Stranica 21 od 24 PrviPrvi ... 111920212223 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,001 do 1,050 od 1152

Tema: kako ste popravili spermiograme..

  1. #1001
    geceta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    zagrebačka županija
    Postovi
    1,356

    Početno

    hej,
    prvi put na ovoj temi, ne stignem bas sad sve popratit ali vidim pise se o gdinu. Miji, salje li on postom? da ne zovem covjeka bzvz. i zna li netko cijenu Profertila te kako ga naruciti u Zgb?
    hvala!

  2. #1002

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    17

    Početno

    Molim vas za broj telefona travara Mije. Hitno je...

  3. #1003
    nov@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    164

    Početno

    Pozdrav!
    Evo i mi tražimo raznorazne načine kako bi poboljšali spermiogram, pa sam sad vidim da se spominje g.Mijo.
    Jel kaže on koji su sastojci tog čaja, piše li na bočici/vrečici?

  4. #1004

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Koja vam je dijagnoza i s cim ste sve probavali?
    Mm je na prvom.sgramu bila azoo,tj.kryptozoo..nakon 3 mj. Uzimanja cinka,vit c i maticne mlijeci je oligoastheno..

  5. #1005
    nov@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    164

    Početno

    Citiraj vatra86 prvotno napisa Vidi poruku
    Koja vam je dijagnoza i s cim ste sve probavali?
    Mm je na prvom.sgramu bila azoo,tj.kryptozoo..nakon 3 mj. Uzimanja cinka,vit c i maticne mlijeci je oligoastheno..

    oligoasthenoterato. Od 12.mj uzima l arginin, selen i vitemin E, i složit ću biljnu mješavinu za čaj, pošto skoro sve te biljke koje su poznate da pozitivno utječu na plodnost, imam u svom vrtu, pa ćemo na proljeće vidjeti rezultat...

  6. #1006

    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    11

    Početno

    MM je tri mjeseca pio sexovit forte 1 tbl dnevno i bioastin 1 tbl dnevno, preporučila nam doktorica. dijagnoza astenozoospermia, nakon 3 mjeseca i dalje ta dijagnoza, ali mnogo bolje vrijednosti, prema granici s normalnim.

  7. #1007
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Mm je pio L-Arginin, tekući L-Carnitine, cink, selen, koenzim q10 i acetyl L-carnitine. Vitamin E nije htio piti. To je sastojci tableta Profertil, samo što je puno jeftinije kupiti tabletice posebno, nego kao Profertil. Većina stvari bila je od Solgara, osim L-Arginina (najprije Natrol, a onda Weider) i Koenzima q10 (Kal). Od zabetonirane astheno, nakon 3 mjeseca tretmana, prvi spermiogr. normo, i to kakva!, i onda mjesec dana kasnije još jedna normo. Tada sam ostala trudna pa dalje ne znamo, ali njemu je tretman definitivno pomogao jer druge stvari nije mijenjao.

  8. #1008
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Samo da još nadodam da smo ovaj acetyl L-carnitine 'izvukli' iz tableta Proxeed, toga nema u Profertilu.

  9. #1009

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    MM je pio Profertil i tek nakon 6 mjeseci mu se nalaz počeo popravljati sa 0,00 brzo pokretnih spermića došli smo do 20%, ali nikako da tu TERATO popravimo, dal vi znate riješenje????? e još nešto nakon što je prestao piti Profertila (ja kao rekla napravimo pauzu od 3 mjeseca) spermiogram se opet pogoršao....

  10. #1010
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    što se tiče terato dijela, nama je biolog u IVF poliklinici savjetovao goji bobice (ima ih u bio&bio 10dkg/cca75kn, mi smo našli najpovoljnije u Varaždinu 1/2kg-120kn) svaki dan koliko stane u jušnu žlicu i folnu kiselinu. ja sam dodala i biastin. od dg oligoasthenoterato, sad smo samo na astheno.sve se promijenilo u 2 mj.
    naravno, izbacili uske gaće, tuširanje samo mlakom vodom, mobitel van džepa, laptop van krila-sve to ima posljedica
    Posljednje uređivanje od ljubilica : 28.01.2013. at 18:26

  11. #1011

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    ljubilice, može neki kontakt za goji bobice u Varaždinu? možeš i na pp

    hvala

  12. #1012
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    Evo možda netko proba pa pomogne-mm 6 god dijagnoza teška olighoasthenozospermia,probali skoro sve ali nikad ni pomaka,zadnje što je pio proizvodi od aloe vere Foreverliving,čaj,gel,tablete za pokretljivost spermija pijo je mjesec dana i ja u postupku iza toga ostala trudna,a spermiogram dr.rekao skoro pa u granici normale-ja pala na guzu...e sad da li je to stvarno pomoglo ?ja vjerujem da ima nešto u tome...sretno svima!!!

  13. #1013
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Molim te napisi tocan naziv tih proizvoda. Mali Mimi je navela Argi +, ali ti spominjes nekoliko njih...hvala!

  14. #1014
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Jos nesto; kad kazes teska oat, to bi znacilo par plivaca, 10t, 100t...u svakom slucaju cestitam!

  15. #1015
    nov@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    164

    Početno

    Citiraj phiphy prvotno napisa Vidi poruku
    Mm je pio L-Arginin, tekući L-Carnitine, cink, selen, koenzim q10 i acetyl L-carnitine. Vitamin E nije htio piti. To je sastojci tableta Profertil, samo što je puno jeftinije kupiti tabletice posebno, nego kao Profertil. Većina stvari bila je od Solgara, osim L-Arginina (najprije Natrol, a onda Weider) i Koenzima q10 (Kal). Od zabetonirane astheno, nakon 3 mjeseca tretmana, prvi spermiogr. normo, i to kakva!, i onda mjesec dana kasnije još jedna normo. Tada sam ostala trudna pa dalje ne znamo, ali njemu je tretman definitivno pomogao jer druge stvari nije mijenjao.
    To sve je pio odjednom?

  16. #1016
    nov@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    164

    Početno

    Citiraj ljubilica prvotno napisa Vidi poruku
    što se tiče terato dijela, nama je biolog u IVF poliklinici savjetovao goji bobice (ima ih u bio&bio 10dkg/cca75kn, mi smo našli najpovoljnije u Varaždinu 1/2kg-120kn) svaki dan koliko stane u jušnu žlicu i folnu kiselinu. ja sam dodala i biastin. od dg oligoasthenoterato, sad smo samo na astheno.sve se promijenilo u 2 mj.
    naravno, izbacili uske gaće, tuširanje samo mlakom vodom, mobitel van džepa, laptop van krila-sve to ima posljedica
    Goji bobice je uzimao u sušenom obliku, pripremljene kao čaj ili?

  17. #1017
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Pio je svaki dan po uputi na pakiranju. L-Carnitine je pio ujutro, natašte, Acetyl L-Carnitine između obroka, a ostalo s obrokom.

  18. #1018
    nov@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    164

    Početno

    Jel netko probao kakvu terapiju samo sa ljekovitim biljem, pripravcima, čajevima, tinkturama isl...(ali da zna o kojim biljkama se radi, a ne sa ˝čarobnim˝ pripravcima nepoznatih travara)

  19. #1019
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Citiraj anaši1507 prvotno napisa Vidi poruku
    e još nešto nakon što je prestao piti Profertila (ja kao rekla napravimo pauzu od 3 mjeseca) spermiogram se opet pogoršao....
    Koliko sam se ja informirala, to je za očekivati. S ovim pripravcima se ustvari napumpaju te neke stvari koji pomažu pokretljivosti, kvaliteti i broju spermija, a kad se nivo tih vitamina i minerala vrati u normalnu s prestankom uzimanja preparata bilo koje vrste, i spermiogram se vraća u svoje 'prirodno' stanje.

  20. #1020
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    Ivica-k spermiogram je uvijek bio 0% A brzo progresivnih ,kao i B progresivnih,a tada je imao 18% brzo progresivnih spermija...to su proizvodi od aloe vera,on je koristio Herbalife čaj u kesicama za čišćenje organizma,Argi + -to je kao neki prah koji se mješa sa vodom tipo cedevita koji je za pokretljivost spermija -po meni najvažnije,gel koji se pije isto za čiščenje organizma-i ja sam pila jedan gel,a mm ih je dobio 3 to je za mjesec dana jer je pio ujutro i navečer a ja samo jednom na dan ujutro čisto za pročistiti organizam,i pio je tablete GIN-CHIA...to nas je došlo koštat 1600 kn

  21. #1021

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    zapad
    Postovi
    1,076

    Početno

    cure, pokušavam naći ali nikako ne mogu, negdje je netko bio napisao recept za kuglice/kolačiće za bolji spermiogram,
    znam da je unutra išlo više vrsta sjemenki, valjda med i dr.
    jel netko zna nešto o tome?

  22. #1022
    nov@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Postovi
    164

    Početno

    Citiraj krojachica prvotno napisa Vidi poruku
    cure, pokušavam naći ali nikako ne mogu, negdje je netko bio napisao recept za kuglice/kolačiće za bolji spermiogram,
    znam da je unutra išlo više vrsta sjemenki, valjda med i dr.
    jel netko zna nešto o tome?
    Našla sam jednom na nekom forumu ovaj recept: 100 gr oraha, ,100 gr badema 100 gr kikirikija -neslanog, 100 gr ljesnika, 100 gr kokosa, 100 gr sezama, 100 gr oljustenih sjemenki bundeve, 100 gr oljustenih sjemenki suncokreta- neslanih, 100 gr grozdjica, 100 gr suvih smokava, 100 gr suhih sljiva, 100 gr suhih kajsija (ili marelica)sve nasjeckas ili izblendas i pomijesas sa 1kg meda (ujutro i navečer jednu žlicu)

  23. #1023

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    31

    Početno

    Kao što sam i sam tražeći našao, čaj od sjemena piskavice, C-vitamin + Zn tablete i tako tri mjeseca pa probati, nama je uspjelo!

  24. #1024

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    31

    Početno

    Citiraj mhadina prvotno napisa Vidi poruku
    Kao što sam i sam tražeći našao, čaj od sjemena piskavice, C-vitamin + Zn tablete i tako tri mjeseca pa probati, nama je uspjelo!
    Točnije: piskavicu (u obliku sjemenki pa se pije čaj i tko može guta i sjemenke - ja sam ponnekad), Zn, C-vitamin L-karnitin

  25. #1025
    Stena avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    247

    Početno

    Pozdrav..evo javljam se na ovaj topić pošto se i mi borimo s lošim spermiogramom (dijagnoza u potpisu) MM pije puuno tabletica;tikvine sjemenke+vitamin E,Biotin,Zink,Calcij,Vitamin D3,Vitamin C-za jačanje imuniteta,Magnezij i PROfertil. Pije ovu skupinu lijekova nekih mjesec dana i vec se vidi poboljšanje. Svi lijekovi su od Sunlife,osim profertila,mi ga kupujemo u Austriji i dođe 50 eura-60 tableta.

  26. #1026

    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Nedavno sam se registrirao na forumu, iako ga aktivno pratim već duže vrijeme. I sam sam imao problema sa lošim spemiogramom, te koristio od bioastina i kojekakvih kombinacija do profertila. I nakon cca. 20 dana profertila uspjeli smo.
    Posljednje uređivanje od MIJA 32 : 24.02.2013. at 23:56 Razlog: Nije u skladu s pravilima foruma.

  27. #1027
    Zima77 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    416

    Početno

    Citiraj rino085 prvotno napisa Vidi poruku
    Nedavno sam se registrirao na forumu, iako ga aktivno pratim već duže vrijeme. I sam sam imao problema sa lošim spemiogramom, te koristio od bioastina i kojekakvih kombinacija do profertila. I nakon cca. 20 dana profertila uspjeli smo.
    gdje nabavljate profertil please broj ili adresu

  28. #1028

    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    3,791

    Početno

    Mi smo profertil nabavljali iz Austrije i bio je skup, još skuplji kad su nam poštom slali, jer smo plaćai i carinu na njega.
    I nije nam pomogao

  29. #1029
    Stena avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    247

    Početno

    Bas sam čitala da za plivače pomaže i čaj od piskavice.Ne preostaje nam ništa nego da mm kuham čajić pa neka pijucka. Mislim da ga se može kupit u bilo kojoj ljekarni. Ima tko iskustva s piskavicom?

  30. #1030
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    mi od jučer koristimo biljne preparate bronholeks kapi u kombinaciji s urološkim čajem... ja čekam/nečekam vješticu pa ćemo vidjeti
    čitala sam dosta o tome a imam i pozitivno iskustvo kolegice!

  31. #1031
    Stena avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    247

    Početno

    Eh kod nas drugačiji problem pošto mm ima kroničnu upalu prostate nalaz varira,malo se poboljša,pa pogorša,šećemo od Azoo pa Oligo,a u ovom zadnjem postupku pokazalo se da je katastrofa-CRYPTOZOOSPERMIA
    Kad se upala aktivira dođe do povećanja tjelesne temp. i spermići se ulijene.
    Dali je prostata uzrok što nema spermija u ejakulatu (CRYPTOZOOSPERMIA),a gdje su onda ?!? Do prije mjesec dana je količinski imao jako puno samo što su "lijeni".
    Ali ovo je sad bio

  32. #1032

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Stena- mm isto varira od crypto do oligo,pije cink i vit c, on misli da to ovisi o apstinenciji..sutra ce bit 5 dana apst pa cemo vidjeti jel sta bolji..

  33. #1033

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    morfologiju smo poboljsali sa cistom maticnom mlijeci i koenzimom Q10

  34. #1034

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    mi vise ni ne pokusavamo s apstinencijom kracom od 7 dana - po preporuci androloga.
    ja sam konacno uspjela natjerat mm da ponovo pocne pit sexovit forte (pio je mjesec dana prije postupka i kad smo dobili 8 embrija je prestao - jer - on je svoj posao odradio) - sad nas je malo ulovila panika buduci nam je ovaj fet zadnja sansa prije ponovne stimulacije. pa rekoh, da krenemo na vrijeme.

  35. #1035
    Stena avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    Čk
    Postovi
    247

    Početno

    Citiraj vatra86 prvotno napisa Vidi poruku
    Stena- mm isto varira od crypto do oligo,pije cink i vit c, on misli da to ovisi o apstinenciji..sutra ce bit 5 dana apst pa cemo vidjeti jel sta bolji..
    MM apstinirao 3 dana,baš zbog upale,pa ništa,zadnji put je apstinirao 5 dana i opet nisu našli pokretnog,nego je ponovo morao dati uzorak. Ma ne znam više toliko lijekova,što na prirodnoj bazi pa antibiotici (a oni kao ne smetaju sjemenu) Malo se poboljša..pa opet šokira.
    Ima alkohol veze sa ishodom spermiograma? Popije tu i tamo čašicu vina i tak.

  36. #1036

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    stena tu i tamo casica vina moze samo poboljsati sgram (ako je vino kvalitetno) - nemoj doduse da se sad krene lijecit vinom

  37. #1037
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Nama cini se varira s-gram, prvo oat, pa astheno nakon cca 72 dana ali i terapije, a sad na transferu oligo ?? Doduse, apstinencija je bila cca 2 dana zbog gluposti.... Bas me zanima sta ce biti slijedeci put. Ove preparate bi oboje trebali piti ali pored svih tableta......vidjet cu sta cu s njim, pije se 3x/2dcl...

  38. #1038
    barbi26 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    401

    Početno

    ja vam mogu reći naše iskustvo s čajem g. mije... prije 5g mm je imao oligoasthenotherato, dijagnoza je uvijek bila jednoznačna malo su se mijenjali postotci, pio je čaj 2mj i na samom postupku, patrik je rekao da je s-gram skoro pa odličan... sada prije 4mj kada je ponovio s-gram terato se maknula, morfologija im je ok, ali oligoastheno je još i puno znatnija nego prije, naručila mu čaj, pio ga je nekih mjesec dana, i baš sam inzistirala da mi lana kaže ima li kakvih pomaka, ali ovaj put ništa...

    što se tiče sastojaka, teško je sve pogoditi ali sasvim sigurno ima mažurana (origana) i piskavice, otkriva ga okus i miris. mm ga voli njemu je fin, on inače voli te mediteranske mirise... košta 230kn s dostavom
    uz čaj dobijemo upute što još uzimati, naveden je e vitamin, ali nije ga pio ni prvi ni ovaj put, sir i vrhnje, to voli i inače često jede, i sirutku...

  39. #1039
    barbi26 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    401

    Početno

    p.s. Ljubilice predivan ti je potpis!!!

  40. #1040
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno


  41. #1041
    Frćka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,081

    Početno

    ubacujem se kao padobranac, pozdrav svima!!!
    Naše iskustvo:
    14.09.2010.-asthenozoospermia, i to katastrofa, motility 13%, Rapid 10%.
    15.12.2010. - oligoasthenozoospermia, još gore, Motility 2%, Rapid 1%
    Navalili na tablete odmah: Mulitivitamini, vitamin-C od 500, selen, cink i to je to sve do
    21.05.2012. - opet asthenozospermia, ali maljo bplje, Motilyty 17%, Rapid 13%
    MM popizdio i rekao da gotovo s tabletama, kljuka se bezveze, a niš posebno!
    Cijelo ljeto bez tabletica i u 09.mjesecu ja po sve one nalaze da krenemo na MPO, kad brisevi Urela plazma >10000 i morala piti dioksiclin. Dali oni i MM-u da popije samnom da se ne vrtimo u krug.
    11.mjesec moji brisevi super, prva inseminacija 06.12.2012., MM ostavio bebače i nismo ni znali da će dobiti nalaz kad ono
    Normozoospermia, Motility 45%, rapid 35%!!!
    01.02.2013. Asthenozoospermia, ali Motility 38%, Rapid 31%, znači 2% manje nego treba, odlično
    28.02.2013. Normozospermia, Motility 61%, rapid 51%
    Za mjesec dana opet Oligo, ali smo imali gripu 10 dana i opet
    19.04.2013 - Normozoospermia, 48, 41%!!!
    Znači od 5.mjeseca prošle godine ne pije ništa, a ja sve ovo pripisujem doksiclinu koji smo popili zbog urele, šta drugo?
    Ništa drugo nismo promijenili, čak apstinencija 2 dana, pa opet super!
    Eto toliko, malo naširoko, al nek se nađe!))

  42. #1042
    Biljka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Postovi
    10

    Početno

    Jos jedan padobranac Moj suprug je imao Oligoasthenozoospermiu uzrokovanu varikocelom. Prko 90% mrtvih spermatozoida jedva 5% pokretnih u smeru. Poceo je da jede piskavicu i onaj narodni lek od svih mogucih semenki i meda i spermogram mu se popravio ali ne drasticno. Onda je uz to poceo i da se hladi i uzima galitifen. Hladio se gde god je stigao i koliko god je mogao. Polivao se hladnom vodom nosio ohladjene vlazne maramice menjao ih na sakih pola sata. Jedino je spavanje bilo problem ali spavao je bez donjeg vesa. Za manje od mesec dana kada je uradio spermogra rezultat je bio 48% pokretnih spermatozoida.

  43. #1043
    kismet avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    592

    Početno

    MM je nakon prvog nalaza - teška oligoasthenozoospermia (oko 5 miliona u uzorku, mali % progresivno pokretnih) došao do 15 miliona (oligozoospermia) uz terapiju:
    Natural Wealth Imunne booster 3x1 + BioAstin Supreme 1x6mg; u to vrijeme sam imala spontanu trudnoću (nažalost, blighted o.).
    Nakon operacije kojom je riješio upalni proces u organizmu, sljedeća tri nalaza su pokazala normozoospermiu i to oko 120 miliona! Napominjem, nakon moje prve trudnoće nije više ništa konzumirao od terapije...tako da pretpostavljam da je upala bila ključ svega, ali vrijedi probati, ovaj BioAstin, u navedenoj dozi, svi preporučuju, vrijedi novaca (mislim da je oko 220 kn u Bio&bio)

  44. #1044
    anđeo26012013 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Budinšćina
    Postovi
    733

    Početno

    Citiraj Frćka prvotno napisa Vidi poruku
    ubacujem se kao padobranac, pozdrav svima!!!
    Naše iskustvo:
    14.09.2010.-asthenozoospermia, i to katastrofa, motility 13%, Rapid 10%.
    15.12.2010. - oligoasthenozoospermia, još gore, Motility 2%, Rapid 1%
    Navalili na tablete odmah: Mulitivitamini, vitamin-C od 500, selen, cink i to je to sve do
    21.05.2012. - opet asthenozospermia, ali maljo bplje, Motilyty 17%, Rapid 13%
    MM popizdio i rekao da gotovo s tabletama, kljuka se bezveze, a niš posebno!
    Cijelo ljeto bez tabletica i u 09.mjesecu ja po sve one nalaze da krenemo na MPO, kad brisevi Urela plazma >10000 i morala piti dioksiclin. Dali oni i MM-u da popije samnom da se ne vrtimo u krug.
    11.mjesec moji brisevi super, prva inseminacija 06.12.2012., MM ostavio bebače i nismo ni znali da će dobiti nalaz kad ono
    Normozoospermia, Motility 45%, rapid 35%!!!
    01.02.2013. Asthenozoospermia, ali Motility 38%, Rapid 31%, znači 2% manje nego treba, odlično
    28.02.2013. Normozospermia, Motility 61%, rapid 51%
    Za mjesec dana opet Oligo, ali smo imali gripu 10 dana i opet
    19.04.2013 - Normozoospermia, 48, 41%!!!
    Znači od 5.mjeseca prošle godine ne pije ništa, a ja sve ovo pripisujem doksiclinu koji smo popili zbog urele, šta drugo?
    Ništa drugo nismo promijenili, čak apstinencija 2 dana, pa opet super!
    Eto toliko, malo naširoko, al nek se nađe!))
    vrlo moguće...ja imam ureoplazmu i isto sam dobila te antibiotike i dala ih je i njemu,veli da mu se spermiji ubrzaju ako ima kod njega kakvih problema??a poslije ide i on napravit nalaze pa ćemo vidjet

  45. #1045

    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Pozz!! Moj muz je imao oligoastenozoospermiu, nakon te dijagnoze pio je 3 mj sve one vitamine od bioastina, tribestana, vitamina e,cinka itd itd. Medjutim slijedeci nalaz je pokazao oligoastenoteratospermiu dakle jos gore.
    Nakon sto sam cula za casnu ljubicu u posusju odlucili smo se otici pa probati njene prirodne lijekove i spermiogram se znacajno popravio sa 2 mil skocili su na 15 mil od 0% brze pokr dosao je do 25% s tim da su ostali umjereni od cega 30% nepokr
    Takodjer se i morfologija popravila.
    Inace mm je sve ostalo u redu, nismo uspjeli naci uzrok neolodnosti.
    Ipak drago nam je sta je casna ljubica pomogla i nastavit cemo s tim, toplo preporucujem svima sa slicnim problemom

  46. #1046
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Hvala Leptirić22, jako korisna informacija parovima sa tom dijagnozom muške neplodnosti. Kod nas je isto slučaj OA. Moj muž trenutno pije čaj od jednog čovjeka (također sve na prirodnoj bazi). Napravio je nalaz nakon samo 20-tak dana i bilo je pomaka kod pokretljivosti, ali kako ga pije cijelo ljeto vidjet ćemo rezultate na slijedećem spermiogramu. A svakako je dobro došla svaka nova informacija. Da li se vi onda također pripremate za postupak ili??
    Da i moram naglasit da je i moj muž također pio bioastin, cink, selen i svašta još, ali nije bilo nekog većeg pomaka.

  47. #1047

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Lijep pozdrav, ja sam Denis i već par mjeseci se borim sa lošim spermiogramom. Kod mene je problem što imam jako nizak postotak progresivno pokretnih spermija koji iznosui 1% dok je ukupna pokretljivost 50%. Trenutno koristim proxeed i poboljšao sam prehranu i aktivnost. Također planiram koristiti i ulje od ćurokota.
    Molim da mi neko od vas proslijedi broj od gosp. Mije. Unaprijed hvala.

  48. #1048
    ivica_k avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Postovi
    1,835

    Početno

    Izvoli Denis, broj gdina Mije je 021/247-163

  49. #1049
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Mom mužu se dosta poboljšala pokretljivost spermija, pije Mijin čaj od početka ljeta i jede svaki dan oko 10 dag DOMAĆEG SVJEŽEG SIRA, sir je bitan za pokretljivost (to je također po preporuci gdina Mije), al nažalost mu se broj ne povećava. Tako da toplo preporučam svima kod kojih je uzrok neplodnosti muški faktor, a pogotovo kod onih di je dijagnoza samo astheno...da jedu svježeg sira i rezultat će sigurno biti dobar.

  50. #1050
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Baš sam htjela pitat Leptirić22 za kontakt časne Ljubice iz Posušja, a vidim da Leptirić ima samo 1 post i da nije baš aktivna, al pronašla sam broj na mojoj dragoj temi "molitva za naš uspjeh" stranica 11, broj časne je (ako nekog slučajno zanima) je : 00387 63 32632400.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •