Stranica 1 od 29 12311 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 1410

Tema: Testovi za rano otkrivanje trudnoce..2.dio

  1. #1

    Početno pozdrav cure

    ovdje sam nova. gledam testove za trudnocu.
    jel mi može koja reci koliko trebam čekati da napravim test nakon odnosa? nestrpljiva sam

    pozdrav

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    kad prođe datum očekivane menstruacije....

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    12

    Početno

    meni kasni par dana napravila sam test ali je negativan, uvjek imam točne menstruacije (28) nikad ne kasni. na dan kada sam trebala dobiti M imala sam sve simptome kao da ču je dobiti ali je nisam dobila. što da radim :?

  4. #4
    Reni76 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    344

    Početno

    Citiraj *anna* prvotno napisa
    meni kasni par dana napravila sam test ali je negativan, uvjek imam točne menstruacije (28) nikad ne kasni. na dan kada sam trebala dobiti M imala sam sve simptome kao da ču je dobiti ali je nisam dobila. što da radim :?
    čekaj još dva dana pa ako ne dođe, ponovo napravi test sa prvim jutarnjim urinom
    To što ti kasni nije ništa čudno u proljeće. Meni se sve poremetilo i kasnila mi je čak 7 dana, ali evo tebi vibram ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za jedan veliki + i

  5. #5
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    drage moje ja ću ovdje prekopirati tekst koji sam napisala na potpomogunutoj na sličnoj temi:

    dakle, 10. dan nakon ET sam radila onaj jeftini test koji se naruči preko neta i to s poslijepodnevnim urinom
    nakon 15-tak minuta se pojavila jedna jaaako slaba crtica koja je bila vidljiva samo meni i to pod posebnim svjetlom
    mislila sam da je evaporacijska, al me kopkalo pa sam odlučila sutradan napraviti novi test
    bio je to neki skuplji austrijski koji mi je donijela moja seka i s prvim jutarnjim urinom, 11. dan nakon ET-a minus ko kuća
    mm i ja se isplakali, javili i vama
    on otišao na posao, a mene kopkala ona gotovo nevidljiva crtica od jučer pa poslijepodne otišla u apoteku po još dva testa - intim plus i sign test
    radila sam ih u istom urinu - prvo sam umočila sign test na 3 sekunde i odložila ga sa strane
    onda sam umočila i intim plus na 20-tak sekundi i već se pripremila da ništa od toga
    kad ono :shock: pred očima mi se valjda u roku od 15-30 sekundi počela stvarati druga linija, tj. plusić
    okrenem se, a na sign testu debela crvena crtica i ja opet :shock:
    nazovem mm, javim vama i pičimo u zg vaditi betu koja je bila nešto više od 50
    dakle to je dio 11. dan nakon ET-a, jedan test rađen s jutarnjim urinom negativan, a dva s popodnevnim pozitivna
    malo sam odužila, al moj savjet je slijedeći - ako radite test radite bar dva i to različita

  6. #6
    monika051

    Početno

    bok,
    trebala bi savjet...a vidim da ste sve ovdje strucne .
    ovako, M mi kasni vec 2 tjedna. i inace mi je dosta neredovita. ne planiram trudnocu, decko svrsava vani (znamo da to nije bas pouzdano).
    napravila sam test prije 2 dana - intim plus. drzala sam ga 20 sec u mokraci i cim sam ga izvadila pokazao se - u kvadratnom prozorcicu i okomita crta u ovalnom. kako sam bila u panici, nisam stavila poklopac, pricekala sam 2-3 minute i kako se nista nije mijenjalo, bacila sam test...
    M jos nije dosla pa se sad pitam dal sam pravilno napravila test, jer u uputama pise da se mora staviti poklopac i za minutu - 10min je rezultat...al pise i da je test ok ako se pojavi ta okomita crta...
    otici cu ginekologu svakako, al par vasih misljenja bi mi dobro doslo...

  7. #7
    ivana83 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    272

    Početno

    kad sam bila trudna, plus se pokazao u roku 10 sekundi a ne 10 min.
    svakako idi kod ginekologa, ako ne želiš trudnoću, možda da razmislite o nekoj pouzdanijoj zaštiti i da vidiš zašto imaš neredovite cikluse.

  8. #8
    monika051

    Početno

    znaci nije bitno to sto nisam stavila poklopac kad sam ga ocitavala?

  9. #9
    ivana83 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    272

    Početno

    mislim da poklopac ne igra nekakvu ulogu oko očitavanja rezultata, osim higijenske da se ne dira taj dio koji je bio u urinu.

  10. #10
    Nikina mama avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    297

    Početno

    Danas mi je 10. dan od ovulacije, prvo sam napravila Nova test i pokazala se slabasno vidljiva crta da je test pozitivan, slaaaaaabo rozkasta, ja odmah kupila novi test i u novoj mokraci mi je Sign test pokazao negativan rez. Sto da sada mislim?!

  11. #11
    a72 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    1,519

    Početno

    Nikina mama,mislim da tako rano , na 10dpo, ipak mora biti prvi jutarnji urin jer su tada koncentracije hormona male. za par dana ne bi bio problem i sa drugim urinom ali sad je rano.
    Ipak jedan test je pokazao pozitivno i ja mislim da je to to! Meni je test pokazao drugu crtu SAMO kad sam bila trudna, a testirala sam se puuuno puta. U svakom slucaju ponovi test sutra, ili jos bolje beta hcg nalaz, i sretno!

  12. #12

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    napravila test, nakon par minuta vidi se slabašna roza (druga) linija...
    probblem je... nakon 30ak minuta je izblijedila, nestala...
    riječ je o SIGN testu, a meni je 2 dana do menstruacije i radila sam u popodnevnom urinu..
    nema veze što je nestala crtica :shock: ?

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Maya nema veze što je izbledila. Čestitam!

    Crta se nikad ne pojavljuje ako nisi trudna (osim u slučaju da imaš terapiju HCg-om)

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    I, da, napravi jos jedan test sutra ujutro. Srećno!

  15. #15
    nikka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    602

    Početno

    Maya moja šogi je radila intim plus test 3 dana prije nego što joj je
    M trebala stići i to na popodnevni urin i pokazao je + (blijedi, ali +)
    Ponovi test
    I naravno čestitam :D

  16. #16

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Postovi
    6,841

    Početno

    Citiraj Nikina mama prvotno napisa
    Danas mi je 10. dan od ovulacije, prvo sam napravila Nova test i pokazala se slabasno vidljiva crta da je test pozitivan, slaaaaaabo rozkasta, ja odmah kupila novi test i u novoj mokraci mi je Sign test pokazao negativan rez. Sto da sada mislim?!
    Ponovi test za 3-4 dana, vjerujem da će biti pozitivan.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    1,470

    Početno

    da potvrdim... to je TO
    (jutros je crta bila više roza)
    i sad su me uhvatili svi simptomi...
    a dok nisam znala, ništa
    što je psiha... a možda su sad tek i proradili jače hormoni
    ali sigurna sam da je malo i psiha

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb, Vrbik
    Postovi
    3

    Početno

    cure, jedno pitanjce, možda ste već pisale o tome, ali ja nikako da nađem odgovor..

    kada najranije nakon ovulacije mogu raditi krvni test?

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    20

    Početno

    Najbolje ti je na dan očekivane M ali hormon trudnoće može biti prisutan 2 dana nakon začeća znaći već 10 - 12 dana nakon O bi mogli pokazati +

  20. #20
    njumi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    njumilend
    Postovi
    337

    Početno

    meni je baby check otkrio da sam trudna dan prije OM (crtica se pojavila odmah)

    cijena 33 kn

  21. #21

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    19

    Početno

    pozdravchek cure

    evo mog iskustva s testovima. Prije par mjeseci radila sam test (Intim+) na dan ocekivane m., pokazao slab, ali itekako vidljiv plus. Jako sam se razveselila i nisam odmah htjela trcati ginici, no kako je tjedan odmicao neki vrag mi nije dao mira i odlucila sam sam ponoviti test. Opet sam kupila Intim i u vecernjim satima evo minusa, mislim si ja to je zato jer nije prvi jutarnji urin, pa sam trcala po jos jedan test. Napravila sam ga ujutro i opet minus.
    Na kraju otisla vaditi betu koja je bila negativna. Za sve to sam potrosila preko 350 kn, tako da sam odlucila vise ni blizu testova.
    Tako je i bilo, kad sam posumnjala na sadasnju trudnocu, lijepo sam odmah otisla vaditi betu (160kn) i odmah sam znala sa stopostotnom sigurnoscu da sam trudna

    Evo iz mojeg iskustva ja bih svima preporucila vadjenje bete.

    Svima zelim da su plusici zaista plusici, valjda sam ja jedna od rijetkih sa plusicem, pa onda minusicem

    svima

  22. #22

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    94

    Početno

    cure,
    meni jutros blijeda crtica koja se pojavila nakon par minuta, na onom testu sa saveontests. danas je dan neocekivane M, 14-15 DPO.
    nemam bolova koje inace imam prije M. samo neki osijecaj pritiska (ako se to moze tako reci).đ
    strah me ponadati se previse da je to to pogotovo jer vidim da ste neke imale blijede crtice pa na kraju nista.
    recite svoje strucno misljenje...
    novi test ceka, kad da ga napravim???

  23. #23
    Natalina avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    198

    Početno

    Lu Lu vjerujem da je to to!!!! :D Ako ti je ziher oko 15 DPO ja ne bi puno izdržala i ponovila bi test već sutra, s obzirom da
    Beta HCG može se naći u majčinoj krvi dan nakon ugnježđivanja, odnosno osam dana nakon ovulacije. U vrijeme očekivane menstruacije (12 - 14 dana nakon ovulacije, ovisno o duljini menstruacijskog ciklusa) vrijednosti beta HCG-a u krvi dostižu 100 IU/L,
    a kako su urinski testovi osjetljivi već na vrijednosti od 25-30 IU/L trebalo bi pokazati +! Ali nisi nam napisala koliko ti je dana prije ocekivane M!?

  24. #24

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Okrug Gornji
    Postovi
    6

    Početno

    Drage moje pomagajte, situacija podosta komplicirana.
    Prije jedno 15 tak dana počele me grudi dosta boliti i podosta jajnici. Ja sve mislila da će mi stići M, i tako prije 8 dana meni dođe, ali niti blizu onome kako mi je inače išlo, prije potopi a sad 20 kapi dnevno. I tako se ja posavjetujem s rodicom a ona kaže napravi test i tako ja prije 4 dana napravim test i ono test pozitivan, a meni i dalje lagano kapa? Jel koja imala sličnu situaciju? Šta mislite o mom slučaju?

  25. #25
    Dodirko avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,405

    Početno

    [b]kike25 odi ginekologu što prije a do tada miruj....

  26. #26
    Žabica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    715

    Početno

    M kasni 4 dana, ali znala je biti neredovita. I sad mene muči napraviti test ili ne? Ajd me malo ohrabrite . Može i savjet koji kupiti, neki skuplji, jeftiniji ili je svejedno.

  27. #27
    ivana83 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    272

    Početno

    žabica, mislim da je svejedno koji je test, imaju tu cijele čitabe.
    uglavnom, meni je osobno najdraži plivin intim plus.
    svi oni rade na istom principu, samo je pakiranje različito, to je moje mišljenje.
    zašto ne napraviš test pa ćeš vidjeti što ima

  28. #28
    Žabica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    715

    Početno

    Curke baš ste . Piškila, i ništa ovaj put, negativan .

  29. #29

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Okrug Gornji
    Postovi
    6

    Početno

    Evo da vam javim novosti,
    Doktor mi je potvrdija trudnoću, tako da mi je sad ludilo u glavi, moram se čuvat da bi sve bilo u redu. Reka doktor da za sada izgleda sve super i naručija me na kontrolu za 2 tjedna. :D

  30. #30

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    77

    Početno

    Curke imam jedno pitanjce, dobro možda i dva:
    Danas ujutro oko 10 sam napravila gravidnost mini test i nakon neke 2 min se pokazala vidljiva crtica ali mikroskopski, sada sam ponovila to sa Intimom plus i opet jedva vidljiv plusić, neznam šta da si mislim, ili da ga ponovim ujutro?

  31. #31

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    iskrice pa valjda znas, nisi nova ovde: Plus je plus, i 2 crtice su 2 crtice, ma koliko malo bile vidljive. Jos ako su na dva razlicita testa, onda je to TO! :D :D :D

    Za svaki slucaj, uradi jos jednom al prekosutra, da bi ti se bolje video plusic.

    Koji ti je dan dpo?

  32. #32

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    77

    Početno

    Sve mi se izbrisalo...
    Betu bi išla vaditi ali nesmijem ni minute kasniti na posao pa mi je to problem, test ću ponoviti i sutra i prekosutra ako treba sa jutarnjom mokraćom..
    A koji je DPO pa nemam pojima u zadnja 4 mjeseca mi je sve zbrda zdola, tako da mi je danas već 33 DC, prije toga sam dobila na 26 DC, pa na 31 tako da mi je ovo već bilo previše.. Jedino kaj me brine je konstantan osječaj da će vještica doći..

  33. #33

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Pa i to ti je jedan od prvih znakova. Kao da će doći, a ne stiže.
    Da ti je samo jedan test pokazao +, a drugi nije, rekla bih da je mozda evaporacijska crta, ali ovako... Dva, i to dva "markirana"...
    Ponovi ujutro, pa nam obavezno javi.
    U iščekivanju čestitanja

  34. #34

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    124

    Početno

    Ja sam radila jedan dva dana prije očekivane M i ništa, opet na dan očekivane M i bila je svijetla crta (jeftini test s interneta) i onda sam kupila intim plus nakondva ili tri dana i isto mi je plus bio svijetliji, a trudna sam. Ja vjerujem da je to to. :D

  35. #35
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Cure drage, samo da vas izvjestim. Naišla sam igrom slučaja na nekakav test pod imenom SIGN, roza kutija i na njoj nacrtano dijete, cijena 20kn, koji navodno otkriva trudnoću 3-5 dana prije očekivane M. Meni je eto, na žalost bio negativan, ali i sljedeći mjesec će naravno jedan pasti čak i prije M.

  36. #36
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    ankara, žao mi je što ti je test bio negativan, ali i ja moram pohvaliti ovaj test
    naime, ja sam dosta rano, već 11. dan nakon ET-a s popodnevnim urinom radila Sign test i Intim
    oba su mi pokazala pozitivan rezultat, ali na Sign testu je ova druga crtica bila vidljiva iz aviona, dok je na intimu bila slabo vidljiva

  37. #37

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Dosta bleda, ali ipak vidljiva druga crtica na 10 dpo

  38. #38

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Zaboravih reći, u pitanju je Baby rapid test, osetljivost 25 mUI ( valjda se tako piše, bacila sam kutiju)

  39. #39

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Danas (12 dpo) napravila 2 "Romedova" testa (u koje od ranije imam puno poverenja) kad ono, oba su sa greškom. Vratila se u apoteku da pitam da li se neko žalio, a devojke nisu mogle da veruju kako mogu biti sa greškom. Još sam im pokazivala da nema ni jedne crte. Ni kontrolne ni testne. Znam da to može da se dogodi sa jeftinim internet trakicama, ali mi je čudno da dva od dva kupljena (dakle 100%) i to od renomirane firme budu falš :?

  40. #40
    tesla avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    30

    Početno

    Drage cure! Evo da se i ovdje javim! Pa ako je koja imala slično iskustvo neka mi se javi da me malo utješi, nekako sam ovih dana tanka sa živcima. 14 dana nakon embriotransfera trebala sam raditi betu, no kako je to padalo u subotu betu sam morala odgoditi za ponedjeljak, ali sam ipak u subotu radila kućni test na trudnoću. Test je bio Chronolabov hcg monotest. Kad mi je dao negativan rezultat (nije se pojavila crtica na mjestu gdje se trebala pojaviti) pala sam u komu, jer sam bila uvjerena da ipak imam neke simptome trudnoće. Napominjem da sam test radila popodne iza ručka i prije njega nisam išla 40 minuta na WC. Sad mi ostaje samo čekati nalaze krvi ali sam jako tužna i potonule su mi nade. Da li je ipak moguće da test nije dao dobar rezultat? Jeli se to kojoj od vas dogodilo da je test bio negativan a beta pozitivna? Cure velika pusa za odgovor. Pozdrav od jako zabrinute Tesle!

  41. #41
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    tesla~~~~~~~da je u pitanju ipak T. Ali pričekaj. Ovisno o tome koji si test upotrijebila, tako ti se i rezultati pokazuju. Postoji test za utvrđivanje T i do 3 dana prije očekivanje M pa pkušaj s njim. Pisala sam u ovom postu o njemu pa malo pročitaj. Mislim da je i Ginger koristila upravo njega i da joj je pokazalo pozitivno dok je drugi test bio negativan. Pokušaj, test košta 20 kuna, ali ćeš barem biti mirnija. To bih isto preporučila i tebi dani28. Sretno cure!

  42. #42
    tesla avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Postovi
    30

    Početno

    Cure moje drage! Ništa ovaj put. Beta mi je 1 i to nevalja. Sada moram skupiti snage za dalje. Neznam gdje ići ali jedino znam da neću stati. Pozdrav od tužne Tesle.

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    rijeka
    Postovi
    9

    Početno

    pozdrav svima
    u nedoumici sam, trebala bi mi jedna informacija.mislim da sam trudna ali postoji jedamn problem,rodila sam prije 4 mjeseca dojim i menstruacije nemama,tako da se nemogu orijentirati kada napraviti test,dali znate naziv nekog testa koji može rasčistiti moje sumnje,a da se može napravoto 10 -tak dana nakon odnosa

  44. #44
    enna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    115

    Početno

    Mislim da je Graviggnost ultra najosjetljiviji, ali svakako pričekaj još bar 2 dana, meni su testovi na 10, 13 i 15 dan bili negativni, baš se ništa nije vidilo na testnoj kućici a na 17 dan jako lijepo vidljivi +.
    A opet znam puno primjera di je i na već 10 dan test bio pozitivan.

  45. #45
    mamaanita avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagorje
    Postovi
    150

    Početno

    Ja sam napravila onaj jeftini s interneta, Intim plus i Gravi gnost mini i svi su pokazali da sam trudna prilično rano tj. na 26 dc

  46. #46

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Meni se nedvojbeno videlo na 10 dpo, a osetljivost je bila 25 mlIU

  47. #47

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    7

    Početno

    Sutra mi je 10 dpo. Mislila sam čekat do petka kada mi je 12 dpo,ali sumnjam da ću izdržat... Bojim se da je prerano jer bi mi M trebala biti tek 3.08.Šta vi mislite?
    Imate još preporuka za testove koji tako rano mogu otkriti trudnoću?

    Pusa

  48. #48
    Mrva avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    183

    Početno

    u samo nekim (privat) ljekarnama imaš jeftini 1 step od 16 kuna koji je do sad bio nepogrešiv. I pokazao mi je 2 crtice 3 dana prije očekivane M.
    Sretno :D

  49. #49
    ivana83 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    272

    Početno

    evo moj doprinos: chronolab 33 dc slaba crtica - popodnevni urin, to je 13 dpo i gravignost mini 14 dpo jača crtica- prvi jutarnji. oba oko 35 kn.

    taj test za 16 kn ili 14 koliko sam ja platila mi je bio negativan i ujutro kad sam bacala smeće napravio se plus, ali to je van vremena testiranja, tako da to ne bi nekoga zbunilo.

  50. #50

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Koliko si sigurna da ti je 10 dpo?

    U jako ranim stadjumima trudnoće nivo hormona hcg varira od žene do žene. Nekome se već na 11-12 dan dpo može videti nivo i do 100 mIU, a nekome je u to isto vreme tek 10 mIU, tako da ni najosetljiviji test ne može pokazati drugu crticu.

    Eto, ja sam čak imala situaciju, da mi je test HCG-a u krvi bio 0.06 na 13 dpo, kada sam ja već uradila 5 urinskih testova, gde su svi pokazivali 2 crtice. Zato sam dan kasnije ponovila test krvi i pokazao mi je betu 212. Do kraja se ispostavilo da sa prvim labom nešto nije bilo kako treba, a bilo je veoma frustrirajuće da vidiš oko sebe gomilu pozitivnih testova, a test krvi ti kaže da nisi trudna.

    Ja sam u prethodne dve trudnoće napravila test nekoliko puta, pre nego što se pojavila druga crta, a sve testove sam pravila nakon izostanka M. I to zato jer nisam "radila" na bebi. A sad kad sam znala tačno šta radim, napravila na 10 dpo i videlo se. Ne jako, ali je bila crta više nego očigledna. Zapravo, potpuno drugačija od svih drugih crta koje sam samo ja, pod posebnim uglom u odnosu na svetlost, viđala na testovima u proteklih par meseci

Stranica 1 od 29 12311 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •