Pokazuje rezultate 1 do 47 od 47

Tema: Idealan poklon za 2. rođendan!

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno Idealan poklon za 2. rođendan!

    Moj nećak će uskoro napuniti 2 godine. Htjela bih mu kupiti nešto sa čime će se zaista igrati, nešto što bi ga baš onako iskreno oduševilo.

    U principu sam mislila izdvojiti za to cca 300 kn, ali ako imate ideje za nešto skuplje, samo iznesite!

    Hvala na pomoći jer stvarno sam se izgubila po tim silnim dućanima u kojima me ništa posebno nije oduševilo. :/ A i nisam u svijetu dječaka (mama sam djevojčica), pa možda ne gledam prave police? :?

    Molim vas, kad kažete što, recite i gdje bi se to nešto moglo nabaviti.

    M.

  2. #2
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    to ti je jako tesko
    djeca su svakakva
    neka se oduseve necim sto neki drugi nece ni pogledat

  3. #3
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Pa... Moj sin (3g) se zadnje vrijeme najviše igra s mikserom, loncima, kuhinjskim priborom. Trenutno žica nekakav sudoper iz One2Play.

    Pitaj njegove roditelje.

  4. #4
    bobaibeba avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Duga Resa
    Postovi
    760

    Početno

    Da,ovisi kaj voli.
    Grgi je recimo najbolji poklon bila kosilica (a to je još dobio od moje mame za prvi rođendan). Ali već godinu i pol mu nikada nije dosadila,ide u šetnju s njom,s tatom je u stanju kositi po 2,3 sata bez prestanka i tako,isplatilo se.
    Za drugi je rođendan dobio recimo biciklić od kumova i za 3 mjeseca se naučio super voziti na njemu.
    I recimo obožava bagere a nema nijedan pa mu to planiram kupiti i spakirati pa ću mu dati kad rodim i to će kao biti od seke poklon.
    A ovisi ti kaj dječak voli.Mi imamo kuću pa smo stalno vani pa su nam zato super ove igračke za po vani i po pijesku.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    92

    Početno

    Citiraj bobaibeba prvotno napisa
    Za drugi je rođendan dobio recimo biciklić od kumova i za 3 mjeseca se naučio super voziti na njemu.
    Kakav biciklić je dobio? TRIcikl ili baš bicikl sa pomoćnim kotačima?

    Hvala!

  6. #6
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Moje su ti obje obožavateljice kockica. Imaš super setova od lega i mega blocksa.

  7. #7
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Lego bloks su super stvar, a mi smo svojoj malenoj naručili iz quelle-a, ona to zove hopa hopa , ko kućica za skakanje koja se napuhava. Mislim da dođe 300,00 kn. Ja znam da bude oduševljena sa tim i jedva čekam da stigne .

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno

    Petri bi najdraži poklon bile puzzle, ali svako dijete je različito...

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Postovi
    380

    Početno

    Ja glasam za Lego. Mi smo dobili lego duplo-kucicu i Mishica je potpuno odusevljena. Konkretno ta kucica je za devojcice, ali lego duplo ima i mnogo toga za decake.

  10. #10
    bobaibeba avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Duga Resa
    Postovi
    760

    Početno

    Citiraj Marpesia prvotno napisa
    Citiraj bobaibeba prvotno napisa
    Za drugi je rođendan dobio recimo biciklić od kumova i za 3 mjeseca se naučio super voziti na njemu.
    Kakav biciklić je dobio? TRIcikl ili baš bicikl sa pomoćnim kotačima?

    Hvala!
    Biciklić s pomoćnim kotačima,najmanji 12".

  11. #11
    Aneta avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    MA
    Postovi
    291

    Početno

    Svako djete je drugacije. Mi smo prijateljici kupili slikovnicu sa razlicitim zvukovima, a po svemu sudeci Lovri bi sada bio najdrazi veliki kamion

  12. #12
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj oka prvotno napisa
    a mi smo svojoj malenoj naručili iz quelle-a, ona to zove hopa hopa , ko kućica za skakanje koja se napuhava. Mislim da dođe 300,00 kn. Ja znam da bude oduševljena sa tim i jedva čekam da stigne .
    oka, ajde molim te napisi dojmove kad vam stigne. Ja sam to narucila jos prosle godine, pa sam cekala tjednima, da bi javili da nemaju. Pa sam odustala od kupnje, ali mi se bas svidja.

    A za poklon 2-godisnjaku, mislim da su Legici dobar izbor, ako ne znas sta ga trenutno zanima. Sigurno ce prije ili kasnije doci u fazu igranja s njima.

  13. #13
    Aneta avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    MA
    Postovi
    291

    Početno

    Lego Duplo je uvijek dobar poklon jer mislim da nema djece koja se ne voli igrati kockama

  14. #14
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Moj će L. uskoro 2 godine,a trenutno je u fazi kada ga oduševljavaju prevozna sredstva...
    Sad smo mu za proljeće kupili motor na akumulator, ali maleni, baš prilagođen da ga mogu voziti djeca do 3 god.
    cijena, prava sitnica, 54 eur, ali u bc u brežicama

  15. #15
    vlac avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    302

    Početno

    pokazalo se da je željeznica Tomice i družine bila najbolji poklon mojoj D.

  16. #16
    Ivany avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    425

    Početno

    Ja bi pitala njegove roditelje...
    više sam za "igračke" gdje se dijete kreće, npr. bicikl ili nekakvo drugo vozilo

  17. #17
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    moje dijete se na plazi odusevljava bagerima, prvo je jedan turista imao od wadera

    a neki dan mali ima od brudera

    ako netko zna gdje se jos mogu kod nas kupiti njihove igracke??????

    rekli su mi da imaju garanciju godinu dana na plastiku

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    191

    Početno

    Moj R. je za 2. rođendan dobio sintesajzer koji osim klasičnih tipki ima hrpu gumbića koje kad stisneš svira razna muzika. Dijete je oduševljeno!

  19. #19
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    frogy, a jeste li i vi ostali oduševljeni?

  20. #20
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    mi smo kupili nasem dvogodisnjaku isto vlakic, na kat je, nemam pojma tocno sto je unutra, kupili smo u BC u ljubljani, a usput i jos jednu as tako da smo igracki posvetili malo manje vremena.

    on je inace opsjednut bagerima, autima i slicno, a vlakic bas nijedan nema, osim onaj drveni, i ovo mi se bas cini zgodno. kupila sam mu jos i komplet 10 knjigica sve nesto dizalice i bageri unutra, i jedan usisavac. usisavac sam mu otvorila i nije bas odusevljen, tako da nam je onaj stari jos uvijek u pogonu, makar je u raspadnom stanju, al njega ocito ne smeta.

  21. #21
    ella avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    505

    Početno

    da se nadovezem na temu a sta kupiti djevojcici odlucila sam joj kupiti zimsku jaknu jer znam da to treba ali to je vise za roditelje a sta kupiti bas za nju :?

  22. #22
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    moje dijete se na plazi odusevljava bagerima, prvo je jedan turista imao od wadera

    a neki dan mali ima od brudera

    ako netko zna gdje se jos mogu kod nas kupiti njihove igracke??????

    rekli su mi da imaju garanciju godinu dana na plastiku
    ima ih u Rijeci u Škrinjici u TCR, tako da valjda u Zg u Škrinjici isto imaju. za Zd ti stvarno ne znam.

    S. je dobio plastični tricikl (tzv. mAtor ) i kacigu, set Boba graditelja i knjižicu sviralicu (ko mala melodika, ona s Poohom). sve mu se to silno sviđa. ali je i dalje najoduševljeniji loptama svih boja, oblika, dezena, materijala...

  23. #23
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    tnx. isli su moji u zg skrinjicu i rekli su da ce pogledati na skladiste dal imaju bas takav, tj. onaj kombinirani bager sto ima i naprijed i nazad

    za bruder sam pitala roditelje na plazi kazu da ima tintilinic i neki ducan u dubravi na katu ex. rome

  24. #24
    Ivany avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    425

    Početno

    Ella, gdje ćeš sada naći zimsku jaknu??

    Evo Sara je malo mlađa ali obožava gurati svoju lutku u kolicima (pa možda kolica??), jaaaaako voli voziti bicikl (s pomoćnim točkićima) i kad smo vani se jako voli igrati kanticama, lopatama....

  25. #25
    ella avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    505

    Početno

    jaknaje vec kupljena u jednom centru kolica necu uzimati jer to je vec rijesene odnosno naruceno od baka zato mi je i tesko kupit jer par mojih ideja je vec naruceno od kumova ili uze rodbine a sad nismo bas toliko dobri da bi trosila preko 100kn za poklon

  26. #26
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Dia, mislim da sam waderove bagere vidjela u Milleru u CC1.

  27. #27
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    enela tnx. budem svoje i tam poslala

  28. #28
    lara01 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,734

    Početno

    Bruderovih bagera sigurno ima u Mulleru u CC1.
    Prošli tjedan smo ih gledali.

  29. #29
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Nemam ideje za dečkića, ali da se nadovežem na temu o poklonu dvogodišnjacima.

    Jana je u zadnje vrijeme oduševljena slikovnicama.

    Znate li gdje je najveći izbor? Mislila sam joj kupiti bunt knjigica pa nek uživa curka. Ove stare su već sve u raspadu.

    Doduše, tko mi garantira da će ju za mjesec dana zanimati priče?

    Drugo ne znam što bih joj uzela. Ne želim ništa veliko, i ništa što je in jer se to redovito pokazalo njoj potpuno neinteresantno. Recimo svi pričate o megablocksima, a vjerujem da kod nje to ne bi prošlo (ima od prošlog roćkasa neke gumene, i jedva ih tu i tamo pogleda).

    Za pravi biciklić s pomočnim kotačima je mislim još premala.

    Bageri i sl. ju ne fasciniraju, a i tata bi ih joj mogao nabaviti kad bi htjela.

    Možda ona baby born lutka o kojoj svi pričaju? Ali opet, to bi joj ziher bilo vrlo kratko interesantno.

    Razmišljala sam da ne bi bilo loše pitati njezine tete u vrtiću što joj je tamo najdraže.

  30. #30
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Jelka
    Mislim da ti je ona premala za baby born. Lutka je preskupa, a ona je mala da bi kužila.
    Pričekaj malo, počet će kužiti pa će te žicati i poniće i bebe...

    Ni moja se ne igra s tim gumenjacima, ali obične lego i mega blocks voli. Super joj ide slaganje.

    A slikovnice..
    Super su one od Foruma, možda ih već polako prerastaju, ali nema veze, pa nezaobilazni Piko (i druge zvučne slikovnice).

    Ja imam masu toga od starije kćeri pa se moja J igra stvarno sa svakakvim igračkama. I za velike i male.

  31. #31
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    gita npr. obožava gurati okolo kolica za lutku i crtati kredama po cesti.
    kupili smo danas sudoper u škrinjici jer joj je rođendan za 11 dana.

  32. #32

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    191

    Početno

    Citiraj Joe prvotno napisa
    frogy, a jeste li i vi ostali oduševljeni?
    He, he. Ima čarobni gumbić za stišati glazbu, tako da je vuk sit, a koza cijela!

  33. #33
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa

    Razmišljala sam da ne bi bilo loše pitati njezine tete u vrtiću što joj je tamo najdraže.
    Ja od toga i polazim nekako....
    recimo apropos baš baby born lutke-Luka će dobiti mušku zato što je stalno doma spominje i u vrtiću se igraju sa takvim lutkama...
    Doma već ima malu neku lutkicu i kolica i presvlači ju,hrani,nosi,vozi u šetnju...

    Za bagerima ,traktorima,motorima i autima je lud...Bicikl ima već ga dugo vozi,sad dosegne i pedale...Motor ima, njega smo isto odavo apsolvirali...I ni jedna od tih igračaka mu nije dosadila...Vlak, instrumenti...da ne nabrajam...
    Ali ne interesiraju ga kocke, niti ikakve kreativne igre općenito...

  34. #34
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    g je za prvi rođendan dobila kupusičku i već je mjesecima navlači okolo i vozi u kolicima. sad će dobiti mislim baby amore ili baby born s kahlicom, možda nam olakša skidanje pelena

  35. #35
    Ivany avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    425

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa
    Za pravi biciklić s pomočnim kotačima je mislim još premala.
    Zašto to misliš?? Sara svoj vozi već mjesec dana i najviše se voli voziti na njemu.....

  36. #36
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    da ne otvaram novu temu, a vi već imate djecu koja su već prišla tu dob pa mi možete dati savjet.......što kupiti dječaku od 3mjeseca, koji ima dvije starije sestre 3 i 4g, i koji imaju sve, od kolica, sjedalice, robice, igračaka, DvD-a, CD-a, knjiga, čak smo im kupili i Bibliju za djecu...........

    razmišljala sam o slingu, ali ne vjerujem da bi ga mama u tome nosila, a dati 300 kn za nešto što žena neće koristiti malo mi je glupo...ja svog nisam nikada upotrijebila ( ali to je zato što sam ga čekala 2 mjeseca, mala je inače jako velika i teška, a ja niska, tako da je nisam mogla nikako u tome nositi...) dala bih joj ja taj ali je ženskih boja...a opet ako slučajno još koji put rodim htijela bih ga imati , ovaj put od početka..........

    onda što kupiti bebi od 3 mjeseca, dječaku, koji sve imam, pitala sam mamu, ona kaže ništa mu ne treba........
    kupit ću mu i robicu pa mi možete i za to dati savjet...hvala vam unaprijed

  37. #37
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    ivana zg, i ja se mučim oko iste stvari samo za curicu od cca. 2 mjeseca.

  38. #38
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Citiraj gitulja prvotno napisa
    ivana zg, i ja se mučim oko iste stvari samo za curicu od cca. 2 mjeseca.
    Emi je npr. tada dobila viper to mi je bilo od velike koristi i ljuljačku kućnu na baterije s muzikom do 16 kg ( ali to ti u TL košta oko 1000,00kn)

  39. #39
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    http://www.turbolimac.com/Products/T...-95971027.aspx

    nešto slično ovome, naša je druge boje i veća-ali to puno košta, to ti svira, ljulja se, može skroz u jaje položaj, i beba u tome zaspi, ima i igračke iznad glave...ja to ne mogu pokloniti jer oni za to nemaju mjesta u stanu, a i opasno je da ga ove dvije seke ne prevrnu iz toga, inače bi im dala svoju, plava je i malo korištena ( jer smo mi tada bili u stanu od 33 kvadrata, možda sada malu pokušam staviti u to)

    http://www.turbolimac.com/Search.aspx

    viper ti je ovdje-sjedalica nosiljka, mi imamo narađasto-zeleni, ali ima i rozih, ima i skupljih, na baterije u Kiki, oni su na baterije, ljuljaju bebu, sviraju, imaju igračke iznad glave-mi smo imali obični, one je htijela u njemu spavati, i kada bi bili kod nekoga u gostima, mala je lijepo u tome spavala..možeš zavezati djete u tome, hraniti, tako da ga digneš na stol......

    http://www.turbolimac.com/Products/T...-90091503.aspx
    http://www.turbolimac.com/Products/T...-90090221.aspx

    ako bi htijela sling ili maramu, a ti možeš izdvojiti malo više novaca meni je to najbolji poklon, ima i drugih nosiljki imaš ih u Kiki i TL, Adaxu...

    http://www.pixiekid.com/shop/
    ovdje možeš naručiti internetom

  40. #40
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    moji su obisli cijeli zgb. u potrazi za kombiniranim bagerom (znaci da ima i prednju i straznju grabilicu) i nigdje ga nema

    ako ga je netko negdje vidio, pls.... navodno spar i mercator imaju wader toys, al u zg nema
    probat cu ja viditi u zadru

  41. #41
    mina30 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    696

    Početno

    Jel zna netko gdje ima za kupiti tih lego duplo kocki i koliko kostaju? Moze i bilo kakve druge slicne velike kocke ne moraju biti bas lego. Mali ih obozava slagati a nisam ih vidjela u TL, doduse onaj kod nas je neki mali.

  42. #42

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    73

    Početno

    Podižem temu jer me zanima dal netko zna gdje naći bruderovu mješalicu za beton.
    Mali mi je poludio za njom.Vidjela sam ih hrpu prije dva, tri mjeseca, al ih sad nema nigdje.Mislila sam naručiti preko ebaya, al su cijene :shock: .Mislim da sam vidjela kod nas za 220 kn, a prek ebaya su 320 bez poštarine.

  43. #43
    kajsa avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,247

    Početno

    lego duplo ima u intersparu, mulleru, TL-u i metro-u

  44. #44
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    za male bebeke tiny love igračke,ima ih u king crossu,a možda i još negdje.a za dvogodišnjaka,naravno ovisno o afinitetu,ali moj je uživao u velikom bruderovom kamionu za smeće u kojeg je stalno utovarivao i istovarivao....i nije od tada stao. isto tako,volio je jako kosilicu tada,onu kaj bruji dok "kosiš".i svakako bi razmislila i o nekakvom triciklu ako ga već nema.

  45. #45
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    mješalicu za beton kupila u mulleru u city centru.nije bruder,ali je odlična!miksamo non stop.

  46. #46

  47. #47

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    216

    Početno

    a jel tko zna gdje se može kupiti nekakav cd player za dvogodišnjake? moja mala stalno dira liniju i mislila sam joj uzeti nešto gdje će si sama moći puštati svoje cd-iće.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •