Stranica 28 od 28 PrviPrvi ... 18262728
Pokazuje rezultate 1,351 do 1,365 od 1365

Tema: Testovi za rano otkrivanje trudnoce..2.dio

Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Sapica, ako je plus onda je plus
    cestitkeeeeeee
    ja procurila na kraju pa sada krecemo u novi ciklus....

Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Evo i ja procurila,koja je to vjestica,tocna u dan!

Datum pristupanja
    Feb 2019

Početno

Cure pozdrav i ja sam nova. E ovakva mi je situacija.
    Zadnju M sam imala 26.12. I sad već kasni neko vrijeme. Test do sada nisam radila jer sam u avgustu mjesecu radila dan nakon zakašnjenja pa je bilo + ja se sva obradovala i 35 dc dodje vještica a traju mi 26-28 i bila je biohemijska.
    Izvinite na dugom postu. Zadnje vrijeme me probada sa obje strane žiga jako često. Nemam nikakav osjećaj da sam trudna a jako to želim. Nikakve simptome nemam samo sto mi kasni. M I osjećam kao da ću svaki tren dobiti kad mogu raditi test da znam da će pokazati točno

Datum pristupanja
    Feb 2019

Početno

Zaboravila sam napisati da idem češće u wc ali to je da provjerim je li krenula vještica. Ako neko ima slično iskustvo da pomogne.

Datum pristupanja
    Feb 2019

Početno

Pozdrav.ja sam zadnju menstruaciju imala 18.1.,odnos smo imali 8.dan ciklusa.i ja od tad stalno osjetim napetost u trbuhu ledima,sad i grudi osjetim.nikad mi dosad nije tako bilo.bas kao da trebam dobit,a rano je.sta mislite kad bi mogla pravit test?ak skupim hrabrosti heh.

Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010

Početno

Ima još nesigurnih znakova trudnoće. Npr: jako lučenje sline, čudan metalni okus u ustima, jasno vidljive plave žile pod kožom dojki i dekoltea, izražene žlijezdice na areoli bradavice, ljubičasta boja vaginalne sluznice, umor, silna pospanost, curenje nosa bez prehlade... Svi se ti znakovi pojavljuju već i prije izostanka menstruacije, no varira intenzitet od žene do žene. Mučnine će se pojaviti tek kasnije.
    Ako osim kašnjenja ciklusa, imaš još koji znak, uživaj u pomisli da jesi trudna, sve dok to ne potvrdiš ili opovrgneš.
    Test će ti već i sad pokazati što treba, ako ga odlučiš napraviti.
    Posljednje uređivanje od Beti3 : 04.02.2019. at 03:18

Datum pristupanja
    Feb 2019

Početno

sacekat cu jos ovaj tj,ako se i dalje nastavi pravim test. imam osjecaj kao da mi je hrana tesko pala na zeludac.bha. mislim se da mozda nisam trudna jos od prosinca,iako je bila menga.po forumu citam svakakve simptome.

Datum pristupanja
    Jan 2019

Početno

Elena jesi radila test?

Datum pristupanja
    Feb 2019

Početno

Pozdrav svima,
    Mengu trebam dobiti u srijedu. Bila sam jaaaako nestrpljiva te sam jutros napravila test- clearblue digitalni koji pokazuje +ili- te tjedne. Meni je pokazao - ali i vidljivu certicu za plus bez tjedana...te mi ništa nije jasnoo

Datum pristupanja
    Feb 2019

Početno

Pozdrav svima,
    Mengu trebam dobiti u srijedu. Bila sam jaaaako nestrpljiva te sam jutros napravila test- clearblue digitalni koji pokazuje +ili- te tjedne. Meni je pokazao - ali i vidljivu certicu za plus bez tjedana...te mi ništa nije jasnoo

1latica avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2016

Početno

Mar, pokazao ti je minus al i vidljivu crticu za plus???? Pa bar sa cb digital nema dileme, radila sam ga nekoliko puta. Kad je test negativan prikaže se mali kružić u kojem je nacrtan -.
    Kad je pozitivan isto je nacrtan + i tjedni. Daj slikaj to čudo pa nam stavi
    Posljednje uređivanje od 1latica : 17.02.2019. at 14:52

Datum pristupanja
    Mar 2019

Početno

Pozdrav svima... Ovih dana lutam po internetu, forumima... U iščekivanju nakon prirodnog ivf-a.
    Danas 9et napravila first sign test u večernjim satima i ništa. Malo je reć da sam

Datum pristupanja
    Jul 2019

Početno

Cure, žene, pratim vas već 15 dana. Suprug i ja planiramo drugu bebu. 7 dana prije menstruacije napravila sam clearblue, nisam bila sigurna je li pokazalo laganu liniju ili umišljam, dok ju je suprug vidio. Danas pet dana prije napravila sam digitalni. Pokazao je plus i 1-2. Gravignost mini mi je jučer pokazao negativno. Što kažete? Da ili ne?

Datum pristupanja
    Jan 2012

Početno

Ja bih rekla da, ako je digitalac pozitivan.
    Clearblue obican znam imati evaporacijsku, tako da je onaj prvi vjerojatno bio takav, ali ovaj digitalac ne bih rekla da laze.

Datum pristupanja
    Jul 2019

Početno

Beta mi je potvrdila ranu trudnoću, a i nova dva testa ❣️❣️

Stranica 28 od 28 PrviPrvi ... 18262728

Pravila pisanja postova

• Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •