Pokazuje rezultate 1 do 29 od 29

Tema: Jaslice u Splitu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    290

    Početno Jaslice u Splitu

    Molim da mi preporučite neke dobre jaslice u Splitu.
    Nije bitna lokacija, jesu li državne ili privatne. Bitan mi je smještaj, a najbitnije su mi Tete koje čuvaju djecu.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    187

    Početno

    kremenko, 800,00 kn

  3. #3
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    Popaj, organizacija "Srećica" lokacija, Kman/Kocunar
    450kn
    tete prekrasne, rad s djecom odličan, djeca prezadovoljna
    tamo am praksirala 3mj i dijete mi je išlo dvije godine u jaslice a sad ide u vrtić
    mi smo prezadovoljni

    Kremenka ne bih preporučila, jer nikad ništa pozitivno nisam čula za njih, a volila bi da mi neko javi ako ima šta pozitivnog

    od privatnih bi preporučila Disnyland na Splitu 3, točnije u Getaldićevoj, vrh Getaldićeve, prijateljicin sin tamo ide već godinu dana i prezadovoljni su, cijena 700kn, vrlo fleksibilno radno vrijeme, čuvanje djece po dogovoru, s obzorom da radi na pošti dijete je svaki drugi dan popodne a ostalo je ujutro u jaslicama, prezadovoljna je....

    isto tako odmah ispod tog privatnog vrtića je vrtić "Petar Pan", jaslice za svaku pohvalu, praksirala sam i tamo tri mjeseca na drugoj godini i mjesec na prvoj godini

    na Blatinama vrtić "More", organizacija "Cvit Mediterana"-prekrasne, tetem prekrasan rad s djecom, prekrasna organizacija, pedagog/psiholog/logoped, sve na jednom mjestu....fenomenalni su....isto sam i tamo bila na praksi ali u vrtiću a ne u jaslicama ali prijateljicini blizanci su u jaslicama....jako je zadovoljna...ima samo riječi pohvale...

    ako šta još trebaš, javi se...prošla sam jako puno vrtića u Splitu pa ti možda mogu pomoć

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    290

    Početno

    AnaViktorija/ Brane - hvala vam.
    Sad znam odakle krenuti. Ako vam još nešto padne na pamet, javite. U 5. mjesecu su prijave/ upisi, zar ne ?

  5. #5
    vanjci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    722

    Početno

    mi idemo u mimozu, organizacija cvit mediterana, na gospinici (povise firula). prekrasno, prezadovoljna)

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    952

    Početno

    radost-srečica, na brdima kod kauflanda..mi smo tamo i presretni smo..novi (obnovljeni) državni vrtić, tete super, ma ludilo.. :D
    za kremenko ni ja nisam čula ništa dobro..nedavno su imali i epidemiju salmonele..

  7. #7

    Početno da se ubacim s jednim pitanjem

    Ne bih otvarala drugu temu kad je moje pitanje isto. Mi smo se upravo preselili na Split 3. Tako da nas zanimaju jaslice u tom kvartu, preporučite nam. Tila sam pitat Vanjci da li su "Mimoza" jaslice? Najvaznije su mi tete - do sad smo bili u Koralja i jedna teta je predivna, a drugoj sve ovisi o njenom raspoloženju.

  8. #8
    vanjci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    722

    Početno

    mimoze ima i jaslice i vrticke grupe(3).

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    187

    Početno

    [quote]Kremenka ne bih preporučila, jer nikad ništa pozitivno nisam čula za njih, a volila bi da mi neko javi ako ima šta pozitivnog


    Ne znam zašto, ali vrtić je odličan, tete stalno na dodatnoj edukaciji i u kontaktu sa roditeljima.
    Što se salmonele tiče, osoba koja ju je donijela u vrtić, dobila je otkaz.
    A ista stvar se može dogoditi i meni doma.
    Inače, njihov rad najbolje vidim na svojoj djeci

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split
    Postovi
    187

    Početno

    citat ispao bez veze

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    952

    Početno

    a moja kolegica čija kćer je u tom vrtiću nije uopće zadovoljna i prebacila bi je, ali sad je u pitanju mala koja će tamo ionako bit samo još godinu, a naravski voli svoj vrtić :?
    Ma najvažnije ti je A. da si ti zadovoljna i da je Zari lijepo..Prije toga obavezno razgledaj vrtić, upoznaj se s osobljem..Ja sam prije polaska razgovarala s tetama, ravnateljicom i višom med. sestrom ( od sigurnosti, metoda odgoja tj. njihovog programa do jelovnika)
    Angel zašto daješ Z. u jaslice?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    290

    Početno

    Majo, imaš pp.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    290

    Početno

    Evo, ja još uvijek (samo) razmišljam o jaslicama. Još nisam "izašla na teren" jer bih za to trebala uzeti slobodan dan (radim do 17.30).
    Nekako smo sve bliži Srečici (imamo poluvezu za upis) i Petar Pan ( blizu sveksi) jaslicama.
    Majo, koliko je djece u grupi jasličara u Srečici?

  14. #14

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    952

    Početno

    U Lucinoj grupi ih je upisano 18, ali nisu uvijek svi tu, šta zbog bolesti, šta zbog toga što imaju slobodne bake i djedove, pa ne moraju uvijek u jaslice i sl. Ako te baš zanima Srećica ( a najtoplije je preporučam), mogu pitati detalje Lucine tete..

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    290

    Početno

    Majo, bila bih ti zahvalna na što više detalja

  16. #16

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    952

    Početno

    čim doznam šaljem ti pp

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    290

    Početno

    Jutros sam predala zahtjev za jaslice "Petar Pan".
    Inače, bili smo u Srećici. Vrtić/ jaslice je predivan. Oduševljena sam, a i Zara je bila, jer je htjela ostati "igrati se sa djecom". A kad smo odlazili rekla je "Doći opet"

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    952

    Početno

    Citiraj Angel prvotno napisa
    Jutros sam predala zahtjev za jaslice "Petar Pan".
    Inače, bili smo u Srećici. Vrtić/ jaslice je predivan. Oduševljena sam, a i Zara je bila, jer je htjela ostati "igrati se sa djecom". A kad smo odlazili rekla je "Doći opet"
    baš si , trebala si doći kod nas!
    Nemoj misliti da nećeš proći sa Zarom fazu prilagodbe.. :D
    Jel se vidimo u subotu?

  19. #19

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    290

    Početno

    Primljeni smo u PETAR PAN jaslice.
    Jel još netko tamo u vrtiću/ jaslicama, pa da se upoznamo i razmijenjujemo iskustva?

  20. #20

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    136

    Početno

    Planiram dijete upisati u Petra Pana u 9 mjesec . Tada će imati 2 godine i 11 mjeseci . Ostavio se pelena prošlo ljeto i sad ga lagano pričom pripremamo na taj veliki korak . Zanimaju me vaša iskustva , preporuke , bilo što vezano za taj vrtić . Hvala :D

  21. #21

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    11

    Početno

    Danas sam bila u vrtiću MAla sirena misleći da još imaju jasličare ali su ukinuti tako da se sad mislim di ću....vjerojatno Mali princ jer Lavanda ima malo mjesta...a vi??

  22. #22

    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    11

    Početno

    ima li netko da mu dijete ide u Malog princa....iskustva....hvala....

  23. #23
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    zna li netko koje jaslice u Splitu primaju djecu od 6 mjeseci? ili su sve od godinu dana?
    bila sam pitat u Mandaline (Marjan) ali tamo već dugi niz godina nema jaslica od 6 miseci (u moje je vrime bilo )

  24. #24
    brane avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj Loryblue prvotno napisa
    zna li netko koje jaslice u Splitu primaju djecu od 6 mjeseci? ili su sve od godinu dana?
    bila sam pitat u Mandaline (Marjan) ali tamo već dugi niz godina nema jaslica od 6 miseci (u moje je vrime bilo )
    koliko znam regularne jaslice od 6 mjeseci su jedne jedine u Zagrebu a na području Splitsko dalmatisnke županije nemaju niti jedne jedino ako se od prošle upisne godine nešto nije promijenilo
    a s obzirom da mi je kuma tražila za malenog i nije našla ništa čisto sumnjam da postoji išta a da je pravno i zakonski uredno

  25. #25

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    4

    Početno

    BOK!!Vidim da ste se raspisale o jaslicama u Splitu,sto mi je drago.Zanima me kada su prijave za jaslice i sto je sve potrebno(dokumentcija) i naravno koji su kriteriji.Unaprijed hvala.pozzz

  26. #26

    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Postovi
    136

    Početno

    od 8.5 do 22.5

  27. #27
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj MARIJANA;) prvotno napisa
    BOK!!Vidim da ste se raspisale o jaslicama u Splitu,sto mi je drago.Zanima me kada su prijave za jaslice i sto je sve potrebno(dokumentcija) i naravno koji su kriteriji.Unaprijed hvala.pozzz
    ja sam dobila papirić (doduše za vrtić, ali je isto i za jaslice) na kojem piše:
    1. zamolba
    2. djetetov rodni list
    3. preslika radne knjižice zaposlenog roditelja, a za nezaposlene potvrda sa zavoda za zapošljavanje
    4. podaci radi utvrđivanja prioriteta iz točke III (ovo mi nije baš kjapro, ali....) osim ako se ne misli na prioritet koji imaju djeca HRVI
    5. uvjerenje MUP-a o mjestu prebivališta za dijete i jednog roditelja

  28. #28

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    2

    Početno

    Ima li itko iskustva s jaslicama Princeza na sućidru?
    Kako stvari stoje malena će mi najesen tamo pa me zanima ima li koja mama s njima iskustva.

  29. #29

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    19

    Početno

    moj broj 1 je privatni vrtić čarobni pianino.TETE su zakon.moj nino obožava ići tamo.sad su mu 4 a ide od 1.5 godine.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •