Pokazuje rezultate 1 do 23 od 23

Tema: privatno na spermiogram

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    31

    Početno privatno na spermiogram

    cure... može li mi koja od vas reći gdje se u zagrebu privatno može napraviti spermiogram... i koja mu je cijena?????
    tražila sam po temama ali nisam ništa pronašla....

  2. #2
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,982

    Početno

    Pogledaj site Poliklinike Vili ili Poliklinike IVF i vidi rade li oni to, a vjerojatno možeš doći i platiti u Petrovoj bolnici (ako nemaš uputnicu).

  3. #3

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    31

    Početno

    ma mogu ja nabavit uputnicu, ali petrova je koma...
    htjela bi dragome ipak malo bolje uvjete jer i to jako utječe na rezultat...
    hvala ti, pogledat ću...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    31

    Početno

    misli da rade u poliklinici ivf...
    nazvat ću pa pitat..

  5. #5
    rikikiki avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,248

    Početno

    radi ti i vili..košta 300,00 Kn a uzora se obrađuje u Petrovoj. U vili uzorak možeš donijeti od doma ako nisi jako daleko!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    281

    Početno

    ejakulat može i od doma, kupiš u ljekarni za 0,50 lipa sterilnu čašicu.
    kad ga nosite čašica mora biti blizu tijela da se održi tjelesna temperatura i požurite do bolnice.sretno

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    31

    Početno

    a ima li neki određeni sat do kad se to mora donjet i dal dugo traje to dok oni to prime tamo... kamo se to točno nosi? mislim, kome to tamo predati?
    koliko imamo vremena da to odnesemo...? oprostite na tolikim pitanjima...

  8. #8
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    u Petrovu moras donijet izmedju 7 i 10 ujutro, u roku od 30 minuta nakon ejakulacije

    mi svaki put nosimo od doma, , zasto bi placala privatno kad ovako mozes rjesit nelagodu kod TM

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    31

    Početno

    ajooooj.... a ne sat vremena nakon ejakulacije...?
    moram najavit da ćemo donjeti ili samo dođem s uputnicom?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    281

    Početno

    samo dođeš s uputnicom i odmah predaš jer nema gužve, a ako i ima ti pokucaš
    u što kraćem periodu nakon ejakulacije dođeš tim bolje

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    31

    Početno

    hvala vam puno cure.... probat ćemo pa šta bude bude.....

  12. #12
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Cinca,
    danas sam i ja zvala Vili i IVF. Rade obje klinike, s tim da u Vili naši M trebaju doći najkasnije do 16:00h, a u IVF od 9h do 12h.

    Navodno biolog tamo već čeka i odmah stavlja svježi uzorak u "centrifugu" za spermiće, nalazi taj dan ili sutradan. Cijena =300 kn.

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    31

    Početno

    lili... materijal se donese ili se tamo napuni bočica?

  14. #14
    Sandaaa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    koliko se u petrovoj čeka na nalaz spermiograma?

  15. #15

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Blizu Velike Gorice
    Postovi
    83

    Početno

    U Petrovoj se uzimaju uzorci ejakulata od 7-10 sati ujutro,nalaz ti je gotov drugi dan,i podize se od 14-15 sati.
    Ako ti suprug ima uputnicu od svog dr.opce prakse,ne placa se nista,osim participacije,cca oko 5 kn.

  16. #16
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,515

    Početno

    Cinca,

    može to suprug obavit kod njih a može i donijeti od doma (al da je uzorak vremenski u labu nakon pola sata do sat vremena).
    ipak preporuča se svježi uzorak, znači tamo kod njih, ali možeš donijeti i od doma.
    mi ćemo definitivno ići privatno jer nam je na vrh glave tih "Bože me sačuvaj" uvjeta po bolničkim labovima,a još ako je i M malo osjetljiviji na zvukove (sestre koje pričaju šta će kuhat za ručak), mirise (ni ne zamišljat),higijenu...definitivno letimo u privat lab. al nakon mojih plodnih dana i 4-5 dana apstinencije.
    Good luck!

  17. #17

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    31

    Početno

    hvala lili!!!!!
    mislim da ćemo i mi privatno...
    moje mišljenje je: ako će mm-u biti ugodnije i mirnije, bit će i nalaz bolji...


  18. #18
    Sandaaa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    96

    Početno

    cure, hitno vas molim pomoć...
    vezano uz uputnicu za spermiogram - što točno na njoj mora pisati... došao mm doma, a na uputnici stoji upućuje se endokrinologu i na spermiogram??? meni to nešt ne štima. što mora točno pisati?
    i kud se u petrovoj nosi ejakulat? da ne bauljamo ako ikad dobijemo ispravnu uputnicu...

  19. #19

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Blizu Velike Gorice
    Postovi
    83

    Početno

    Sandaaa,MM kad god je isao na uputnici mu je pisalo samo upucuje se :"spermiogram" bez endokrinologa,dosao je kod svoje dr.opce prakse i rekao da mu treba uputnica za spermiogram,i ona mu je tako napisala,bez ikakvog endokrinologa.
    Najbolje ti je uci na glavni ulaz ulaz u bolnicu,i na porti na ljevo potati,i gospoda ce ti odma objasniti kamo nosis.Ili ako udes na glavna vrata,prema onim stepenicama kao da hoces u bolnicu uci,nejdes unutra,nego skrenes lijevo,do kraja zgrade,kad dodes do coska zgrade,skrenes desno,vidjet ces,sastrane su uvjek parkirani auti,i i nakon par koraka prva nebi to nazvala "ulicica"vise kao dvoriste,desno.
    Imas na zidu plocu,pise mikrobioloski labaratorij ili tako nekako,vec sam zaboravila.
    Nadam se da te nisam previse spetljala i da sam ti pomogla.
    Sretno!

  20. #20
    bony avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    375

    Početno

    sandaaa-mislim da se u ovom tvom slucaju moraš naručiti-TM naravno,ne zbog spermiograma već zbog endokrinologa.najbolje nazovi i provjeri da ne idete badava.

  21. #21
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Da malo osvjezim temu Vidim nije nitko dugo. Moja situacija je ovakva. Narucila sam MM u Petrovu 13.05. na spermiogram, ali nalaz treba biti gotov do 11dc jer s tim moram kod svog doktora sto je kud i kamo prije dobivenog termina... isli bi mi i u privatnu kliniku ali me zanima da li tamo mozemo doci bez narucivanja i da li nalaz dobivamo isti dan ( to nam je jako bitno jer nismo iz ZG) do ZG imamo dva i po' sata jahanja ... ima li tko kakvih iskustava s VV?
    Posljednje uređivanje od Ives000 : 18.04.2015. at 14:37

  22. #22

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Moj suprug je bio radio u beta plus, naručio se dan ranije nalaz je dobio u roku sat i pol na mail. Ali su nas na sv.duhu tražili da napravi i kod njih, iako je nalaz identičnog izgleda. Cijena mislim da je 500kn. Sretno!
    Posljednje uređivanje od laine : 18.04.2015. at 15:12

  23. #23
    Ives000 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    2,484

    Početno

    Hvala ti Laine puno si nam pomogla !

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •