Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 211 od 211

Tema: ZPB 2005., 58. dio

  1. #201
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Ovako napamet, čini mi se da se radi samo o navici i da bi se te navike dalo relativno lako riješiti na već opisani "skini-nevraćaj-imajstrpljenja" način :/

  2. #202
    wana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,262

    Početno

    ja računam da ću ga ovo ljeto skinuti sa pelena skroz, znači i noćnu (koja je btw puna svako jutro) i dnevnu spavačku (koja je prazna svakodnevno).
    Kad bolje razmislim, mislim da od sutra ide po danu spavati bez pelene.

  3. #203
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Evo, za ohrabrenje u skidanju pelena, Lea je već tjedan dana bez noćne i super ide!
    Noćas je i mlijeko pila, spavala do 9 i probudila se suha, došla do mene i odmah tražila piškiti. I ova dva puta što se popiškila noću bilo je malo jer je tražila wc i onda nastavila dalje. Uglavnom, super!
    Sad smo u isčekivanju klika za kakanje....

  4. #204
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Kod nas postoji još jedna zanimljivost da za dnevno spavanje isto tako nema pelenu već skoro pola godine, u vrtiću uopće, a doma za svaki slučaj stavim, ali je u većini slučajeva suha - to recimo objašnjavam time da tih sat i pol, dva nema potrebu piškiti, pogotovo ako je obavio neposredno prije spavanja, ali za noć mu je to predugo i to još ne može/ne zna kontrolirati.
    Opet, možda bi i mogao da se prije i za vrijeme spavanja ne nalijeva mlijekom, tko zna..............

  5. #205
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Maruška prvotno napisa
    Mi ćemo se početkom idućeg tjedna ići prijaviti za vrtić. Da lažem za pelene?
    Zašto bi lagala....on će ih ostaviti kad bude spreman. I kod nas u vrtiću ima još djece s pelenom,znam jer mi frendica radi...dakle,uopće se nemoj živcirati,ni najmanje! A tete će ga sigurno potaknuti da ih ostavi,ako vam ne uspije na ljeto!

    Mi i dalje uopće ne znamo ni kada ćemo na GO ni gdje...ova godina nam je sva u banani....ako se dočepamo mora i odmora bit ću prezadovoljna!

  6. #206
    Točkica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    978

    Početno

    Moj godišnji za sada u 8.mjesecu, negdje 04.-15.08. Ja nemam brige, bit ću kod sestre na Pagu tjedan dana a ostatak ne znam s obzirom na novonastale okolnosti.
    Ide tko na Pag?

  7. #207
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Mi i dalje uopće ne znamo ni kada ćemo na GO ni gdje...ova godina nam je sva u banani....ako se dočepamo mora i odmora bit ću prezadovoljna!
    dooooooooooooobro skuplja nas se.
    osječanke i ja na pol puta na kavicu
    još tko???

  8. #208
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Zašto bi lagala....on će ih ostaviti kad bude spreman. I kod nas u vrtiću ima još djece s pelenom,znam jer mi frendica radi...dakle,uopće se nemoj živcirati,ni najmanje! A tete će ga sigurno potaknuti da ih ostavi,ako vam ne uspije na ljeto!
    ..u vrtiću ili u jaslicama?......nama su decidirano rekli da s pelenama nema upisa u vrtić

  9. #209
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Zašto bi lagala....on će ih ostaviti kad bude spreman. I kod nas u vrtiću ima još djece s pelenom,znam jer mi frendica radi...dakle,uopće se nemoj živcirati,ni najmanje! A tete će ga sigurno potaknuti da ih ostavi,ako vam ne uspije na ljeto!
    ..u vrtiću ili u jaslicama?......nama su decidirano rekli da s pelenama nema upisa u vrtić
    ja neki dan pitala tetu da li ima problema ako prelaze u vrtićku skupinu, a još imaju pelene rekla je da nema i da nije problem.
    bilo je pitanje zbog Kaline dnevene i da li ju moram forsirati.
    rekla je još da su velike razlike godina u grupama pa im je tak svejedno koliko se pelena mjenja, a i da oni ne gledaju na zrelost po godinama već po djelima.
    ali sve to ovisi, izgleda od vrtića do vrtića!

  10. #210
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Citiraj traktorka prvotno napisa
    Zašto bi lagala....on će ih ostaviti kad bude spreman. I kod nas u vrtiću ima još djece s pelenom,znam jer mi frendica radi...dakle,uopće se nemoj živcirati,ni najmanje! A tete će ga sigurno potaknuti da ih ostavi,ako vam ne uspije na ljeto!
    ..u vrtiću ili u jaslicama?......nama su decidirano rekli da s pelenama nema upisa u vrtić
    Mislim na vrtić u koji će Roko ići,općenito ne znam ništa o jaslicama. Eto,frendica mi kaže da uopće nema problema ako netko ima pelene...a valjda je od ustanove do ustanove!

  11. #211
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    ne znam kako to može ovisiti o vrtićima kad je svim gradskim vrtićima isti gazda (zna se koji) :? .................možda se radi o nekim miješanim grupama................ovaj primjer iz našeg je takav da dijete neovisno o godinama (baš ovo što spominješ - zrelost djelima, a ne godinama) koje još uvijek nosi pelene ide u jaslice :/

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •