Stranica 22 od 24 PrviPrvi ... 122021222324 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1,051 do 1,100 od 1152

Tema: kako ste popravili spermiograme..

  1. #1051

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Citam po internetu, ali na kraju ne znam sta je najbolje, pa vas molim za pomoc. Uz hrpu dosadasnjih tableta, odlucili smo kupiti Profertil kapsule jer nam je s gram dosta los. Ako su i vasi muzevi pili, na koji nacin je najbolje, obadvije odjednom, prije ili poslije jela...ili to nije bitno..hvala

  2. #1052
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Sladja, MM je Profertil uzimao ujutro i naveče uz obrok..
    Kod nas nije bilo velikog poboljšanja
    MM je s-gram popravio uz pomoć Bioastin kapsula 2x2-3 mjeseca, nakon toga 2x1 Proxeed. Uz to svaki dan je uzimao 2žlice meda (pol kg meda, pol kg oraha, velika šaka sjeckanog celera) Sa 4 milijona spermija ukupno, na 80 milijona, pokretljivost a+b je 10% (skoro isto kao i prije terapije)
    sretno svima

  3. #1053

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Cure mm je uzimao profertil s mm dnevno 2 tab 1 zlicicu mm. Popravio se nalaz za 40% tak da smo mi zadovoljni.

  4. #1054

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Mm je poceo piti Profertil i na kutiji pise da se uzima 1. Tbl na dan.. Tko je vama rekao dvije? Mislim, pit ce on i dvije ako treba. Prije godinu je imao 6 mil a sada azoo, pa cemo vidjeti da li ce biti barem malo poboljsanja da krenemo u postupak

  5. #1055

    Datum pristupanja
    May 2014
    Lokacija
    Cakovec
    Postovi
    635

    Početno

    Vatra nama je rekao moj mpo dok.

  6. #1056

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Na našoj kutiji piše dvije tablete prije ili u toku jela jednom dnevno a čitajući po netu,svakako se pije po dvije na dan, a i nama je doktor rekao da je pakiranje od 180 tableta za 3 mj. Eto mi se nadamo da ce nam bar malo pomoći

  7. #1057

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    162

    Početno

    Mm je piese profertil pre 5 god I sgram se podobrI I koga prestana pak se vlosi I stignavme do icsi samo tako da moze da ima deca I icsi zavrsi so spontan u 6 nedela I saa piese zimata cink selen vitaminI a c I e dva mesecI I napravi pauza I saa spermogramot e ok I pak pocna da pie vit a c I e I cink I selen oti u Sept pocnuvame so vtoro IVF

  8. #1058

    Datum pristupanja
    May 2014
    Postovi
    39

    Početno

    Pozzzz, ima li tko kakvo iskustvo s BiAstinom? Pije 1 dan uz ručak

  9. #1059

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Mm pio 3 mj i od azoo dosli do 2,9 mil/ml, sad opet azoo pa pije Profertil

  10. #1060

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    MM pije vec cca mjesec i pol, ali 3 tablete dnevno, nismo jos ponavljam sgram, javim dal se sto promijenilo. pije i immunace Extra 1 dnevno i 2 zlice mjesavine sjemenki i suhog voca dnevno.

  11. #1061

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Bubekice, opet se vraćam na ovu temu...Moj moj pije evo već skoro 3 mj Profertil po dvije dnevno, sada smo naručili još jednu jednu kutiju od 180 tableta jer ako ćemo idući mjesec u postupak da se možda još stanje popravi...ali jučer sam zaboravila pitati doktora jel se smije Profertil piti duže od 3 mj ili treba pauza i ti kažeš da ih tvoj muž pije po 3 dnevno, jel vam to doktor preporučio i ne znam jel bi bilo pametno da sada prije postupka i moj tako pije pa da imaju jače djelovanje? Oprosti što gnjavim, ali uvijek si od pomoći i puno toga znaš pa možda znaš i više o ovome...

  12. #1062

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    sladja krivo si me shvatila, mm pije bioastin 3 tablete dnevno. sad lovim spermije, ako ih ne bude kroz par pokusaja planiramo i mi na terapiju profertilom.

  13. #1063

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Ahaa, a sorry moj će onda nastaviti piti po dvije pa kud puklo da puklo

  14. #1064

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    Citiraj sladja01 prvotno napisa Vidi poruku
    Bubekice, opet se vraćam na ovu temu...Moj moj pije evo već skoro 3 mj Profertil po dvije dnevno, sada smo naručili još jednu jednu kutiju od 180 tableta jer ako ćemo idući mjesec u postupak da se možda još stanje popravi...ali jučer sam zaboravila pitati doktora jel se smije Profertil piti duže od 3 mj ili treba pauza i ti kažeš da ih tvoj muž pije po 3 dnevno, jel vam to doktor preporučio i ne znam jel bi bilo pametno da sada prije postupka i moj tako pije pa da imaju jače djelovanje? Oprosti što gnjavim, ali uvijek si od pomoći i puno toga znaš pa možda znaš i više o ovome...

    Na Profertilu pise da se pije do postizanja trudnoce. Mi smo ga tek poceli, a jedan eminentni MPO dr mi je rekao da nema potrebe piti vise od 1 tbl. dnevno jer se nece nista znacajnije dogoditi u smislu poboljsanja kvalitete spermiograma. Sretno u svakom slucaju
    Posljednje uređivanje od tetadoktor : 04.09.2014. at 17:56

  15. #1065

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Hvala, sretno i vama...nama je doktor rekao da pije po dvije, a vidjet ćemo jel će se šta popraviti. Još samo pitanje, jeste vi kupili tablete kod nas u ljekarnoj ili negdje vani? Mi smo naručili iz neke ljekarne u Njemačkoj jer su malo jeftinije a nadamo se da su iste kvalitete kao i ove kupljene kod nas.

  16. #1066

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Nama je sad 3 mj Profertila, u petak ponavljamo sgram, pa vam javim jel sta pomogao. Pogledajte si i tablete FertilAid mislim da su malo jace i bolje od Profertila, preko iHerba se ih moze naručiti.
    Mi smo Profertil kupovali u Italiji i kostale su nekih 45 eura/60 tbl. Isto ih pije po dvije dnevno, a mislim da ce ih piti do postupka..

  17. #1067

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    ja sam naletila na neku biljnu ljekarnu u Dugom Selu i platila 410 kuna

  18. #1068
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Cure ima li poboljšanih spermiograma??
    Zna li tko kolko dnevno Dopabean tableta treba uzimati??
    MM još nije bio na kontroli, ali nema ni +

  19. #1069

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Kod nas nazalost nema nikakvog pomaka.

  20. #1070
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    mm s-gram bio ok - "prolazan", jedino malo niza pokretljivost, iduci tjedan ponovno ide dat uorak i provjerit zbog aih, i kod androloga 18.9. zbog likvefakcije
    trenutno na svoju ruku pije kapsule iz dma (sa vitaminom B1, B6, B12, C, uz cink, bakar, l-karnitin-l-tartrat i ulje bundevinih sjemenki) u kombinaciji sa selenom, ne znam jel netko od vasih m-eva probao? vidit cemo kako je to djelovalo na nasu sliku pa vam javim, mozda nekom uspije i to pomoc

  21. #1071

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Ni kod nas nema pomaka

  22. #1072
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    MM je dva i pol mjeseca na Proxeedu 2x1 vercicu, za mjesec dana ce ipak na s-gram, pa da vidimo kakvo je sada stanje... Prošli put riješili smo oligo, sada se nadamo barem malo boljoj astheno... Sretno svima

  23. #1073

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    Ja bih vam rekla da je mm popravio spermiogram tako sto je smrsavio 25 kg i skroz presao na lchf prehranu, jer je nalaz u 5 mj u cita bio idealan normo. Ali...., taj sugavi ali, nalaz u petrovoj kraj 6 mjeseca je bija najgori ikad , tako da ne znam sta bi rekls

  24. #1074

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    PapigaCapo a jel i dalje bio na LCHF?
    jel ovaj iz 6mj bio slican onima prije popravljanja/mrsavljenja?

  25. #1075

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    Bubekica, ne, ovaj sada je najgori ikada, najblizi nalazu iz 2010 g, a nakon toga je vise puta bio bolji. On je i dalje na lchf-u, prihvatio takvu prehranu i ne odstupa.

  26. #1076

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    hocete ponavljati uskoro?

  27. #1077

    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Postovi
    146

    Početno

    Tesko ga je bilo i ovako uhvatit da radi nalaz. Pokusat cu ga izmolit da ode opet u cita..

  28. #1078
    ivana.sky avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    2,007

    Početno

    evo da vam javim kako sam i rekla... nalaz bolji nego prosli put, kod androloga sve ok - likvefakcija presla iz 2 u 1

    ne znam jel vam to ista znaci, ali eto mozda i ova "jeftinija" verzija vitamina nekome pomogne... inace mm (28god) je pusac - i to preko 10god, ne bavi se sportom i nije da bas pazi na prehranu (jede sve sto stavis pred njega), dosta je pod stresom i radio je zadnje 3god fizicki vrlo zahtjevan posao sa cak nekad i opasnim sredstvima... ja sam mislila da ce i njemu nalazi bit uzas, al eto... iznenadili smo se ugodno

    zelim puno srece i vama i vasim muzevima i neka vam svima nalazi budu odlicni

  29. #1079
    Huljica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Split...barem u srcu...
    Postovi
    37

    Početno

    Moram ovo napisat za sve vas koji muku mučite sa spermiogramima. Mi smo 9 godina pokušavali na razno razne načine ali ništa nije pomagalo. Na ovom sam forumu našla broj travara Mije iz solina i više luda od svega odlučila nazvat. 150kn,mješavina za 3 mjeseca(nama trajalo 4 i pol). Spermiogram sve godine bio loš a na kraju došao do toga da biologica nije mogla uopće nać spermice nego jekako je rekla radila nekakvu centrifugu taloga da bi našla neka jadna 3 al nepomična. Eto,tad sam izgubila nadu i zvala Miju ne vjerujuć ni u to. Od svih tabletauvijek bilo sve gore. Nakon 4 mjeseca tog čaja,vitamina e i 100 g svježeg sira dnevno spermiogram u novom postupku savršen! Prvi put u sve te godine! Postupak u prirodnom ciklusu,jedna stanica,ja trudna 30 tjedana...samo molim Boga da sve bude u redu do kraja. Želim Vam svima svu sreću,ako niste,pokušajte s tim čajem,nemate što izgubiti. On će vam sve objasniti,jedino čega se mm nije pridržavao je da nije cijedio čaj nakon 10 min već bi ga pustio po sat-dva... sad...Sretno!

  30. #1080

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Huljica, nakon toliko muke, ovo je zaista prekrasna vijest i lijepo šo ste to podijelili sa svima nama, možda još nekome pomogne. Sretno do kraja

  31. #1081

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Već prije sam pisala na ovoj temi.I nama je Mijin čaj pomogao.Mi smo sa 5 milj došli do 40 milj.

  32. #1082

    Datum pristupanja
    Aug 2012
    Postovi
    150

    Početno

    Dali neko zna dali pomaze kod azoospermije?

  33. #1083
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Curke, dal je čiji muž uzimao grčko sjeme/piskavicu??? Kupila sam si za MM čaj, al su mi rekli kak je bolje sjemenke smrviti u prah, pa uzimati žličicu praha u soku ili čaju.. Al mi ne znamo u čemu da sameljemo sjemenke...

  34. #1084

    Datum pristupanja
    Apr 2014
    Postovi
    16

    Početno

    Citiraj perlica55 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke, dal je čiji muž uzimao grčko sjeme/piskavicu??? Kupila sam si za MM čaj, al su mi rekli kak je bolje sjemenke smrviti u prah, pa uzimati žličicu praha u soku ili čaju.. Al mi ne znamo u čemu da sameljemo sjemenke...
    Probajte u mlincu za kavu. Znam da mlinac nema većina ljudi kod kuće,ali ima jeftino za kupiti,ja u njemu meljem lanene sjemenke.

  35. #1085
    DanijelaDanči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    106

    Početno

    Citiraj edina prvotno napisa Vidi poruku
    Dali neko zna dali pomaze kod azoospermije?
    MM ga je pio i nije mu pomogao. Ja sam osobno razgovarala s dr. Mijom i rekao mi je da ako mu to ne pomogne, neće ništa. I stvarno nije.

  36. #1086

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Pozz, iako se osjecam kao uljez ovdje jer sam musko, registrirao sam se samo zato jer polako gubim nadu. Situacija je dosta kompleksna, a mi muski nismo jaki na rijecima i objasnjavanju. Ukratko, vec 5 godina pokusavamo dobiti bebu ja i ms, medjutim nista ne pomaze. Pored toga sto je moj gram jako los, supruga imala diagnosticiranu endometriozu. Bili smo na VV, zadnji spermiogram radjen prije mjesec i pol dana i prema rijecima dr......e sad ja musko sam zaboravio ime i prezime, preostaje jedino UO ili sta vec. Psihicki sam pod velikim stresom, nisam neki od doktora i vise volim narodske stvari, a bih vas zamolio dame za pomoć, ukoliko je netko voljan u inbox dostaviti broj ili kontakt podatke od gosp. Mije, jer koliko čitam njegovi pripravci i savjeti su pomogli mnogim parovima ovdje, pa se nadam da ce i meni i ms. Lijep pozdrav.

  37. #1087
    sara10 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,639

    Početno

    Dobrodošao astadaradim, broj od gdina Mije je 098/434 453. Čaj nekome pomogne, nekome ne. Mom mužu npr. nije pomoga, a pio ga je dosta dugo. Ne želim te obeshrabrit već reći realno stanje. Al nadam se da će tebi pomoći. Nemojte ti i supruga zazirati od medic. pomoći, pišeš da se već 5 godina trudite, a do trudnoće ne dolazi, to je puno vremena, a postoji problem na obje strane. Vrijeme leti i vratit se ne može. Za sve iformac. o bilo čemu vezano za MPO što vas zanima možete se ovdje na forumu raspitati, ima dosta tema, rado ćemo vam pomoći. Sretno sa čajem!

  38. #1088

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    343

    Početno

    Samo da napišem da je moj muž već 3 i pol mjeseca na profertilu i sgram od prije par dana mu je bolji od onoga prije početka terapije...nije nešto znatno bolji, ali ipak je...e sada, jel to od tableta ili slučajno ne znamo..

  39. #1089

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Jas sam iz makedoniju,moj muz ima oligoastenoteratozoospemija,pa sam cula za neki travar miju od hrvatsku,pa moze mi neki da neki broj ,kontakt.HVala

  40. #1090
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Persula imaš dva posta iznad

  41. #1091

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Zna li netko za izvrsnog androloga, koji zna više od nas? Nekog tko neće reći-to vam je tako? Na Rebru se čeka kontrolni s nalazima kod urologa godina dana! Navodno je dr Bernat s Rebra otišla u inozemstvo. Gdje je završila ekipa s VV? Nekoga tko prati svjetska dostignuća i alternativu? Privatno, socijalno, kako god.Pliz sva iskustva..

  42. #1092

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Dr peros s vv je jos uvijek na vv, ja znam samo za njega gore.
    Mm je na rebro isao dr hauptmanu, jako je bio zadovoljan.

  43. #1093

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Hvala puno, Bubekice! Probat ćemo na te dvije adrese.

  44. #1094

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Mi smo danas dozivjeli sok - 17% pokretnih spermija!!!!!
    Inace je najbolji rezultat bio jednom 4%, ali vecinom se krece 0-1%.
    Immunace extra i bioastin pije pola godine, ali se sgram nije popravljao, a zadnjih mjesec dana pije puno c vitamina, nekog praha iz biobio.

  45. #1095
    Vanilla avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Postovi
    43

    Početno

    Pozdrav! MM je rezultat prvog spermiograma bila oligoasthenozoospermia. U međuvremenu je pio antibiotike jer je imao bakteriju u ejakulatu, a naručila sam mu i čaj g.Mije, uzima vitamin e i c vitamin. Drugi spermiogram oligozoospermia... Opet bakterija, opet na antibioticima... Malo sam tražila po internetu i naletjela na ovaj članak: http://she.hr/maca-prirodna-hormonska-terapija/ Navodno Maca poboljšava sastav ejakulata, pa me zanima je li to itko koristio?
    Ne želim pretjerivati s vitaminima i ostalim preparatima, znam da nije dobro uzimati previše toga odjednom, ali ja sam već pomalo očajna...

  46. #1096
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Sada tek vidim da ovdje nisam niš javila... Nakon cca 5/6 mjeseci proxeeda, povremeno čaja sjemena piskavice i zdravca, kod MM nalaz OAT, nikad gori
    Imali smo trenutno poboljšanje s-grama, s nastavkom terapiju, nalaz se opet pogoršao, čak je i terato stigla, a na prvom je nismo imali...
    Sada smo kandidati isključivo za ICSI, jer ne znamo zašto s-gram varira sa 80 milijona (smanjena pokretljivost) na tužnih 8 milijona-OAT.
    Varikokele nema, brisevi uredni, spolni hormoni uredni, spermio kultura uredna, blaga upala prostate (veli dr da ne utječe na nalaz s-grama)..
    Tak da smo dignuli ruke od vitaminčeka, jer smo potrošili novca za barem polustimulirani postupak...
    Sretno

  47. #1097

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Kod nas varira ovisno o tome koliko je puno debelo crijevo jer mm ima cistu na sjemenom mjehuricu koju su nasli na magnetskoj rezonanci.

  48. #1098

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Citiraj Vanilla prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav! MM je rezultat prvog spermiograma bila oligoasthenozoospermia. U međuvremenu je pio antibiotike jer je imao bakteriju u ejakulatu, a naručila sam mu i čaj g.Mije, uzima vitamin e i c vitamin. Drugi spermiogram oligozoospermia... Opet bakterija, opet na antibioticima... Malo sam tražila po internetu i naletjela na ovaj članak: http://she.hr/maca-prirodna-hormonska-terapija/ Navodno Maca poboljšava sastav ejakulata, pa me zanima je li to itko koristio?
    Ne želim pretjerivati s vitaminima i ostalim preparatima, znam da nije dobro uzimati previše toga odjednom, ali ja sam već pomalo očajna...
    Mi smo oboje jedno vrijeme koristili macu ali nismo radili u sklopu toga spermiogram (dijagn.azoo) niti sam ja vadila hormone. Smatram da je nije lose koristiti.

  49. #1099
    perlica55 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    124

    Početno

    Bubekice, čitajući forum pronašla sam kak si pisala da je nakon pražnjenja crijeva TM bio bolji nalaz.
    Držim vam figeeee <3
    Da pokušam i ja svom dati laksativ prije idućeg nalaza? Štetiti ne može...
    Uopće ne znam kaj da više kontroliramo Sada uzima zadnju dozu od 200mg Ubiquinola, pa idemo na zadnji s-gram i konačan dogovor na koji postupak...

  50. #1100

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Hvala draga
    Pa mozda da probate, da, ali mozda ne bas u postupku nego ako cete ic na kontrolu.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •