Stranica 3 od 29 PrviPrvi 1234513 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 1410

Tema: Testovi za rano otkrivanje trudnoce..2.dio

  1. #101

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Postovi
    8

    Početno

    Hvala vam na pomoći, ipak sam ja ovaj mjesec dobila mengu, po prvi puta sam se istinski razočarala, do sad me to nije baš posebno pogađalo..., a valjda će biti skoro... mislim da se moram malo opustiti.
    Opet vam se javim, želim vam puno ++++

  2. #102

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    gravignost mini
    rezultat čudan...
    one koje su koristile taj test znat će o čem pričam...
    znate ono kad traka počne upijat mokraču...pa lagano porozi,pocrveni...uglavnom poprimi boju...
    linija kontrole je crvena
    a testna linija postala bijela...točno se vidi linija prava ali bijela...
    što to znači...?
    test neispravan?

  3. #103

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    To je evaporacijska linija, koliko mi se čini.
    Test je neispravan uglavnom kada nema ni testne crte ni kontrolne. Ili ima samo testna a kontrolne nema, ili boja ostane razmuljana po testu...

  4. #104

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Htedoh još reći da je bino da bude obojenja na mestu testne linije i kontrolne.
    Testna može biti svetlija ili tamnija (što zavisi od nivoa hormona Hcg u urinu) i od dužine trudnoće, a kontrolna mora biti jasno vidljiva.
    To što je belo na mestu testne linije ne znači pozitivan rezultat, a ne znači ni da je test pokvaren.

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    dakle to što je testna bijela,znači da je negativan?ne neispravan?

  6. #106

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Citiraj šefika prvotno napisa
    dakle to što je testna bijela,znači da je negativan?ne neispravan?
    Ne bih da stvaram konfuziju, niti da tvrdim nešto 100%, ali mislim da ako je podloga testa bela, onda bi to trebao da bude negativan test.

    Fora je u tome da se na dva mesta na testu stavlja reagens, koji readuje tako da promeni boju samo i isključivo u slučaju dovoljne količine prisustva hormona Hcg, koji se normalno javlja samo u trudnoći.
    Dakle, nema laži, nema prevare.
    Može se dogoditi samo da prerano uradiš test, pa da crte nema, jer tvoje telo ne proizvodi dovoljnu količinu hormona koja bi reagovala sa testom.

    To znači da ako se na mestu testne linije ne pojavi ništa, (tj podloga, koja je inače, u suvom stanju bela, se blago oboji, ali na mestu testne linije ostane potpuno belo, to nikako ne znači da je test pozitivan. Na protiv, na njemu nema obojenja i on se smatra negativnim)

    Uostalom, uvek možeš probati sa drugm testom od drugog proizvođača.
    Šta piše na uputstvu?
    Na uputstvu svih onih koje sam ja koristila (a veruj mi bilo ih je jaaako mnogo) piše: "Svako obojenje na mestu testne linije treba smatrati pozitivnim rezultatom"

    Jel imaš neku sliku testa?

  7. #107

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    nemam...hvala ti na odgovorima
    ne stvaraš konfuziju jako sam ti zahvalna....inače volim biti realna...a i sad mi ne paše trenutno T....
    čekat ću tjedan dana pa dr..

  8. #108

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    140

    Početno

    gdje mogu preko interneta naručiti jeftinije testove za trudnoću. Ima li netko savjet iz iskustva

  9. #109

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    lelox na saveontests imaš raznih, dođu za 7-10 dana, nisu skupi

  10. #110
    Denny avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,668

    Početno

    www.saveontests.com
    Potpisujem Mandy. Ja ih naručujem več dvije godine i sve je ok.

  11. #111
    Pepe2 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    362

    Početno

    Molba - nikako se ne uspijevam registrirati na saveon....nesto sam zabrljala s adresama i sad mi ne prihvaca registraciju, a jos je jedan problemcic - ne znam imam li karticu koja se moze koristiti za placanje putem interneta ( mislim da ne)....
    Molila bih nekoga da mi naruci s njihovih stranica testove, a ja bih mu poslala novac na racun ili kako se dogovorimo...
    Hvala....

  12. #112

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    140

    Početno

    Pepe2 ideš na saveon i klikneš na testove koje želiš, onda na checkout i upišeš svoj e-mail i password, i sign in, dalje ti piše kojim karticama možeš plaćati, meni nije bilo dovoljno kn na kartici pa mi zato nije primalo. Možda ti mogu pomoći ne znam gdje ti je zapelo.
    Hvala cure na savjetima za saveon, naručila sam i čekam da stignu, baš ste

  13. #113
    gaggy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    58

    Početno

    Drage moje vidim da sve većinom koristite Intim + ili Sign test, pa me zanima da li tko ima kakva iskustva sa PREGNANCY testom od Chronolaba?

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    ja sam ga koristila.dok je na intim plus bila crtica na tom ništa nije bilo

  15. #115

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    ja sam radila 2x sa chronolabom i oba puta je pokazao točnost , oba puta na dan očekivane M, 17-18 dpo

  16. #116
    gaggy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    58

    Početno

    Bila sam izvadila ga iz smeća i ponovno pogledala i to nakon 5-6 sati i vidi se svijetla,svijetla crtica( čak ju je i MM vidio) i to znam da nakon toliko sati je ne važeće, ali me je više zanimalo kolika za njega razina hormona treba da bude a kad ono na kutiji i u uputstvima ništa ne piše.....pa sam poslala MM da kupi 1 step i na kutiji fino stoji da je 25IU/L....pa ako danas vještica ne dođe radim ovoga ujutro.

  17. #117
    Pepe2 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    362

    Početno

    i ja sam sad napravila taj chronolabov i nista...negativan...M jos nema...trebala je danas doci...osobno, taj test mi ide na zivce jer nekad se vidi neka sjena od crtice, jednom mi je bio pozitivan ( blijeda crtica) ..ispalo da je biokemijska...i stalno si kazem da necu vise taj kupiti, ali mi u ljekarni uvijek tog namecu kad pitam neki jeftiniji...uopce nemaju neki drugi jeftiniji...one step ili baby check ni za lijek kod nas...vec me to pomalo ljuti...

  18. #118

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    288

    Početno

    Imam jedno pitanjce. Danas mi je najviše 12, a najmanje 9 dpo, dakle 24 dan ciklusa. Bila sam vaditi krv zbog redovne kontrole štitnjače, pa sam usput tražila da mi provjere i beta hcg. Nalaz mi je 0. Zanima me je li još bilo prerano za provjeru ili bi beta da sam trudna već bila povišena, odnosno ima li još uvijek šanse da sam trudna.

  19. #119

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    pa koliko znam beta se javlja nakon implatacije koja se događa do 12 dpo najkasnije e sad može biti prerano a nemora.najćešće kažu do 8 dpo je implatacija pa može biti prerano ako je O bila 15dc ili kasnije

  20. #120

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    24

    Početno

    Imam pitanje koje se vidim u raznim varijacijama već nebrojeno puta ovdje postavilo ali ipak: prosijek trajanja mojih ciklusa je 23-24 dana, nekad 21, rijetko 25. Ovaj put teče 27 dan od početka zadnje menstruacije. Jučer sam napravila kućni test na otkrivanje trudnoće ali u popodnevnim satima, pojavila se iznimno slabo vidljiva linija koja ukazuje na pozitivan rezultat. Danas sam ponovila test (Prima Stick)ali opet ne s prvim jutarnjim urinom već drugim, također se pojavila linija koja ukazuje na pozitivan rezultat ali opet iznimno slabog intenziteta i to nakon 20ak minuta.
    Muči me što su te 'pozitivne' linije zapravo zaista jedva vidljive.
    Znam da bih trebala, ako zaista želim pouzdan rezultat, napraviti beta test koji spominjete, ili se posavjetovat sa svojim doktorom, ali me zanima što mi tko može reći i možda tumačiti moju situaciju iz vlastitog sličnog primjera, u ovom trenutku.

  21. #121
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    macemalo, nama sta drugo nego ponoviti sa prvim jutarnjim urinom, i nekim jako dobrim testom- cure kazu da Intim plus ne laze,ili uraditi betu. U tim ranim danima su sve crte jako slabe i vidljive uglavnom samo onima koji ih traze pod raznim uglovima svjetlosti (takav sam ja ) Sretno!

  22. #122

    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    24

    Početno

    Napravila sam još jedan test, napokon s prvim jutarnjim urinom i pozitivan je. Dakle sad je to to. Sljedeće što me brine je moj bliski suživot s dvije mačke i moguća toksoplazmoza. Uzimam godišnji i sve tri krećemo na pretrage

  23. #123

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    288

    Početno

    Evo ja prijavljujem, do sada napravljena tri testa i to 29 dc i danas 31 dc i svi su pozitivni. Jedino su crte malo svjetlije. Pretpostavljam da je to to. Radila sam ja test i 26 dc, ali tada je još bio negativan. Ne znam da li da idem vaditi i betu ili da se samo naručim kod ginekologa slijedeći tjedan. Jel to prerano za pregled negdje sredinom 6 tjedna trudnoće?

  24. #124
    JOVANIMAMA avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Banja Luka
    Postovi
    76

    Početno re

    Korav, cestitam. Da bi bila mirnije izvadi betu, a mislim da ti je rano jos za ginekologa. Pricekaj jos desetak dana. Cure cesto odu prerano, pa se bez razloga zabrinu jer ginekolog ne moze tada nista vidjeti.

  25. #125

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    288

    Početno

    Vadila danas (cca 19 dpo) betu i bila je 360. Mislim da je to to. JUPI !!!!!

  26. #126

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    11

    Početno

    ja sam napravila test Prima stick i pokazale su se dvi crtice, no jos uvil se ne zelim lazno veselit iako mislim da je to to..stvari kasne tjedan dana. Di ja mogu na podrucju splita vadit betu ili se kako uvjeit u trudnocu? Inace test je super i moze e radit u bilo koje doba dana!

  27. #127

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    140

    Početno

    Ako su dvije crtice onda si bez sumnje trudna, a betu možeš izvaditi da se uvjeriš da je sve u redu
    Čestitam na trudnoći

  28. #128

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    11

    Početno

    Nakon prima stick napravila ja i chronolab al nakon 2 dana, nisam stavila 4 kapi kako piše već malo više i nije prošlo ni par sekunda kad se t crta pojavila!!!! Čekam potvrdu od gin. za par dana..

  29. #129
    Pepe2 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    362

    Početno

    Danas mi je 8 DPO, boli me u donjem dijelu trbuha, (.)(.) ne bas da bole, ali osijecam ih, kriza zatezu...
    jesu li testovi s neta dovoljno osjetljivi da pokazu rezultat npr. 9 dpo?

  30. #130
    Betty avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Sverige
    Postovi
    577

    Početno

    Testovi pokazu sjenu otprilike dan nakon inplantacije . Inplatacija moze biti od 7 do 12 , pa i 14 DPO . Ja ti ne bih preporucila da se tako rano testiras , jer ako ne pokaze + opet nije sigurno da nisi T . Kako god ja drzim fige iz sve snage

  31. #131
    Pepe2 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    362

    Početno

    hvala Betty ...ima dosta od kad se nismo cule...na zalost jos sam tu di sam...jedino dobro u svemu je da sam ja "vjecni optimist"..
    ovaj ciklus sam nabavila one testove s neta i poslali mi hrpu HPT pa me sad "žuljaju" ...

  32. #132

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    u blizini Zagreba
    Postovi
    80

    Početno

    Curke znam kak vam je !!
    evo vam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!
    ja sam imala loše iskustvo s testom s interneta,glasam za intim +, znam
    da je skuplji,ali sam i za to da ga se ne koristi do 35 dc, ja sam ga testirala 39 dc, jer sam imala par ciklusa od 37 dana.
    ~~~~~~~~~~~~~~~~ izdržite!!!

  33. #133
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    cure, bilo je 48 postova off topic

    molim vas da se drzite teme o vrstama testova, vibre i ostalo razgovaranje mozete na Odbrojavanju

  34. #134
    Pepe2 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    362

    Početno

    ok...sorry

  35. #135
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Drage cure, da ne otvaram novu temu (ništa novoga nije u pitanju), vječno pitanje nas ne-čekalica : trudna ili ne:
    Dakle, danas mi je 34 dc, a ciklusi su mi 28-32 dana, ovulacija bude oko 17 dc. Prije dva dana napravila sam test gravignost s popodnevim urinom-negativan. I ok, pomirim se, opet ništa. Ali menge nema. Onda si pogledam cice, a one bar jedan broj veće, prošarane plavim žilama, bolne. Pred mengu bi već trebale splasnuti, ali ništa.Prekjučer kupim još jedan gravignost, i testiram se isto popodne i pokazao je vrlo, ali zbilja vrlo blijedu drugu crticu.
    Onda me jučer uhvati neka boleština i ja navečer se najprije tresem od zimice, onda od vrućice, temp. 38.8. bole kosti. Mislim se, gripa.
    Popijem paracetamol, preznojim se ko prase, i danas ništa.
    Jutros u tri sata dižem se ja jer imam još jedan adut u džepu-clear blue . I veliko ništa. Doduše, dan prije sam pila puno čaja i navečer jela juhu, pa se tješim da je možda urin bio prerazblažen.
    Još sam 16. u pon, bila na color dopler uzv maternice i jajnika, i ginić veli, endomtrij debljine 10 mm, i vi ste sad pred menstruaciju. Ali evo nema je još.
    Cice su mi čini mi se malo splasnule, ali samo malo, ne osjećam nikakve simptome nadolazeće menge.
    Eto, što vi mislite? Ako m ne dođe, pričekat ću s testićima, jer sam i previše novaca izvalila na testove u ovom ciklusu. Slobodno mi možete reći da nisam trudna.

  36. #136
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Draga Dijana,

    u potpunosti razumijem kako se osjećaš. I kako je to kad ludiš od testiranja i od čekanja M.

    Neću ti reći da nisi trudna jer nade ima dok god ne dođe M.
    Ove sve simtome koje spominješ mogu biti i PMS i T.
    Inače, školski se kaže čekati 18 dana od zadnjeg odnosa i tad napraviti test (naravno ako u međuvremenu ne stigne gđa M).
    A to što ti kasni je možda i od napetosti i stresa. Naime, meni su ciklusi bili više manje uredni sve do trena kad smo odlučili raditi na bebi. Sad ih više ne mogu uhvatiti ni za kraj niti početak.
    Mislim da ti je svejedno radila test od 30 ili 100kn, svi su pouzdani kad pokažu onu željenu crticu pa probaj ne trošiti puno novaca. (to ti govorim iz vlastitog iskustva jer bi ja svaki dan mogla trošiti testić).
    U svakom slučaju evo malo dobrih vibri~~~~~~~~~~~ i jedan lijepi plus!

  37. #137
    Dijana avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Postovi
    6,003

    Početno

    Lukina mama, hvala na lijepim željama.

    Meni su ciklusi oduvijek uredni, radili na bebi ili ne, ono što mene izludi je kad mi počne kasniti (jer gotovo nikad nije iznad 32 dana, čak i ako sam bolesna).
    Sigurna sam da sam vidjela tu blijedu crticu na gravignostu, ali poslije je iščeznula, tako da mi ostaje samo da se pouzdam u svoj zdravi razum. Sad mi je žao što je nisam odmah poslikala.
    Za novce na testove već sam mogla i izvadit betu i bit na miru. Imat ću si to na pameti drugi put.

  38. #138
    sunce moje malo avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    787

    Početno

    evo mojih iskustava s testićima

    do sada sam piškila po onim jeftinim s interneta i nikad nisam imala drugu crticu.
    nakon 2 dana kašnjenja i popodnevnim urinom pojavila se svijetla druga crtica. na FF-u ima galerija slika pozitivnih internet strip-a pa sam po njima skužila da bi to moglo biti to. odmah sam piškila i na Lh trakicu- pojavile su se dvije crtice.
    treći dan kašnjenja na prvi jutarnji urin koristim intimplus (čak nije ni toliko skup-55 kn, ja sam očekivala 100 kao clearblue) odmah se pojavio debeli vidljivi plus.

  39. #139

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    10

    Početno

    Pozdrav svima, evo i mog prvog posta.

    Ja sam, eto, od onih trudnica koje to priželjkuju zadnjih godinu dana, a od svih tih mjeseci, ovo je definitivno bio mjesec kad to NISAM očekivala. No, to je spika za neku drugu temu! Presretni smo... što se testova tiče, ja sam otišla i odmah kupila tri različita (ne pitajte ). Dva su pokazala da sam trudna, treći nije. Sva tri su rađena dan za danom.

    Prvi, Intim plus super brzo pokazao plus. Ne sjećam se koliko je koštao, ali bio je najskuplji od ova tri. Test radila predvečer. Drugi, Prima stick, test radila dan poslije, blijeda crtica (nije na plusić), ali kažu da nije važna jačina boje. (Mislila sam ga raditi ujutro, ali kako često idem na wc, ni u peti mi nije bilo da onako snena trebam obaviti neke testove u rano zoru pa sam se otišla na wc i odmah zaspala, kasnije se sjetila što sam propustila.) Treći, najjeftiniji test , rađen ujutro u pola šest. Trebao je pokazati rezultat u pet minuta. Nije. Ja malo čekala, ništa, zaspala, kad sam se probudila nakon sat vremena stoji plusić. Ne znam nakon koliko je izašao. Iako tamo piše da se ne gledaju naknadni rezultati. Test je od Chronolaba - Pregnancy test i, eto, nije reagirao pa mi nije ni pouzdan (37 kn).

    Kako god, ovaj Intim mi se čini najprofesionalniji. Usput, ostavila sam si te testiće za uspomenu i baš jučer-prekjučer gledam, na Intimu izbljedio plusić, a bio mi je najslađi! Na ova druga dva i dalje stoji crtica odnosno plusić! :/

    No, i bez testa sad znam da sam trudna, cice ogromne, piškim non-stop, lagani bolovi u križima, čak mi se i stomak zaoblio... E, da, a mecu zadnju imala 5. veljače. Presretni smo...

  40. #140

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3

    Početno

    hej bok, ja sam nova na forumu.. imam jedno pitanje.. prije tocno dva tjedna sam spavala s deckom, bio je to dan nakon zavrsetka mjesecnice (6.dan mjsecnice tocnije), kosristili smo se metodom "vadi ga van".. takodjer, spavali smo i prije 5-6 dana, ista metoda.. problem je u tome sto vec nekoliko dana imam mucnine (jucer ujutro sam povracala), mislim da malo jace osjecam mirise, glava me zna ponekad uzasno boljeti, imam napadaje "vrucine", zadnja 2 dana me i trbuh boli kao da cu dobiti, pristici su tu, a takodjer i grudi me bole (ne bradavice, ali sastrane me bole, i ne znam..).. jutros sam , tocnije u 3ipo sata ujutro, napravila test na trudnocu koji je bio negativan.. ali, da li ga mogu smatrati pouzdanim jer sam zadnju mjsecnicu imala 10.03., prije nje 14.2., a prije toga cak 24.01... malo su "neuredne".. ne znam.. :? mozda su mi svi ti simptomi samo zbog stresa. ispricavam se na malo podugom postu..

  41. #141
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    bodulica,

    teško je reći....Morat ćeš još čekati još koji dan pa ponovi test.

  42. #142

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3

    Početno

    postoji li uopce sansa da sam trudna? mislim, decko i ja se cak nadamo da jesam.

  43. #143
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Citiraj bodulicaamm prvotno napisa
    postoji li uopce sansa da sam trudna? mislim, decko i ja se cak nadamo da jesam.
    Šansa postoji. Metoda "vadi ga van" nije uopće pouzdana jer može pobjeći nešto tekućine i prije.
    Ali, ako želiš ostati trudna, bit će lakše da ga ostavite unutra cijelo vrijeme. 8) Nemojte se sabotirati.

    Želim ti dobrodošlicu na forum i da nam se što prije javiš s vijestima.

  44. #144

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    3

    Početno

    nisam trudna...

  45. #145
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Citiraj bodulicaamm prvotno napisa
    nisam trudna...
    Nemoj biti tužna.
    Slijedeći mjesec kao što rekoh, nemojte sabotirati pa će biti i više šanse.
    Nek ti što prije bude plusić...

  46. #146
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    Imam jedno pitanje.

    Kupila sam SING test... napravila sam ga večeras jer naravno tko bi dočekao jutro... s time da bi mengu kao trebala dobiti sutra.

    Pojavila se druga crta, ali je jako slaba...

    Kakva su vaša iskustva s tim testom?

  47. #147
    Pepe2 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    362

    Početno

    slaba ili debela, crta je crta....čestitam...

  48. #148
    crnka84 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    626

    Početno

    Pozz cure, evo meni kasni već 4. dan, a prilično je redovna, dragi kaze sacekaj do ponedjeljka, pa ako ne dobijem da kupim test, a ja ludim i ludim i nadam se da neću procurit i ne znam kako cu docekat taj ponedjeljak

    Nisam nikad kupila ni jedan test, niti ga koristila i jucer sam zvala apoteku da pitam cijene i kaze mi zena od 19 - 80 kn, u čemu je razlika?
    Samo u proizvođaču, ili? Jer razlika nije bas mala?

  49. #149
    tamaris avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    181

    Početno

    Bas kao sto si rekla,razlika u cijeni je zbog proizvođaca i fancy pakiranja.
    Svi su oni podjednako osjetljivi i ako ti kasni 4 dana kao sto kazes vec i onaj najjeftiniji bi trebao pokazati plus.

  50. #150
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    crnka, ako ti kasni već 4 dana, svejedno je koji test kupiš.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •