Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 206

Tema: ZPB 2005., 55. dio

  1. #1
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    bili jutros na brisu u vrtiću. morala su doći SVA djeca koja su išla zadnja 3 tjedna u vrtić. Kala je htjela ostati, međutim kad je vidjela da ih je u njihovoj grupi samo 2 i to još, kako ih ona zove, "maleni" tj. 1,5godišnjaci, odustala je.
    uzet im je bris iz nosa i taman kad smo mi odlazili došla 101. nakon 2 sata zove me MM da nam je vrtić na 101.
    u našoj grupi ima mama medicinska sestra, mama koja radi na transfuziji, tata liječnik i još 2 il 3 iz med. sr. al neznam šta točno i oni nedaju svoju djecu ni pod razno.
    eto Kala ostaje i ovaj tjedan doma, i to baš kad imam najviše posla.
    i još jedno veselje - rođendan se slavi u kući, a valjda će nam htjeti doći s obzirom u koji vrtić Kala ide. e sad jedino ako u petak bris nebi bio dobar onda ja otkazujem feštu.

    spličanke - dečki su vam presltaki

    Grička se svlači, oblači, ajde pod zadnje više ne bira odjeću. šlapice i tene dosta često završe na krivim nogama.

    ja ću se suzdržati od imena, jer bi bilo opet neko čudno
    Kala je bila dečko do 8 mj trudnoće!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Bok cure , evo i mene s novim avatarom
    Stavila sam i neke nove slikice u albumic pa mozete skicnuti
    http://public.fotki.com/mama27/luka-i-vanja/nove/

    Wana, slikice su super, bas ste mi zgodni
    Stijena, cestitke na deckicu!!!

    Mi se stalno svadjamo oko oblacenja jer se Vanja stalno preskida i do
    deset puta na dan, pa mi sve stvari izvadi van iz ormara

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Vidim da moram avatar malo srediti , vide mi se neki brojceki ispod

  4. #4
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ajme prekrasni su...Vanja mi je tako velika i lijepa a na fotku gdje visi sa ruča sam skoro pala sa stolice :shock: svaka čast...kao što rekoh,nama je domet hodati bez padanja!!
    Luka-čini mi se jako dobar dečko,ono,baš dobrica,prelijep!!
    Pesek-jaaaako sladak!
    Uglavnom-sve za 10!!

  5. #5
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Ajme mama27, kako su prelijepi , ne znam tko mi je ljepši, koje okice, koja usta, zubići
    A Vanja na ručama :shock: izgleda kao da joj je barem 7 godina...tako djeluje "odraslo".
    Ljubimac Vam je isto
    Još da se i ti pokažeš u "svježem" svjetlu. Kako smo kremuli, može i Tvoj M pa da malo kolektivno slinimo
    ajme, baš sam oduševljena i , a ti nam pokazuješ mačka

  6. #6
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    . Kako smo kremuli, može i Tvoj M pa da malo kolektivno slinimo
    no coment 8)

  7. #7

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Ajme prekrasni su...Vanja mi je tako velika i lijepa a na fotku gdje visi sa ruča sam skoro pala sa stolice :shock: svaka čast...kao što rekoh,nama je domet hodati bez padanja!!
    Luka-čini mi se jako dobar dečko,ono,baš dobrica,prelijep!!
    Pesek-jaaaako sladak!
    Uglavnom-sve za 10!!

    Hvala

    Kaj se tice ruca i ja sam se jedan dan iznenadila :shock:
    Do sad se samo vrtjela i jedan dan me zove , ja dodjem, a ona veli da visi kao spiderman
    Kaj se tice hodanja, vec sam ti mozda to spomenula, ali dok pricas o Roku kao da slusam o Luki .
    Luka stalno pada i to najvise dok hoda po ravnom

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Sad sam tek procitala, Mial bas mi je zao sbog svega kaj ste prosli, stvarno grozna situacija

    Tock, Lea je prava cura, u onim stiklama pravi komad

    Ne znam da li sam vam rekla, zapisala sam Luku i Vanju za vrtic, u drzavni.
    Luka se jako veseli vrticu, ali ne znam kako ce to izgledati s Vanjom.
    Sad ih stalno cuva moja mama kad idem na faks i svaki put dok moram ici, Vanja pocne plakati, moliti me da ne idem,
    moram se deset puta vracati po jos samo jednu pusu i zagrljaj i bas mi je tesko kad ju moram tako ostaviti,
    a kad dodje u vrtic stvrano ne znam kakce to izgledati :/
    Zao mi je sto ne mogu biti zajedno u grupi posto su jako vezani jedan uz drugog i mislim da ce to biti bas sok za njih kad ih razdvoje.
    Dobro, za Luku mozda i nece biti tako strasno, ali Vanja uvijek trazi neku zastitu u Luki.

  9. #9
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Splicanke decki su vam 8)
    meni isto zapalo za oko kako "netko" tamani pizzu


    mama27 avatar ti je
    djecica su ti ko bomboni

    jel Jure danas imao imendan?
    moj svekar je Juro pa smo mu isli cestitati

  10. #10
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    mama27

  11. #11
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    mama27 prekrasan avatar, preslatka djeca
    a soba s ručama, ajme oduševljena sam prekrasno.
    i ja planiram na jesen upisati Kiara u vrtić, ali fakat me frka jer je srašno vezan za mene. danas sam pročitala da je puno lakše djecui podnjeti adaptaciju sa godinom i pol ( mislim 1,5; 2,5; 3,5; . . . ) nego na punu ( 1, 2, 3, . . .) jer su na punim jako povezani i dobivaju onaj strah od razdvajanja - evo ja to osjetim sa mojim macho-pekmezom.

    e i da vam pohvalim macho-pekemeza. naučio frajer pljeskati rukicama - kasno ili nije ja se ne opterečujem niti razmišljam o tome, meni je bitnije da je to bila reakcija na sekinu ulovljenu loptu :D :D :D - pa mu onda još jedan epitetić dodajem macho-pekmez-bistrić

  12. #12
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    dobro jutro!

    ugodno iznenađenje za novi avatar ,a tek slikice :shock: :shock:
    M.M me pitao onako usput koliko je to dijete,koje visi staro?kad sam rekla ostao je i on :shock: :shock:

    jako sam se noćas "naspavala"bili su za pop*****,rekla bih na smjenu!

  13. #13
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Mial-macho-pekmez-bistrić - odvalila sam na naziv!!

    Mama27-Vanja zaista na fotkama izgleda puno starije od naših kikića ,osim možda Jure ,on isto djeluje stariji ! A jel nema u vrtiću mješovite grupe pa da ih ne razdvajaju? Tako je kod nas ,ima mala srednja,mješovita i velika .
    I mene živo zanima kako će Roko reagirati na vrtić (iskreno se nadam da sam mu već full nezanimljiva pa da će biti presretan sa vrtićem )!

  14. #14
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Jutro!
    Mama27, klinci su preeeedivni a Vanja na ručama :shock: , fenomenalno!
    Konačno osvanuo lijep dan, nadam se da će i ostati...
    Mi u pripremanju, pranju robe, pakiranju.... Nemam šta puno misliti, Lea i ja nosimo 99% garderobe jer treba za svaki dan, za izlete, bazen, nekakve gala večere , kratki i dugi rukavi.....
    Sad se lagano i veselim mada mi je prvenstveno muka od puta do tamo , 600 km Rijeka - Genova.....
    Danas ću zlu ne trebalo u ljekarni kupiti i nekakve narukvice protiv morske bolesti, Dramine već imam pa hrabro na debelo more

    Stijena, za dečka! Čekam ime!

  15. #15
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    Točkica iskreno zavidni smajlić!

    nadan se da će te se dobro provesti~~~~~~~~~~da ne bude ljuljanja broda
    sad bi ne Dalmatinke,popljuvale,ali bila sam na brodu jedan put u životu(trajekt)i jako mi se ljuljalo

    valjda je lakše ako ne patiš od mučnina,čim se voziš dulje od 20 km,bez obzira na prevozno sredstvo
    sretno!

  16. #16
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Točk-ma fakat će vam biti super!!
    Ja također uvijek furam brdo stvari,nikad se ne zna šta može zatrebati!
    A morska bolest i bolest vožnje....ja recimo s tim nikada nisam imala problema,ali moja sestra.....uvijek će mi ostati u sjećanju njeno povraćanje u bilo kojem prijevoznom sredstvu njoj je bilo uvijek zlo i u autu i vlaku i avionu,busu....ma svugdje...strahota,znam da su se starci grozili putovanja samo zbog nje! I zamisli što-sa nekih 25 godina je prošlo :shock:

  17. #17
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Bokić!
    Točkica mrzim pakiranje, a sad još kad su djeca još mi teže pada, uvijek mislim da sam nešto zaboravila il da će mi falit, a na kraju bude i viška.
    tetamaja6uh par puta sam to prošla s mojima i znam kako ti je , suosjećam
    Trak taj vrtić pada teže nama roditeljima nego njima. opusti se , osjetit će ti Roko grč prema vrtiću.

  18. #18
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    i ja sam ko mala rigala čim bi netko spomenuo put s autom, e onda sam otkrila da kad zaspem traje kraće i ne rigam. pa sam onda čim bi sjeli zaspala. sad kad se vozimo sjedim napred, nema puno okretanja, čitanje strogo zabranjeno, ni SMS i prođe ok, a ako sam iza e onda znam zadremuckati par puta, kad se želudček poćne lagano dizat

  19. #19

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    točkice, kad ideš? Posudim ti ja narukvice! Koristila sam ih u trudnoći, sad mi ne trebaju.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Trak to nisu ruče to su karike (bivša gimnastičarka )
    Mama27 osim kaj ste prelijepi i spretni imate i ogromnu kuću i još ogromnije dvorište i to još super za klince - svaka čast (zakaj nemamo zavidnog smajlića). Još da staviš svoju sliku...

  21. #21
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    ja u sobi s Kiarom, a Kala nešto odbrojava, a MM joj dao da se igra na kuperu. idem vidjet šta je , a kad ono frajerica davnloda igrice
    :shock: :shock: :shock:

  22. #22

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Citiraj wana prvotno napisa
    Još da se i ti pokažeš u "svježem" svjetlu. Kako smo kremuli, može i Tvoj M pa da malo kolektivno slinimo
    :
    da nebi bilo da sam ja to rekla

  23. #23

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Mial uletila si mi između a ja sam taman mislila "do the Haribo" sa tri posta za redom
    Točk bit će vam super!

  24. #24
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Mial uletila si mi između a ja sam taman mislila "do the Haribo" sa tri posta za redom



    ja sad odoh pa ti samo daj

  25. #25
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    točkice, kad ideš? Posudim ti ja narukvice! Koristila sam ih u trudnoći, sad mi ne trebaju.
    Ajme, super!
    Idemo u subotu rano, oko 5 ujutro a sutra još radim.
    Javi mob na pp pa se dogovorimo!

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Mial pa neidi

  27. #27
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Ajme, Točkice, baš ti zavidim! Sigurno ćete se super provesti. I ovih 600km do Genove - nemoj se brinuti: sigurno će Leica to super 'odraditi'!

    Ja stalno nešto gledam ne bi li i mi negdje otišli na par dana. Zapravo, ja bi se taaako rado vratila u London. Ali troškovi su nevjerojatni. Nikako da pomirim želje i mogućnosti. Pa kao onda gledam 'bliže' destinacije: Madrid, Barcelona, Paris, Rim... I opet ništa. A ovi LCC - nikako da ubodem neku povoljnu kombinaciju.
    I za ljetni godišnji bi negdi išli, ali nemam pojma di.

    Što se tiče podnošenja vožnje - kod mene identično kao kod **mial**! Uz dodatak: što idem starija, manje problema imam.

    Vrtić - mi ćemo sigurno imati problema... Lovre neki dan nije htio ostati niti u igraonici koju je wana spominjala. Putem do nje je bio oduševljen, kad je vidio što sve ima unutra - još oduševljeniji... Ali kad je trebalo ostati - no way.

  28. #28
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    htjela sam otići po kruh i kod mame,ali kod nas vrijeme samo što ne pada,ali tako može ostati cijeli dan
    najgore mi je da nas uhvati kiša,moj sin ne vidi razloga čemu žutiti,jer će on i sekili i tako i tako pokisnuti pametno moje!

    idem nahraniti malo derle,dok veliko gleda po 100.put od jutros Boba
    Maruška ne znam da li da ponovim, HVALA!

  29. #29
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Točkica prvotno napisa
    Mi u pripremanju, pranju robe, pakiranju.... Nemam šta puno misliti, Lea i ja nosimo 99% garderobe jer treba za svaki dan, za izlete, bazen, nekakve gala večere , kratki i dugi rukavi.....
    Sad se lagano i veselim mada mi je prvenstveno muka od puta do tamo , 600 km Rijeka - Genova.....
    :shock: :shock: :shock:

    oću i ja, oću i ja, dosta mi je izležavanja na trosjedu................

  30. #30
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj tetamaja6 prvotno napisa
    ,dok veliko gleda po 100.put od jutros Boba
    Maruška ne znam da li da ponovim, HVALA!
    Nema potrebe. Znam i ja magične Bobove moći...

  31. #31

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    silent hill
    Postovi
    1,606

    Početno

    Stijena, čestitamo na dečku! Šta Patrik kaže na to da će dobiti brata?

    mama27, super su slike, Vanja na ručama :shock: ....genijalno. A pasonja

    trak, MM radi u brodogradnji. Danas je u NL članak o nesreći. MM pomalo dolazi k sebi. Iako je on osoba koja bez beda može vidjeti svašta i pomoći kad god treba. Jednom je pomagao kolegi koji je imao vanjski prijelom noge, jednom dečku koji se rasuo sa skutera - bolje da ne pričam u kakvom je stanju bila roba kada je došao doma, ja se skoro skljokala jer sam mislila da se njemu nešto dogodilo. Ali ovaj put je to osoba s kojom radi već 3 godine, vidi ga češće od mene....

    Netko je pitao za oblačenje i svalačenje. Lovro eventualno skine tenisice, jaknu, čarape, ali oblačenje je 0 bodova. Mada se on trudi i pokušava.

    Još sam nešto htjela komentirat ali se nemoren sjetit

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Paulita i online je tekst? Ne primam NL pa nemrem pročitat. Kaj se na kraju desilo? Tm će morati o tom pričati - inaće će ko moj tata kojem je frend poginuo u auto nesreči s njim u autu (frend je vozio) pričat o tome godinama (A prvo je reko da ga ne dira da je ok)

  33. #33
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    kod nas je izašlo sunce :D :D :D
    odvela sam sina kod mame,a sad ja i moja kcer idemo u duuuugu šetnju,sa još jednom bebom! :D
    mame se naklafraju a bebe naspavaju,kako koja! naravno moja rijetko!
    Vi se samo lijepo družite da imamo šta čitati kad se vratimo!

    samo da se pohvalim,moj sim je cijelim putem držao sekili za ruku u kolicima jer je bila cendrava,pa da ju utješi
    inače imam osjećaj da ju uopće ne doživljava,a ona kad joj se samo približi sva počne trepetiti!

  34. #34
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Paulita prvotno napisa
    Stijena, čestitamo na dečku! Šta Patrik kaže na to da će dobiti brata?
    patriku je, bez obzira što je jučer rekao da je OK što će dobit bracu, još uvijek u buši beba...........valjda dok se ne rodi :/ ili će i dalje bit beba.........

    ja mu jučer objašnjavam da je beba dečko ko i on, a on samo ponavlja: decko ko i ja?????? sad jel shvatio i kolko mu to u životu znači - ne znam.

    i baš gledam te hrpe robe (a sve redom neiznošeno i dečkasto do boli ) i igračaka, pa si mislim, daj zamisli da sad moram još jednu takvu "žensku" hrpu nahrpat

  35. #35
    Jeluška avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Mali Pariz
    Postovi
    538

    Početno

    Evo i nas. Pročitala sam nabrzaka.

    Stijena, čestitam na dečku!

    Kod nas opsadno stanje. Jelena je preksinoć povraćala u prosjeku svakih pola sata uz temperaturu. Bili kod dok i kaže angina. Ali stigli na vrijeme pa nije toliko strašno kako zna biti. Sinoć je samo malo povraćala. Sad čekam što će biti s Perom. Ja naravno nisam otišla radit. dečki s posla su tužni. Jučer me zvali jel dolazim, kad ono čorak. Idući tjedan.

    Rođendan bi trebali slaviti u subotu, ako bi bile zdrave obje. Jelena će već do tada biti dobro, ali za Peru nisam sigurna. :/

    Mislim kad neće nitko, sama ću čestitat mojoj maloj žuji sretan rođendan!

  36. #36

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Di nam je Josie?
    Nego koji je link na njen pixi?

  37. #37
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj Jeluška prvotno napisa
    Rođendan bi trebali slaviti u subotu, ako bi bile zdrave obje. Jelena će već do tada biti dobro, ali za Peru nisam sigurna. :/
    :shock: :shock: :shock:
    di si ti već na rođendanu, a slavite ga poslije nas?????????


    ja jedino što o rođendanu znam je da se ove godine opet slavi na viksi i to iz nekolicine razloga - roštilj, svekrvina kuhinja i malo ljudi!

    a što, kako, zašto - razmišljat ću zadnjih par dana.

  38. #38
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    PETRA SRETAN RODJENDAN! :D

  39. #39
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj Jeluška prvotno napisa
    Rođendan bi trebali slaviti u subotu, ako bi bile zdrave obje. Jelena će već do tada biti dobro, ali za Peru nisam sigurna. :/
    :shock: :shock: :shock:
    di si ti već na rođendanu, a slavite ga poslije nas?????????


    ja jedino što o rođendanu znam je da se ove godine opet slavi na viksi i to iz nekolicine razloga - roštilj, svekrvina kuhinja i malo ljudi!

    a što, kako, zašto - razmišljat ću zadnjih par dana.


    pucaju t6e hormoni ha?

  40. #40
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Mial uletila si mi između a ja sam taman mislila "do the Haribo" sa tri posta za redom
    nema sanse

    Stijena ime na sunce!

  41. #41
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj Jeluška prvotno napisa
    Rođendan bi trebali slaviti u subotu, ako bi bile zdrave obje. Jelena će već do tada biti dobro, ali za Peru nisam sigurna. :/
    :shock: :shock: :shock:
    di si ti već na rođendanu, a slavite ga poslije nas?????????


    ja jedino što o rođendanu znam je da se ove godine opet slavi na viksi i to iz nekolicine razloga - roštilj, svekrvina kuhinja i malo ljudi!

    a što, kako, zašto - razmišljat ću zadnjih par dana.


    pucaju t6e hormoni ha?
    ne nego nema traktorke, pa se više ne zna tko koga, a pogotovo kada. no dobro.............

    petra, sretan rođendan, a jeleni (koja slavi iza nas) stignemo čestitat!


    jel sad dobro

  42. #42
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj haribo prvotno napisa
    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Mial uletila si mi između a ja sam taman mislila "do the Haribo" sa tri posta za redom
    nema sanse

    Stijena ime na sunce!
    čim ga smislim............

    i ako bude sunčano 8)

  43. #43
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Di nam je Josie?
    Nego koji je link na njen pixi?
    evo link:
    http://www.pixiekid.com/shop/

    MB jesam nesto propustila?

  44. #44
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa

    čim ga smislim............

    i ako bude sunčano 8)
    za vikend su najavili suncano
    strpit cu se do tada 8)

  45. #45

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,159

    Početno

    Haribo sam bi mi to trebalo - sestrična mi je rodila pa bi ona sling.

  46. #46
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ideš što smo pametne

    PETRICE SRETAN TI 1. ROĐENDAN i oprosti zaboravnim babama

  47. #47
    haribo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    deutschland
    Postovi
    1,353

    Početno

    Citiraj Modesty Blaze prvotno napisa
    Haribo sam bi mi to trebalo - sestrična mi je rodila pa bi ona sling.
    sad mi je lakse

    btw. kad je vasa rodjendanska festa?
    kakvi su planovi?

  48. #48
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno



    ovo ide Modesty
    ne pitajte me zašto
    nešto tipa ŽLICE DVIJE!


  49. #49
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    PETRICE SRETAN TI 1. ROĐENDAN

  50. #50
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    Ja do sad nisam bila na kompu pa mi je oprošteno, jel da
    PETRA, sretan ti 1. rođendan!!!!!

    Ništa nova, ništaaaa novaaaaaa

Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •