Stranica 2 od 29 PrviPrvi 123412 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 1410

Tema: Testovi za rano otkrivanje trudnoce..2.dio

  1. #51

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Mislim da nije toliko bitno koja je marka, već kolika mu je osetljivost. Oni sa osetljivošću 25 mIU i manjom (ali to je retkost pronaći, pogotovo u manjem mestu) daju rezultat nakon 10-12 dana od začeća (ali ne od odnosa). Ko prati bazalnu temp, to lako može da zna, a ko ne prati, može da radi test u vreme kada očekuje M.
    Evo, još jednom ću da ponovim da sam ja radila na 10 dpo i to sa večernjim totalno razblaženim urinom i videla se druga crtica.

    U drugoj trudnoći, kada nisam pratila bazalnu, ali su mi ciklusi bili redovni na 28-30 dana, radila test na 32 dc i ništa se nije videlo. Ponovim ga za dva dana, opet ništa, tek se na trećem videlo. E sad, to je bilo davno, pa mislim da ti testovi nisu imali tako nizak prag osetljivosti kao ovi današnji

  2. #52

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    23

    Početno

    pozdrav svima mamama i trudnicama
    evo ja sam također nova tu. nisam otvarala novu temu, nadam se da neću promašiti ovu temu svojim pitanjem.
    ovako, jučer mi je bio 26 dan ciklusa, napravila sam testić , uzela sam si jučer u apoteci 3 najeftinija (SIGN-Test) , napravila sam ga s popodnevnim urinom, iskreno čisto iz znatiželje, bila sam sigurna da će biti negativan, ali ispao je pozitivan. Tako da sam i danas, na 27 dan ciklusa, napravila taj test s jutarnjim urinom, također pozitivan. Jedino kaj me malo muči je to da je crtica baš roza a ne crvena kak je tam na papiru nacrtano, dobro istina da je papir o uputama napravljen s najefitnijom bojom ali ima li tko od vas iskustva s ovim testom? nisam uzimala neke skuplje testove jer ne zelim bas novce bacati na to.... ali valjda kad je trudnoća u pitanju ti testovi ne lažu ili? :?
    unaprijed hvala na odgovorima

  3. #53
    ivana83 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    272

    Početno

    Nola179, mislim da ne lažu!
    Crtice ne moraju biti istog intenziteta kao kontrolna, i kao što se pokazalo, kako god blijede bile, radi se o trudnoći.
    Čestitam ti i želim ti jednu dosadnu i školsku trudnoću!

  4. #54
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    čestitam svima koje su ugledale + na testu. :D

    a čestitam i sebi (a i mm-u). :D
    M izostala (ustvari zaboravila sam kad sam imala prošli misec dok mi nije radna kolegica rekla kako sam imala prije nje, a njena, ovomjesečna došla i prošla. a kod mene ništa) i ode mi ona kupit test, Unistet, 25m/U, cijelih 16 kunića i nakon 5 sekundi dvi debele roza crtice.
    eto nakon skoro 2 godine nadanja i priželjkivanja, tu smo di jesmo
    ovo je moj test:napokon plus

  5. #55
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    :D čestitam!!!

  6. #56
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    od mene malo glupo pitanje ,jel moguće da je crta u početku bila nevidljiva pa se nakon 5 minuta pojavi vidljiva crta.jel moguće da postoji ta vrsta greske kod testova da se pojavi druga crta a da nema trudnoće :? :? :?

  7. #57
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa
    od mene malo glupo pitanje ,jel moguće da je crta u početku bila nevidljiva pa se nakon 5 minuta pojavi vidljiva crta.jel moguće da postoji ta vrsta greske kod testova da se pojavi druga crta a da nema trudnoće :? :? :?
    Meni ovo "smrdi" na evaporacijsku crticu.

  8. #58
    Sandrij2 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    661

    Početno

    Evaporacijska crtica se pojavi na mjestu gdje se očekuje testna crtica, nije roza, više sivkasta i tanja je od one kontrolne crtice koja se obavezno pojavi. I da, pojavi se nakon što prođe neko dulje vrijeme od testiranja (npr. sat-dva i više...).

    Valjda sam dobro opisala...

    Kad si ti skužila tu sjenu? Jel' ti prošlo vrijeme očekivane M?

  9. #59
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj Sandrij2 prvotno napisa
    Evaporacijska crtica se pojavi na mjestu gdje se očekuje testna crtica, nije roza, više sivkasta i tanja je od one kontrolne crtice koja se obavezno pojavi. I da, pojavi se nakon što prođe neko dulje vrijeme od testiranja (npr. sat-dva i više...).

    Valjda sam dobro opisala...

    Kad si ti skužila tu sjenu? Jel' ti prošlo vrijeme očekivane M?
    jesi moja se pojavila nakon 5-10 minuta i iste je boje kao kontrolna mozda na skali od 1-10 ima jakost 8 a kontrolna 10.ista je debljina obje crte a tek je 9 dan ET pa me malo buni i sto je tako jaka(jao uvijek neki strahovi)...

  10. #60

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    koliko sam ja upućena kad test ima grešku bude samo jedna tzv. evaporacijska crta ili uopće ne bude nijedna crta,a ako su dvije,a jedna od njih je svijetlija od testne,onda je test ok,ali još uvijek ne znači T (nije da te ubijam u pojam,ali detaljnim čitanjem ovih tema uočiš svašta);u svakom slučaju budi na oprezu,jer budi lažnu nadu,a ne mora biti točan,pogotovo ako je prošlo malo vremena nakon kašnjenja M ili se radi prije očekivane M :/

  11. #61
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    laky,od sveg srca da je to~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~T
    a nisi rekla koji si test radila, i jesi li ponovila,ja bih u tome slucaju radila po 2 na dan,evo jos~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ do neba!
    I , jos nesto , ti si test ocitala u vrijeme predvidjeno za to, i meni je bilo tako (kad sam bila T) u pocetku nista , a kad sam vec odustala, poslije 7-8 min pocinjalo se nazirati, zaustavio mi se dah kad sam vidjela jer nisam mogla vjerovati- a do tad sam ih uradila ihihihi i nikad nisam imala tu drugu,laznu ,crtu.

  12. #62
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    hvala danas je beta potvrdila 158

  13. #63
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Evo i mene s pitanjem. Nisu mi ciklusi redoviti. 32-40 dana.Radila sam LH test s trakicama i nakon 12 sati što je prva trakica dala pozitivan rezultat smo MM i ja (samo jednom)... Prije te trakice prethodna je bila skroz negativna (12 sati prije one "dobre").Uz sam imala školske simptome ovulacije.
    Kak se bliži kraj ciklusa, ja imam sve moguće simptome PMS-a. Bole me prsa, osjećam grčeve u maternici. U prvoj trudnoći se ne sjećam da mi je bilo tako.
    Nisam mogla izdržati pa sam napravila Gravignost test 12. dan dpo i bio je -. Znam da je rano, da treba čekati još koji dan, ali... kopka me i ne mogu dočekat da prođu još ova tri dana.
    Jeli moguće da smo prerano.... ? Na LH testu piše 12-36 sati nakon LH pika biti aktivan.
    Znam da sam dosadna, ali koja dobra vibra ili slično iskustvo, bila bih vam zahvalna. Šaljem svima i da vam budu svima željeni plusići!!! :D

  14. #64

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    140

    Početno

    naravno da ste napravili test prerano, pogotovo ako imaš tako produženi ciklus, kad sam ja bila trudna tek 10 dana nakon kašnjenja M mi je test bio pozitivan i imam prekrasnu curicu. Simptomi koje imaš mogu biti i T i M. Ja sam isto nestrpljiva pa stalno radim rano testove ali ovaj put ću se strpiti, Želim ti +

  15. #65

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Ne bih da te razočaram, ali na 12 dpo bi ti se videla bar senka.
    Kako se implantacija odigrava od 7-10 dpo, 12 bi već trebalo nešto da ti se pokaže.

    Lelox, ovde nije bitno što su joj dugi ciklusi, ako je radila na 12 dpo.

    Jedino ako nije dobro sračunala kada joj ej bila ovulacija. E onda može biti da je prerano urađen test.
    Ali u svakom slučaju vam ~~~~~~~~~~~~~~~~ da što pre ugledate plusić! [/quote]

  16. #66
    piplica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    3,170

    Početno

    Lukina mama, moguće je da je prerano, meni je isto test bio negativan 12dpo, a 15 dpo pozitivan.

  17. #67

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Pišem s posla, sva luda, ushićena, napeta i zbrkana istovremeno:
    imam jedno pitanje i prilično je hitno ako netko zna: jutros (prije cca 2 sata) sam radila test Intim plus i nakon više od dvije godine čekanja bio je + :D + čist i jasan
    Naravno, MM i ja presretni ali ja ne bi bila ja da me nešto ne kopka: naime dok sam radila test, mokraća mi nije otišla samo po onom dijelu gdje je trebala ići već se smočila i ona kućica u kojoj se očitava + ili - tako da ne znam da li je test ispravan. Čitala sam upute više puta detaljno i o tome ne piše ništa. Da li netko više zna?

  18. #68

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    140

    Početno

    Nemaš se razloga zabrinjavati što se smočio taj dio testa, da nema hormona bete ne bi se plus mogao pokazati, zato čestitam draga od srca, želim ti ugodnu, sretnu, veselu i školsku trudnoću

  19. #69

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,738

    Početno

    Ponovljeni test je opet + :D :D :D

  20. #70

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    U svom svetu maste
    Postovi
    6

    Početno

    Bok cure,

    Imam jedan problemcic. Ovako, zadnja menga mi je bila 15.12. ciklusi mi se krecu 28-35 dana. U zadnjih par meseci redovno sam dobijala na 29 dc. Inace, pre nego li dobijem, grudi me bole bar 10-15 dana ranije.

    Ovaj mesec grudi su me pocele boleti na dan ocekivane menge 13.01. stomak me vec 3 dana boli kao da cu dobiti. Test sam uradila i bio je negativan
    Da li je moguce da sam ga rano uradila?
    U svakom slucaju ako ne dobijem do 20.01 test cu uraditi ponovo

  21. #71

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    105

    Početno

    buba klara :D :D :D :D
    Rebecca21, sacekaj jos neki dan pa ponovi test, moze biti da je rano ili je ovulacija malo kasnila, nadam se da je ovo prvo.

  22. #72

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    buba klara čestitam ti od srca i želim prekrasnu trudnoću, lagan porod i zdravu bebu :D
    Rebecca pričekaj do 20. -og, možda je bila kasnija ovulacija

  23. #73

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    buba klara čestitam ti od srca i želim prekrasnu trudnoću, lagan porod i zdravu bebu :D
    Rebecca pričekaj do 20. -og, možda je bila kasnija ovulacija

  24. #74

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    140

    Početno

    rebecca pričekaj 3 dana pa napravi test, ~~~~~~~~~~~~za +

  25. #75
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno gravignost test

    :D

    ja sam danas (tocnije prije 5 min) napravila Gravignostov ultra test koji mi je pokazao +++++++++ (crtica je jedva vidljiva ali je tamo )

    tako sam sretna.

    samo da pripomenem, ujutro sam sa prvim urinom napravila jeftiniji testic koji je bio negativan..ali eto, nekako sam sumnjala i

    samo da pripomenem da mi LH test kojeg sam takodjer znatizelje radi napravila jucer, bio skroz negativan,....

  26. #76
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno

    joj sva sam zbunjena. zaboravila napisati...danas je 25ti dan nakon zadnjeg menzesa.
    Ovulacija je bila prije ravno 10 dana.

  27. #77

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    53

    Početno

    BP, čestitam ti od srca!!!

  28. #78
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno

    ja se samo nadam da je to - to! Mislim znam da je rano i sve ali...sto sad

  29. #79

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    ajme BP super, ČESTITAM TI I ŽELIM MIRNU, ŠKOLSKU TRUDNUĆU; izvadi ß za par dana, čekaj da ti M kasni min. 7 dana, pa onda ajde kod gin , ako ti je 1.T, ako možeš izdrži i 2-3 tjedna nakon kašnjenja, jer si sigurnija da će se sve vidjeti;

  30. #80

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    za laptopom :)
    Postovi
    234

    Početno

    Pozdrav svima!

    Nije me bilo par godina, ali evo me opet . Sinčić mi ima 3 godine i 9 mjeseci i... osjetila sam da je vrijeme i da silno želim drugu bebicu. Možda nekom izgleda da je prošlo puno vremena, ali jednostavno mi je valjda toliko trebalo da se naviknem, opustim i uživam! E, sad kad uživam u razgovorima s Noom, poželjela sam novu malu osobu koja će nam upotpuniti obitelj. Jednostavno sam se jednog jutra probudila i shvatila da baš to želim i to baš sad
    Nema kalkulacija, raznoraznih razloga... samo jedan klik i... osmjeh

    MM je oduševljen jer se njemu klik dogodio još prije godinu dana... pa smo ovaj mjesec na "turbo" pogonu. Prošli put mi je uspjelo iz prve, dok još nismo ni gledali plodne dane. Ovaj put se nadam da će biti isto... Danas mi je 13 dc a traje mi oko 30 dana.

    S prvom trudnoćom sam bila nestrpljiva i napravila 3 testa: 3 dana prije očekivane, 2 dana nakon očekivane i bili su negativni... slijedeći sam napravila tek kad mi je kasnila negdje 10 dana i bio je pozitivan.

    Držite mi palčeve! Sad... osim što sam preokupirana imenima, prehranom, vježbanjem... jako me zanima kakvi su testovi za trudnoću jer bih željela ovog puta kupiti samo jedan Dan očekivane menstruacije je 4.2. a ja ću test napraviti, ako izdržim, tek na Valentinovo Za svaki slučaj!

    Koji da kupim? Intim+, Gravignost, Sign, Chronolab, Baby Rapid...?

  31. #81

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    ako ćeš do tad da čekaš sa testom, onda je potpuno svejedno koji ćeš uzeti.
    A do tada bi mogla i sama znati i bez testa
    Evo ~~~~~~~~~~~~~~ da vam uspe od prve baš kao i sa Noom

  32. #82

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    za laptopom :)
    Postovi
    234

    Početno

    Uuuuh... našla sam jedan u kojeg sam se zaljubila Znam da je pretjerano, ali ja sam inače digitalni freak 8)

    Postoji li ovaj test kod nas???

    Clearblue digital:

    http://www.clearblue.info/uk/new_dig...nancy_test.php

  33. #83
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Citiraj LeiA prvotno napisa
    Uuuuh... našla sam jedan u kojeg sam se zaljubila Znam da je pretjerano, ali ja sam inače digitalni freak 8)

    Postoji li ovaj test kod nas???

    Clearblue digital:

    http://www.clearblue.info/uk/new_dig...nancy_test.php
    Kod nas je za sad dostupan samo Clearblue vulgaris. Ali, tko zna, možda se i ovaj pojavi uskoro.
    Slažem se, izgleda mrak. 8)

  34. #84

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    slavonski brod
    Postovi
    8

    Početno

    Bok svima! Ovdje sam nova. već 3god MM i ja pokušavamo zatrudnjeti. Svaki mjesec mi je redovita M,ali ovaj mj. mi kasni već 7 dana. Jedini simptomi koje imam su bolovi kao i oni kad trebam dobiti i grudi su mi nabujale i užasno me svrbe i bole. Htjela bi prvo napraviti test ali ne znam koji je najbolje uzeti. Nisam nikada kupovala do sada nikakav pa me zanima. Unaprijed hvala!!!

  35. #85
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj mariii prvotno napisa
    Bok svima! Ovdje sam nova. već 3god MM i ja pokušavamo zatrudnjeti. Svaki mjesec mi je redovita M,ali ovaj mj. mi kasni već 7 dana. Jedini simptomi koje imam su bolovi kao i oni kad trebam dobiti i grudi su mi nabujale i užasno me svrbe i bole. Htjela bi prvo napraviti test ali ne znam koji je najbolje uzeti. Nisam nikada kupovala do sada nikakav pa me zanima. Unaprijed hvala!!!
    kupi intim plus

  36. #86

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    slavonski brod
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj pirica prvotno napisa
    Citiraj mariii prvotno napisa
    Bok svima! Ovdje sam nova. već 3god MM i ja pokušavamo zatrudnjeti. Svaki mjesec mi je redovita M,ali ovaj mj. mi kasni već 7 dana. Jedini simptomi koje imam su bolovi kao i oni kad trebam dobiti i grudi su mi nabujale i užasno me svrbe i bole. Htjela bi prvo napraviti test ali ne znam koji je najbolje uzeti. Nisam nikada kupovala do sada nikakav pa me zanima. Unaprijed hvala!!!
    kupi intim plus
    čini mi se da svi kažu da je on ok.
    koja mu je cjena???

  37. #87
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    cijena hmmmm, ne sjećam se oko 70,00kn-80,00kn

  38. #88

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    slavonski brod
    Postovi
    8

    Početno

    iako nemam baš neke simptome i stalno si govorim "ma nisam trudna nema šanse" svejedno me muči. ali i već par dana imam nekakav smećkasto-roskasti iscjedak....ubiti kad sam na wc-u,kad se obrišem na papiru mi bude tako. ne znam da li je to kakav znak??? :/ i boli mesve kao da ću sad tog trena dobiti. i leđa i stomak. :?

  39. #89

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    za laptopom :)
    Postovi
    234

    Početno

    Mariii,

    danas ujutro nemoj ići piškiti prije nego što skokneš do ljekarne i kupiš npr. Intim Plus (ja sam ga kupila jučer, ali malo sam uranila, pa će pričekati na polici :D )
    Ako ti kasni i grudi te svrbe i natečene su, to su vrlo mogući prvi znaci.
    Ja sam isto neko vrijeme imala osjećaj kao da trebam dobiti. Za iscjedak ne znam... možda je to spotting koji se dogodi kod implantacije embrija na stijenku maternice...
    Anyway... javi nam rezultat!

  40. #90

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    slavonski brod
    Postovi
    8

    Početno

    Citiraj LeiA prvotno napisa
    Mariii,

    danas ujutro nemoj ići piškiti prije nego što skokneš do ljekarne i kupiš npr. Intim Plus (ja sam ga kupila jučer, ali malo sam uranila, pa će pričekati na polici :D )
    Ako ti kasni i grudi te svrbe i natečene su, to su vrlo mogući prvi znaci.
    Ja sam isto neko vrijeme imala osjećaj kao da trebam dobiti. Za iscjedak ne znam... možda je to spotting koji se dogodi kod implantacije embrija na stijenku maternice...
    Anyway... javi nam rezultat!
    BOK CURE MOJE!!! JA SAM SINOĆ DOBILA M. NISAM NI STIGLA DO LJEKARNE. I TO DOBIJEM U 22H.
    NIŠTA. ČEKAT ĆE MO IDUĆI MJESEC. U ČETVRTAK IDEMO ZA ZG. U PETROVU JA I MUŽ PA ĆE MO VIDJETI ŠTA TAMO KAŽU.

  41. #91
    sweetmint avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    574

    Početno

    Citiraj LeiA prvotno napisa
    Uuuuh... našla sam jedan u kojeg sam se zaljubila Znam da je pretjerano, ali ja sam inače digitalni freak 8)

    Postoji li ovaj test kod nas???

    Clearblue digital:

    http://www.clearblue.info/uk/new_dig...nancy_test.php
    Bas je dobar. Jos da ga se moze upotrijebiti 3-4 puta bio bi idealan !

  42. #92
    nikka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    602

    Početno

    Citiraj sweetmint prvotno napisa
    Citiraj LeiA prvotno napisa
    Uuuuh... našla sam jedan u kojeg sam se zaljubila Znam da je pretjerano, ali ja sam inače digitalni freak 8)

    Postoji li ovaj test kod nas???

    Clearblue digital:

    http://www.clearblue.info/uk/new_dig...nancy_test.php
    Bas je dobar. Jos da ga se moze upotrijebiti 3-4 puta bio bi idealan !
    Ovo je ludilo

  43. #93

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    za laptopom :)
    Postovi
    234

    Početno

    Da... to sam i ja pomislila. Kad je već digitalan ne bi trebao biti jednokratan :/ Kupila sam Intim+

  44. #94

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    8

    Početno

    Dobar Vam dan curke!
    Pliz help me,jučer sam trebala dobiti mengu, ali je izostala (inače nemam nikakvih simptoma, PMS i sl.). Prije sat vremena napravila sam test (od Chronolaba) - nije bilo druge crtice. Ali, nije bila to prva jutarnja mokraća
    Par napomena:
    Znam da mi je ovulacija bila nešto prije 12.01. jer sam taj dan bila kod svoje gin na pregledu i rekla mi je pregledavajući ultrazvukom "vidim da ste baš imali ovulaciju na lijevom jajniku)".
    Odnose smo mm i ja imali i 08 i 09.01. i 13.01.
    E, sad - mislite li da je ovo "konačan rezultat" il da napravim novi test i kada
    :?
    Jako bi htjeli bebicu, imala sam missed u 6.mj 2008., svi pregledi od tad pokazali su da smo mm i ja zdravi
    Znam da me razumijete i hvala vam unaprijed

  45. #95

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    čini mi se da bi ipak mogao biti konačan, barem za ovaj ciklus ; ako želiš biti sigurna napravi jedan ujutro, sa prvom jutarnjom; ako ti je gin. utvrdila O na 11. dc test bi već trebao pokazati + ;

  46. #96

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    140

    Početno

    Zvjezda, nije da ti želim buditi lažne nade, ali postoji mogućnost da je rano. Napravi test za dva dana i to sa prvom jutarnjom i znati ćeš. Ako ti je tad bila O kad je dr. rekla znači bila je 11 dana prije nego što si uradila test, a to znači da je moguće da nemaš dovoljno hormona. Nekim ženama, kao npr. meni, test pokaže tek 15ak dana nakon O. Nemoj se previše nadati pa se nećeš jako razočarati ako bude -
    ~~~~~~~~~~~~~~ za +

  47. #97

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    154

    Početno

    može biti zbilja više solucija: da test nisi dobro napravila, da još nemaš dovoljno veliku betu (hormon na koji test reagira), da ti gin nije dobro vidjela ovulaciju... kasni li ti ikad? polako samo, pričekaj pa ćeš vidjeti. i radi na jutarnju mokraću ako ti ne dođe.

  48. #98

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    za laptopom :)
    Postovi
    234

    Početno

    Zvijezda, sad ti treba samo malo strpljenja. Ako m. i dalje ne dolazi, strpiš se i napraviš test ponovo. Meni su prva dva testa u prvoj trudnoći bila negativna, a tek onaj koji sam napravila kad mi je m. kasnila 10 dana je bio pozitivan. A i nisu mi m. baš točne u dan nikad bile: ciklus 31-34 dana.
    Svačije tijelo se ponaša drugačije. Nadam se da je kod tebe +
    Ako nije, slijedi ti još koji romantični mjesec

    Pusa!

  49. #99

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    154

    Početno

    evo sa rodine stranice: Netočni negativni rezultati mogu se pojaviti ako se test napravi prije nego što hCG dostigne razinu koja se može otkriti u urinu, ili ako ste pili puno tekućine i urin je razrijeđen.

  50. #100
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    ja sam radila test 4 dana prije očekivane menstruacije, jer su me probadali jajnici.. i test je bio pozitivan.

    Najsigurnije je vaditi betu HCG u labosu već 12 a najbolje 14 dpo. i tada se sve treba vidjeti ako je trudnoća prisutna

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •