Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 226 od 226

Tema: Kako smo dobili i izgubili anđela-kritika Vinogradske

  1. #201
    Svimbalo avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,179

    Početno

    Pepina, samo da ti kažem da sam presretna zbog ovog tvog novog posta, tek sam danas pročitala priču, link mi je poslala prijateljica, jako me je rastužila ta priča, i onda vidim da si u 12 06 napisala da si opet trudna! Razumijem da ti nisi i ne možeš biti euforična, ali ja jesam! :D

  2. #202

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Pepina naša,
    vjerujem da će ovaj puta biti sve u redu i da ćete uživati u bebici!

  3. #203
    jadro avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    1,568

    Početno

    drago mi je zbog tebe, , zbog nove trudnoce, ja sam sretna

    i mi u obitelji trenutno prolazimo kroz bol/tugu/ocaj zbog gubitka jednog malog andjela, i samo se nadam da ce moja sogorica skupiti snage (znam da hoce, mora), i...sve sto ide uz to

  4. #204
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    Pepina, draga, ČESTITAM!!!.

  5. #205
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    Pepina .. čestitam od srca

  6. #206
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Pepina čestitam
    znala sam da si T (vidila ti graf )

  7. #207
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Pepina, čestitam i ja !

  8. #208
    diva7 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Vinkovci
    Postovi
    159

    Početno

    Čestitam od srca!!!!!!

  9. #209
    enya22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,645

    Početno

    Pepina Cestitam od srca!

  10. #210

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    210

    Početno

    Hvala vam svima na čestitkama.Nadamo se najboljem i veselimo se potiho.

  11. #211

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    VUKOVAR
    Postovi
    75

    Početno

    suza suzu sustize... moje duboko saucesce...

  12. #212

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    VUKOVAR
    Postovi
    75

    Početno

    ali ti saljem velike vibre da ova trudnoca uspjesna bude i drzim fige i molim svetom gabrijelu da tebe i tvog andjela zastiti i da sve bude uredu s novom bebom...

  13. #213

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    5,207

    Početno

    pepina čestitam od srca
    i želim da sve bude u savršenom redu

  14. #214
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno

    Citiraj ZO prvotno napisa
    pepina čestitam od srca
    i želim da sve bude u savršenom redu
    X

  15. #215
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Pepina čestitam ti na bebici i nadam se da će to dijete sretno i zdravo doći na ovaj svijet :D ..ja također imam loša iskustva s vinogradskom bolnicom i s jednim doktorom koji će nadam se dobiti otkaz jer poslije svoje tragedije kad sam prije 2 mjeseca izgubila bebicu u 37 tjednu trudnoće,njegovom krivnjom i nepažnjom,čula sam za još par slučajeva kad su umrle bebe zbog njega.. ..pitam se što će biti s tim doktorom kad jednog dana dođe pred Boga i kad ga naši anđeli pitaju zašto im je to učinio?Koliko je potrebno puta da bebice umru i da se tek onda nešto pokrene?Vjerujem da to nije samo problem vinogradske bolnice,ima toga u svim bolnicama,i kod privatnika,ma svugdje...kod nikoga više ništa nije sigurno,brineš se da trudnoća prođe u redu,žrtvuješ se,činiš tih devet mjeseci sve kako bi taj novi život bio bezbrižan i sretan kad dođe na ovaj svijet..i ništa nije sigurnije nego kad sve predaš u Božje ruke...velika pusa tebi i tvojoj bebici!!

  16. #216

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    visnja08, vidjela sam tvoju pricu na drugom topiku, jako mi je zao zbog tvog malog andjela

    Koliko shvacam, dijagnosticirali su ti dijabetes, ili tek radis pretrage. Htjela sam ti samo reci da, ako se ispostavi da imas dijabetes, trebas dobro regulirati secere vec i PRIJE trudnoce same, a za pracenje trudnoce ti predlazem odjel PT1 u Petrovoj bolnici, profesora Djelmisa. Oni su referentni centar za dijabetes u trudnoci, i najbolji su u Hrvatskoj za to.

    Ja imam dijabetes tip 1 skoro 25 godina, prije tri godine rodila sam svoga sina i mogu reci da je trudnoca kod zene koja vec ima dijabetes zbilja zahtjevna, ali uz dobru regulaciju sve bude super. Ako ces prije trudnoce trebati dijabetologa, savjetujem ti dr. Igora Bjelinskog ili dr. Manju Prasek s klinike Vuk Vrhovac. Moguce je da ima jos dobrih dijabetologa u drugim bolnicama, raspitaj se jos jer ja se ne micem s V.V. vec dugo, pa ne znam.

  17. #217
    visnja08 avatar
    Datum pristupanja
    May 2009
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    326

    Početno

    Danka,dijagnosticiran mi je dijabetes,pridržavam se djete al ne pijem tablete koje su mi dali,rješavam to sa nekim kapima koje su odlične i šećer mi je eto već misec dana baš kako treba,malo varira al dobro je :D ,već su mi doktori preporučili taj odjel u Petrovoj i da se njima javim kad ostanem trudna opet..drugi put ću vodit veću brigu što se tiče pretraga,vađenja krvi pogotovo..

  18. #218
    Ora avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,236

    Početno

    Moja sućut

  19. #219

    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    71

    Početno

    Isplakala sam se dok sam čitala tvoju tužnu priču i drago mi je da si opet trudna i ovaj ti želim da sve ispadne kako treba.

  20. #220

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    210

    Početno

    Pozdrav svima...
    Evo,da malo podignem ovu temu,pošto vidim da se priča na drugim temama o ovom rodilištu.Posebno,pošto sam u nekom topicu pročitala da je gužva tamo trenutno nesnosna.Pa,ako će moje ružno iskustvo pomoći nekoj od budućih mama koje idu tamo roditi da posebno pripaze na svoju dječicu,onda super.
    Kad sam ja rodila svog pokojnog sina isto je bila opaka gužva,pa je to vjerojano i razlog više zašto na njega nisu baš pazili.
    Svima koje tamo rađate želim puno sreće i sretnih završetaka i nemojte se bojati,ali pripazite koliko god možete na svoje bebe..

  21. #221
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Pepina
    Tek sam sad pročitala vašu pretužnu priću

    Puno sreče, zaslužili ste!

  22. #222

    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    split
    Postovi
    199

    Početno

    pepina,držim fige za dalje

  23. #223

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3

    Početno ......

    znam kak ti je jer i ja sam to doživjela za vrijeme poroda dok je beba bila u meni i nakon poroda dok su ju oživljavali i nisam cula plač njen,mjih najdužih par minuta u životu...a sve zbog doktora koji je kreten i nije slšao kolege koji rade na porodima,a ne abortusima ko on..al srecom moja beba je uz mene sad...znam kako ti je,ja da sam ju izgubila ne bi to preživjela...tebi se divim jer si hrabra i uz svu bol si smogla snage da to podjeliš s nama...hvala..mislim da iz ovog sveg treba doktore podsjecat na sve moguce preglede i pretrage da naprave kojih se mozemo sjetiti..jer oni sami neće...tužno,al istinito...

  24. #224
    mamaineven avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Veliko Trgovišće
    Postovi
    1,253

    Početno

    Pepina, neka ti ova trudnoća i porod prođu savršeno, a mali anđeo će vas sve čuvati
    Držite se, sad je ispred vas samo sreća

  25. #225
    iirraarraa avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Pronađi me
    Postovi
    282

    Početno


    predivna vijest...........
    ako ikad pomisliš nešto ružno, sjeti se mene.....
    kako nas je Bog nagradio lijepo...i kako nas čuva anđeo....
    bit će sve kako treba ovaj put

  26. #226

    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3

    Početno

    čestitam... :D bit ce to

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •