Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 151 do 200 od 207

Tema: Peta bolest

  1. #151
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    evo tjedan dana je z bila konačno bez ikakvih simptoma, i danas ju boli nožni zglob, stopalo vruće i svrbi. pa koliko traje ta boleština aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    a preksutra idu na maturalac valjda će bit bolje

  2. #152
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Moj maleni je dobio petu, točno mjesec dana nakon seke.
    Ja sam sad u 33 tt. S tim da kad ju je imala mala, parvo mi je bio negativan. Nadam se da ću ju i sad izbjeći.

  3. #153
    paid avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    795

    Početno

    Moj sestogodisnjak je skupio ovu Petu bolest,prije nekih sest danaa se pojavilo....mi smo skuzili tek jucer da je to,jer se prosirilo na ruke i noge,a dosada je bilo samo crveno po obrazima.e sad mene to be bi nista brinulo da nam Mali braco od tri godine nije operirao u utorak sva tri krajnika...fine see oporavlja sve proteklo uredno...izluditi cu od brige,ionako Sam jedva prezivila ovaj stres operacije...ikakva iskustva...
    Posljednje uređivanje od paid : 23.05.2014. at 16:00

  4. #154
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa Vidi poruku
    evo tjedan dana je z bila konačno bez ikakvih simptoma, i danas ju boli nožni zglob, stopalo vruće i svrbi. pa koliko traje ta boleština aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    a preksutra idu na maturalac valjda će bit bolje
    misliš da je možeš poslati bez kontrole?

  5. #155
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    šta će dr na kontroli konkretno napravit? ako ju boli, naravno da neće ni bit od volje za ići, ako ju ne boli, zašto ne bi išla?

    lut, može trajati sto godina, kako se meni sada čini.

  6. #156
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Joj!! Lutonjice, ne znam kaj da ti kažem. Moje cure su stopala zaobišla, ali noge...ajme katastrofa! Svrbi, natečeno,žari,peče, ni sama ne znam definirati.
    Sutra je puni tjedan od kad su me uhvatila stopala! Tu ne računam ostalo i tjedan dana prije koje sam provela doma. i onih mjesec dana prije tko zna čega.
    Uglavno, tek večeras ima ojsećaj da me vipe toliko ne žari iako su i dalje natečena (manje) i toliko sam i namazala kremom za suhu kožu, ali i dalje je to suho. Prsti na nogama se rascvjetali od suhoće.

  7. #157
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    Citiraj krumpiric prvotno napisa Vidi poruku
    šta će dr na kontroli konkretno napravit? ako ju boli, naravno da neće ni bit od volje za ići, ako ju ne boli, zašto ne bi išla?

    lut, može trajati sto godina, kako se meni sada čini.
    nisam mislila bez doktorove kontrole, nego njezine kontrole.

  8. #158
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    naravno da može ići bez moje kontrole, ima 11 godina i učiteljicu, niti je mala beba, niti je sama bez odraslih
    i otišla je
    za sad je sve super (osim što je disco užasan i za male bebe LOL)

  9. #159
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    OK, gotov mi nalaz i negativan je.
    To znači da nemam antitijela, jel tak?

  10. #160
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Vidim stalno se pojavljuju novi slučajevi. Zna li netko do kada bi uopće mogla trajati ta epidemija?

    Mali će propustiti završnu predstavu sa vrtićem, mjesec i pol karate treninga, tu na dvorištu se sam igra i gleda druge preko ograde..
    Pa dokle to???

  11. #161
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Citiraj Majuška prvotno napisa Vidi poruku
    OK, gotov mi nalaz i negativan je.
    To znači da nemam antitijela, jel tak?
    Da li ti je negativan igg ili igm ili oba?

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  12. #162
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    Citiraj Majuška prvotno napisa Vidi poruku
    Vidim stalno se pojavljuju novi slučajevi. Zna li netko do kada bi uopće mogla trajati ta epidemija?

    Mali će propustiti završnu predstavu sa vrtićem, mjesec i pol karate treninga, tu na dvorištu se sam igra i gleda druge preko ograde..
    Pa dokle to???
    Kcer ju je imala proslo ljeto, a sin nedavno. nije utjesno ali to je raspon u nasoj familiji.

  13. #163
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Citiraj S2000 prvotno napisa Vidi poruku
    Da li ti je negativan igg ili igm ili oba?

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
    Oba

  14. #164
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj Majuška prvotno napisa Vidi poruku
    Vidim stalno se pojavljuju novi slučajevi. Zna li netko do kada bi uopće mogla trajati ta epidemija?

    Mali će propustiti završnu predstavu sa vrtićem, mjesec i pol karate treninga, tu na dvorištu se sam igra i gleda druge preko ograde..
    Pa dokle to???
    Nisam mjerodavna, ali nekako razmišljam da na karate može. Nisu tu djeca u tolikoj interakciji kao u vrtiću, ili se varam?

  15. #165
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    u svlačionici su jedan na drugome
    A i dosta kašlju i šmrču po dvorani i inače

  16. #166
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Igm znaci da trenutno nisi zarazena. Igg znaci da nisi nikad tu bolest ni imala i da nemas imunitet na nju. Dakle dobar si kandidat da se zarazis. Moji nalazi su bili isti pa sam i ja makla malog iz vrtica. Na kraju je unatoc tome izgleda imao petu ili neki slican osip. Ja nisam dobila od njega, iako sam u jednom periodu imala istockane dlanove i par dana bol u zglobovima. Trudnoca tekla uredno i bebica ziva zdrava sretna.

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  17. #167
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Thanks S2000. Super da je kod vas sve super prošlo, iako ju je mali možda dobio.
    Moj ne ide nigdje već 3 tjedna i izgleda da dugo ni neće. Nadam se da će nas zaobići, u svakom slučaju

  18. #168
    diči avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    557

    Početno

    i moja Petra je u prije 10ak dana imala 5u...a sad je imam ja...evo već 3i dan.
    kad mi se temperatura poveća (na 38,4-39,4) bole me svi zglobovi i prsti do te mjere da ne mogu stresti toplomjer nakon mjerenja),osjećam se užareno...dižem se preko laktova,jedva vozil,glava puca,osjećam se užasno...pa neće to valjda trajati mjesec dana ili više??? I nadala sam se da ću proći bez osipa...a iduća tri dana imam obaveze među ljudima...smijem li ići???

  19. #169

    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1

    Početno

    bok svima, evo moj mali, 2.5 godine ima petu bolest... E sad on je na moru, odveli ga 4 dan bolesti i dr. je rekla da ne smije na sunce... A koliko sam čitala neke od vas su normalno djecu vodile van... Please help... da li i do kada ne smije na sunce? Da li bi mu kupanje u moru pomoglo da osip brže prođe?

  20. #170

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,134

    Početno

    Hm, sve mi se čini da crvenilo kod mog sina proteklih dana nije bilo od sunca, nego da je peta bolest pretrčala kroz njega
    Ne bih to ni primijetila da meni nije loše zadnja tri dana... umjerena temperatura, jaka glavobolja, povremeno vrtoglavica, bolovi u leđima i nogama. Ako to jest to, koliko traje? I javlja li se osip i kod odraslih ili ne mora uvijek?
    Zasad si ne mogu drugačije pomoći nego Neofenima za glavobolju.
    Dijete je pak umjereno rumenih obraza i nema apsolutno nikakvih drugih simptoma.
    Meni se pak ne sviđa ideja da se sljedećih nekoliko tjedana vučem kao prebijena mačka

  21. #171
    Osoblje foruma spajalica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    selo
    Postovi
    14,727

    Početno

    tanja_b zao mi je. ivarica i krumpiric, pa i ana m su pisale da to ipak traje, no A. ce to presetati.
    I da koliko sam ja cula odrasli dobiju osip

  22. #172
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,088

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Hm, sve mi se čini da crvenilo kod mog sina proteklih dana nije bilo od sunca, nego da je peta bolest pretrčala kroz njega
    Ne bih to ni primijetila da meni nije loše zadnja tri dana... umjerena temperatura, jaka glavobolja, povremeno vrtoglavica, bolovi u leđima i nogama. Ako to jest to, koliko traje? I javlja li se osip i kod odraslih ili ne mora uvijek?
    Zasad si ne mogu drugačije pomoći nego Neofenima za glavobolju.
    Dijete je pak umjereno rumenih obraza i nema apsolutno nikakvih drugih simptoma.
    Meni se pak ne sviđa ideja da se sljedećih nekoliko tjedana vučem kao prebijena mačka
    Ajoj, baš sam ja to pomislila kad si pisala na sunčanici.

    Nisam urekla

  23. #173

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,134

    Početno

    A još sam se pitala kako je moguće da dijete koje NIKAD nije imalo reakciju na sunce odjednom pocrveni nakon sat vremena igranja vani
    No dobro, znači da UV zračenje nije još tako alarmantno kako mi se učinilo. Što se mene pak tiče, bolje bi bilo da nisam fasovala bolest od djeteta, ali kad čitam ovdje opise simptoma kod odraslih, bit će dobro ako ostane samo na glavobolji i umoru.
    I nekako mi se čini da nema previše smisla ići dr - ionako mi ne može ništa.

  24. #174

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Evo, nije ni nas zaobišla, K. dobila prošlu nedelju a R. par dana iza nje, njoj se osip povukao za 2 dana, a njemu nikako da prođe. Još ima po nogama, i njemu je bilo stvarno jako 3 dana mu je lice žarilo, uši doslovce gorile pa se spustilo na ruke i ide prema dolje. Ja ga 5 dana nisam puštala na sunce, van je išao samo pred večer po hladu jer je ovak i onak izgledao grozno i nisam ga još htjela izlagat suncu. S tim da pretpostavljam da je on jače odreagirao jer inače ima atopijski pa vjerojatno njegova koža jače reagira. Zbog nje propustili i druženje s klubom, ali me bilo frka da se nekaj ne zakomplicira zadnji tjedan škole jer je jučer i prekjučer imao za odradit 3 testa. Nadam se samo da nebumo dobili mi ili baka

  25. #175
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    a jel njemu prošo atopisjki ili se još borite s njim'

  26. #176

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Nema nekih velikih problema više, ali mu izbije po laktovima i koljenima, i to obično u jesen, i kaže njegova doktorica da bi to čak mogao biti i početak psorijaze, jer da AD u kasnijoj dobi može prijeć u psorijazu. Bili smo i u Naftalanu, ali dok smo dobili termin i došli na red to se povuklo.

  27. #177

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,057

    Početno

    Cure, jel zna neko jel moguće da osip od 5. bolesti ponovno izbije nakon puna 2 tjedna, istim intenzitetom kao na početku. Naime, K. je prije jučer točno 2 tjedna imala 5., bili na Hitnoj, potvrdili 5. bolest. Sad u subotu dobila laringitis, i jučer osip ponovno izbio malo po licu, sad zovem doma, kaže baka da joj je opet lice jako crveno, a ima i po rukicama malo. Jel moguće da je 5. bolest ili je nekaj drugo.

  28. #178
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mislim da je moguce ..

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  29. #179
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Izgleda da su i moji dobili petu bolest. E sad trenutno smo na moru i ne znam kakva je procedura. Jel smiju ici van na sunce i vjetar...jel se smju kupat u moru....sa obzirom da je hladno dosta.i kakva je procedura odnosno kako se lijeci ili samo prode

  30. #180
    S2000 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Postovi
    3,821

    Početno

    Ne ljeci se, mogu se ponasat najnormalnije

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

  31. #181
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Znaci smiju i na sunce i u more bez obzira na sve

  32. #182
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,499

    Početno

    ak je hladno onda se valjda ne budu kupali, kaj ne . sjećam se slike od pred 5 godina u skoro ovo doba klince izvukli iz mora i stavili sve kaj smo imali kod sebe da se ne bi smrzli

  33. #183
    domy avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,244

    Početno

    Pa gle meni je i 21 hladno tako da ja nisam mjerilo. Danas mu je bas po rukama sve zacrvenilo onako kao da je dobio opeklinu ili alergiju na sunce

  34. #184
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Mislila sam sinoć da su zubi, a onda je jutros počela kihati i sada kašlje, i onda naiđem na ovu bolest. Prvi put čujem za takvo što.

  35. #185
    red pepper avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    965

    Početno

    Haha da,a ima i sesta bolest da se ne iznenadis...moja ju je nedavno imala...

  36. #186
    ki ki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1,226

    Početno

    Peta bolest ti vjerovatno nije ...prije sesta koju vecina djece odrade do prve godine.

  37. #187
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Štogod bilo malu kao da je udario val energije. Evo se neće umiriti nikako, a inače ide spat u 6-7. Nikako da ju svlada umor.

    Nema vrućicu.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 27.04.2016. at 20:53

  38. #188
    Gabi25 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    3,382

    Početno

    A po cemu si zaključila da ima petu bolest?
    Moja je jucer došla iz vrtica sva crvena po licu, oko usta, po obrazima. Navecer se povuklo. Jutros opet isto, danas ima i po rukama, na pregibu lakta.
    Nikakvih drugih simptoma.
    Kazu da ne mora biti temperature, neki imaju samo osip. Vidjet ćemo kako ce se razvijati dalje

  39. #189
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Neki dan sam ju gledala kako ima čudno crvene obraze. Ali sam mislila da je to samo eto tako jer je vježbala/spavala. Sada kiše i šmrca, ali ništa strašno i nema temp. Za prehladu mi je netipično. Ne znam.
    Posljednje uređivanje od zutaminuta : 28.04.2016. at 00:58

  40. #190
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Ako sumnjas na petu bolest, idi doktoru. Nije za igrati se s tim u trudnoci. Kceri nece biti nista, ali svakako trebas znati ako si bila u dodiru s Parvovirusom B19. Mene su istestirali na sve strane jer je neko dijete u vrticu imalo petu bolest, s kojim moj sin uopce nije bio u dodiru (druga soba, ovo ono). No vrtic je svejedno bio duzan obavijestiti me jer se znalo (vidjelo!) da sam trudna i molili su me da se javim svom ginekologu.

  41. #191
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    potpis na Kaae, ako sumnjas idi doktoru, peta je opasna u trudnoci
    inace, to crvenilo ne prolazi za jedno popodne i ne izgleda kao ono nakon spavanja ili vjezbanja
    moja najstarija je imala, samo joj se pojavilo to crvenilo, nikakvih drugih simptoma
    vodili smo je dr, potvrdila je da je to peta i poslala je u skolu
    bolest je gotova kad se pojavi crvenilo i vise nije zarazna
    Posljednje uređivanje od Ginger : 28.04.2016. at 07:18

  42. #192
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Ne razumijem. A što bude prije crvenila? Ima li kakvih simptoma? Nisam ni sigurna je li to bilo baš osip crvenilo jer nekad bude takva nakon spavanja, i da, otišlo je isti dan. A ja nemam nikakvih simptoma prehlade za sada.

  43. #193
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa Vidi poruku
    inace, to crvenilo ne prolazi za jedno popodne i ne izgleda kao ono nakon spavanja ili vjezbanja
    moja najstarija je imala, samo joj se pojavilo to crvenilo, nikakvih drugih simptoma
    vodili smo je dr, potvrdila je da je to peta i poslala je u skolu
    bolest je gotova kad se pojavi crvenilo i vise nije zarazna
    E. ju je imala u 5. razredu. Jedan dan je dosla kuci iz skole crvena u licu, crvenilo nije prolazilo, nazvala pedijatricu da pitam kada da dodjem, a ona mi kaze da ne trebam ni dolaziti odmah, da je to sigurno 5. bolest jer da ima jos slucajeva... I da moze slobodno drugi dan u skolu jer vise nisi zarazan kad se izbaci crvenilo.

    To znaci da je zapravo isla zarazna u skolu taj period prije pojave crvenila - ali kako nije bilo nikakvih drugih simptoma, nismo mogli ni znati.
    Pedijatrica je u svakom slucaja po sluzbenoj duznosti obavijestila skolu da ima jos jedan slucaj.

    Nista, nista drugo joj nije bilo - ni svrbez ni nista. Crvenilo trajalo nekih 2-3 dana, kako doslo - tako i otislo.

  44. #194

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,059

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne razumijem. A što bude prije crvenila? Ima li kakvih simptoma? Nisam ni sigurna je li to bilo baš osip crvenilo jer nekad bude takva nakon spavanja, i da, otišlo je isti dan. A ja nemam nikakvih simptoma prehlade za sada.
    Kao što su ti cure ranije napisale, crvenilo kod pete ne prolazi za jedno popodne. Ne mora imati nikakve simptome prehlade. Moji su bili samo crveni, ništa drugo.

    Ako imaš bilo kakve dileme, bolje da odeš pedici, nego da "ciljaš" boleštine po netu.

  45. #195
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    da, zarazni su prije nego i skuzis
    kod djece je obicno samo crvenilo, ali kod odraslih zna biti opako
    ja sam se nadala da ce i druge curke pokupiti, ali nisu
    mislim da se stjece dozivotni imunitet pa bolje sada, nego kasnije, pogotovo u trudnoci

  46. #196
    zutaminuta avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    10,203

    Početno

    Citiraj TeFil prvotno napisa Vidi poruku
    Ako imaš bilo kakve dileme, bolje da odeš pedici, nego da "ciljaš" boleštine po netu.
    Mala ima lagane tegobe, a ja nikakve simptome. Čini mi se da bih mogla u čekaonici prije pobrati taj parvovirus, kad mu je sad sezona. Zabrijala sam s ovim.

  47. #197
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Citiraj zutaminuta prvotno napisa Vidi poruku
    Ne razumijem. A što bude prije crvenila? Ima li kakvih simptoma?
    Kod moje (kako rekoh), apsolutno nista.
    Mi ukucani nismo dobili (a moja mama se npr. nije mogla sjetiti niti da li sam ja imala, pa ne znam ni da li sam imuna ili nisam).

  48. #198
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    zuta, ako joj je to crvenilo proslo u jedno popodne, nije peta bolest sigurno

  49. #199

    Datum pristupanja
    May 2018
    Postovi
    42

    Početno

    Dali neka mama ima iskustva s petom u trudnoći a da ishod nije spontani??? Ja sam trudnica danas 16+6. Dijete ima petu. Vadila sam nalaze ali čekaju se cca.20 dana??? Ostaje nam čekat dali će se i kako razvit.

  50. #200

    Datum pristupanja
    Aug 2019
    Postovi
    14

    Početno

    Drage mame, trudnice
    Da li se koja tijekom trudnoce susrela sa petom bolesti, odnosno da se zarazila parvovirusom b19 tako sto je dosla u kontakt sa djetetom koje je bilo zarazno? Naime, trudna sam 18 tjedana i prije 10tak dana sam bila u kontaktu sa djetetom koje bilo zarazno ali se to nije znalo dok mu prije 3,4 dana nijd izbio virus. Vadila sam Igm i Igg na taj virus ali nalazi su tek za par dana a jako sam zabrinuta. Nadam se da ce netko podijeliti svoje iskustvo!

Stranica 4 od 5 PrviPrvi ... 2345 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •