Stranica 28 od 29 PrviPrvi ... 1826272829 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,351 do 1,400 od 1410

Tema: Testovi za rano otkrivanje trudnoce..2.dio

  1. #1351

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Sapica, ako je plus onda je plus
    cestitkeeeeeee
    ja procurila na kraju pa sada krecemo u novi ciklus....

  2. #1352

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    5

    Početno

    Evo i ja procurila,koja je to vjestica,tocna u dan!

  3. #1353

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Cure pozdrav i ja sam nova. E ovakva mi je situacija.
    Zadnju M sam imala 26.12. I sad već kasni neko vrijeme. Test do sada nisam radila jer sam u avgustu mjesecu radila dan nakon zakašnjenja pa je bilo + ja se sva obradovala i 35 dc dodje vještica a traju mi 26-28 i bila je biohemijska.
    Izvinite na dugom postu. Zadnje vrijeme me probada sa obje strane žiga jako često. Nemam nikakav osjećaj da sam trudna a jako to želim. Nikakve simptome nemam samo sto mi kasni. M I osjećam kao da ću svaki tren dobiti kad mogu raditi test da znam da će pokazati točno

  4. #1354

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Zaboravila sam napisati da idem češće u wc ali to je da provjerim je li krenula vještica. Ako neko ima slično iskustvo da pomogne.

  5. #1355

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav.ja sam zadnju menstruaciju imala 18.1.,odnos smo imali 8.dan ciklusa.i ja od tad stalno osjetim napetost u trbuhu ledima,sad i grudi osjetim.nikad mi dosad nije tako bilo.bas kao da trebam dobit,a rano je.sta mislite kad bi mogla pravit test?ak skupim hrabrosti heh.

  6. #1356
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,206

    Početno

    Ima još nesigurnih znakova trudnoće. Npr: jako lučenje sline, čudan metalni okus u ustima, jasno vidljive plave žile pod kožom dojki i dekoltea, izražene žlijezdice na areoli bradavice, ljubičasta boja vaginalne sluznice, umor, silna pospanost, curenje nosa bez prehlade... Svi se ti znakovi pojavljuju već i prije izostanka menstruacije, no varira intenzitet od žene do žene. Mučnine će se pojaviti tek kasnije.
    Ako osim kašnjenja ciklusa, imaš još koji znak, uživaj u pomisli da jesi trudna, sve dok to ne potvrdiš ili opovrgneš.
    Test će ti već i sad pokazati što treba, ako ga odlučiš napraviti.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 04.02.2019. at 04:18

  7. #1357

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    2

    Početno

    sacekat cu jos ovaj tj,ako se i dalje nastavi pravim test. imam osjecaj kao da mi je hrana tesko pala na zeludac.bha. mislim se da mozda nisam trudna jos od prosinca,iako je bila menga.po forumu citam svakakve simptome.

  8. #1358

    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Postovi
    5

    Početno

    Elena jesi radila test?

  9. #1359

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima,
    Mengu trebam dobiti u srijedu. Bila sam jaaaako nestrpljiva te sam jutros napravila test- clearblue digitalni koji pokazuje +ili- te tjedne. Meni je pokazao - ali i vidljivu certicu za plus bez tjedana...te mi ništa nije jasnoo

  10. #1360

    Datum pristupanja
    Feb 2019
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav svima,
    Mengu trebam dobiti u srijedu. Bila sam jaaaako nestrpljiva te sam jutros napravila test- clearblue digitalni koji pokazuje +ili- te tjedne. Meni je pokazao - ali i vidljivu certicu za plus bez tjedana...te mi ništa nije jasnoo

  11. #1361
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Mar, pokazao ti je minus al i vidljivu crticu za plus???? Pa bar sa cb digital nema dileme, radila sam ga nekoliko puta. Kad je test negativan prikaže se mali kružić u kojem je nacrtan -.
    Kad je pozitivan isto je nacrtan + i tjedni. Daj slikaj to čudo pa nam stavi
    Posljednje uređivanje od 1latica : 17.02.2019. at 15:52

  12. #1362

    Datum pristupanja
    Mar 2019
    Postovi
    106

    Početno

    Pozdrav svima... Ovih dana lutam po internetu, forumima... U iščekivanju nakon prirodnog ivf-a.
    Danas 9et napravila first sign test u večernjim satima i ništa. Malo je reć da sam

  13. #1363

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    6

    Početno

    Cure, žene, pratim vas već 15 dana. Suprug i ja planiramo drugu bebu. 7 dana prije menstruacije napravila sam clearblue, nisam bila sigurna je li pokazalo laganu liniju ili umišljam, dok ju je suprug vidio. Danas pet dana prije napravila sam digitalni. Pokazao je plus i 1-2. Gravignost mini mi je jučer pokazao negativno. Što kažete? Da ili ne?

  14. #1364

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Ja bih rekla da, ako je digitalac pozitivan.
    Clearblue obican znam imati evaporacijsku, tako da je onaj prvi vjerojatno bio takav, ali ovaj digitalac ne bih rekla da laze.

  15. #1365

    Datum pristupanja
    Jul 2019
    Postovi
    6

    Početno

    Beta mi je potvrdila ranu trudnoću, a i nova dva testa ❣️❣️

  16. #1366

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Hello! Htjela sam da vidim zna li neko da li mi je rano za test. Bebu sam izgubila u martu, pred ulazak u treci mjesec, a sada se borim sa cistama na jajniku. Bila je jedna 37 mm na desnom jajniku, pila Diane 35 ali prestala nakon 13 dana. Dobila sam vjesticu 26.8. ali sam 8.9. imala blago krvarenje koje je trajalo tri dana. Nezasticen odnos smo imali 12.9. 19.9. sam bila kod ginekologa i vidio je da je cista nestala, ali ima nova na drugom jajniku koja je 27 mm. Ne iskljucuje mogucnost trudnoce jer su se vjerujem i ciklus i ovulacija poremetili-na UZ je svakako rano da se ista vidi. Radila sam testove tih dana ali onje rekao da je bilo prerano za bilo koji test. Sada, kako su mi ciklusi bili 25 dana, ne znam da li da racunam da je menstruacija bila 26.8. ili 8.9. te da li je danas 26. dan ciklusa ili ce se pomjeriti. Kupila sam opet Clearblue easy i Gravignost mini ali se bojim uraditi....mislila sma jedan ujutro, a drugi mozda u utorak. Ginekologu idem svakako krajem narednog tjedna radi rezultata Papa testa. Ima li smisla raditi test sutra? :/

  17. #1367

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    P.S. Dr. mi je rekao da ako dobijem krenem sa Duphastonom 18. dan ciklusa i da radim na bebi. No, svakako je rekao da cu ga trebati piti ako sam i trudna.

  18. #1368
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Podizem malo temu. Da li je ikad ikome Gravignost mini izbacio laznu sjenu?

  19. #1369
    sara79 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    1,173

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Podizem malo temu. Da li je ikad ikome Gravignost mini izbacio laznu sjenu?
    Je i ne znam sto se to dogadja s gravignost mini u zadnjih godinu dana :/
    Ultra je puno bolji i kvalitetniji

  20. #1370

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    495

    Početno

    Citiraj Jagodicabobica prvotno napisa Vidi poruku
    Podizem malo temu. Da li je ikad ikome Gravignost mini izbacio laznu sjenu?
    Meni nije, ako se ista naziralo trudnoca je bila u pitanju (i u prvoj i u drugoj).To ti piskila i nesto vidjela? Ja ne mogu spavati, zeznula komp pa popravljala jer mi treba za posao...malo udjem da citam o testovima kad vidim tebe. :D Nadam se lijepim vijestima. <3

  21. #1371
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Savjet svima!!
    Iako je uvijek bio na dobrom glasu, i uglavnom prva preporuka forumasica, izbjegavajte "Gravignost mini"!!

    Svi moguci testovi vec baciti postenu crtu, a na njenu jedva vidljiva i dalje! Kostao me zivaca i to posteno, jer sam se u njega pouzdala.
    Za 13kn imate u Mulleru trakice (njihova robna marka) koje bacaju jako lijepe crte par dana prije izostanka, i plasticni iste (njihove) marke koji isto jako lijepo pokazuje!

    Hvala lijepo i dovidenja

  22. #1372

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    7

    Početno

    Cure savjet ... 28.9-5.10. imala sam M...7.10 rizicni spolni odnos(ali bez svrsavanja unutra) .... 27.10 dobivam opet M, ali je punoo slabijeg inteziteza,iako traje 8 dana(ko i inace),no bez ugrusaka,i sl. Zbog straha da je doslo do impl.krvarenja,radim test(neka marka iz mullera,ali popodne a i pise da se mogu radit bilo kad ..) 29.10,negativan, opet nemirna test radim 1.11 isto, i onda neki digitalni(isto iz mullera) 5.11. sva 3 neg. radila ih jer su me sise boljele a inace me ne bole poslje M , a i po prirodi sam jako plasljiva oko tih stvari uff pa si svasta umisljam ...
    po vasem misljenju? jel je dovoljno vremema proslo za testove i da li bi mogli bit pouzdani s obzirom koliko je dana proslo od odnosa?!
    hvalaaa

  23. #1373
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Moje misljenje, da je 27.10. bilo implantacijsko, do 5.11. bi test pokazao. A ako uzmemo da je zadnja menstruacija bila 5.10. do 5.11 bi ili stigla sljedeca (ovisno o trajanju ciklusa) ili bio pozitivan test definitivno. Tako da ja ne bih rekla da je ovo krvarenje od 8 dana bilo implantacijsko. Narocito ako je "bez svrsavanja unutra"
    Pretpostavka da ce sljedeca M stici krajem 11og mj (opet, ovisi o trajanju ciklusa). U kranjem slucaju preostaje vaditi betu.

  24. #1374

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    7

    Početno

    sad vidim da sam napisala krive datume

    iii ode samo dio poruke

    samo mi 1 red poruke posalje
    Posljednje uređivanje od spajalica : 11.11.2019. at 08:30

  25. #1375

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    7

    Početno

    100x pokusavam poslat post
    zadnja M je bila 24.10(a ne 27.10) ... Tako da se nadam da bi test 30 dana od odnosa pokazao rezultat?!

  26. #1376
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj andeo123 prvotno napisa Vidi poruku
    100x pokusavam poslat post
    zadnja M je bila 24.10(a ne 27.10) ... Tako da se nadam da bi test 30 dana od odnosa pokazao rezultat?!
    Ne znamo koliko ti traju ciklusi. Najvjerojatnije da bi, osim ako su ti ciklusi jako dugi.

  27. #1377

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    7

    Početno

    skoro uvijek 28 dana, nekad se desi 1-2 +-

  28. #1378
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj andeo123 prvotno napisa Vidi poruku
    100x pokusavam poslat post
    zadnja M je bila 24.10(a ne 27.10) ... Tako da se nadam da bi test 30 dana od odnosa pokazao rezultat?!
    Opet je moj odg isti kao i gore. Ili bi bio poz test ili bi dosla M, to je moje misljenje uzevsi u obzir skolsko trajanje ciklusa. Najsigurnije izvaditi betu ako ne vjerujes testovima

  29. #1379
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    Ma nisi trudna.

  30. #1380

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    7

    Početno

    nadam se da ono 24.10 je bila M, a ne implatacijsko,mozda mi je od stresa i "moje glave" to sve bilo tako,nadam seee

  31. #1381
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Citiraj Argente prvotno napisa Vidi poruku
    Ma nisi trudna.
    Kratko i jasno i slazem se!
    Dalje ne bi komentirala.

  32. #1382
    justme409 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2017
    Postovi
    1,465

    Početno

    Da si trudna test bi bio ultra pozitivan do sad. Kao sto su ti cure rekle.... test pokaze 15 dana od odnosa.

  33. #1383

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    7

    Početno

    cure smirile ste me malo hvala! nisam neka balavica, i vec bi mi bilo vrijeme za bebu,ali ne sad i u ovoj situaciji zato sam si vec svasta nesto zabrojala u glavi i nemam mira.Pa nakon 30 dana od odnosa bio bi valjda vec + . Samo da dobim dr.tjedan i smirim zivce a onda po kontracepcijske!!

  34. #1384

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Prvi puta pisem, ne znam da li na dobrom mjestu,ali imam nedoumice....dakle trebam dobit M za dva dana. Tri dana nakon O i odnosa koji je bio taj dan mene rasturaju kriza i trbuh dolje nisko. O prsima da ne pricam tvrđe su i bolne,inace mene bole 8 dana prije M, ali nisu teze i tvrđe. Bolovi u leđima i maternici me inace nikad ne bole,a sad ne staju. Radimo na bebi cijelu godinu. Osjecaj bolova je kao da cu svaki cas dobit mengu i tako vec dva tjedna. Radila sam test jutros i naravno negativan je,a prije 4 mj sam imala spontani pa sam ludaaaa. Ima li netko slicno iskustvo da mi kaze da li postoji sansa za T ili ipak za M

  35. #1385
    Riri92 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2019
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    3,690

    Početno

    Citiraj kikič prvotno napisa Vidi poruku
    Prvi puta pisem, ne znam da li na dobrom mjestu,ali imam nedoumice....dakle trebam dobit M za dva dana. Tri dana nakon O i odnosa koji je bio taj dan mene rasturaju kriza i trbuh dolje nisko. O prsima da ne pricam tvrđe su i bolne,inace mene bole 8 dana prije M, ali nisu teze i tvrđe. Bolovi u leđima i maternici me inace nikad ne bole,a sad ne staju. Radimo na bebi cijelu godinu. Osjecaj bolova je kao da cu svaki cas dobit mengu i tako vec dva tjedna. Radila sam test jutros i naravno negativan je,a prije 4 mj sam imala spontani pa sam ludaaaa. Ima li netko slicno iskustvo da mi kaze da li postoji sansa za T ili ipak za M
    Ako ti je sumnjivo i ako ti je sve drugačije nego inače, izvadi betu.

  36. #1386
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Kikic, ne moze ti nitko reci za sta postoje sanse, postoje za oboje! Ako imas bolove vec dva tjedna, znaci da su krenuli i prije O ili taman u vrijeme...
    Iskreno, dva dana prije ocekivane M vecina cura vidi sjenicu, ali to nije pravilo naravno. Ima zena kojima se nista ne vidi dok M ne zakasni. Ili sacekati jos ta dva dana pa ponovi, ili vaditi krv. To je najsigurnije.
    I sretno!

  37. #1387

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Ok, znam da sam luda, ali koliko luda mogu napisati samo tu... danas mi je 29. dan nakon krvarenja kojim je zavrsila biokemijska trudnoca. Pokusavali smo i ovog mjeseca, bilo je jako puno plodne sluzi.
    Sad vec 6 dana imam lagani smedji spotting, a zadnja 3 dana radim i testove, one trakice sa ebaya. E sad... svaki izgleda negativno DOK ga ne stavim par sati poslije na izvor svijetla, onda se vidi svijetla linija i na svijetlu, a ja vidim i golim okom sjenu. Svaki. I znam za evaporacijsku liniju pa sam natjerala decka da se i on popiski i napravila test sa njegovim urinom. Isto sam pricekala par sati, i stavila test na izvor svijetla, i tu te linije nema.
    Moguce da su moji testovi ipak pozitivni?

  38. #1388

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Update: napravila sam sad ponovo test i pozitivan je bez svijetla i u roku. Slaba je linija, ali tu je.
    Cisto ako se netko nadje u istoj situaciji.

  39. #1389

    Datum pristupanja
    Jan 2020
    Postovi
    3

    Početno

    Evo ako ikoga bude jednom zanimalo, napravila sam test jos jednom i pozitivan je, vidi se linija golim okom.
    Tako da nekad testovi zaista kasnije pokazu liniju, koja nije evaporacijska.

  40. #1390

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Stvarno je teško reći. Najbolje da za 2 dana napraviš opet test - ako je došlo do T valjda će se onda nešto jače vidjeti.
    I naravno sve ovisi kad ti je bila Ovulacija?
    Nisam baš još do sada stavljala testove pod svijetlo pa ti tu ne mogu ništa reći - osim da se opustiš i prestaneš se brinuti.
    Ako bude - bit će i vidjet ćeš kroz par dana
    Također provjeri koliko su ti testovi osjetljivi i uzmi kene 10mlU za rano otkrivanje.

  41. #1391
    Jagodicabobica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2016
    Postovi
    1,703

    Početno

    Kokica, drzim fige da je to to. Ja sam pregledavala svoje testove pod svim mogucim svjetlima (ono iznad spareta, od nape, je dosta dobro ). A i inace se testovi bolje vide kad se do kraja posuse. Moguce da zato ove prve nisi hvatala odma nego tek kasnije. Sretno!

  42. #1392

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    625

    Početno

    Kokoca - Dobro je znati!
    Svakako ću isprobati kroz par dana
    Posljednje uređivanje od Beck : 21.01.2020. at 16:01 Razlog: Slučajno stisnula odgovori prije negos am završila odgovor

  43. #1393

    Datum pristupanja
    Nov 2019
    Postovi
    7

    Početno

    Cure,iskustva... zadnja M 12.1do 18.1, sljedecu dobivam 6.2, ali je jako oskudna, tu i tamo potece malo vise krvi, i kad sam na wc, a na ulosku slabo(iako svjeza krv i komadici ko tkiva), i tako 4dana, i onda 2 dana smedi iscjedak... odnose imala cijeli 1 mj, sa zastitom ali nisam u nista sigurna.... sise me ko malo zare, ali nisu nista povecane ... test radila 10.2,11.2-popodne i oba minus, i 14.2 ujutro test isto -. Da li je pouzdanost test nakon cca 7 dana od M- tj tog nekog krvarenja? Odnosno 22.dana od odnosa, i 13. I 15. Dana od odnosa...

  44. #1394

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav, ja sam danas radila Clear Blue Digital test, pet dana prije očekivane mjesečnice i pored minusa pokazao mi je blijedu liniju za plus, ali jako vidljivu, a te opcije odgovora uopće nema u uputstvu. Je li se to ikome desilo i da li mislite da bi moglo značiti da se radi o ranoj trudnoći? Ne znam kako da uploadujem sliku.

  45. #1395

    Datum pristupanja
    Nov 2016
    Postovi
    412

    Početno

    Zerkalo, nije mi jasno iz tvog objašnjenja o kakvoj je crti riječ. Probaj uploadati fotku ovdje: https://imgbb.com/ pa nam daj link.

  46. #1396

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj zerkalo prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav, ja sam danas radila Clear Blue Digital test, pet dana prije očekivane mjesečnice i pored minusa pokazao mi je blijedu liniju za plus, ali jako vidljivu, a te opcije odgovora uopće nema u uputstvu. Je li se to ikome desilo i da li mislite da bi moglo značiti da se radi o ranoj trudnoći? Ne znam kako da uploadujem sliku.
    Digitalni test ako je - onda je -

  47. #1397
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Nekoliko puta sam koristila CB digital, minus je digitalno ispisan kao - i nikakve druge crte preko ekrana ne postoje.
    a ako pokaže + odmah ispod pišu tjedni začeća 1-2,2-3 ili 3+...
    Ili niste koristili digitalni test ili vam je neispravan.

  48. #1398

    Datum pristupanja
    May 2020
    Postovi
    2

    Početno

    https://ibb.co/8Dy2Lt1

    evo link za sliku kako je meni ispalo

  49. #1399
    1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    381

    Početno

    Stvarno čudno.. Budući nema tjedana ispod znaka, vjerojatno je test negativan. Žao mi je, za svaki slučaj ponovi test ako menga ne dođe

  50. #1400

    Datum pristupanja
    May 2019
    Postovi
    558

    Početno

    Citiraj zerkalo prvotno napisa Vidi poruku
    https://ibb.co/8Dy2Lt1

    evo link za sliku kako je meni ispalo
    To je negativno.
    Uvijek tako izgleda. Da je pozitivno bio bi svijetli plus.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •