama

  6. #1306
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,615

    Početno

    Bitna je okomita,a ona je prav pozitivna. Cestitam

  7. #1307

    Datum pristupanja
    Aug 2016
    Postovi
    3

    Početno

    da, pozitivan je bio i to vec dugo dugoo 16 tj smo vec prosli a da nismo ni znali

  8. #1308

    Datum pristupanja
    Sep 2016
    Postovi
    1

    Početno

    Drage moje, trebala bi vas savjet. Ssutra trebam dobiti menstruaciju, a kako smo radili na bebi, ja sam jucer napravila test koji je bio pozitivan, clearblue easy dva komada, cetice su normalno vidljive. Oba su radjena nakon 13 sat popodne. Sad ujutro sam se probudila i napravila Gravignost test i cetica je vidljiva ali je dosta svijetla. I to menzabronulo.
    Naime prije nekoliko mjeseci sam imala biokemijsku.
    E sad je li moguce da je clearblue puno osjetljiviji pa su cetice jace?
    Mislila sam sacekati da mi kasni tri dana i napraviti u subotu ujutro opet.

  9. #1309

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav cure. Menga mi kasni već par dana što se inače nikad ne događa, još k tome imam i skraćene cikluse od 24-26 dana. Od kada mi kasni imam mučnine u jutro kad se ustanem a ponekad i navečer. Radila sam i digitalni test koji je pokazao jedva vidljiv plusić okomita crta je prozirna i skoro da se i ne vidi jasno. Ono što me čudi je da sam prošli mjesec imala redovnu mengu, jedino sam primjetila da češće trčim na wc nego inače. Milslim da bi nakon mjesec dana plus na testu trebao biti velik ko kuća pa sam malo zbunjena. Test namjeravam ponoviti ovih dana. Ima li tko neko slično iskustvo?

  10. #1310
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Ne kužim. Po duljini tvog ciklusa se implantacija tek dogodila prije par dana.

    Pišni test za dva dana. Sretno!

  11. #1311

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Ni je ne kužim. Digitalni test nema svijetli ili tamni plus, on ima displej koji kaže plus ili minus.

    Ako je plus, svejedno kakav, onda je to pozitivan test.

  12. #1312

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    23

    Početno

    Mozda ti je ovaj ciklus bio duzi i O kasnije pa ti zato nije tako vidljiva crtica.
    Ali svejedno ako je i jedva vidljiva to je T, cestitam ☺
    A nista te nekosta da ponovis test pa si sigurna, sretno!

  13. #1313

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Evo mene opet. Radila danas i drugi test koji je negativan, tek sada mi ništa nije jasno. A dečko mi je na brodu već mjesec dana, a prošli mjesec sam imala normalno mengu, tako da vjerujem da bi se dosad već pokazalo i to jasno, joj meni za izluditi. Izgleda de je najbolje izvadit betu, jer me ovi testovi samo zbunjuju.

  14. #1314

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav cure!
    Citam vase zivotne price vec par dana i suosjecam s vama. Imam vec jednog bebaca i u prvoj trudnoci je bilo sve odlicno. Druga trudnoca nam se dogodila prije 6 mj, no nazalost zavrsila spontanim u 12. tt uz obrazlozenje da se djete nije razvijalo, nema otkucaja... nakon tog dogadjaja 3 mj nismo ni pokusavali da ostanem trudna. Tocno toliko mi je trebalo da prihvatim gubitak i da krenemo dalje. Pocetkom mj sam bila na kontroli i dr mi je rekla da je sad prava prilika, dan poslije sam osjetila probadanje u jajniku gdje je bio folikul (svaki mj ista bol u vrijeme ovulacije) i taj dan i nekoliko dana prije smo imali odnos. Iskreno se nadam da ce biti nesto ovaj mj. Kako sam nestrpljiva, ne znam kad bih najranije i koji test napravila. Znaci, prema racunici ovulacija je bila 3.12. Mozda da napravim 12.dpo? I koji test? Ciklus 28-29 dana. Hvalaaa!

  15. #1315
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Anniee, žao mi je zbog gubitka, suosjećam. Mislim da je 12dpo sasvim ok za napraviti test. Možeš u dmu kupiti one njihove, 2kom, 30ak kn. Nikako ne kupuj clear blue i baby check, često daju lažno pozitivne rezultate. Sretno!

  16. #1316
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Hej anniee, zao mi je ali nadam se xda ce sada biti dobitan! I da ce trudnoca proci super
    Evo moje iskustvo s testovima
    Cyclotest (ljekarna cca 40kn, osj. 10) - 6dpt5dn(dakle racunaj da bi to bio 10-11dpo) -pozitivan (slaba crtica)
    Intim plus (osj 10) i muellerov test (osj 25) od 13 kn 7dnt - pozitivan (slaba crtica)
    Dm first sign (osj 25) 30 kn 8dnt- neg!! Popodne isti dan muellerov pozitivan -dobra crtica

    Beta 9dnt 115.
    Iz mog iskustva, ne preporucujem dm-ov test, a ovaj cyclotest se pokazao odlican.
    Clearblue daje i lazno negativne vrlo cesto
    Posljednje uređivanje od Sybila : 08.12.2016. at 14:11

  17. #1317
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Kakav je taj Cyclotest? U kojim ljekarnama ga ima za kupit

    Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk

  18. #1318
    Tanita14 avatar
    Datum pristupanja
    May 2015
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    kakav je taj cyclotest? U kojim ljekarnama ga ima za kupit

    poslano sa mog htc desire 620 koristeći tapatalk

    :d :d :d

  19. #1319
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    Kakav je taj Cyclotest? U kojim ljekarnama ga ima za kupit

    Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
    Njemacki meni su ga nudili u cca 3 razlicite ljekarne u zgb u kojima sam bila, mislim da je rasiren. Konkretno, dvije male kvartovske i ljekarna vase zdravlje u kauflandu.

  20. #1320

    Datum pristupanja
    Dec 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Ja sam iz Zg-a. Koje su to kvartovske? Kaufland mi nije bas pri ruci.

  21. #1321
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Iskreno ne znam ime. Dubrava. Ali imas ljekarne Vase zdravlje na vise mjesta u gradu.

  22. #1322
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    Cyclo test ima u Farmacia ljekarnama.

  23. #1323
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Dubrava ? Tam u Studencu kaufland?

    Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk

  24. #1324
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj Tanita14 prvotno napisa Vidi poruku
    :d :d :d
    [emoji4]

  25. #1325
    Sybila avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,127

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    Dubrava ? Tam u Studencu kaufland?

    Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk
    Branimirova

  26. #1326
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Hvala

    Poslano sa mog HTC Desire 620 koristeći Tapatalk

  27. #1327
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Nedavno ispalila na živce...Sedam dana kašnjenja, DM-ov test je nevažeći, osmi dan Clearblue kao možda pozitivan, isti dan onaj iz Muellera negativan. Luda kuća. Od menge još ništa. I sad čekam da prođe još koji dan i da probam ponovno. Ne daje mi se velike pare na potencijalno neispravne testove, pa sam se odlučila ponovno uzeti ovaj iz Muellera. Jedva čekam novo testiranje.

  28. #1328
    sanjka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2015
    Postovi
    909

    Početno

    Citiraj Vlattka prvotno napisa Vidi poruku
    Nedavno ispalila na živce...Sedam dana kašnjenja, DM-ov test je nevažeći, osmi dan Clearblue kao možda pozitivan, isti dan onaj iz Muellera negativan. Luda kuća. Od menge još ništa. I sad čekam da prođe još koji dan i da probam ponovno. Ne daje mi se velike pare na potencijalno neispravne testove, pa sam se odlučila ponovno uzeti ovaj iz Muellera. Jedva čekam novo testiranje.
    A mozda Gravignos mini od 14 kn a pokazao se do sad najpouzdanijim testom....ili Geratherm 30-ak kn.

  29. #1329
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj Vlattka prvotno napisa Vidi poruku
    Nedavno ispalila na živce...Sedam dana kašnjenja, DM-ov test je nevažeći, osmi dan Clearblue kao možda pozitivan, isti dan onaj iz Muellera negativan. Luda kuća. Od menge još ništa. I sad čekam da prođe još koji dan i da probam ponovno. Ne daje mi se velike pare na potencijalno neispravne testove, pa sam se odlučila ponovno uzeti ovaj iz Muellera. Jedva čekam novo testiranje.
    Gravignost duo ili mini. I Geratherm.
    A mozda najbolje da odes vadit betu ako mozesb
    Privat 150 kn a preko uputnice besplatno.

  30. #1330
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Hvala na uputama! Nista od testa nazalost. Ipak sam dobila danas.

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

  31. #1331
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj Vlattka prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na uputama! Nista od testa nazalost. Ipak sam dobila danas.

    Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk
    Mozes se pridruzit na odbrojavanju. Lakse je cekat u drustvu

  32. #1332
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

  33. #1333
    Vlattka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    435

    Početno

    Pridružila se

  34. #1334

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Cao devojke nova sam ovde i treba mi savet. M mi kasni skoro pa 1 mesec.Juce sam radila test Belive (pojavila se bledo roze debela linija,u roku od 5 min onda je nestala),zatim sam otisla do apoteku ponela stari (Belive) test i rekli su mi da iako se pojavila ta bledo roze debela linija moguce je da je test pozitivan.Onda sam uzela jos dva testa i uradila sam ih ujutru prvi test Express test a poslepodne Belive.Oba dva su bila negativna.I danas 3 dan za redom uzmem jos jedan i pokazalo se opet isto u pocetku je bilo mutno,razmazano mala neka linija skoro da se ista vidi. Inace prvi put radim test.
    Ovih dana idem kod lekara obavezno pa videcemo.Hvala unapred

  35. #1335
    Gingerbely avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2017
    Postovi
    3

    Početno

    Evo moj doprinost i iskustvo kao prilog ovoj temi...
    Naime, nema testa s kojim nemam iskustvo.
    Suma sumarum...ni u ludilu, ali, dakle...nipošto ne bacajte novce na Clearblue običan, niti onaj s plus znakom!Ne postoji ni jedan na kojem nisam vidjela crticu(i to plavkastu, blijedu crticu!!!) - kad nisam bila trudna! Užasno su ozloglašeni zbog te evaporirajuće koja na kraju tolikim curkama donese dane agonije i boli jer se ponadaju a završe u suzama.
    Ako si želite prištediti neizvjesnost i razočaranje, zaobilazite u širokom luku!
    S druge strane, Clearblue digitalni(koji se može raditi do 6. dana ranije)...imam pozitivno iskustvo iz druge trudnoće kada mi je pokazao plus(1-2 tjedna)i to 3 dana prije izostanka menge. ALI, sad me razočarao posve. Jer je tri dana prije izostanka menge pokazao minus - s prvim jutarnjim urinom. Ono što tvori njegovu "blamažu" u mojim očima je činjenica da sam taj isti dan, s popodnevnim urinom dobila nježno roza crticu - na jeftilenu s interneta (one step trakica!) kojeg sam platila kunu!!Na njega sam bacila 75

    Dalje, Gravignost (oba) su mi uvijek dali čvrste, vjerodostojne rezultate bez ikakvih mutnih crta koje bi se dale umišljati. Kad sam bila trudna vidjela se fina roza crtica, kad nisam - snježna bjelina. To je ono što se traži i što jako cijenim. Napominjem da sam pozitivan rezultat s ovim testom dobila dva dana prije izostanka menge.
    Intim plus meni je samo u jednom dijelu ok. Nema evaporacijske. Snježna bjelina na negativnom testu. Ali je veliki minus to što trebaš zagaziti dan dva u izostalu mengu da bi pokazao išta. Neosjetljiv. Moje iskustvo.

    Za kraj ostavljam najvjerodostojniji i (dokazano!) najpouzdaniji, s najranijom detekcijom...ne biste nikad očekivali...Obične trakice s interneta...kunu komad. One-step! Bile su toliko nadmoćnije od najskupljeg testa na tržištu. I svaki dan do izostanka menge pojačavale su roza liniju...Prije prve pozitivne linijice ispiškila sam jedno 5-6 negativnih, koje su bile bez natruhe evaporacijske. Čista bjelina.Tako sam bila ziher, kad sam ugledala svoju blijeeeeedo roza liniju da je to-to. Taj neugledni, jeftini testić sve je što vam treba za dokazivanje trudnoće!Toplo, najtoplije preporučam!

  36. #1336

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    21

    Početno

    Pozdrav cure, ovo su dva testa koja sam radila, jedan jučer popodne a jedan danas. To su oni One Step s eBaya, ma jel da se vidi blijeda roza na drugom. Ponovit ću ga još za sutra ujutro s prvim urinom. Ali već sam radila te testove i nikada mi se ništa nije pojavilo. Danas mi je 31.DC, inače mi M dođe između 28 i 32 dana pa ćemo vidjeti, ali ako već sad pokazuje, to bi trebalo biti to. Nikada do sada nisam vidjela ni naznaku crtice, eto sada blijeda roza :D

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  37. #1337

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav cure, kod mene je situacija ovakva. Imala sam nezasticeni odnos 17, 21, i 24 dan ciklusa. M inace bude svaki mjesec od 28 -33 dana. Napravila sam 3 testa. 27, 30 i danas 31. Dan sva tri su negativna. Boli me donji dio trbuha, grudi - inace me boli i kad trebam dobit ali i oba puta kada sam bila trudna sam imala iste simptome. U petak sam i napravila test jer sam osjetila nekakvu mucninu odnosno kao povracanje na prazno koje mi se ovih dana ponavlja par puta kroz dan. Danas mi je 31. Dan i jos uvijek nisam dobila. Ne znam dali je bilo rano za testove ili jednostavno nisam trudna.

  38. #1338

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj Joo2101 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, kod mene je situacija ovakva. Imala sam nezasticeni odnos 17, 21, i 24 dan ciklusa. M inace bude svaki mjesec od 28 -33 dana. Napravila sam 3 testa. 27, 30 i danas 31. Dan sva tri su negativna. Boli me donji dio trbuha, grudi - inace me boli i kad trebam dobit ali i oba puta kada sam bila trudna sam imala iste simptome. U petak sam i napravila test jer sam osjetila nekakvu mucninu odnosno kao povracanje na prazno koje mi se ovih dana ponavlja par puta kroz dan. Danas mi je 31. Dan i jos uvijek nisam dobila. Ne znam dali je bilo rano za testove ili jednostavno nisam trudna.
    Ponovi test za nekoliko dana kada ti M bude kasnila. Eto meni se pojavila crtica 31. DC a moj je ciklus između 28 i 32 dana. 32. DC mi je bila vec tamnija :D A kada mi je ove godine bila kasnila 25 dana tj. preskočila, svi testovi su mi bili negativni. Tako da mislim da su ti testovi dosta pouzdani i u rijetkim slučajevima pogrijese. Savjet je da se test u principu radi tjedan dana od kašnjenja mjesečnice.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  39. #1339

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj Sathya prvotno napisa Vidi poruku
    Ponovi test za nekoliko dana kada ti M bude kasnila. Eto meni se pojavila crtica 31. DC a moj je ciklus između 28 i 32 dana. 32. DC mi je bila vec tamnija :D A kada mi je ove godine bila kasnila 25 dana tj. preskočila, svi testovi su mi bili negativni. Tako da mislim da su ti testovi dosta pouzdani i u rijetkim slučajevima pogrijese. Savjet je da se test u principu radi tjedan dana od kašnjenja mjesečnice.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    Jos nisam dobila, vidjet cemo jos koji dan
    Iskreno, ovo je bilo nesto neplanirano odnosno po principu ako bude bude, inace to nikad ne radimo.
    Al sto mi vise kasni se nadam da nece ni doci.
    Vidjet cemo, a tebi cestitam na crtici

  40. #1340

    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    21

    Početno

    Citiraj Joo2101 prvotno napisa Vidi poruku
    Jos nisam dobila, vidjet cemo jos koji dan
    Iskreno, ovo je bilo nesto neplanirano odnosno po principu ako bude bude, inace to nikad ne radimo.
    Al sto mi vise kasni se nadam da nece ni doci.
    Vidjet cemo, a tebi cestitam na crtici
    Sretno pa da i vama bude crtica <3

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  41. #1341

    Datum pristupanja
    Nov 2017
    Postovi
    1

    Početno

    Mame moze Vaše mišljenje..
    14.10 sam bila na pregledu kod ginekologa i dao mi je zeleno svijetlo za novu trudnoču!Imam bebu 14 mjeseci staru i još uvijek dojim i nisam dobila menstruaciju jos uvijek.Suprug i ja smo se naravno odmah bacili na posao,zanima me jel postoji mogucnost trudnoce s obzirom da jos dojim i koji simptomi trudnoce se pojavljuju u takvim situacijama?Hvala

  42. #1342
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,373

    Početno

    Citiraj MilyVanily prvotno napisa Vidi poruku
    Mame moze Vaše mišljenje..
    Imam bebu 14 mjeseci staru i još uvijek dojim i nisam dobila menstruaciju jos uvijek.Suprug i ja smo se naravno odmah bacili na posao,zanima me jel postoji mogucnost trudnoce s obzirom da jos dojim i koji simptomi trudnoce se pojavljuju u takvim situacijama?Hvala
    Postoji mogućnost. Ja sam zatrudnila uz dojenje kada mi je sin imao 12 mjeseci. Prije M dolazi do ovulacije pa niti ne trebaš dobiti M a da si T. Da li ti je ginić rekao da imaš ovulaciju? Što se tiče simptoma možeš imati simptome kao i u prvoj t, ali i ne trebaš niš. Ja od simptoma u drugoj T nisam imala ništa. Niti mi je bilo zlo, niti su mi dojke postale osjetljive ili sl. (a i normalno sam dojila-i nastavila kroz cijelu T). Ja sam imala tada već uredan ciklus pa sam znala da mi kasni M (zato sam se i testirala). Ti bi se, s obzirom da ne znaš kada si ovulirala, trebala testirati najmanje 2 tjedna od prvog odnosa, a ako ti je gin rekao kada će O otprilike onda 12-16 dana nakon tog datuma možeš očekivati M i naravno ako ne dođe testirati. Sretno.

  43. #1343

    Datum pristupanja
    Sep 2017
    Postovi
    197

    Početno

    Cure dal netko zna gdje ima za kupiti u Zg Geratherm test?? Bila danas u tri ljekarne i nema :/

  44. #1344

    Datum pristupanja
    Feb 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Drage cure, poludit ću od guglanja pa se obraćam vama jer ste mi vi jedina slamka spasa :D
    Jako želimo bebu, zadnju M imala 14.1. ciklus školski, 28, rijetko 29 dana. Sljedeću M očekujem 10.2.
    Kada najranije mogu napraviti test prije nego mi zakasni M?
    Znam da se trebam strpiti ali mi je to preteško
    i dobrodošli su savjeti koji testić da kupim?

  45. #1345

    Datum pristupanja
    Jul 2018
    Postovi
    1

    Početno

    Eh ovako drage moje nova sam ovdje ali me zanima ovako m kasni 7 dana jucer napravila test i negativan ali m i dalje ne stize zanima me posto se nezelim zamarati tim testovima kad je najbolke otici ginekologu ps.mi jako zelimo tu bebu i vec 2 godine nam ne ide iako je sve u redu

  46. #1346

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Drage cure, nova sam na ovom forumu pa da podjelim sa vama svoju priču i iščekivanje... imam curicu od 4 god i radimo na bebici već 3 godine (2 spontana, liječenje klamidije, E.coli i Enteroccocus). Konačno smo dobili zeleni svjetlo od doktora sa možemo raditi na bebici, i nadala sam se da se možda primilo ali je test (običan clearblue) pokazao da je negativno 30dc. Inače su mi ciklusi 26-29 dana, ponekad 30 ali jednom se desilo da sam dobila 35dc, i to prije godinu i pol... danas mi je 31dc i ni naznake da ću dobiti... čudno mi je bilo da prije 3 dana sam imala bol u trbuhu kao prije M i uvijek dobijem sljedeći dan a ovaj puta ništa... s tim da je ta bol trajala punk kraće nego inače... kupila sam digitalni clearblue i čekam još 2 dana pa ću piškiti ako M ne dođe prije... jel imao tko sličnu situaciju a da je ipak na kraju trudnoća u pitanju?
    @ruzicaivica, jel došlo do trudnoće???

  47. #1347

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    5

    Početno

    Bok,i ja sam nova

  48. #1348

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima, vidim puno novih, pa eto i mene, možda malo da osvježimo temu
    Eto ja napravila nekoliko testova od 14-16.01 i svaki pokaže + samo nekako blijedi, ali kažu plus je plus....
    Imala sam jednu biokemijsku pa pušem i na hladno....

    Pozz svima i želim punooooo +++++

  49. #1349

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    5

    Početno

    Mene vec dobra 2 tjedna grudi rasturaju,i stomak,kao da cu dobit svaki tren..ali jos nista,doduše tek danas je (ne)ocekujem..jutros test negativan..isto sam imala biokemijsku prije par mjeseci.

  50. #1350

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    5

    Početno

    A plus je svakako plus, nadam se da ce ti uspjeti ovaj put, kazu nakon biokemijske obično dolazi uredna trudnoca..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •