Stranica 13 od 29 PrviPrvi ... 3111213141523 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 601 do 650 od 1410

Tema: Testovi za rano otkrivanje trudnoce..2.dio

  1. #601
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Drage moje cure imam jedno pitanje za vas, recite mi kad se moze napraviti kucni test nakon ivf-a, kad se rezutati mogu najranije pokazet ili ipak najbolje cekati betu? Hvala

  2. #602
    deeeyoo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    310

    Početno

    Bok kikičica,

    ja sam dva testa primastick-a kupila, i oba su mi pokazala da sam trudna. Čak i ovaj prvi koji sam posljepodne radila. I to dva dana prije izračunate menge.
    Tako da ne znam, da li je test kriv... A što se tiče toga da je urin stajao pola sata. To nema veze. HCG ne isparuje. :D
    Ne znam... Ili sačekaj još koji dan, ili si kupi za svaki slučaj još jedan test. Neki drugi ti ne mogu preproučiti - meni je samo ovaj jedan trebao.

  3. #603

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    kikičica ja bih ti preporucila gravignost ili clearblue, ali sa clearblue budi oprezna jer zna pokazati tanku tanku crticu kao kemijskom nacrtanu, to je negativan test. testna crtica moze biti znatno svijetlija od kontrolne, ali bitno je da je jednako siroka.
    hedoniza ja ti ne bih preporucila da testove radis prije 14-og dana od punkcije. sretno!

  4. #604
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Neznam pousala sam danas sa prvim jutarnjim nista nema a sutra bi mi trebao biti 14 dan od punkcije.. Bune me simptomi, najvise sta me grudi bole ovi zadnji par dana i povisena temperatura..

  5. #605

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    hedoniza ti simptomi mogu biti od utrogestana, koje pretpostavljam da koristis, ali uvijek je moguce da je prerano za test. pricekaj betu.

  6. #606
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno


  7. #607

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    hedoniza nemoj biti tuzna. sama si pitala -kad se rezultati mogu pokazati.. ali ne moraju. od srca ti zelim veliku betu!

  8. #608
    hedoniza avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    225

    Početno

    Hvala ti draga bubekica, vidit cemo u petak sta je sa betom!

  9. #609

    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    3

    Početno

    puno hvala žene, idem sutra ginekologu pa ćemo vidjet što je posrijedi..

  10. #610
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    Drage rode, neznam više što ni kako.. uglavnom da ne duljim meni m kasni (ZM 27.10.) međuvremenu napravila test pa negativan, sačekala dva dana pa ponovila i taj drugi negativan također, simptomi su: cice nabujale i bolne, nekad splasnu ( ne dokraja ) večinom su bolne i velke, šerafa me povremeno srednje intezivno... e sad to je m koju sam čekala da dođe pa da idem vaditi hormone na vv za daljnji postupak ivf... dali je netko imao slična iskustva? p.s. oprostite na duuuugom postu

  11. #611

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    sivka koristis lijekove za dobivanje m? vidim u potpisu da si bez ovulacije pa pitam. ako da, koji lijek i koliko je prsloo od zadnje tablete*

  12. #612
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    ne nikakve ljekove ( osim matične mliječi ) to sama uzimam pa mislim da nema veze, gle imali su me puno dr preko u mojoj situaciji i svaki je drugačije govorio sad ovaj zadnji soc.gin. kod kojeg sam je rekao da kao nemam ovulacije i ja po svojem tijelu vidim da se ništa ne događa u sredini ciklusa, ali moje m su uvijek redovite od 28-30 dana pa taj izostanak mi je jako čudan..dali bi bila neka kasnija ovulacija?

  13. #613

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    iskreno, nikad mi nisu bile jasne m koje dolaze redovito, a ovulacije nema. jer nakon ovulacije na jajniku nastaje zuto tijelo koje luci progesteron i ukoliko ne dodje do trudnoce, zuto tijelo propada, pada razina progesterona i dolazi m. ako nema ovulacije, nema zutog tijela, nema progesterona, nema pada progesterona - nema m. savjetovala bih ti da odes na uzv i ukoliko nije bilo ovulacije, doktor ce ti vjerojatno propisati duphaston (ili nesto sl.) kako bi dobila m. naravno, mogucnost kasne ovulacije nije iskljucena.

  14. #614
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    hvala ti, sačekala budem ponedjeljak i ponovo testić napravila i pičim k gin. pa da vidim..nadam se da nije nekaj drugo?! cista ili neznam... samo bi bi još to trebalo

  15. #615

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ja m dobivam samo 2 puta nakon sto prestanem uzimati kontracepcijske. treci ciklus uvijek ima isti scenarij. m ne dolazi, ja vadim betu, beta 0, odlazim na uzv, ovulacije ni na vidiku, dobivam duphaston. s tim da ja imam pcos i za taj problem znam od 14-e godine. zelim ti da bude sve ok i da ako m vec treba krenuti da krece sto prije pa da mozes na brdo!

  16. #616
    sivka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    282

    Početno

    hvala, da više dojde ili NE! ovo mi je igra turbo živčeka!

  17. #617

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav cure.
    Nakon sto mi je M kasnila 14 dana uradila sam prima stick test (poslijepodne) i bio je negativan. Imam neke simptome trudnoce ili sam umislila jer bih zeljela da sam trudna. I prije mi se desavalo da mi kasni ali ne ovoliko... Jeli moguce da je test pogrijesio? Ako ni danas ne dodje M ponavljam test ujutru.

  18. #618
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Pozdrav svima, nova sam ovdje i trebala bi vas savjet.
    Ovo nam je drugi mjesec na ciljanim odnosima sa klomifenom i kasni mi M dva dana, inace su redovite,28-29dana.. Danas poslijepodne sam radila test, Clearblue i na mjestu gdje bi se trebao pojaviti plus ona okomita crta je jako,jako tanka, al tu je, vidi se i plava je.. otisla sam opet i ljekarnu i kupila drugi, isto clearblue compact al on je negativan...
    Jel ima nade da je onaj prvi test ipak pozitivan? Jel imao tko takav slucaj?

  19. #619
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Zdravka82, zao mi je sto ti to moram reci ali tanka crta na clearblue testovima sa plavom tintom je evaporacijska linija i ne znaci trudnocu.
    Testna linija bilo kojeg pozitivnog testa moze biti jako jako svijetla ali je iste debljine kao i kontrolna.
    To sto ti M kasni je jako dobar znak (osim ako uzimas neki dodatni progesteron, tada nije neuobicajeno), pa ponovi testic sa prvim jutarnjim urinom

  20. #620
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj zdravka82 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima, nova sam ovdje i trebala bi vas savjet.
    Ovo nam je drugi mjesec na ciljanim odnosima sa klomifenom i kasni mi M dva dana, inace su redovite,28-29dana.. Danas poslijepodne sam radila test, Clearblue i na mjestu gdje bi se trebao pojaviti plus ona okomita crta je jako,jako tanka, al tu je, vidi se i plava je.. otisla sam opet i ljekarnu i kupila drugi, isto clearblue compact al on je negativan...
    Jel ima nade da je onaj prvi test ipak pozitivan? Jel imao tko takav slucaj?
    Prva trudnoca! M kasni, test cleat blue neg.opet radim neg.kupim obican gravidnost i +! U istom danu! Maahh! Druga trudnoca odmah gravidnost kupila i + ! Pokusaj dr.test kupiti!
    Sretno i javi nam

  21. #621
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Drage moje, hvala vam na odgovorima.. Nazalost vjestica je jutros stigla...
    Sutra idem kod gina traziti uputnicu za zg..
    Citamo se na nekim drugim temama..

  22. #622
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    Citiraj zdravka82 prvotno napisa Vidi poruku
    Drage moje, hvala vam na odgovorima.. Nazalost vjestica je jutros stigla...
    Sutra idem kod gina traziti uputnicu za zg..
    Citamo se na nekim drugim temama..
    Zao mi je ! Al bus vidla koliko ce ti trajati! U zadnjoj trudnoci, nisam ni znala da sam trudna dobila sam m,ko jucervse sjecam da sam pomislilaod kad ona traje 4 dana, uvijek je bar 6!i tek ona slijedeca je izostala! A zapravo bila trudna cijelo vrijeme! ~~~~ da bude i tebi tako

  23. #623

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    63

    Početno

    Pozdrav svima, molim za vaše mišljenje, malcice sam nestrpljiva. Zadnju m sam imala 1.12 , trebala bi doc 29.tog,, po izracunu plodni su bili od 13.tog do 18.tog, odnos smo imali 16tog... E sad, zadnjih 6-7 dana temp stalno oko 37, umor pogotovo nakon ručka, trcim na wc češće nego inače, mucnina tokom dana al nikad po davanje, grudi užasno bile, znaju se pojavit grcevi u donjem dijelu trbuhom kao pred, glavobolje je bila jedan dan,, jel postoji imala sansa da su ovo stvarno simptomi trudnoće i da, do sad je bija bijeli iscjedak, a danas se pojavio smeckasti na gacicama... Pliz pomoć šta mislite

  24. #624

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    jomi ako su simptomi koje navodis posljedica trudnoce, testic bi trudnocu trebao pokazati. naravno postoji uvijek i mogucnosti da si si trudna, test bude negativan jer je prerano, ali onda je prerano i za simptome (cesto ih umislimo od silne zelje). jedini nacin da si skratis muke je da napravis testic. sto se smedjeg iscjetka tice, on moze biti najava menstruacije ili implantacijsko krvarenje. opcenito, bilokoji simptom moze znaciti - sve ili, nazalost, nista. sretno

  25. #625

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    63

    Početno

    Fala pričekati ću još dva dana pa ako m ne dođe napraviti ću test

  26. #626
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    pozz....inace imam neredovide m aliovaj put ju nisam imala od 11 mj ....dakle skoro 2 mj....
    pokusavam ne trazit simptome trudnoce ali nekak mi se cini da cu ipak morat napravit test...jos jedan u nizu ....drzite fige!!

  27. #627

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    nivesa sretno!

  28. #628
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    hm....jedna crta je debelo vidljiva,a druga se samo nazire... Kaj sad??? Da ...jos jedan kupim???

  29. #629

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    nivesa koji je test? crta je crta, osim ako je rijec o tankoj kao kemijskom povucenoj liniji na clearblue (to je negativan rezultat)! kupi jos jedan i ponovi ujutro.

  30. #630
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    clearblue je bio.... a ja se vec ponadala da mozda ipak..... ali kupit cu sad neki drugi... jer sad nemrem izdrzat!!!

  31. #631

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    ovisi kakva je ta linija na clearblue. ova lazna je bas onako jako jako tanka.

  32. #632
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    A sad vise ne znam ni sama...tanka je. Kad sam prvi put bila trudna radila sam sa gravignost-mislim da se tak zove i bile su skoro iste debljine... ovaj test mislim da je cudan malo a sad je kasno da ponovno gledam,ionak vise ne vrjedi...

  33. #633

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Kupi gravignost mini i ponovi sutra ili preksutra.

  34. #634
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Kupi gravignost mini i ponovi sutra ili preksutra.
    Mislim da ce tak i bit...veli mi frendica da ga ponovim danas,jer ak sam trudna kao da ce se odmah vidjeti...
    A znam da je to najbolje ujutro...

  35. #635
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Ima netko iskustva sa takvom tankom linijom na tom testu a da je ipak bio pozitivan??

  36. #636

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Imam ja, moja tanka crta je danas predškolac , ali na one step testu.

  37. #637
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj martinaP prvotno napisa Vidi poruku
    Imam ja, moja tanka crta je danas predškolac , ali na one step testu.
    Prekrasno!!! Ja se nadam da cu i ja tako jednog dana nekoga malo utjesit!! Mislim da cu ja danas odmah napravit taj drugi test...ne mogu cekat vise!! Ipak od 15.11. nisam dobila m! Pa i ako nije znat cu 100% i otic ginicu....
    Posljednje uređivanje od nivesa : 08.01.2013. at 11:35

  38. #638

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    kupi gravignost mini, on je jeftin, a pouzdan i nema filozofije dal je lazna crta il nije, kao sto je to slucaj s testovima s plavom tintom.

  39. #639
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    .. ili digitalni clearblue

  40. #640
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Tnx cure!! Hvala vam puno puno puno!!!! Cim saznam nekaj novo javim!! Nadam se samo da necu opet past u bed....

  41. #641
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    nadam se plusicu!!! Inace cu morat psihologu i ginekologu!!

  42. #642
    kik@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    768

    Početno

    nivesa-dzimza plusic

  43. #643
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Citiraj kik@ prvotno napisa Vidi poruku
    nivesa-dzimza plusic
    Hvala!!!!!

  44. #644
    Sanja :) avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    1,748

    Početno

    ~~~~~ za plusic ))

  45. #645
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    iiiii?

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  46. #646
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    nije plusic...
    drugi je bio negativan ...al menge i dalje nema a sad ne preostaje drugo nego doktoru....bas sam tuzna.....

  47. #647
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Mozda jos ima sanse?? Kaj da radim cure moje?? Dajte neku pametnu...

  48. #648
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    idi izvadi betu, da budeš sigurna da nije T

    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da je!


    a ako ipak nije onda pravac doktoru

  49. #649
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Gdje to u zg mogu napravit?? I da li trebam uputnicu za to?? Nisam nikad vadila betu....

  50. #650
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Kupila sam ja jucer 2 testa ali onaj drugi nisam ni radila kad je ovaj bio neg. a ak ne dode za par dana onda cu ovaj napravit
    ...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •