Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 54 od 54

Tema: bojanje kose i pramenovi u trudnoći

  1. #51
    Amandica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    316

    Početno

    Evo ja mislila slijedeći tjedan ići na pramenove i šišanje. Ali baš mi nekako nnije svejedno kad se svašta čuje i pročita. Mada imam stvarno puno sijedih sa svojih (samo) 23 godine :shock:
    A šta sad....idem samo na šišanje, a pramenovi će čekati dok se beba ne rodi

  2. #52
    tina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1

    Početno

    Bok cure! U prvoj trudnoći se nisam farbala prva tri mjeseca, a poslje sam 3 puta radila pramenove (svijetlo plave). Boja mi je uvijek ispala onako kako sam si zamislila, a meni i bebaču nije bilo bas nista. Sada sam u 9. tjednu i ova trudnoća mi je skroz drugačija, npr. muka mi je za poluditi i stalno moram piškiti..... Kupila sam farbu bez amonijaka i namjeravam ju koristiti za 3 tjedna. E, sada me samo brine hoće li mi se ova boja primiti i izgledati ok. Vjerujem da bebaču neće naškoditi jer meni je ginekologica rekla da se u prva 3 mj. nije preporučljivo farbati, a da se je i ona farbala nakon ta prva 3 mj. u svojoj trudnoći.....

    Pozz...

  3. #53
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Gle, svatko odlučuje za sebe. Ja se ni u četvrtoj trudnoći ne odričem farbanja skoro svaki mjesec.

  4. #54
    ani4 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,633

    Početno

    Ja sam se isto redovno u svim trudnocama farbala i nikad nije bilo nikakvih problema.
    I bas sam se neki dan isto ofarbala, vise se nisam mogla gledati. Ali boja nije ispala bas onako kako sam hijela. Mislim da su tu manje krivi hormoni, a vise to sto sam kupila krivi broj farbe...

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •