Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: orgazam u trudnoći

  1. #1

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    110

    Početno orgazam u trudnoći

    Zanima me što je sa orgazmom u trudnoći?
    Buša je već tolika da nam ni jednom ni drugom nije baš neka zabava sex, ono nije loše ali stalno u nekom prikrajku imaš, ne duboko, ne žestoko, ne ovak, u ovoj pozi nemremo, i onda se mali pomakne i fajrunt

    E sad....a što je sa kontrakcijama maternice? Naime kako preostaju drugačiji načini maženja koji isto dovode do orgazma...da li se uopće smije imati orgazam?
    Da li se takve kontrakcije maternica preporučaju ili ih je potrebno izbjegavati? Naravno govorimo o zdravoj trudnoći, 7mj, nije otvorena i sl.

  2. #2
    Strobery Shortcake avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,756

    Početno

    Orgazam ti je u zdravoj trudnoći dozvoljen, i slobodno u njemu uživaj. A kako ćete do njega doći, to je već do vaše kreativnosti

  3. #3

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    110

    Početno

    hvalaaa

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    363

    Početno

    dali orgazam pred kraj trudnoće (kad si u terminu) može potaknuti trudove ili pucanje vodenjaka?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    89

    Početno

    NE MOŽE TI SE NIŠTA DOGODITI.
    ja sam živi dokaz toga.
    Na mene je trudnoća u ovoj temi djelovala fantastično, naime želja za sex-om mi je bila jača nego ikada, a orgazmi su bili jako jaki i dugačkiiiii. Imala sam i nekoliko orgazama dnevno (nisam se mogla suzdržati nema šanse) i muž mi je doslovno bio luddddd.
    Ali došao porod i sve se vratilo na staro ((((((
    Jedva čekam opet biti trudna...ne i moj muž on kaže:"što je previše je previše".

  6. #6
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Citiraj sandra254 prvotno napisa
    NE MOŽE TI SE NIŠTA DOGODITI.
    ja sam živi dokaz toga.
    Na mene je trudnoća u ovoj temi djelovala fantastično, naime želja za sex-om mi je bila jača nego ikada, a orgazmi su bili jako jaki i dugačkiiiii. Imala sam i nekoliko orgazama dnevno (nisam se mogla suzdržati nema šanse) i muž mi je doslovno bio luddddd.
    Ali došao porod i sve se vratilo na staro ((((((
    Jedva čekam opet biti trudna...ne i moj muž on kaže:"što je previše je previše".
    X

  7. #7
    pinocchio avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,058

    Početno

    Citiraj Nina20 prvotno napisa
    dali orgazam pred kraj trudnoće (kad si u terminu) može potaknuti trudove ili pucanje vodenjaka?
    iz teksta s našeg portala
    http://www.roda.hr/tekstovi.php?Teks...=180&Show=1180

    Sperma sadrži prostaglandine koji pomažu u omekšavanju cerviksa, a stimulacija bradavica često izaziva i kontrakcije

  8. #8
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj sandra254 prvotno napisa
    NE MOŽE TI SE NIŠTA DOGODITI.
    ja sam živi dokaz toga.
    .
    nije bas istina da ti se ne moze dogodit nista. to sto se TEBI nije dogodilo ne znaci da nece nekom drugom, razliciti smo

    kao sto pinochio rece sperma potice kontrakcije no to nije najcesce (veliki) problem ako je trudnoca uredna, ali kod problema u trudnoci to moze izazvati jos vece probleme stoga je najbolje konzultiraj se sa svojim lijecnikom, ja bio to uradila u svakom slucaju.

    sretno!

  9. #9
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Ja pored zabrane sexa imam i zabranu orgazma. Navodno i on može potaknuti kontrakcije.

    Evo nema 10 minuta da me hvatao plać i mm me tješio, jer nije to lako za podnjeti, več 5 mjeseci!!!

  10. #10
    misliteljica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    319

    Početno

    Ja prakticiram seks i orgazme, kod mene nema problema sa spermom i kontrakcijama. Imala sam totalno lude seksi snove prva tri mjeseca, sad su prestali, nisam baš jako na seks nabrijana, prije skroz uobičajena po tom pitanju. Prošla me frka da će se beba ozljediti i slično. Čak se i smiri kada se seksamo, i poslije orgazma je miran...mislim da mu paše endorfin.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    363

    Početno

    ma ja bih htjela potaknuti trudove pa zato pitam. od sexa kod nas ništa jer muž puno radi (a zadnjih tjedan dana stalno noćne radi) pa bude umoran. a i mene je nekako strah sexa jer mi je beba dosta nisko nabijena i 2 prsta sam otvorena. ali mislim do orgazma se može doći i bez sexa

  12. #12
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,962

    Početno

    U OK trudnoći je OK - pitala ja dr. Ako je neka rizična, onda suzdržavanje od seksa najčešće znači i od orgazma zbog kontrakcija maternice (ne mora to značiti stalno tijekom trudnoće - reći će dr), a nehotični orgazmi (najčešće u snu) se nemogu spriječit, a na što se ne može utjecat, ne treba se oko toga nervirat.

  13. #13
    RozaGroza avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    5,601

    Početno

    Ja svako par dana imam sexy snove, a od silnog straha od slučajnog orgazma samu sebe probudim na silu. A snovi su super

    Meni je jako teško ovo sve izdržati, jer em sam nabrijana na sex em mi mm radi od doma, i stalno je tu, šeta se ispred mene sav sexy i lijep i zgodan...al ajde tješim se još samo par mjeseci...

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    89

    Početno

    Ako je tko imao probleme u trudnoći to sam jaaaa.
    Prva tri mjeseca - krvarenja,
    Onda do 22 tj opet strogo mirovanje, jer je bila prijeteća Placenta previja.
    Nakon toga sve super 2 tj i onda opet strogo mirovanje zbog prijetećeg prijevremenog poroda.
    Uz sve to prenjela sam na kraju 8 dan, ALI stvarno sam strogo mirovala - osim u djelovima orgazma ))
    U 40 tj. jedva sam čekala porod i nije mi pomoglo ni šetanje, ni sex-anje, ni orgazmi niti sperma, on je išao van kad je on htio a ne kad smo si mi namislili.))))))))

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    89

    Početno

    PS. NARAVNO AKO TI DOKTOR ZABRANI TO JE DRUGA PRIČA.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    89

    Početno

    Citiraj zhabica prvotno napisa
    Citiraj sandra254 prvotno napisa
    NE MOŽE TI SE NIŠTA DOGODITI.
    ja sam živi dokaz toga.
    .
    nije bas istina da ti se ne moze dogodit nista. to sto se TEBI nije dogodilo ne znaci da nece nekom drugom, razliciti smo

    kao sto pinochio rece sperma potice kontrakcije no to nije najcesce (veliki) problem ako je trudnoca uredna, ali kod problema u trudnoci to moze izazvati jos vece probleme stoga je najbolje konzultiraj se sa svojim lijecnikom, ja bio to uradila u svakom slucaju.

    sretno!
    Naravno da smo svi drugačiji...ali orgazam ne može toliko štetiti. Npr. meni je gin zabranila odnose-sex ali ne i orgazme i to mi je napomenula.
    A za tvoju informaciju: sperma ne potiče trudove nego omekšava tkivo rodnice i dolazi do lakšeg i bržeg otvaranja u rodilje...

    Znam da neke žene u trudnoći ne mogu uživati u sex-u, ali neke stvarno da i to jako i više nego ikada i samo želi reći i da su mi tako lijepi, dugi orgazmi i pomogli da svaki dan budem bolje volje u trudnći koja je bila jao problematična i traumatična za mene.
    Cure, ako doktor dozvoli SAMO NAPRIJED

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Cro Susedica
    Postovi
    1,732

    Početno

    Meni je moja gin zabranila odnose zbog ranijih pobačaja.
    Ali, baš juče sam pročitala u jednoj knjizi o trudnoći, da je veća verovatnoća da će doći do prevremenog poroda ukoliko žena nema odnose niti orgazme.
    Navodno, orgazmi "treniraju" matericu, iako su te kontrakcije totalno drugačije od onih koje prouzrokuju trudove, a osim toga potiču lučenje hormona koji utiču na smanjenje stresa i dovode nas do osećaja blagostanja, što bebici može samo da prija.

    Meni je želja u ovoj T baš izražena, ali eto dr rekla da ne smem. A i da smem mm neće pa neće. Uopšte ne želi seks

  18. #18

    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    118

    Početno

    Joj, jao nama!
    Meni je moj doktor zabranio odnose zbog hematoma! Ja naravno nisam pitala što podrazumjeva pod "odnosima" ali vrlo brzo sam ovdje shvatila da u biti nasmijem imati orgazam! Jako mi je teško, mogu vam reć, a želja mi je od samog početka trudnoće jako velika. Jedva čekam ponovni odlazak doktoru u nadi da hematoma više nema i da ću se napokon moći baciti MM u strasni zagrljaj.
    A ako i dalje bude zabrana, ja se selim od MM, jer ga nemogu više gledat ovako sexi

  19. #19
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    Citiraj sandra254 prvotno napisa
    Naravno da smo svi drugačiji...ali orgazam ne može toliko štetiti. Npr. meni je gin zabranila odnose-sex ali ne i orgazme i to mi je napomenula.
    A za tvoju informaciju: sperma ne potiče trudove nego omekšava tkivo rodnice i dolazi do lakšeg i bržeg otvaranja u rodilje...

    Znam da neke žene u trudnoći ne mogu uživati u sex-u, ali neke stvarno da i to jako i više nego ikada i samo želi reći i da su mi tako lijepi, dugi orgazmi i pomogli da svaki dan budem bolje volje u trudnći koja je bila jao problematična i traumatična za mene.
    Cure, ako doktor dozvoli SAMO NAPRIJED

  20. #20
    zhabica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    u radosti ...
    Postovi
    3,922

    Početno

    ispricavam se, otislo prije nego sam napisala komentar,

    dakle, podcrtala sam ono na sto se zelim osvrnut, ponavljam da ono sto vrijedi za mene ili za tebe ne mora vrijedit za svakoga i treba biti oprezan kod dijeljenja savjeta.

    kako ti znas da "orgazam ne moze toliko stetiti"? aj dokazi mi? samo nemoj sebe navest ko primjer, to mi nije dovoljno cvrst argument.

    ja se ne slazem da ne moze stetiti, moze, i uz to znam dovoljno informacija o djelovanju sperme da mogu tvrditi da snosaj moze uzrokovat probleme ne uvijek i ne kod svakoga, ali moze.

    svakako treba konzultirati lijecnika, a eto i ti si dosla do tog zakljucka

    posebno ako se radi o nekakvim problemima u trudnoci.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •