Stranica 4 od 29 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 1410

Tema: Testovi za rano otkrivanje trudnoce..2.dio

  1. #151

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    5

    Početno

    Pozdrav!

    Nova sam, nadam se da ćete mi dati savjet.

    Zadnja menstruacija mi je bila 21.3. Pratila sam ovulaciju sa LH trakicama, dvije crtice su se pokazale 16dc i 17dc. Odnose smo imali svaki dan od 10 do 18 dana ciklusa (jadni MM, morao je opregnuti).

    Danas mi je 33 dc, menstruacije nema. Inace mi ciklus traje 26-28 dana, rijetko do 31 dan (zadnjih godinu dana).

    Jučer, 32dc sam napravila Clearblue sa popodnevnim urinom i bio je negativan (ipak, pojavila se jedva primjetna okomita sjena, ali MM je rekao da to vidi samo onaj koji želi vidjeti).

    Već 10 dana imam simptome pms-a: prištiće, bolne i napete grudi, jako povećane, prošarane žilama. Jučer navečer malo su splasnule, ali M nije došla.

    Šta je bolje, da li radim beta HCG iz krvi, ili da ponovim Clearblue? Da li Betu mogu vaditi i popodne?

  2. #152
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Jasminica,

    najbolje je da vadiš betu. To ti je najpouzdanije.
    Možeš popodne ako radi labos.
    Držim fige...~~~~~~

  3. #153

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    5

    Početno

    Nazalost, jucer popodne sam dobila M.

  4. #154

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    38

    Početno

    da ne otvaram novu temu... Jućer sam trebala dobiti M. Danas popodne napravim 2 testa. Gravignost i Prima stick,oba pokažu ali skroz svijetle crte... Mislim da je, a opet...Napišite mi bilo šta,sad više ni sama ne znam,ali skroz su svijetle....

  5. #155
    tamaris avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    181

    Početno

    Normalno da su svijetle kad je jos rana trudnoca, ne brini, ako su crtice tu pa makar i svijetle to je to, cestitam

  6. #156
    tamaris avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    181

    Početno

    Ako ces biti mirnija, probaj za 2 dana opet napraviti test, ali s jutarnjim urinom, mislim da bi se tada trebala jace vidjeti crtica

  7. #157

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    38

    Početno

    hvala Tamaris... Znam i ja da je,ali malo me zbunjuje što su svijetle,jer u prvoj trudnoći mi je bila odmah ljubičasta crta...

  8. #158

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    5

    Početno

    Bok! Nova sam ovdje. imam pitanje. Na temelju 6og cula sam par dana nakon ovulacije radila test. Sad, najprije je pokazao -, i dok sam ja smrcala nisam imala mira i išla ga ponovo gledat pokazao je +. Zanima me naime da li je fakat poz makar je prošlo više od 10 min? u pitanju je Clearblue.

  9. #159
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Lily27, ja bih ti cestitala :D mislim da je to to ! Clearblue nije bas neki koji ne zna sta radi 8)

  10. #160

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    5

    Početno

    Hvala, hvala, samo da se ne razočaram. Mislim da bi mi se svijet srušio!

  11. #161
    eris avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Doboj
    Postovi
    859

    Početno

    Meni treba, cure drage, vaše mišljenje i stručno znanje. Jučer trebala dobiti, sinoć poz. test, jutros ponovo pozitivan, nikakvih uobičajnih simptoma nemam, od jutos me krsta bole. Međutim, poslije O primila 7 pencilina, duplu dozu extencilina-upala krajnika. Nekako se mislim, možda je poz. rezultat zbog medikamenata. Šta vi mislite? O bila prije 15 dana, otprilike.
    Pretražnik mi nešto neće, prvo sam gledala tamo.

  12. #162
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    eris od antibiotika + sigurno nije, jedini medikamenti koji mogu uticati su oni koji sadrže b-hcg.
    Čestitam i želim mnogo sreće

  13. #163

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    5

    Početno

    Danas sam popodne opet napravila test. Ovaj puta je ispao negativan. Isto Clearblue. Pa kako je to moguce. Poz pa neg?

  14. #164
    tamaris avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    181

    Početno

    Citiraj Lily27 prvotno napisa
    Danas sam popodne opet napravila test. Ovaj puta je ispao negativan. Isto Clearblue. Pa kako je to moguce. Poz pa neg?

    Onaj + od neki dan moze biti da je evaporacijska crta s obzirom da si ocitavala nakon 10 min.
    A opet, ako je skroz rana trudnoca ne bi bilo cudno da ti je pokazalo - jer si test radila popodne.
    Koji ti je DPO?

  15. #165

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    5

    Početno

    8 dan.

  16. #166
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Lily27, 8.dan poslije ovulacije, tako?
    8.dpo je prerano da bi imala pozitivan test, cak ni beta nije pozitivna tako rano ako se ne varam...nekom i pokaze ali uglavnom je rano, tako da je moguce da ce ti za par dana biti pozitivan! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    eris~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~mislim da ste uspjeli!

  17. #167
    eris avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Doboj
    Postovi
    859

    Početno

    Žene moje, danas novi test, i opetr pozitivan-trebalo mu 10 sekundi. Al ja to još ne vjerujem, mislim da je zbog injekcija, ma nikakvih klasičnih znakova nemam, jedino što se znoji i što mi se oduzima dah, nekako plitko dišem.
    Nadam se, a opet :?
    Javljam se uskoro, sve me boli, imam osjećaj da ću svaki čas dobiti.
    lp

  18. #168
    tamaris avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    181

    Početno

    Citiraj eris prvotno napisa
    Žene moje, danas novi test, i opetr pozitivan-trebalo mu 10 sekundi. Al ja to još ne vjerujem, mislim da je zbog injekcija, ma nikakvih klasičnih znakova nemam, jedino što se znoji i što mi se oduzima dah, nekako plitko dišem.
    Nadam se, a opet :?
    Javljam se uskoro, sve me boli, imam osjećaj da ću svaki čas dobiti.
    lp
    Kojih inekcija? Ako mislis na antibiotike......zaboravi, nema sanse da od antibiotika dobis +
    Sto se tice znakova, prosvrljaj malo po forumu, ima svakakvih iskustava trudnica pa cak i onih koje kazu da nemaju trbuh bi mislile da nisu trudne, toliko o simptomima.
    Ako si bas toliko skepticna, idi vaditi betu i sve ce biti jasno.
    Potpisujem cure koje su ti cestitale trudnocu i cestitam ti

  19. #169

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    5

    Početno

    Onda sam ja pomješala loncice. Znam kaj sam vidjela. A valjda test u kvaru, je li? A dala bi se zakleti da sam imala i neke simptome. Kicma me ubijala. Danas evo nema ni jednog. A znam da si nisam umislila. Želja jest prevelika, al ne baš toliko...

  20. #170
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Lily ja sam imala evaporacijsku u 2 navrata i već sam se poradovala, ali i jako razočarala.

    U uputama lijepo piše da se nakon 5 minuta test ne očitava.

  21. #171
    živac

    Početno

    ok,evo ja sam nova ovdje!uglavnom,totalno sam zbunjena zadnjih mj.dana i neznam vise kako sta da mislim ni o cemu da razmisljam...ako biste mi mogli pomoc svojim savjetima bila bi vam zaaaaaaaaaaaaaaahvalnaaaaaaaa!!!!
    ugl. jutros sam bila kod ginekologa jer sam zadnjih par dana osjecala nevjerojatnu zarecu bol dolje.i uz to mi kasni kojih cca 20 dana!!!za tu zarucu bol mi je rekao da je od gljivica,i dao mi canasten 3.a za ovo drugo...hmm...na ultrazvuku mi je rekao da mi ne moze potvrditi jesam li trudna ili ne,da imam zadebljanje sluznice, a da su jajnici i maternica u redu!da napravim test na trudnocu u sljedeca dva dana i da ako je negativno i ne dobijem u roku od 10 dana da hitno dodjem opet kod njega.al da to zadebljanje sluznice u 90% slucajeva pokazuje trudnocu,koja ako kod mene je, da je trenutno mikroskopski mala...i da za ß nalaz sacekam jos neko vrijeme ako mi test ne pokaze nista ili ne,a i dalje ne dobijem..
    ugl.moje pitanje je(nisam to njega pitala, jer su mi se noge sasikle od svih tih inf.tako da se nisan ni sitili) koji vrag znaci to zadebljanje maternice i koji test mi je najbolje uzeti!
    imam 22.g. i u vezi sam tek 4 mj!!sto cini stvar jos....khm....

  22. #172
    tamaris avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    181

    Početno

    Ako ti kasni 20 dana nije bitno koji test ces uzeti
    a da ti je rekao da za betu jos sacekas, ne mogu vjerovati :/

  23. #173

    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    5

    Početno Baby check

    Pozdrav cure.

    Zanima me dali ima ko iskustva za baby check testom za trudnoću?

    Naime, M mi kasni 2 dana, a inaće je kako ja kažaem kao švicarski sat svakih 29 dana. Jutros sam radila test, pa se nije ništa pojavilo ispod slova T na testu.. :? ..Sutra ako ne i danas odmah ponavljam test....

    Za prvu trudnoću sam isto radila test odmah nakon što mi je kasnila 1 dan, jer pijem neke tablete za tlak, pa to moram odmah prekinuti čim zatrudnim....

    Čula sam da ti Baby check testovi nisu baš pouzdani.....

    Koji mi možete preporućiti....

  24. #174
    curka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    181

    Početno

    I meni vještica kasni pa se nadam...
    Prije 3 dana su mi se pojavile 2-3 sitne krvave točkice, pa ništa ... Slijedeći dan mi je M trebala doć, a nije Danas je 2. dan kako kasni, glava mi puca i pojavila mi se mrljica... jel moguće da sam trudna ???? a zašto se te točkice pojavljuju ??? :? inače boli me kao da ću svaki tren procurit i tako već 4-5 dana ... stvarno se nadam i strah i me napravit test jer se bojim razočaranja ...

  25. #175
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    hiphop, na zalost nisam cula za taj test pa ti nis pametnoga ne mogu reci :/
    nadam se da ce ti se javit netko s iskustvom, iako, testovi za trudnocu su danas toliko fino napravljeni da ti prilicno pouzdano mogu otkriti T cak i u najranijoj fazi. mozda ti je ovulacija bila kasnije, pa tim e i implantacija te se radi o jaako, jaaako ranom stadiju trudnoce kad ti razina BHCG hormona nije prisutna u urinu u tolikoj mjeri. znades li mozda koji ti je DPO?
    pricekaj par dana. nemoj se odmah dana testirat, pa ako ti M ne dodje, ponovi test.



    curka, ne znam jesi li pitanje o spottingu postavila i na odbrojavanju jer ovdje se razgovara o testovima na trudnocu pa bi odgovore trebala potraziti na toipicu predvidjenom za to. inace nas moderatorica spota, ak skrenemo s teme

  26. #176
    zri

    Početno

    Poštovani, imala sam spolni odnos s deckom u vrijeme "optimuma za oplodnju". Racunajuci plodne dane, ispalo mi je da je taj dan bilo "vrlo plodno razdoblje". Spavali smo na 12dc, a inace mi ciklusi traju oko 24-26 dana. Decko nije svrsio u mene, ali nismo koristili nikakvu zastitu. Da li postoji mogucnost da sam trudna i kad bih najranije mogla napraviti test? Takodjer, posljednja dva dana me boli kao da cu dobiti, i osjecam lagana probadanja u jajnicima. Mjesecnicu bih trebala dobiti za 7 dana .. I da li mogu vec vaditi krv?

  27. #177
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    zri još je rano za bilo kakve testove ( krv, urin), pričekaj bar 12 dana od odnosa pa uradi test za koji se odlučiš, mada i to može biti rano.
    Ja vjerujem da će sve biti ok.

  28. #178
    MMK avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    498

    Početno

    Ako može iskustvo osoba koje su vidjele plusić i iznijele T do kraja. Kakva Vam je bila crtica 14 dpo. ???
    Moja je jednaka debela kao kontrolna, ali dosta svjetlija. U pitanju su 2 Grvignosta mini 14 dpo. ujutro i popodne i 1 step 15 dpo. popodne. Za sutra ujutro 16 dpo. imam Romed.

  29. #179
    ineska111 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    30

    Početno

    Bok cure,
    vidim da puno vas doista ima iskustva sa ovim testovima.
    Dakle, imam pitanje: jutros sam napravila test, 31.dc, oba prozorčića su bila prazna, te sam zaključila da je test naispravan. Mađutim, kada sam ga, nakon nekoliko sati, htjela baciti, skužila sam da se crtice ipak naziru, istina, samo kada gledam iz određenog kuta i pod jakim svjetlom, kontrolna se vidi malo bolje nego testna, ali obje su tu. Trebale bi biti crvene, a čak se i nazire neka crvenkasta boja. Riječ je o testu PrimaStick.
    Nadam se da je neka od vas imala slično iskustvo. Molim vas, pomozite, što bi to moglo značiti? Sutra vadim betu, pa ću sve znati, ali ne mogu izdržati ovu neizvjesnost do sutra.

    MMK
    - čestitam na pozitivnom testu, zaista ne znam odgovor na tvoje pitanje, jer nemam iskustva s tim, ali od ti želim uspješnu trudnoću...

  30. #180
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Ineska ja mislim da je test neispravan..
    trebao bi ti nakon par minuta pokazati rezultat.. u svi uputama piše da rezultat nakon više od 10 min smatra nevažećim..

    Ajde se ti lijepo strpi do sutra i izvadi krv pa ćeš biti sigurna 100%.

  31. #181
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    upravo sam na satelitskom programu (talijanski, mediaset) vidjela reklamu za digitalni clerarblue test, koji osim sto ti slovima napise "trudna", pokazuje i koliko si tjedana trudna

    to je sve blize onom mom snu o tome da treba zmislit nekaj sdo ce odmah nakon hopsanja javit jel bilo plodonosno

  32. #182
    tamaris avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    181

    Početno

    Citiraj Franny prvotno napisa
    to je sve blize onom mom snu o tome da treba zmislit nekaj sdo ce odmah nakon hopsanja javit jel bilo plodonosno
    vidi ovo
    definitivno moj favorit i opasno razmisljam
    da ga kupim 8)
    nije preskup a sluzi i za utvrdjivanje ovulacije i trudnoce

  33. #183
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    a koliko taj USB stick kosat? nisam sigla cackat
    al priznam da mi se svidja.

    mozda je i ovaj digital clearblue test s vise trakica, a ne samo s jednom, pa se i on isplati ... :?

  34. #184
    tamaris avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Postovi
    181

    Početno

    ovdje kaze 18$
    jedino nisam nasla koliko su te trakice
    kad ih zasebno kupujes
    sa usb-om ih se dobije 20 ali brijem
    da bi ih ja odmah prvi mjesec sve spalila 8)

  35. #185
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    uh, pa nije to tak skupo, obzirom da se dobije 20 trakica...ne vjerujem da bi ih iskoristila prije mene ja bih valjda svake minute isla piskit, hihihi, kao ima ih dosta pa kad je bal nek je....

  36. #186
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno Testovi za rano otkrivanje trudnoce..2 dio

    bok...zanima me vase iskustvo sa one step testom...da li vam se dogodilo ikada (kao meni zadnji puta) da na ovom testu pojavi se jedna vodoravna crtica sto je znak da je test obavljen o.k i dvije okomite crte slabije izrazene (cijelom duzinom) ali vidljive sto nije karakteristicno za test? :? ...mislim da sam ga radila prerano, 5 dana nakon ovulacije...u pravilu trebale bi se pojaviti dvije plave crtice vodoravne...

  37. #187
    vjestica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    461

    Početno

    ne znam odgovor što se tiče testa, ali 5 DPO je definitivno prerano za test

  38. #188
    zeljana02 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    766

    Početno

    Citiraj vjestica prvotno napisa
    ne znam odgovor što se tiče testa, ali 5 DPO je definitivno prerano za test

    da...skuzila sam kada sam citala postove...bila sam jako znatizeljna pa sam se prenaglila...no vidjet cemo...

  39. #189
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    i ja bih digitalca, baš su fora. lijepo ti sve napiše i mir.

  40. #190
    boka26

    Početno

    pozdrav!
    imam neke nedoumice pa se nadam da cu ovdje dobiti odgovor. menzis mi je redovan, iako je razmak svakih 30-35 dana. ovaj mjesec mi je izostao, i imala sam spolni odnos bez zastite negdje sredinom ciklusa. sada, 10 dana nakon ocekivanog menzisa, napravila sam test na trudnocu (gravignost) s prvim jutarnjim urinom i negativan je. nije da imam neke simptome, iako se osjecam kao da cu dobit - bolovi u donjem dijelu trbuha, bolovi u ledjima, umor i nesto vise jedem... da li je moguce da je test pokazao krivo ili cu jednostavno dobit menzis?

  41. #191
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    hey drage moje......m mi kasni več 3 dana ..i prije 3dana sam napravila test di mi je pokazao jakoooo jakoooo slabu crticu jedva vidljivu...sve sam radila potajce da muž nezna...bacila test u smeče pa ga opet vadila van da se uvijerim dali ja dobro vidim ili ne.....naime ..8.8. imamo krstitke gdje bi ako je testič pozitivan propčila svima i iznenadila supruga da sam trudna....sada samo strahujem da če vještica crvena m doči....što mi savjetujete...pomozite molim vas......jer mislim da bi svima to bilo predivno iznanađenje..... :? :D

  42. #192
    niky88 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    502

    Početno

    p.s. test je bio primastick...jel ima ko kakva iskustva sa time....... :?

  43. #193
    Lois Lane avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    31

    Početno

    Pozdrav cure, čitam vas neko vrijeme međutim nisam imala potrebu ništa pisati.

    Zadnju m. sam imala 12.07., ciklusi su relativno redoviti (28, 29 dana) i trebala bih dobiti ponovo po mojoj računici sad u nedjelju.

    Međutim s obzirom da se zadnjih dana čudno osjećam i imam neke možebitne simptome trudnoće (stalne navale vrućine iako sam jako zimogrozna, bolovi poput menstrualnih cijeli dan (danas ih premda nemam), povećane grudi prošarane vidljivim žilama, pojavilo mi se na bradavicama dosta Montgomeryjevih žlijezda, a jučer kad sam stisnula bradavicu, izašla je mala bijela (bijeložućkasta) kapljica???) odlučila sam jučer napraviti test - bio je to Gravignost mini i to na poslijepodnevni urin.
    Pokazao se negativan.

    Je li moguće da sam ipak trudna pa nije pokazao (koliko je točno osjetljiv, ima li tko iskustva...) ili si samo umišljam?

    P.S. Grudi su u redu što se zdravstvene strane tiče, bila sam prošli mjesec na sistematskom.

    Hvala na odgovoru.

  44. #194

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    40

    Početno

    Lois Lane, radila sam gravinost mini 2 dana prije ocekivane M i bio mi je pozitivan, ali sa jedva vidljivom crticom. To je moje jedino iskustvo sa tim testom. Moj licni favorit je 1 step.
    Ja bih svakako ponovila test sutra ili u nedelju.

  45. #195

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    40

    Početno

    I da, to je bilo sa prvim jutarnjim urinom.

  46. #196
    Lois Lane avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    31

    Početno

    Hvala Mimmy na odgovoru ali eto nažalost, test se ipak pokazao u pravu i dobila sam u subotu na nedjelju a našla ovdje i najvjerojatniji odgovor za kapljicu iz bradavice. :shock:

  47. #197
    spunky125 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    657

    Početno

    radila intim plus kasno navečer na dan kad sam trebala dobiti mjesečnicu i pokazao je +, a da budem sigurna par dana poslije (6 ) sam napravila i bcg i isto je bio pozitivan.

  48. #198

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    18

    Početno

    pozdrav svima
    evo ovako: napravila sam test koji mi je pokazao u oba prozorčića ctricu ali ova koja mi je ključna (prva,a druga je kontrolna naravno) je tu ali bljedo. to je bilo prije kašnjenja menge na nekih par dana. sestra od gingića mi kaže da je to to samo je mala trudnoća pa niska razina hormona pa je zato bljeđa. ali odem ipak izvaditi krv (i to isto prije nego sam trebala dobiti mengu) beta hcg... nalaz negativan :? 0.100 U/L
    e sad šta vi kažete na to???
    ciklus mi je inače produžen i preko 33dana u zadnje vrijeme
    još je rano da bi se na ultrazvuku šta vidilo i zato evo me tu
    pomagajte ispalit ću na živce

  49. #199

    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Na poluotoku
    Postovi
    66

    Početno

    danas mi je 24. dan ciklusa,nakon što smo koristili trakice za ovulaciju, jedva sam čekala da se testiram. mislim da bi vještica trebala dojahati svaki dan pa sam danas radila test. vidim da nekome pokaže i pet dana ranije.
    međutim meni nije pokazala drugu crticu!!!
    još se tješim da je rano al simptome nemam nikakve.


  50. #200
    Lorelai avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Tls
    Postovi
    75

    Početno

    blalla,, mozda je jos prerano jer ti je O bila kasnije, strpi se do 28, ili 30 dana pa ak ne dodje mng napravi test onda..

Stranica 4 od 29 PrviPrvi ... 2345614 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •