Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Operacija bruha u rijeci

  1. #1
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno Operacija bruha u rijeci

    Curica bi trebala na operaciju bruha,pa smo razmišljali da to obavimo u Rijeci,dječija bolnica na Kantridi.Imate li ikakvog iskustva ?Interesuje me sljedeće:može li mama biti sa djetetom?ako ne može,može li se uzeti apartman za sebe i dijete?kakva je procedura?da li se naručuje?kakva su vaša iskustva?

  2. #2
    buba mara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Tamo preko mora
    Postovi
    285

    Početno

    Mi imamo iskustvo sa sinom.Prvo se treba naručiti na pregled kod kirurga.Postoji centralno naručivanje.Kirurg onda odlučuje dali će se odmah obaviti operacija.Ako on kaže da je vrijeme za operaciju pošalje vas kod sestre koja vam kaže slobodne termine.Na Kantridi postoje fotelje koje se navečer razvuču u krevete za mame ili tate.Mislim da se do 3 god djeteta ne plača za mamu a poslije je oko 160 kuna na dan(ako se nije promjenilo).Mama isto ima tri obroka kao i dijete ali ona ne dobiva hranu na odijel nego ide u susjednu zgradu u određeno vrijeme.Dečki obično ostaju dva tri dana ne znam za cure.Ako vas još nešto zanima slobodno pitajte.

  3. #3
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Hvala buba mara!Kakve su sobe(koliko još djece i mama ima u sobi?)?Koliko traje operacija?Ma ako ti nije teško napiši čitavo iskustvo,jer mene sve interesuje.Uplašena sam i zabrinuta,mada znam da je rutinska operacija.Nije lako svejedno...Koliko treba da se oporave?

  4. #4
    buba mara avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Tamo preko mora
    Postovi
    285

    Početno

    Sobe su sa 4 diječija kreveta.Djeca to jako dobro podnose i svi se jako brzo oporavljaju.Ne brini za dijecu oni su super.Dan prije smo se prijavili i rekli su da dođemo drugo jutro natašte na operaciju.U sobama su neke igračke i onda sam sina presvukla u piđamu i igrali smo se dok nas ne zovu.Kad su nas zvali išla sam s njim do sale u jednu sobu di je dobio neki sirup koji ga uspava.Tamo smo čitali neke knjigice dok ga sirup nije omamio.Onda ga je sestra odnjela da on nije ni svjesan.Onda sam ga čekala u sobi.Neznam koliko sam čekala zaboravila sam.Kad dođe u sobu cijeli dan spavucka.Tamo daju protiv bolova pa se niko nije ni žalio na bolove.Drugi dan su već super.Nemoj se puno brinuti jer djeca to super podnose.Budi uz nju i čitaj joj i igrajte se .U hodniku ima puno slikovnica.

  5. #5
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Hvala puno na odgovoru.Bili smo kod kirurga i zakazali operaciju.Znam,znam sve,ali svejedno se brinem.Uf,samo da prođe.Još jednom,hvala puno na odgovoru.
    (ne znam zašto,ali bila sam sigurna da sam se zahvalila i ranije,a ono-nisam)

  6. #6
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    evo mi idemo za 3 tjedna na spuštanje testisa..
    mali mi ima 9 mjeseci.. znači uz dijete sam non stop!
    mi i dojimo, a kakva je hrana inače za malce?

  7. #7
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Za bebače ne znam,a za mališane (2 i više godina) hrana je bila onako -bolnička.Riža,juha,neki prilog,meso,saftić...Ukusna je,što je najvažnije.I ti ćeš imati obroke,ali u susjednoj zgradi.
    Uglavnom,kod nas je sve dobro prošlo.Iznenađujuće mi je bilo kako se naša curica prilagodila situaciji.Sve ,ama baš sve je prošlo dobro!

  8. #8
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Vidim da si na drugoj temi pitala smiješ li nositi voće.Smiješ ponijeti šta god misliš da ti je potrebno.Imaju frižider,on se nalazi u sobi za sestre.Ja sam nosila i mlijeko i keks i jogurt(bio je to period kad nije mogla bez jogurta).Primiće te,sutredan će biti operacija,a već prekosutra ćete moći kući.Sve bude brzo gotovo!

  9. #9
    anasti avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    614

    Početno

    hvala na info! to ste nedavno bili na op?

  10. #10
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    Bili smo u 3-ećem mjesecu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •